indy: 2004-06

<-- 2004-05 --- 2004-07 -->
CMLL . AAA . IWRG . indy . CMLL DF . AAA TV . All

indy (TUE) 06/01/2004 Arena Coliseo Monterrey [RB]
1) Talos La Momia & Zulu b Guerrero Griego & Rey Universitario
2) Crazy Demon, Leono II, Panthro b Rey Demonio Jr., Rey Hechicero, Rey Sagitario *
3) Estrella Dorada Jr. & Tigre Universitario b Potro Jr. & Rene Guajardo Jr. *
4) Head Hunter I, Head Hunter II, Konan Plus b Latin Heart, Lover Boy, Showtime *
5) Black Gordman Jr. b Apolo Estrada Jr. © [FILL WELTER] *

JUBA (TUE) 06/01/2004 Arena Juba, Reynosa, Tamaulipas [RB]
1) Black Star b Chamaco Ortiz
2) Dinamo & Rocker Boy b Barrabas & El Vago
3) Alan, Billy Boy, Decnnis b Dakota, Discipulo De La Muerte, Halcón De Oro Jr.
4) Imagene I & Imagene II b Histeria & Psicosis
5) El Brazo b El Dandy, Pirata Morgan, Ghefar

indy (THU) 06/03/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Flashman & Fuego vs Místico & Venum
2) Príncipe Zafiro & Tackle vs Ricky Estrada & Súper Punk
3) Chamuco Treviño, Moro III, Tony Rodríguez vs Bala de Plata, Fantástico I, Piloto Negro
4) Virus © vs Stuka Jr. [CMLL SL]
likely also a CMLL tryout match for Stuka Jr.

Event Notes: Canek & Dr. Wagner Jr. coming next week! Maybe.

ONAC (FRI) 06/04/2004 Auditorio de Tijuana, Tijuana, Baja California [RB]
1) Israel b Elmo
2) Intermax & Randuz b Ángel Negro Jr. & Viernes 13
3) Felino Salvaje & Pancho Cachondo b Orión & Star Boy
4) El Depredador & Fobia b Perro Ruso & Tornado Negro
5) El Hijo del Diablo, Psicosis I, TJ Boy b Extreme Tiger, Mr. Tempest, Príncipe Arandú
6) El Dandy & Pentagon Black b el Hijo del Perro Aguayo & El Hijo Del Santo

indy (SAT) 06/05/2004 Deportivo Castillo, Monterrey, Nuevo León [RB]
1) Charles Lucero © b Chucho Mar Jr. [WWA MIDDLE]

WFS (SAT) 06/05/2004 WFS Arena de Aztahuacan, Ciudad de México, Distrito Federal [RB]
1) Halcón Galáctico I & Halcón Galáctico II b Chamaco Davila & Soberano
2) Galardon De Plata & Yidra b Blue Angelo & Discman
3) Mixteco Jr. & Rey Murciélago b Misterio De La Muerte I & Misterio De La Muerte II
4) Bestia Magnifica I, Bestia Magnifica II, Flanagan b Jocker, Kato Kung Lee II, Tibiritabara
5) Black Shadow 2000, Máscara Sagrada, Safari DQ Kraken, Negro Navarro, Veneno

BJC (SUN) 06/06/2004 Arena Aragon, Ecatepec, Estadio de México
1) Dr. Swet & Flayser vs Águila Tapada & Gargola
2) Colt Master & Vampiro Metálico vs Alacron Rojo & Comando
3) Venganza Negra b Dr. OBorman Jr. [Arena Aragon WELTER]
4) Dr. Karonte II & Dr. Karonte III b Gato Felix & Gran Cuchillo
5) Veneno & Villano III b Black Terry & Tarzan Boy

indy (SUN) 06/06/2004 Arena Coliseo Monterrey [RB]
1) Mini Estrella Guerrera & Tigrito Universitario b Mini Bronco & Mini Monje Negro
2) Bello David, Princesa Sugheit, Rey Sagitario b Lobo Negro, Poly Star, Sexy Francis
3) Corazón Latino, Lover Boy, Stuka Jr. b Dr. Kronos Jr., Guerrero Negro, Red Flamer *
4) Estrella Dorada Jr., Stuka Jr., Tigre Universitario b Androide, Konan Plus, Rene Guajardo Jr. *
5) American Lover, Humberto Garza Jr., Mil Máscaras b Head Hunter I, Head Hunter II, Mr. Texas *
6) Apolo Estrada Jr. b Black Gordman Jr. [mask] *

indy (SUN) 06/06/2004 Arena Cuauhtémoc, Guadalajara, Jalisco [RB]
1) Índio Cherokee & Spider Boy DQ Ejecutor & Gringo Loko
2) Joe Lider, Septiembre Negro, Texano b Blade, Coco Blanco, Coco Rosa

indy (SUN) 06/06/2004 Arena Jalisco, Guadalajara, Jalisco [RB]
1) Acertijo De Plata, Fuego Negro, Gran Misterio, Rudy Santana b Black Star, Comando Loco, Príncipe Azteca, Rey Cóndor
2) Black Steel & Estrella Oriental b Vengador Nazi & Zandokan II [Arena Jalisco Tag]

indy (SUN) 06/06/2004 Arena La Rosita, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Corsario Rojo & Rey Halcón vs Águila Salvaje & Vengador
2) Circus & Payasito vs Blue Fox & X-Men
3) Fantástico I, Fantástico II, Imperial vs Gran Jefe I, Gran Jefe II, V-57
4) Hijo De Huracán Ramírez Jr., Huracán Ramírez, Índio Chirikawa vs Black Jet, Chamuco Treviño, Kain

indy (SUN) 06/06/2004 Arena Olimpia Solidaridad, Guadalajara, Jalisco [RB]
1) Golden Boy & Magnus DQ Bronco & Castigador
2) Bufalo Blanco & Tino Cortes b Alex Romano & Pablo Romero
3) Diamante Negro & Master Boy b Signo Mortal & Soldado Asesino

indy (SUN) 06/06/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) El Mago vs Guerrero Místico
2) Fantasma Del Rock & Fobia vs Black Rock & Guerrillero
3) Imperio Negro I & Imperio Negro II vs Gallito Arlequín & Guerrillero
4) Buitre Negro I, Buitre Negro II, Mensajero de la Muerte vs Brillante, Dandy García, Súper Star

indy (SUN) 06/06/2004 Arena Perla, Guadalajara, Jalisco [RB]
1) Murdok & Signo Negro DQ Centro Negro & Chacharitas
2) Camaleón & Zeta 2000 b Comando Aéreo & Pequeño Mariscal

indy (SUN) 06/06/2004 Arena Proyeccion 2000, Tonalá, Jalisco [RB]
1) Angelito De La Muerte & Pirata De La Muerte b Impacto Nuclear & Maravilla Azteca
2) Pluma Negra b Guerrerito Halcón [OCCIDENTE LIGHT]
3) La Mestiza & Mr. Apolo b La Tapatia & Sombra Infernal

indy (SUN) 06/06/2004 Arena Solidaridad [RB]
1) La Chacala & La Felina b La Justiciera & La Tigresa
2) Hipnosis & Skato b Corazón Adicto & Macabro
3) Ares, Diluvio Negro I, Silver Star b La Llamarada, Maniaco, Sergio Romo Jr.
4) Hator, Monje Negro Jr., Súper Parka b Diluvio Negro II, Hijo del Lizmark, Zumbido
5) El Dandy © b Antifaz del Norte [MEX LH]
6) LA Park b El Hijo Del Santo

indy (SUN) 06/06/2004 Arena Victoria, Guadalajara, Jalisco [RB]
1) Guerrero Nocturno & Montana DQ Master Terror & Máximo
2) Apocalipsis & Kiss Star b El Demoledor & Shiryu Dragón

indy (SUN) 06/06/2004 Coacalco, Estado de México [RB]
1) Mr. Potro b Zafiro Infernal
2) Arma X, Fantasy IWRG, Kraven b Black Pegasus, Némesis, Oculto
3) Alarido Nocturno, Storm, Tonina Jackson Jr. b Dino Curtis, Rey de Corazones, Yakuza
4) Magnífico b Veneno
5) Arkángel de la Muerte, Dr. Wagner Jr., Terrible b Villano III, Villano IV, Villano V

indy (SUN) 06/06/2004 Deportivo Halcón Suriano, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Tamaro vs Rey Pony
2) Boby Saucedo & Índio Wama vs Black Justice & King Star
3) Pequeño Halcón © vs Pequeño Cometa [NORTE LIGHT]
4) Misterioso Jr. & Príncipe Jr. vs Bravo Del & Cóndor de Oro

indy (SUN) 06/06/2004 Deportivo Los Soberanos, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Príncipe Azul vs Chivigón
2) Diamond & Espacial vs Averno & Guerrero
3) Bumerang & Psycho vs Fuego & Hijo del Soberano
4) El Tackle, Leopardo Negro, Moro III vs Hombre Araña, Soberano Jr., Stuka II
Stuka II is listed as Dandy García? (Maybe they meant Stuka I.)

indy (SUN) 06/06/2004 Gimnasio Nuevo León [RB]
1) Black Panther & Rey Venum b Demonio Del Ring & Símbolo 2000
2) Apóstol & Infinito b Cowboy Jr. & Súper Combo
3) Caifan Rockero I, Caifan Rockero II, Caifan Rockero III b Jungla Negra Jr., Orientale I, Orientale II
4) Raiden L Gato Volador, Chucho Mar Jr., Flecha Azul, Cats, Bengalí [hair] *
5) Atlantis & Mr. Niebla b Rey Bucanero & Último Guerrero * Rey Bucanero/Ultimo Guerrero vs. Atlantis/Mr. Niebla (posted by rnrwrasslin)

indy (TUE) 06/08/2004 Arena Coliseo Monterrey [RB]
1) Rayo Universitario b Talos La Momia
2) Crazy Demon, Leono II, Panthro b Granadero, Rey Hechicero, Zulu
3) Androide, Guerrero Griego, Rey Sagitario b Black Fox, Volcan, Willy Wong
4) Konan Plus, Potro Jr., Rene Guajardo Jr. b Pancho Tequila, Stuka Jr., Tigre Universitario
5) American Lover, Black Gordman Jr., Mr. Texas b Apolo Estrada Jr., Humberto Garza Jr., Stuka Jr.

indy (WED) 06/09/2004 Arena Solidaridad [RB]
1) Black Soul & Titanic b Skato & Yaco
2) Black Thunder & Jr. b Hipnosis & Macabro
3) Ares, Chuy Escobedo, Halcón Maltés b Anibal el Vampiro, Coco Rosa, La Llamarada
4) La Chacala, La Felina, Monje Negro Jr. b Diluvio Negro II, La Justiciera, La Tigresa
5) Caifan Rockero I, Hator, Maniaco b Silver Star, Turbina, Zumbido

indy (THU) 06/10/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Venum vs Pequeño Star
2) Príncipe Zafiro & Tackle vs Mr. Maniaco & Scriba
3) Fantástico I & Fantástico II vs Moro III & Súper Leopardo
4) Doctor Wagner, Mr. Guerrero, Tony Rodríguez vs Canek, Piloto Negro, Stuka Jr.

Event Notes: Brazo de Oro, Coco Rosa y Coco Viper will be on next week, El Hijo del Santo, Último Guerrero y Misterioso Júnior on 06/24

LLF (FRI) 06/11/2004 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León [RB]
1) La Felina & Luna Mágica b Flor de Loto & Martha La Sarapera
2) La Bruja, La Tigresa, Lady Dinamita, Shira b Cinthia Moreno, Diana La Cazadora, Miss Janeth, Nikki Roxx
3) Princesa Sugheit b Christine Ricci [bull terrier]
4) Dark Angel b Poly Star [Nuevo Leon Women]

MORA (FRI) 06/11/2004 Auditorio de Tijuana, Tijuana, Baja California [RB]
1) Danger & Génesis b Black Spider & El Colibrí
2) Espectrito I & Piratita Morgan b Máscarita Sagrada & Tzuki
3) Bobby Quance, Puma Kid, Ricky Reyes b Pandillero I, Pandillero II, Tornado Negro
4) Damián 666, Halloween, Infierno DQ Bestia Salvaje, Emilio Charles Jr., Scorpió Jr.
5) Canek, Rayman, Rayo de Jalisco Jr. DQ Dr. Wagner Jr., Fuerza Guerrera, Tinieblas Jr.

indy (FRI) 06/11/2004 Cámara Júnior, Matamoros, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Calaquita & Dragóncito vs El Gallito & Ricky Estrada
2) Bala de Plata, Dulce Rubí, Sexy Libra vs Dany Gardenia, Dulce Paola, El Tackle [Relevos Increíbles]
3) El Índio Chirikawa, Hombre Araña, Piloto Negro vs Black Jet, Diabólico, Kain
4) Coco Amarillo, Coco Azul, Coco Rojo vs Gato Volador, Kato Kung Lee, Misterioso II

indy (SAT) 06/12/2004 Capultitlan, Toluca, Estado de México [RB]
1) Alex Montana & Gato Blanco b Príncipe Salvaje & Rencor Negro
2) Boomerang, Estrella 2000, Spider Man b Corsario Negro, El Norteño, Zebra Jr.

indy (SAT) 06/12/2004 Guadalupe, Nuevo León [RB]
1) Morbius & Zulu b Black Boy & Rey Muerte
2) Apóstol & Guerrero Griego DQ Bello David & Bello Guerrero
3) Poly Star & Princesa Sugheit b La Bruja & La Tigresa
4) Súper Parka DQ Salsero [bull terrier, WWA Junior LH]

indy (SUN) 06/13/2004 Arena Coliseo Monterrey [RB]
1) Balam & Zulu b Azteca Warrior & Polimero Especial II
2) Galactar, Lobo Negro, Willy Wong b Rey Hechicero, Sexy Piscis, Tormento
3) Lover Boy, Pancho Tequila, Tigre Universitario b Androide, Red Flamer, Rey Sagitario
4) Christine Ricci, Corazón Latino, Estrella Dorada Jr. DQ Nikki Roxx, Potro Jr., Rene Guajardo Jr.
5) Pimpinela Escarlata b Mr. Águila
6) Dos Caras Jr., Humberto Garza Jr., Mil Máscaras b Head Hunter I, Head Hunter II, Juventud Guerrera

indy (SUN) 06/13/2004 Arena La Rosita, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Máquina 27 vs Diamond
2) Pilotito Negro & Ricky Estrada vs Calaquita & Gallito
3) Caballero Halcón & Tony Rodríguez vs Bala de Plata & Piloto Negro
4) Hombre Araña, Imperial, Tackle vs Black Jet, El Dorado, Kain

indy (SUN) 06/13/2004 Coacalco, Estado de México [RB]
1) Hooligan & Nitro b Magnífico & Renegado
2) Averno, Mephisto, Negro Navarro b Justiciero, Safari, Satánico

indy (SUN) 06/13/2004 Deportivo Halcón Suriano, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Rey Pony vs Tamaro
2) King Star & Lee Roy Jr. vs Boby Saucedo & Índio Wama
3) Gran Jefe II & Gran Jefe Jr. vs Acuario & As Rey
4) Gato Volador & Kato Kung Lee vs Chamuco Treviño & Misterioso Jr.

indy (SUN) 06/13/2004 Gimnasio el Ranchero, Gómez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Luminoso vs Guerrillero
2) Guerrero Místico vs Venum
3) Imperio Negro I & Imperio Negro II vs Bala de Plata & Boy Rocker
4) Gato Volador, Kato Kung Lee, Piloto Suicida vs Mensajero de la Muerte, Súper Leopardo, Tackle

indy (TUE) 06/15/2004 Arena Coliseo Monterrey [RB]
1) Bello Guerrero & Sexy Piscis b Bello David & Sexy Francis
2) Diana La Cazadora & Nikki Roxx DQ Dark Angel & Poly Star
3) Apolo Estrada Jr., Corazón de Barrio, Potro Jr. b Androide, Estrella Dorada Jr., Juventud Guerrera
4) Head Hunter I & Humberto Garza Jr. b Head Hunter II & Pancho Tequila

JUBA (TUE) 06/15/2004 Arena Juba, Reynosa, Tamaulipas [RB]
1) Rocker Boy b Rey Tritón
2) Halcón De Oro Jr. & La Bestia b Humilde & Kramer
3) Black Star, Luminoso, Misterio Negro b School Boy I & School Boy II
4) Gato Volador b Rey del Camino
5) Antifaz del Norte, Pimpinela Escarlata, Zorro b Pirata Morgan, Sangre Chicana, Sangre Chicana Jr.

indy (WED) 06/16/2004 Arena Lopez Mateos [RB]
1) Nick La Muerte & Taiji Ishimori b Koichiro Arai & Violento
2) Ángel Azteca & Arkángel de la Muerte b Sombra de Plata & Súper Comando [Relevos Increíbles]
3) Black Terry & Rocky Santana b Astro Boy & José Luis Feliciano [Relevos Increíbles]
4) Atlantis & Dr. Wagner Jr. b Blue Panther & Último Guerrero [Relevos Increíbles]

indy (WED) 06/16/2004 Arena Solidaridad [RB]
1) Corazón Adicto & Jr. b La Furia & Taylor
2) Macabro & Skato b Black Thunder & Shakira
3) Dragón Yuki, La Justiciera, La Tigresa, Sky b Black Soul, La Chacala, La Felina, Neón
4) Ares, Chuy Escobedo, Diluvio Negro I DQ Anibal el Vampiro, Hator, Sergio Romo Jr.
5) Chucho Mar Jr. & Diluvio Negro II DQ Caifan Rockero II & Monje Negro Jr.

indy (THU) 06/17/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Venum vs Flashman
2) Scriba & Súper Punk vs Bala de Plata & Espacial
3) Fantástico I & Fantástico II vs Caballero De Fuego & Súper Star
4) Brazo de Oro, Brazo de Plata, El Brazo vs Mr. Guerrero, Súper Leopardo, Tony Rodríguez

Event Notes: Santo, Ultimo Guerrero and Misterioso hyped for 06/24

LLF (FRI) 06/18/2004 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León [RB]
1) Dark Angel & Luna Mágica b La Felina & Lady Dinamita
2) Flor de Loto & Martha La Sarapera DQ India Sioux & Josseline
3) La Bruja, La Tigresa, Poly Star b Dark Angel, Diana La Cazadora, Miss Janeth
4) Princesa Sugheit © b Nikki Roxx [LLF Juvenil]

MORA (FRI) 06/18/2004 Auditorio de Tijuana, Tijuana, Baja California [RB]
1) Black Spider, King Dragón, Sparks DRAW Génesis, King Tiger, Mazambula
2) Bestia Salvaje, Villano III, Villano IV, Villano V b Bobby Quance, Infierno, Shawn Riddick, Tommy Williams
3) Dos Caras Jr. & Sicodélico Jr. b Ángel Blanco Jr. & Espectro Jr.
4) Sombra Vengadora Jr. DQ Rayman
5) Black Tiger III, Cien Caras, Tinieblas Jr. b Blue Demon Jr., Mil Máscaras, Rayo de Jalisco Jr.

NGX (SAT) 06/19/2004 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León [RB]
1) Dash b Extreme Dragón
2) Axl b X-Raider
3) Lord Biron b Mayhem [death]
4) Amazing Kid DCO Kaientai
5) Nightmare b Hell Hammer

ENESMA (SAT) 06/19/2004 Arena Xochimilco, Xochimilco, Distrito Federal [RB]
1) Huracán Negro I, Huracán Negro II, Huracán Negro III b Fantasma Jr., Hereje, Manos de Seda
2) el Signo, Negro Navarro, Shu el Guerrero b Destello, Huracán Ramírez, Luchador Sorpresa #1
3) El Hijo de Aníbal, El Hijo del Solitario, Tinieblas Jr. b Villano III, Villano IV, Villano V
4) Black Man, Kung Fu Jr., Stranger b El Depredador, Reo, Sexy Danny
5) Luchador Sorpresa #2, Ultramán Jr., Vangelis b Blade, Luchador Sorpresa #3, Rey Infernal
6) Ángel Blanco Jr., Enfermero Jr., Medico Asesino Jr. b Blue Demon Jr., Rayman, Súper Parka

WFS (SAT) 06/19/2004 WFS Arena de Aztahuacan, Ciudad de México, Distrito Federal [RB]
1) Blue Angelo b Discman
2) Halcón Galáctico I & Mixteco Jr. b Águila De Acero I & Misterio De La Muerte I
3) Darketo & Galardon De Plata b Cat Man & Jocker
4) Kato Kung Lee II DQ Flanagan
5) Atlantis, Felino, Súper Yens b Andy Barrow, Último Guerrero, Xibalva

NICE (SUN) 06/20/2004 Arena Coliseo Monterrey
1) Princesa Sugheit, Red Flamer, Rey Sagitario vs Crazy Demon, Nikki Roxx, Willy Wong [cage] *
2) Diana La Cazadora, Lover Boy, Mini Tigre Universitario, Sexy Piscis vs Bello David, el Tacua, Mini Bronco Jr., Miss Janeth [cage] *
3) Apolo Estrada Jr., Latin Heart, Potro Jr. vs Estrella Dorada Jr., Guerrero Negro Jr., Sangre Chicana Jr. [cage] *
4) Head Hunter I & Head Hunter II vs Humberto Garza Jr. & Pancho Tequila [cage] *

indy (SUN) 06/20/2004 Arena Lopez Mateos [luchablog photolog (2013-09-25 23.19.12)]
1) Juan el Ranchero & Súper Atlas vs José El Ranchero & Pancho El Malo
2) Diamante Blanco, Monje Negro II, Monje Negro III, Negro Peralta vs Porro I, Porro II, Porro III, Viento Negro
3) Tortuguillo Karateka I, Tortuguillo Karateka II, Tortuguillo Karateka III, Tortuguillo Karateka IV vs Salsero Japones I, Salsero Japones II, Salsero Japones III, Salsero Japones IV
teams may not be close to being right
4) Roberto Paz, Rocky Santana, Último Gladiador vs Ángel o Demonio, Hijo Del León Rojo, Negro Navarro

indy (SUN) 06/20/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Omega vs Gato Negro
2) Fantasma Del Rock & Sable vs Áspid & Rey Fobia
3) Buitre Negro I & Buitre Negro II vs Gallito Arlequín & Ramsés
4) Ministro de la Muerte I, Ministro de la Muerte II, Príncipe Negro Jr. vs Dandy García, El Genio, Piloto Suicida

indy (SUN) 06/20/2004 Arena Solidaridad [RB]
1) Hunter Jr. b Silencio Jr.
2) Coco Rayado, Coco Rosa, Coco Viper b Halcón Maltés, Sangre De León, Sky
3) La Justiciera, La Tigresa, Turbina b La Chacala, La Felina, Macabro
4) Alan Stone, Chris Stone, Chucho Mar Jr. b Caifan Rockero I, Caifan Rockero II, Sergio Romo Jr.
5) Diluvio Negro II DRAW Monje Negro Jr.
6) Black Warrior, Dr. Wagner Jr., Hator b Antifaz del Norte, Blue Demon Jr., Diluvio Negro I

indy (SUN) 06/20/2004 Deportivo Halcón Suriano, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Tamaro vs Black Demon
2) Rey Pony & Satán vs Gran Brujo & Soldado Universal
3) Circus & Payasito vs Boby Saucedo & Índio Wama Jr.
4) Gran Jefe Jr. & Hombre Araña vs Chamuco Treviño & Gran Jefe II [Relevos Increíbles]

indy (SUN) 06/20/2004 Deportivo Los Soberanos, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Guerrero Místico vs Príncipe Azul
2) Conflictus Jr. & Diamond vs Bumerang & Corsario Rojo
3) Hijo del Soberano & Ranchero vs Averno & Guerrero
4) Cavernario Galindo & La Rosa vs Pequeño Halcón & Soberano Jr.

indy (SUN) 06/20/2004 Gimnasio Nuevo León [RB]
1) Gitano del Norte, Mongol Chino Jr., Sika b Cats, Gavilán Negro, Raiden
2) Charles Lucero, Karonte, Mongol Chino b Rayo Tapatío I, Rayo Tapatío II, Tigre Blanco
3) Sagrado, Súper Astro, Volador Jr. b Averno, Dr. X, Mephisto

JUBA (TUE) 06/22/2004 Arena Juba, Reynosa, Tamaulipas [RB]
1) El Vago & Rocker Boy b El Comando & Guerrero Del Camino
2) Gato Volador, Metalik, Shrek b Dakota, Nacho Zapata, Rey del Camino
3) Batman I, Batman II, Dinamo b Imagene I, Imagene II, Turok
4) Zorro b Pirata Morgan
listed as MEX HEAVY, but Zorro would've lost the championship two days prior.
5) Charly Manson, Chessman, Cibernético b El Brazo, Electroshock, La Parka Jr.

indy (WED) 06/23/2004 Arena Solidaridad [RB]
1) Corazón Adicto b La Furia & Skato
2) Pegasso & Súper Pollo b Macabro & Silencio Jr.
3) Coco Rayado, Coco Rosa, Infinito b Chuy Escobedo, Sangre De León, Silencio Jr.
4) Halcón Maltés, Sky, Turbina b Coco Viper, La Llamarada, Neón
5) Ares, Diluvio Negro II, Silver Star b Caifan Rockero I, Maniaco, Sergio Romo Jr.

Page: 1 2

Daily Updated: This Week's Shows, Today's Shows, Last Updated
last updated: 2019-04-24 05:23

Return to Index