indy: 2004-03

<-- 2004-02 --- 2004-04 -->
CMLL . AAA . IWRG . indy . CMLL DF . AAA TV . All

indy (TUE) 03/02/2004 Arena Aficion [RB]
1) Medics I, Medics II, Medics III b Miner I, Miner II, Miner III
2) El Exótico & Marco Rivera b El Koreano & Misterioso II
3) Blue Demon Jr. & Volador Jr. b El Hijo del Diablo & Negro Navarro
4) El Hijo Del Santo & Solar I b Rey Bucanero & Último Guerrero

JuBa (TUE) 03/02/2004 Arena Juba, Reynosa, Tamaulipas [RB]
1) School Boy I & School Boy II b Belcebu & Pequeño Comando
2) Kaoma Jr., Sexy Francis, Violento b Panza, Panzita, Spiderman
3) Imagen I & Turok b Sangre Chicana & Sangre Chicana Jr.
4) Batman b Pingüino [mask]
5) Latin Lover & Tinieblas Jr. b Hator & Heavy Metal

LLF (FRI) 03/05/2004 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León [RB]
1) Luna Mágica b La Pandillera
2) Princesa Sugheit b Martha La Sarapera
3) La Bruja, La Chacala, La Tigresa b La Felina, La Vampiresa, Miss America
4) Poly Star & Princesa Sugheit b Dark Angel & Diana La Cazadora [hardcore]

indy (FRI) 03/05/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Maniaco vs Imperio Negro I
2) Espacial & Imperio Negro II vs Moro Jr. & Pequeño Star
3) Piloto Negro & Stuka Jr. vs Moro III & Tony Rodríguez
4) Brazo de Oro Jr., Brazo de Plata Jr., Brazo Jr. vs Hooligan, Mr. Guerrero, Súper Leopardo

Hego (FRI) 03/05/2004 Auditorio de Tijuana, Tijuana, Baja California [RB]
1) Spawn & Súper Rino b King Tiger & Onyx
2) Morfosis, Scream, Tazmaniac b Babe Cobra, Intermax, Tigrillo
3) Máscara Sagrada, Pimpinela Escarlata, Súper Kendo b El Depredador, Highlander, King Azteca
4) Animaniac, Espia Chino, Shamu b Histeria, Maniaco, Mosco de la Merced
5) Héctor Garza & Mr. Águila DQ Damián 666 & Halloween

indy (FRI) 03/05/2004 Tepeapulco, Hidalgo [RB]
1) Cóndor b Brother Xtreme II
2) Gasparin & Panterita b Logoer & Rey Gato
3) Julissa & La Chispita b La Migala & La Seductora
4) Tarasco I, Tarasco II, Tarasco III b Coco Blanco, Coco Rojo, Coco Verde
5) Brazo de Oro & Coco Rojo DQ Villano IV & Villano V

indy (SAT) 03/06/2004 Arena Altamirano, Ciudad de México, Distrito Federal [RB]
1) Escorpión Dorado Jr. b Black Secret
2) Lady Warrior b Muneca Oriental
3) Warrior Star & Winners Black b Escorpión Dorado Jr. & Turbina
4) Brazo de Plata & La Chona b Cripta & Jaque Mate Jr.

MAXPROAD (SAT) 03/06/2004 Arena Xochimilco, Xochimilco, Distrito Federal [RB]
1) Fantasma Jr., Fantasma Jr., Mohicano I DQ Hipnosis, Pistolero, Robotman
2) Satánico & Súper Crazy b Averno & Mephisto
3) Máscara Mágica & Shocker DQ Dr. Wagner Jr. & Último Guerrero

indy (SUN) 03/07/2004 Arena Alcalde, Guadalajara, Jalisco [RB]
1) El Engendro b Blade [Arena Alcalde LH]

indy (SUN) 03/07/2004 Arena Coliseo Monterrey [RB]
1) Bochido & Marlon b Kid Panther & Símbolo 2000
2) Chamaco Maravilla Jr., Libre Y Loco, Volcan b Cowboy Jr., Guerrero Griego, Zulu
3) Chacos, Mr. Latino, Príncipe Franky b Dr. Kronos Jr., Rey Demonio Jr., Rey Hechicero *
4) El Hijo De Huracán Ramírez, Felino, Sagrado b Clon De Ray Mendoza, Crazy Demon, Red Flamer *
5) Jaque Mate, Jerry Estrada, Konan Plus b Corazón Latino, Safari, Spiderman *
6) Apolo Chino b Gato Volador [Vale Tudo] *
7) Canek, Monje Negro Jr., Potro Jr. b Apolo Estrada Jr., Estrella Dorada Jr., Mil Máscaras *

indy (SUN) 03/07/2004 Arena Libertad, Tulancingo, Hidalgo [luchablog photolog (2013-09-15 22.50.47)]
1) ? vs ??
2) Nancy & Roy Reyes vs Celente & Maria La Candelaria
3) Serpiente Negra I & Serpiente Negra II vs Conde Bartock I & Conde Bartock II
4) Star Boy, Suicida, Último Gladiador vs Negro Navarro, Paco Salazar, Shu el Guerrero
5) Black Terry vs Lobo I

indy (SUN) 03/07/2004 Arena Nueva Perla, Guadalajara, Jalisco [RB]
1) Bobby Tijuana, Guerrero Nocturno, Ray Sugar b Gasparin, Kiss Star, Magnuss

indy (SUN) 03/07/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Vampiro Negro vs El Mago
2) Camorra & Venum vs Gato Negro & Llantón
3) El Genio & Furia Negra vs Gran Brujo & Sable
4) Ministro de la Muerte I, Ministro de la Muerte II, Ministro de la Muerte II vs Driver Cross, Piloto Negro, Sexy Piscis

indy (SUN) 03/07/2004 Arena Proyeccion 2000, Tonalá, Jalisco [RB]
1) Gladis Night & Lady Scorpió b Estrella De Fuego & La Mestiza

indy (SUN) 03/07/2004 Arena San Juan Pantitlan, Ciudad Nezahualcóyotl, Estado de México [RB]
1) Soldado Infernal b Rudy Valdes
2) Furli & Meteoro DRAW Mazambula & Mini Sepulcro
3) Chico Malo I & Chico Malo II b Copemico & Tigre Salvaje
4) Hacha De Guerra, Mecano, Ultratumba b Escorpión Dorado Jr., Magistral, Príncipe Mágico
5) Chirikawa, Lanza De La Muerte, Tatanka b Coco Blanco, Coco Rojo, Coco Verde

ACASA (SUN) 03/07/2004 Ciudad Juárez, Chihuahua [RB]
1) Epidemia & Galáctico b Aladdin & Magno
2) Scorpió 2000 b Ari Romero Jr.
3) Cinta De Oro, La Sirenita, Rocky Star b Máquina 45 Jr., Súper Ángel, Yahaira [lumberjack strap]
4) Casandro, Tigre Sagrado, Villano IV DQ Ari Romero, El Cobarde, El Hijo del Solitario
5) Cibernético & Héctor Garza b Latin Lover & Mistico (Juarez)

source: http://www.thecubsfan.com/cmll/images/Checked/2013-09-15%2023.20.39.jpg

(luchablog photolog (2013-09-15 23.20.39))

indy (SUN) 03/07/2004 Coliseo Coacalco, Coacalco, Estado de México
1) Black Sunday & Destructor b Rodan X & Transformer
2) Kraven & Oculto b Ave Nocturna & Escorpión Dorado Jr.
3) Bam Bam, Rey de Corazones, Yakuza b Alarido Nocturno, Dino Curtis, Perro de Guerra
4) Magnífico, Olímpico, Virus b Andy Barrow, Black Terry, Nitro
5) Justiciero DQ Máscara Año 2000

indy (SUN) 03/07/2004 Deportivo Halcón Suriano, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Satán vs Malandro
2) Muerte Negra & Soldado Universal vs Black Justice & El Reo
3) Acuario & As Rey vs Gran Jefe II & Gran Jefe Jr.
4) Brazo de Oro Jr., Brazo de Plata Jr., Brazo Jr. vs Fantástico I, Stuka Jr., Súper Punk

indy (TUE) 03/09/2004 Arena Coliseo Monterrey [RB]
1) Rayo Universitario b Símbolo 2000
2) Rey Sagitario & Talos La Mamia b Boomerang & Rey Águila
3) Chacos, El Hijo De Huracán Ramírez, Volcan b Guerrero Griego, Rey Hechicero, Zulu
4) Apolo Chino, Jaque Mate, Jerry Estrada b Gato Volador, Spiderman, Tigre Universitario
5) Apolo Estrada Jr. & Estrella Dorada Jr. DRAW Monje Negro Jr. & Potro Jr.

JuBa (TUE) 03/09/2004 Arena Juba, Reynosa, Tamaulipas [RB]
1) Luminoso & Misterio Negro b School Boy I & School Boy II
2) Martha Villalobos & Novia de la Parka b La Hechicera & Mujer Demente
3) Mini Talisman & Octagoncito (original) b Mini Head Hunter I & Mini Head Hunter II
4) Abismo Negro, Chessman, Pimpinela Escarlata b Electroshock, Máscara Sagrada, Octagón
5) Cibernético b Intocable [cage]

AULL (WED) 03/10/2004 Arena Lopez Mateos [RB]
1) Cerval, Gigoló American, Nick La Muerte b León Rojo, Ovett, Perico
2) Coco Blanco, Coco Rojo, Coco Verde DQ Arkángel de la Muerte, Mano Negra, Rambo
3) Ángel o Demonio, Solar I, Villano III b Blue Panther, Scorpió Jr., Shu el Guerrero
4) El Hijo de Aníbal b Máscara Año 2000
5) Canek, Cien Caras, Universo 2000 b Dos Caras Sr., Máscara Sagrada, Tinieblas Sr.

ONAC (THU) 03/11/2004 Auditorio de Tijuana, Tijuana, Baja California [RB]
1) Elmo & Huracán Negro b Bengalí & Israel
2) El Colibrí & Thunder Mask b Star Boy & Thunder Boy
3) Extreme Tiger & Venum Black DRAW Mortiz & TJ Boy
4) LA Park & Shocker b Rey Misterio Sr. & Último Guerrero
5) El Dandy & Psicosis I b El Hijo Del Santo & Negro Casas

IMITL (FRI) 03/12/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Áspid & Pilotito Negro vs Fantasma Del Rock & Moro Jr.
2) Piloto Negro & Piloto Suicida vs Baby Olmos & Tackle
3) Sexy Libra & Sexy Piscis vs Ministro de la Muerte I & Ministro de la Muerte II
4) Stuka & Stuka Jr. vs Cavernario Galindo & Moro III
a friday night show, sponsored by organizada por alumnos de Ingeniería Mecánica del ITL

MAXPROAD (SAT) 03/13/2004 Arena Xochimilco, Xochimilco, Distrito Federal [RB]
1) Robotman b Mohicano I [hair]

FILL (SAT) 03/13/2004 Plaza de Toros Valente Arellano, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Hermano Difunto & Súper Punk vs Baby Olmos & Bala de Plata
2) El Dorado, Stuka, Stuka Jr. vs Black Jet, Diabólico, Kain
3) Corazón de Barrio, Latin Heart, Sexy King vs Bello David, Chica de Arabia, Sexy Piscis
4) Estrella Dorada, Gato Volador, Huracán Ramírez Jr. vs Androide, Black Bull, Monje Negro Jr.
5) Apolo Estrada Jr., Huracán Ramírez, Rayo de Jalisco Jr. vs Canek, Cien Caras, Potro

indy (SUN) 03/14/2004 Arena Coliseo Monterrey [RB]
1) Ángel del Infierno & Símbolo 2000 b Bushido & Rey Universitario
2) Galactar, Libre Y Loco, Volcan b Gardenia Azteca, La Chica De Arabia, Rosa Salvaje
3) Chacos, El Hijo De Huracán Ramírez, Tigre Universitario b Red Flamer, Rey Hechicero, Rey Sagitario
4) Androide, Jaque Mate, Konan Plus b Corazón de Barrio, Corazón Latino, Sexy King
5) Monje Negro Jr. & Potro Jr. b Apolo Estrada Jr. & Estrella Dorada Jr. [FILL TAG]
6) Humberto Garza Jr., Huracán Ramírez, Rayo de Jalisco Jr. b Canek, Cien Caras, Jerry Estrada
7) Gato Volador b Apolo Chino [mask, cage] *

indy (SUN) 03/14/2004 Arena Lopez Mateos [RB]
1) Rocky Santana b Danny Anthrax [hair]

ACASA (SUN) 03/14/2004 Ciudad Juárez, Chihuahua [RB]
1) Guerrero Escarlata & Rey Guerrero b Aladdin & Samurai
2) Ari Romero, Fishman jr., La Sirenita b El Migra, Máquina 45 Jr., Yahaira
3) Ari Romero Jr. b Scorpió 2000 [hair]
4) Cinta De Oro, El Cobarde, Rocky Star b Mistico (Juarez), Súper Ángel, Tigre Sagrado [torneo, semifinal]
5) Villano III, Villano IV, Villano V b Damián 666, Halloween, Psicosis I [torneo, semifinal]
6) Villano III, Villano IV, Villano V DQ Cinta De Oro, El Cobarde, Rocky Star [torneo, final]

indy (SUN) 03/14/2004 Deportivo Halcón Suriano, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Espacial, Hijo del Soberano, Rey Pony vs Corsario Rojo I, Corsario Rojo II, Satán
2) Averno, El Carnero, El Vigilante, Guerrero vs Brillante Jr., Bumerang, Conflictus Jr., Trébol Jr.
the future Sombra working on a benefit show for a past Sombra
3) Acuario, Águila Salvaje, As Rey, El Reo vs Bravo del Norte, Principe Negro, Ranchero, Soberano Jr.
4) Cóndor de Oro, Conflictus, Diabólico I, Hombre Araña, Junior Halcón vs Cavernario Galindo Jr., Chamuco Treviño, Gran Jefe I, Gran Jefe Jr., Tony Rodríguez

Event Notes: benefit show for knee surgery for La Sombra (Juan Flores)

JuBa (TUE) 03/16/2004 Arena Juba, Reynosa, Tamaulipas [RB]
1) Misterio Negro b Rocker Boy
2) Dakota & Rey del Camino b Humilde & Kaoma Jr.
3) Histeria, Maniaco, Mosco de la Merced b Asterisco, Chamaco Becerra, Corazón de Barrio
4) Imagen I & Turok b Sangre Chicana & Sangre Chicana Jr.
5) Heavy Metal & Octagón b Hator & Pimpinela Escarlata

indy (THU) 03/18/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Venum vs Pequeño Star
2) Dragóncito & Pilotito Negro vs El Gallito & Mr. Guerrerito
3) Piloto Negro & Stuka Jr. vs Moro III & Tony Rodríguez
4) Ministro de la Muerte I, Mr. Guerrero, Shocker vs Brazo de Plata, Conflictus, Stuka I

LLF (FRI) 03/19/2004 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León [RB]
1) Dark Angel © b Princesa Sugheit [LLF Juvenil]

indy (FRI) 03/19/2004 Cancha Cámara Júnior, Matamoros, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Pequeño Star vs Fuego
2) Dany Gardenia & Indomable vs Averno & Guerrero
3) Hombre Araña, Piloto Negro, Sexy Piscis vs Cavernario Galindo Jr., Hermano Difunto, Tony Rodríguez
4) Kain vs Gran Davis Jr. [hair]

indy (SAT) 03/20/2004 Arena Lopez Mateos [luchablog photolog (2013-09-25 23.11.08)]
1) ? vs ??
2) Ángel o Demonio, Rodan X, Sobredosis vs Lobo II, Pancho El Malo, Violento
3) Chipita, Flor Metálica, Josseline vs La Migala, Lady Metal, Señora Muerte
4) El Fantasma, Fantasma Jr., Hijo del Fantasma, Rocky Santana vs Black Terry, Hijo Del León Negro, Negro Navarro, Rambo
5) Terry 2000 vs Terry Bolanos Jr., Último Gladiador, Nick La Muerte, Sádico, Pequeño Demonio, Signo Jr., Gigoló American [cage, hair, mask]

indy (SAT) 03/20/2004 Huajuapan de León, Oaxaca [RB]
1) Black Seven b Guardaespaldas
2) La Chispita & La Seductora b Estrella De Fuego & Lady Warrior
3) Aguilita Solitaria & La Parkita b La Calaquita & Pequeño Esqueletor
4) Macho I & Macho II b Halcón Marino & Hombre Araña
5) Felino & Volador Jr. b Virus & Zumbido

indy (SAT) 03/20/2004 Zacatelco, Tlaxcala [RB]
1) Rayo de Jalisco Jr. © b Pierroth [WWA HEAVY]

indy (SUN) 03/21/2004 Arena Coliseo Monterrey [RB]
1) Azteca Warrior & Polimero Especial II b Cowboy Jr. & Rey Demonio Jr.
2) Chacos, Galactar, Sexy King b Guerrero Griego, Rey Sagitario, Talos La Momia
3) Chamaco Maravilla Jr., El Hijo De Huracán Ramírez, Stuka Jr. b Gardenia Azteca, La Chica De Arabia, Sexy Piscis
4) Crazy Demon, Pancho Tequila, Red Flamer b Corazón de Barrio, Huracán Ramírez, Stuka Jr. *
5) Ángel Azteca, Black Warrior, Tinieblas Sr. b Jaque Mate, Jerry Estrada, Olímpico
6) Apolo Estrada Jr. & Halloween b Damián 666 & Estrella Dorada Jr. and Monje Negro Jr. & Potro Jr. © [FILL TAG] *
7) Damián 666 & Estrella Dorada Jr. b Apolo Estrada Jr. & Halloween and Monje Negro Jr. & Potro Jr. [XLAW TAG] *

ACASA (SUN) 03/21/2004 Ciudad Juárez, Chihuahua [RB]
1) Fuerza Chicana & Magno b Epidemia & Green Danger
2) Dorado Hernández & Scorpió 2000 DQ Ari Romero Jr. & Fishman jr.
3) Cinta De Oro, El Hijo Del Cobarde, Rocky Star b El Mexicano, Tigre Sagrado, Villano V
4) Máquina 45 Jr., Mistico (Juarez), Súper Ángel b Casandro, Pimpinela Escarlata, Rey Misterio Sr.
5) Villano III b El Cobarde [hair]

indy (SUN) 03/21/2004 Coacalco, Estado de México [RB]
1) Sacristán del Diablo & Tormenta Tropical b Escorpión Dorado Jr. & Star Magic
2) Ave Nocturna, Moreno Casas, Storm b Gold Star, Perro de Guerra, Ranger
3) Andy Barrow, Mr. México, Veneno b Brazo de Oro Jr., Brazo de Plata Jr., Magnífico
4) el Signo & Negro Navarro b Justiciero & Negro Casas

indy (THU) 03/25/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Imperio Negro & Mr. Eagly vs Súper Punk & Venum
2) Piloto Negro & Súper Star vs Moro & Scriba
3) Stuka Jr. vs Tony Rodríguez [super libre]
setting up a Stuka going for Tony's Americas Welterweight title with a win
4) Brazo de Plata, Conflictus, Stuka vs Ministro de la Muerte I, Mr. Guerrero, Shocker

XLUM (FRI) 03/26/2004 Auditorio de Tijuana, Tijuana, Baja California [SuperLuchas]
1) Danger & Spawn b Caballero 2000 & Imperio
2) Neón & Spider Black b Eclipse & Tiger Kid
3) El Depredador & Fobia DDQ Cyrus The Virus & Jason Allgood and Adam Pearce & Hardcore Kid and Perro Ruso & Tornado Negro
Total confusion. Colt Cabana and another foreigner ran in to help Pearce & Kidd. No clear winner.
4) Extreme Tiger & Venum Black b Mortiz & TJ Boy
5) Blue Demon Jr. & Brazo de Plata b Ángel Blanco Jr. & Psicosis I
6) el Hijo del Perro Aguayo & LA Park b Pentagon Black & Rey Misterio Sr.

indy (FRI) 03/26/2004 Centro Civico Melchor Muzquiz, Ecatepec, Estado de México [RB]
1) Venganza Negra b Arma X & Gato Felix [??? WELTER]

indy (SAT) 03/27/2004 Arena Altamirano, Ciudad de México, Distrito Federal [RB]
1) Black Secret b Gasparin
2) Celta King b Escorpión Dorado Jr.
3) Máscarita Sagrada & Voladorcito b Pentagon Black & Piratita Morgan
4) La Chona b Sexy Danny [Latino-Americano JH]

source: http://www.thecubsfan.com/cmll/images/Checked/2013-09-15%2022.19.34.jpg

(luchablog photolog (2013-09-15 22.19.34))

FILL (SUN) 03/28/2004 Arena Coliseo Monterrey
1) Ángel del Infierno & Símbolo 2000 vs Bochido & Rey Universitario
2) Galactar, Libre Y Loco, Volcan vs Chica de Arabia, Gardenia Azteca, Rosa Salvaje
3) Corazón de Barrio, Latin Heart, Sexy King vs Androide, Jaque Mate, Konnan Big
4) Apolo Estrada Jr. & Estrella Dorada Jr. vs Monje Negro Jr. & Potro Jr.
5) Gato Volador vs Apolo Chino
6) Humberto Garza, Huracán Ramírez, Rayo de Jalisco Jr. vs Canek, Cien Caras, Jerry Estrada

indy (SUN) 03/28/2004 Arena Jalisco, Guadalajara, Jalisco [RB]
1) El General, Furia Roja, Violento b Excalibur, Fumanchu, Gran Misterio

indy (SUN) 03/28/2004 Arena Olimpia Solidaridad, Guadalajara, Jalisco [RB]
1) American Black, Niño Montana, Ramon Cruz b Argentino, Rudy Navarro, Soldado Asesino
2) Cachorro Mariscal & Rey Tormenta DQ Diamante Negro & Master Boy

indy (SUN) 03/28/2004 Arena Proyeccion 2000, Tonalá, Jalisco [RB]
1) Furia Del Ring & Príncipe Azteca b Dalia Negra & Índio Cheyenne
2) Estrella Oriental b Chucho García [Arena Proyeccion 2000 LH]

indy (SUN) 03/28/2004 Arena San Juan Pantitlan, Ciudad Nezahualcóyotl, Estado de México [RB]
1) Ahijado de la Muerte b Espacial
2) Dempa & El Insecto b Ángel Rojo & Capitán Fantasma
3) Cometa Blanco, Dragón Oriental, Oculto b Cain El Guerrero, Taquero Maldito I, Taquero Maldito II
4) Dino Curtis, Rey Lobo, Zafiro Infernal b Platino Jr., Rayo Tapatío I, Rayo Tapatío II
5) Escorpión Dorado Jr. b El Mecano [hair]

indy (SUN) 03/28/2004 Arena Victoria, Guadalajara, Jalisco [RB]
1) Centvrión, Master Terror, Máximo b Flama Solar, Gasparin, Roberto Paz

indy (SUN) 03/28/2004 Atlanta, Georgia [RB]
1) Virus b Mike Segura World League Lucha Libre 3/23/04 (posted by luchalibrevids)
2) Negro Casas & Psicosis I b Felino & Pentagon Black World League Lucha Libre 3/23/04 (posted by luchalibrevids)
3) Ayako Hamada & Nanae Takahashi b Diana La Cazadora & Princesa Sugheit [WWWA Tag] World League Lucha Libre 3/23/04 (posted by luchalibrevids)
4) Brazo de Oro, Brazo de Plata, Rocky Romero b Masada, Nosawa, Scorpió Jr. World League Lucha Libre 3/23/04 (posted by luchalibrevids)
5) El Hijo Del Santo DQ LA Park World League Lucha Libre 3/23/04 (posted by luchalibrevids)

ACASA (SUN) 03/28/2004 Ciudad Juárez, Chihuahua [RB]
1) Aladino & Dorado Hernández b ??? & Terremoto
2) Chucky & Magno b Epidemia & Green Danger
3) Astro Boy & Samurai b Franky Olmos & Galáctico
4) Súper Ángel & Tigre Sagrado b Ari Romero Jr. & Fishman jr.
5) La Parkita & Máscarita Sagrada 2000 b Mini Abismo Negro & Mini Psicosis
6) Cinta De Oro, El Cobarde, El Hijo Del Cobarde, Rocky Star b Casandro, Máquina 45 Jr., Mistico (Juarez), Tinieblas Jr.

indy (SUN) 03/28/2004 Coacalco, Estado de México [RB]
1) Ave Nocturna & Huizar b Escorpión Dorado Jr. & Tormenta Tropical
2) Gold Star, Perro de Guerra, Ranger b Alarido Nocturno, Spider Black, Storm
3) Ojo De Tigre, Ojo De Tigre II, Ojo de Tigre Jr. b Mano Negra Jr., Panama Panther, Rey de Corazones
4) Black Warrior, Ojo De Tigre, Olímpico b El Hijo de Aníbal, Magnífico, Safari

indy (SUN) 03/28/2004 Deportivo Halcón Suriano, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Acuario, As Rey, Tackle vs Bala de Plata, Bravo del Norte, Ranchero
2) Pequeño Star Jr. & Súper Punk vs Centella Azul Jr. & El Trébol Jr.
3) Black Justicia vs Muerte Negra [super libre]
4) Mr. Satán & Soldado Universal vs Hijo del Soberano & Lee Roy Jr.

Event Notes: referees are Borrega 2000 y El Chanfle

Page: 1 2

Daily Updated: This Week's Shows, Today's Shows, Last Updated
last updated: 2019-02-21 05:21

Return to Index