indy: 2004-07

<-- 2004-06 --- 2004-08 -->
CMLL . AAA . IWRG . indy . CMLL DF . AAA TV . All

indy (THU) 07/01/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Venum vs Flashman
2) Bala de Plata & Dragóncito vs Ricky Estrada & Scriba
3) Piloto Negro & Soberano Jr. vs Moro III & Tony Rodríguez
4) Brazo de Plata & El Astuto vs Mr. Guerrero & Último Guerrero

indy (THU) 07/01/2004 Palacio de los Deportes, Villahermosa, Tabasco [RB]
1) Súper Muñeco b Cadáver I [mask]

LLF (FRI) 07/02/2004 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León [RB]
1) La Felina b Luna Mágica
2) Flor de Loto & Martha La Sarapera b India Sioux & Josseline
3) Poly Star b La Tigresa & Lady Dinamita
4) La Bruja, La Novia De Jason, Princesa Sugheit b April Hunter, Linda Star, Miss Janeth

source: http://www.thecubsfan.com/cmll/images/Checked/2013-09-17%2017.49.07.jpg

(luchablog photolog (2013-09-17 17.49.07))

ENESMA (FRI) 07/02/2004 Arena Lopez Mateos [RB]
1) El Hijo De Huracán Ramírez, Manos de Seda, Raul Guerrero Jr. b El Reo, Hereje I, Hereje II
2) Destello, Luchador Sorpresa, Ultramán Jr. b Black Terry, Macabro, Shu el Guerrero
3) El Hijo de Aníbal, El Hijo del Solitario, Príncipe De La Noche b Chavo Guerrero, el Signo, Villano V
4) Stranger, Súper Astro 2000, Voyager b Huracán III, Huracán Negro I, Huracán Negro II
5) Blade, Fire Man, Rey Infernal b Kei Sato, Sangre Blanca, Vangelis
6) Blue Demon Jr., Rayman, Súper Parka DQ Ángel Blanco Jr., Enfermero Jr., Medico Asesino Jr.

ONAC (FRI) 07/02/2004 Auditorio de Tijuana, Tijuana, Baja California [RB]
1) Bengalí b Nocturno
2) El Placa & Morfosis b Bull Rider Jr. & Sparks
3) Pancho Cachondo & Tucan b El Colibrí & Spider Black
4) El Depredador & Fobia b Mortiz & TJ Boy and Extreme Tiger & Venum Black and Mr. Tempest & Príncipe Arandú
5) El Dandy, El Hijo del Diablo, Rey Misterio Sr. b Solar I, Súper Astro, Ultraman
6) Pentagon Black, Psicosis I, Último Guerrero b El Fantasma, Hijo del Lizmark, LA Park

indy (FRI) 07/02/2004 Expo Feria Gómez Palacio, Gómez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Averno & Guerrero vs Espacial & Príncipe Zafiro
2) Hombre Araña, Soberano, Stuka Jr. vs Black Jet, Guerrillero, Tony Rodríguez
3) Máscara Sagrada, Súper Muñeco, Súper Porky vs Diabólico, El Enfermero, Kain

indy (SAT) 07/03/2004 Expo Feria Gómez Palacio, Gómez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Hijo del Soberano & Nemo vs Súper Punk & V-57
2) Bala de Plata, Cóndor de Oro, Príncipe Negro Jr. vs El Tackle, Gran Jefe, Gran Jefe Jr.
3) Blue Demon Jr., Stuka I, Súper Porky vs Black Tiger, Moro III, Pancho Tequila

WFS (SAT) 07/03/2004 WFS Arena de Aztahuacan, Ciudad de México, Distrito Federal [RB]
1) Dizman b Águila Negra
2) Halcón Galáctico I & Halcón Galáctico II b Chamaco Davila & Silverman
3) Cholo I & Cholo II DQ Alegria & Jocker
4) Negro Navarro & Xibalva b Kei Sato & Shu Sato
5) Misterioso II & Súper Yens b ??? & Lambo Miura

XLAW (SUN) 07/04/2004 Arena Azteca Budokan, Ciudad Nezahualcoyotl, Estado de México [RB]
1) Eddy Contreras & La Arañita b Mr. Especial & Relámpago
2) Scorpion King & Shaman b Príncipe Gitano & Takemaru
3) India Sioux & Ranmaru b La Chola & La Hechicera
4) Oriental, Príncipe Mágico, Skayderman b American Rebel, Espiral Negro, Frankenstein
5) Crazzy Boy b Dragón Yuki [XLAW JH]

indy (SUN) 07/04/2004 Arena Coliseo Monterrey [RB]
1) Dr. Kronos Jr. b Bello Guerrero
2) Androide b Galactar
3) Panthro b Red Flamer
4) Lobo Negro, Shrek, Willy Wong b Bello David, Sexy Piscis, the Beast *
5) April Hunter DQ Princesa Sugheit *
6) Potro Jr. b Black Gordman Jr. & Estrella Dorada Jr. © [FILL WELTER]
7) Apolo Estrada Jr., Corazón Latino, Tigre Universitario, Valente Fernandez b Espectro Jr., Karonte, MS-1, Pirata Morgan *
8) Dos Caras Jr., Humberto Garza Jr., Zorro b Head Hunter I, Head Hunter II, Konan Plus *

indy (SUN) 07/04/2004 Arena La Rosita, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Tamaro vs Satán
2) Averno & Guerrero vs Índio Wama I & Índio Wama Jr.
3) Black Jet, Cavernario Galindo Jr., V-57 vs Fantástico I, King Lagunero, Silver Line
4) El Astuto vs Kain [super libre]

indy (SUN) 07/04/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Rey Halcón & Tigre Chong vs Corsario Rojo & Fantasma Del Ring
2) Mente Rockera vs El Mago
3) Imperio Negro I & Imperio Negro II vs Áspid & Pequeño Star
4) Ministro de la Muerte I, Ministro de la Muerte II, Ministro De La Muerte III vs Alfa (Laguna), Dandy García, El Genio

indy (SUN) 07/04/2004 Arena Saltillo Oriente, Saltillo, Coahuila [RB]
1) Sexy Panchis b Green Troyer
2) Tortuguillo Destructor II b Rayo Sarapero
3) Johnny Sanchez & Tortuguillo Destructor I b Guerrero Atómico & Piloto 2000
4) Eclipse b Pajaro Azteca Jr. [Saltillo LIGHT]
5) Black Metal & Mr. Cobra b Fuerza Latina & Guerrero 2000

indy (SUN) 07/04/2004 Arena Solidaridad [RB]
1) La Chacala & La Felina b La Justiciera & La Tigresa
2) Alan Stone, Caifan Rockero I, Silver Star b La Llamarada, Maniaco, Norteño
3) Chucho Mar Jr., Sky, Turbina b Caifan Rockero II, Caifan Rockero III, Corazón Adicto
4) Black Tiger III, Hator, Sergio Romo Jr. b Alan Stone, Diluvio Negro I, Tony Rivera
5) Héctor Garza, Pierroth, Súper Parka b Antifaz del Norte, El Hijo del Solitario, Rayo de Jalisco Jr.
6) Diluvio Negro II b Monje Negro Jr. [hair]

indy (SUN) 07/04/2004 Deportivo Halcón Suriano, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Rey Pony vs Satán
2) Bumerang & Psycho vs Circus & Payasito
3) Bravo del Norte & Brillante vs Acuario & As Rey
4) Moro III & Último Guerrero vs El Hombre Araña & Stuka Jr.
There's hype about how Stuka Jr. is the best (and might be going to CMLL)

indy (SUN) 07/04/2004 Deportivo Los Soberanos, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Calakita vs Guerrero Místico
2) Diamond vs Mr. Maniac
3) Araña Cibernetica & Araña del Futuro vs Dulce Paola & Sexy Libra
4) Hijo del Soberano, Índio Chirikawa II, Soberano Jr. vs Chamuco Treviño, Diabólico I, Tony Rodríguez

indy (SUN) 07/04/2004 Salón el Palmar, Tultitlán, Estado de México [RB]
1) Exodia b Némesis
2) Furia Maldita L Cerebro Negro, Epidemia, Heavy Boy, Ranger, Escorpión Dorado Jr., Furia Maldita, Perro de Guerra [cage, mask]

JUBA (TUE) 07/06/2004 Arena Juba, Reynosa, Tamaulipas [RB]
1) Hermano Estrella I & Hermano Estrella II b El Vago & Humilde
2) Batman, Shrek, Spiderman b Belcebu, Imagene I, Imagene II
3) Corazón de Barrio b X-Fly
4) Espectro Jr., MS-1, Pirata Morgan b Dakota, El Brazo, El Hijo del Solitario
5) Chessman & Cibernético b Electroshock & La Parka Jr.

indy (WED) 07/07/2004 Arena Solidaridad [RB]
1) Skato b Taylor
2) Silencio & Súper Pollo b Coco Feo & Pegasso
3) Corazón Adicto, Macabro, Norteño b Azul, Sky, Turbina
4) Chucho Mar Jr., Diluvio Negro I, Silver Star b Hator, Sergio Romo Jr., Texano

indy (THU) 07/08/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Imperio Negro I vs Fuego
2) El Gallito & Imperio Negro II vs Pequeño Cometa & Ricky Estrada
3) Piloto Negro, Soberano Jr., Stuka Jr. vs Moro III, Mr. Guerrero, Tony Rodríguez
Stuka and Mr. Guerrero are both mentioned as could go to CMLL
4) Último Guerrero © vs El Astuto [CMLL LH]

Event Notes: listed again on Friday, but it was probably a Thursday show.

LLF (FRI) 07/09/2004 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León [RB]
1) La Bruja & La Tigresa b Luna Mágica & Princesa Sugheit [LLF TAG]

indy (FRI) 07/09/2004 Expo Feria Gómez Palacio, Gómez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Artillero & Psycho vs Dandy García & Luminoso
2) La Rosa, Sexy Libra, Sexy Rubí vs Dany Gardenia, Dulce Paola, Golden Rubí
3) El Dorado, El Hijo de Aníbal, El Hijo del Solitario vs Ángel Blanco, Cavernario Galindo, Médico Asesino

indy (SAT) 07/10/2004 Arena Pipo, Monterrey, Nuevo León [RB]
1) Infinito b Terrorista II [hair]

indy (SAT) 07/10/2004 Expo Feria Gómez Palacio, Gómez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Mr. Maniaco & Pequeño Star vs El Norteño & Fuego
2) Áspid, Índio Chirikawa, Piloto Negro vs Caballero Halcón, Leopardo Negro, Tony Rodríguez
3) El Dorado, El Hijo de Aníbal, La Parka Jr. vs Difunto, Doctor Wagner, The Matrix

indy (SAT) 07/10/2004 Gimnasio el Ranchero, Gómez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Luminoso vs Oso Negro Jr.
2) Brillante Jr. & Tigre Chong vs Guerrillero Jr. & Sultán
3) Vaquero & Zafiro vs Psycho & X-Men
4) Caballero Halcón & Stuka I vs Brillante & Cavernario Galindo Jr.

Mejía (SUN) 07/11/2004 Arena La Rosita, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Conflictus Jr. vs Tamaro
2) Satán vs Mr. Exy
3) Fantástico I & King Lagunero vs Averno & Guerrero
4) Cavernario Jr., El Dorado, Súper Punk vs Black Jeet, Diabólico I, Kain

indy (SUN) 07/11/2004 Arena Solidaridad [RB]
1) Dr. Cianuro & Norteño b Sangre De León & Yako
2) Chucho Mar Jr., Diluvio Negro I, Silver Star b Caifan Rockero II, Hator, Sergio Romo Jr.
3) Black Warrior, Diluvio Negro II, Volador Jr. DQ Monje Negro Jr., Pierroth, Texano
4) Antifaz del Norte, Canek, Mr. Niebla DQ Black Tiger III, Dr. Wagner Jr., Héctor Garza

indy (SUN) 07/11/2004 Deportivo Halcón Suriano, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) ? vs ??
2) Bumerang & Seiko vs Circus & Payasito
3) Gran Jefe III vs Ranchero
4) Bala de Plata, Bravo del Norte, Brillante vs Acuario, As Rey, Tackle

indy (SUN) 07/11/2004 Deportivo Los Soberanos, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Máquina 27 vs Calaquita, Quienes
2) Diamond vs Guerrero Místico
3) Dulce Paola & Sexy Libra vs Centella Azul & Centella Azul Jr.
4) Hijo del Soberano, Índio Chirikawa II, Soberano Jr. vs Chamuco Treviño, Diabólico I, Tony Rodríguez

indy (SUN) 07/11/2004 Gimnasio Nuevo León [RB]
1) Cocoliso & Twister b La Sombra (Monterrey) & Rey Muerte
2) Ángel Dorado Jr., Chamaco Maravilla Jr., Morvius b Cowboy Jr., Crazzy Rock, Símbolo 2000
3) Flecha Azul, Gitano del Norte, Tiger War b Bengalí, Gavilán Negro, Warrior
4) Jungla Negra Jr., Orientale I, Orientale II b Coco Blanco, Coco Rojo, Coco Verde *
5) El Dandy, Súper Crazy, Último Guerrero b Damián 666, Halloween, Psicosis I *

indy (SUN) 07/11/2004 Guadalajara, Jalisco [RB]
1) Cosaco b Loco Hernández [hair]

JUBA (TUE) 07/13/2004 Arena Juba, Reynosa, Tamaulipas [RB]
1) Humilde & Rocker Boy b Barrabas & Guerrero Del Camino
2) Belcebu b Shrek
3) Imagene I & Imagene II b Head Hunter I & Head Hunter II
4) El Hijo del Solitario & Electroshock b Abismo Negro & Chessman
5) ???, Dakota, Turok b Espectro Jr., MS-1, Pirata Morgan

indy (THU) 07/15/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Venus vs Imperio Negro I
2) Imperio Negro II & Tackle vs Pequeño Cometa & Psycho
3) Piloto Suicida & Ranchero vs Diabólico I & Kain
4) Dr. Wagner Jr. & Tony Rodríguez vs Mr. Guerrero & Último Guerrero

LLF (FRI) 07/16/2004 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León [RB]
1) Martha La Sarapera b Shira
2) La Felina, Linda Star, Luna Mágica b Flor de Loto, La Tigresa, Lady Dinamita
3) Christine Ricci, Diana La Cazadora, Miss Janeth b La Bruja, La Novia De Jason, Simply Lucious
4) Nikki Roxx b Princesa Sugheit © [LLF Juvenil]

indy (FRI) 07/16/2004 Atlixco, Puebla [RB]
1) Callejero, Celeste Boy, Mr. Purpura b Cachorro Maldito, Chupacabras, Mr. Plata
2) Forastero & Renegado b Gandalla & JB
3) Estrella De Fuego & Marcela b Flor Metálica & Lady Warrior
4) Guerrero 2000, Pantera, Tzuki b La Calaquita, Pequeño Violencia, Pierrothito
5) El Fantasma, Sagrado, Súper Muñeco DQ Bestia Salvaje, Veneno, Zumbido
6) Brazo de Plata, Canek, Mr. Niebla b Cien Caras, Máscara Año 2000, Pierroth

indy (FRI) 07/16/2004 Expo Feria Gómez Palacio, Gómez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Dragóncito & Kalaquita vs El Gallito & Ricky Estrada
2) Black Jet, Diabólico, Kain vs Dandy García, Stuka, Stuka Jr.
3) Doctor Wagner, Kato Kung Lee, The Matrix vs Gato Volador, Solar I, Ultraman

ENESMA (FRI) 07/16/2004 Palenque del Centro Expositor Adolfo Lopez Mateos, Tlaxcala, Tlaxcala [RB]
1) El Hijo De Huracán Ramírez, Manos de Seda, Raul Guerrero Jr. b El Reo, Herej I, Herej II
2) El Hijo de Aníbal, El Hijo del Solitario, Sangre Blanca b Blade, Puma, Shu el Guerrero
3) Villano III, Villano IV, Villano V b el Signo, Negro Navarro, Texano
4) Bestia Metálica I, Bestia Metálica II, Conde Bartok b Fantasma Jr., Fantasma Jr., Oasis
5) Fantastik, Ultramán Jr., Vangelis b Black Terry, El Halcón, Macabro
6) LA Park, Mil Máscaras, Príncipe De La Noche b Enfermero Jr., Killer Steel, Medico Asesino Jr.

ENESMA TV (FRI) 07/16/2004 Palenque del Centro Expositor Adolfo Lopez Mateos, Tlaxcala, Tlaxcala [RB]
1) El Hijo De Huracán Ramírez, Manos de Seda, Raul Guerrero Jr. b El Reo, Hereje I, Hereje II
2) El Hijo de Aníbal, El Hijo del Solitario, Sangre Blanca b Blade, Puma, Shu el Guerrero
3) Villano III, Villano IV, Villano V b el Signo, Negro Navarro, Texano
4) Bestia Metálica I, Bestia Metálica II, Conde Bartok b Fantasma Jr., Hijo del Fantasma, Oasis
5) Fantastik, Ultramán Jr., Vangelis b Black Terry, El Halcón, Macabro
6) La Parka I, Mil Máscaras, Príncipe De La Noche b Enfermero Jr., Killer Steel, Medico Asesino Jr.

MAXPROAD (SAT) 07/17/2004 Acambay, Estado de México [RB]
1) La Nazi & Lady Warrior b La Seductora & Muneca Oriental
2) Payaso Fantástico I, Payaso Fantástico II, Payaso Fantástico III b Luis Cirio, Manny Cirio, Tony Cirio
3) Batman, Brazo de Plata, Máximo b Dr. Markus, Dr. Muerte, Rey Vikingo

indy (SAT) 07/17/2004 Deportivo Los Soberanos, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Centella Azul, Piloto Negro, Soberano Jr. vs Chamuco Treviño, Moro III, Tony Rodríguez
2) Araña Cibernetica & Araña del Futuro vs Centella Azul Jr. & Hijo del Soberano
3) Águila II vs Príncipe Azul

indy (SAT) 07/17/2004 Disco Green Planet, Mante, Tamaulipas [RB]
1) Cool Boy b American Killer
2) Pelo Chino DQ Pequeño Dragón
3) Alacran De Mante, Príncipe Meteoro, Súper Rabanito b Carmelito El Canero, Pequeño Dragón, Spider Boy
4) Escoria & Ozz b Alan & Billy Boy
5) Dos Caras Sr. & Máscara Sagrada DQ Head Hunter I & Head Hunter II

indy (SAT) 07/17/2004 Expo Feria Gómez Palacio, Gómez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Averno & Guerrero vs Conflictus Jr. & Máquina 27
2) Cóndor de Oro, Principe Negro, Relámpago Azul vs Araña Cibernetica, Araña del Futuro, Silver Line
3) Blue Panther, El Dorado, Kain vs Apolo Estrada, Solar I, Ultraman

indy (SAT) 07/17/2004 Gimnasio el Ranchero, Gómez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Brillante Jr. & Tigre Chong vs Guerrillero Jr. & Sultán
2) El Tackle & Espacial vs Psycho & Venum
3) Brillante & Zafiro vs Mensajero de la Muerte & Vaquero
4) Batman del Futuro & Stuka Jr. vs El Hijo Del Huracán Ramírez Jr. & Hombre Araña

WFS (SAT) 07/17/2004 WFS Arena de Aztahuacan, Ciudad de México, Distrito Federal [RB]
1) Galardon De Plata b Halcón Galáctico II
2) Cat Man & Tibiritabara b Guerrero Nocturno & La Chona
3) Coco Blanco, Coco Rojo, Coco Verde b Abeja Africana, Hormiga, Mosca [lumberjack strap]
4) ? L Súper Mariachi [cage]

indy (SUN) 07/18/2004 Arena Coliseo Monterrey [RB]
1) Black Fénix & Rey Dragón b Balam & Rey Destroyer
2) Imperius, Red Flamer, Rey Sagitario b Panthro, Shrek, Volcan
3) Sexy Piscis, Shira, Stuka Jr. b Miss Janeth, Pecador, Sexy Francis *
4) Clon De Ray Mendoza, MS-1, Sangre Chicana Jr. b Androide, Corazón Latino, Lover Boy *
5) Estrella Dorada Jr., Sangre Chicana, Tigre Universitario b Apolo Estrada Jr., Gato Volador, Stuka Jr. *
6) Potro Jr. © b Black Gordman Jr. [FILL WELTER] *
7) Head Hunter I, Head Hunter II, Rene Guajardo Jr. b El Hijo del Solitario, Solar I, Ultraman *
8) Konan Plus © b Mr. Texas [FILL HEAVY] *

indy (SUN) 07/18/2004 Arena La Rosita, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Satán vs Loco
2) Conflictus Jr. & X Men vs El Averno. & Guerrero
3) Espacial & Zafiro vs Oso Negro & V-57
4) Black Jet, Diabólico, Kain vs Cavernario Jr., El Dorado, Mr. Maniac

indy (SUN) 07/18/2004 Arena Solidaridad [RB]
1) Dr. Cianuro & Rey Venus b Sangre De León & Skato
2) Caifan Rockero I, Corazón Adicto, La Llamarada b Raiden, Sky, Turbina
3) Ares, Diluvio Negro I, Diluvio Negro II b Maniaco, Monje Negro Jr., Sergio Romo Jr.
4) Hator, Héctor Garza, Pierroth b Antifaz del Norte, Máscara Sagrada, Silver Star
5) Caifan Rockero II b Chucho Mar Jr. [hair]

NGX (SUN) 07/18/2004 Breves Unidad de Voleibol, Tultitlán, Estado de México [RB]
1) Pez Ángel b Lagarto
2) Cybermax & Enrique El Salvaje b Ángel Star & Tigre Del Mal
3) Hermano Serpiente I, Hermano Serpiente II, Hermano Serpiente III b Alarido Nocturno, Gigoló American, Sexy Gigolo
4) Babe Richard, Black Terry, Shu el Guerrero b Ángel o Demonio, Crazzy Boy, Ultramán Jr.

indy (SUN) 07/18/2004 Coacalco, Estado de México [RB]
1) Rey de Corazones b Mango Fukuda [ANL]
2) Alan Stone, Magnífico, Viento Negro b Crazzy Boy, Nitro, Rey Cuervo
3) Justiciero, Magnífico, Villano III b Arkángel de la Muerte, Black Tiger III, Negro Navarro

indy (SUN) 07/18/2004 Deportivo Halcón Suriano, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) El Diamante & Vampiro Negro vs Black Demond & Vampiro Negro
Diamante & Vampiro debuts. Black Demon = Diamante Negro?? (Dragon Rojo)
2) Cachorro Steel & Circus vs Bumerang & Muerte Negra
Cachorro Steel's debut
3) El Vigilante & Índio Wama vs King Star & Payasito
Vigilante's first match here in 7 months
4) Bala de Plata, Bravo del Norte, Pequeño Halcón vs Acuario, As Rey, Tackle
5) Gran Jefe II & Pimpinela Escarlata vs Flecha Veloz & Ranchero

Event Notes: benefit for Lee Roy Júnior, who was hurt on 06/25

LLA (SUN) 07/18/2004 Gimnasio Nuevo León
1) Charles Lucero, Karonte, Mongol Chino vs Rayo Tapatío I, Rayo Tapatío II, Tigre Blanco *
2) Sagrado, Súper Astro, Volador Jr. vs Averno, Dr. X, Mephisto *

JUBA (TUE) 07/20/2004 Arena Juba, Reynosa, Tamaulipas [RB]
1) Black Star, Comando, Luminoso b El Buffalo, Rockero I, Rockero II
2) Asterisco, Dinamo, El Ángel b Black Venom, Maldición, Venom
3) Belcebu b Shrek
4) Halcón De Oro Jr. & Turok b Corazón de Barrio & Pimpinela Escarlata
5) Imagene I & Imagene II b Latin Lover & Zorro

XLAW (TUE) 07/20/2004 Tulancingo, Hidalgo [RB]
1) Crazzy Boy b Joe Lider [XLAW JH]

Page: 1 2

Daily Updated: This Week's Shows, Today's Shows, Last Updated
last updated: 2019-02-20 05:21

Return to Index