indy: 2004-09

<-- 2004-08 --- 2004-10 -->
CMLL . AAA . IWRG . indy . CMLL DF . AAA TV . All

indy (THU) 09/02/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Oso Negro Jr. vs Brillante Jr.
2) Hermano Coraje & Sable vs Áspid & Imperio Negro
3) Brillante, Dandy García, Piloto Suicida vs Espanto IV, Espanto V, Pequeño Star
4) Dragón De Jade, Dragón Ninja, Piloto Negro vs Caballero De Fuego, Súper Dark, Súper Leopardo

LLF (FRI) 09/03/2004 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León [RB]
1) Flor de Loto b Reina Vampira
2) La Felina, La Venus, Sahori b La Chacala, La Tigresa, Luz De Luna
3) Arianna, Luna Mágica, Nikki Roxx DQ Martha La Sarapera, Poly Star, Princesa Sugheit
4) Diana La Cazadora b La Bruja [LLF HEAVY]

indy (FRI) 09/03/2004 Arena Pipo, Monterrey, Nuevo León [RB]
1) Silver Star b Coco Viper [UWF LH]

source: http://www.thecubsfan.com/cmll/images/Checked/2013-09-15%2022.47.30.jpg

(luchablog photolog (2013-09-15 22.47.30))

indy (FRI) 09/03/2004 Arena San Juan Pantitlan, Ciudad Nezahualcóyotl, Estado de México [RB]
1) Cometa Blanco & Impacto b Ahijado de la Muerte & Salamandra
2) Dragón Chino, Invader, Zaeta Imperial b Darth Ángel, Denpha, Guerrero
3) Blackman Jr. & Viento Negro b Luis Cirio & Tony Cirio
4) Súper Muñeco, Súper Pinocho, Súper Ratón DQ Black Terry, Shu el Guerrero, Viento Negro
5) El Hijo de Aníbal, el Signo, Negro Navarro b Solar I, Ultraman, Ultramán Jr.

ONAC (FRI) 09/03/2004 Auditorio de Tijuana, Tijuana, Baja California [RB]
1) Elmo & Súper Kid b Cinico & Israel
2) Kid Relámpago & Súper Niño b Morfosis & Morfosis Jr.
3) Ángel Negro Jr. & Stigma b Astral & Thunder Mask
4) Joe Lider, Mortiz, Pancho Cachondo, TJ Boy b Extreme Tiger, Mr. Tempest, Príncipe Arandú, Venum Black
5) Damián 666 & Halloween DDQ El Depredador & Fobia [XLAW Tag]
6) Héctor Garza, Psicosis I, Universo 2000 b Atlantis, Negro Casas, Rayo de Jalisco Jr.

indy (FRI) 09/03/2004 Salón Ejidal de San Mateo Oxtotitlan, Toluca, Estado de México [RB]
1) Rabia b Estrella 2000 [??? WELTER]
2) Katito Kung Lee & Piratita Morgan b Octagoncito (original) & Voladorcito

indy (SUN) 09/05/2004 Arena Coliseo Monterrey [RB]
1) Arianna b Nikki Roxx
2) Lover Boy, Shrek, Ultramán Jr. b Androide, Black Gordman Jr., Sexy Piscis
3) Estrella Dorada Jr., Karonte, Tigre Universitario b Gato Volador, Potro Jr., Valente Fernandez
4) Head Hunter I, Head Hunter II, Texano b Corazón Latino, Humberto Garza Jr., Mr. Texas
5) Octagón & Ultraman b Pentagon III & Sangre Chicana

source: https://i.imgur.com/TOm89Xt.png?1

(Carta Brava (Facebook))

indy (SUN) 09/05/2004 Arena Isabel, Cuernavaca, Morelos
1) Cachorro Contreras & Voltaje vs Bisonte & Griego
2) Colt Master & Tony Sierra vs Vértigo & Zokar
3) Chamaco Valaguez Sr. & Ramsés vs Júpiter & Ráfaga Sr.
4) Anubis & Carta Brava vs Circulo Rojo & Tamuz © [MORELOS TAG]

indy (SUN) 09/05/2004 Arena La Rosita, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Felina & Luna Mágica vs ? & La Chacala
2) Flor De Loto & Paty Rey vs La Tigresa & Novia De Jasson
3) La Bruja, Martha La Sarapera, Miss Janeth, Pimpinela Escarlata vs ?, Novia de la Parka, Poly Star, Shira

indy (SUN) 09/05/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Brillante & Sultán vs Fantasma Del Rock & Guerrillero Jr.
2) Príncipe Zafiro & Tigre Chong vs Guerrillero & Oso Negro Jr.
3) El Mago vs Black Rock [mask]
4) Buitre Negro I, Príncipe Negro Jr., Trébol Jr. vs El Genio, Ramsés, Tackle

indy (SUN) 09/05/2004 Arena Solidaridad [RB]
1) Halcón Maltés & Pegasso b Coca Rosa & Norteño
2) Sky & Turbina b Coco Rayado & Coco Viper
3) Antifaz del Norte, Diluvio Negro I, Silver Star b Crazzy Boy, Monje Negro Jr., Súper Parka
4) Antifaz del Norte, Diluvio Negro II, Incógnito b Hator, Rey Bucanero, Último Guerrero *
5) El Hijo Del Santo DQ el Hijo del Perro Aguayo *

ENESMA (SUN) 09/05/2004 Ciudad Madero, Tamaulipas [RB]
1) Mr. Ares b Escorpión Dorado Jr.
2) Azrar, El Mohicano Jr., Thunderbird b Ángel Infernal, Luis Cirio, Sida
3) Ice Killer, Manos de Seda, Stranger b El Pandillero, Herej I, Herej II
4) Axxel, Príncipe De La Noche, Vangelis b Blade, El Reo, Killer Steel

ENESMA (SUN) 09/05/2004 Ciudad Madero, Tamaulipas [RB]
1) Mr. Ares b Escorpión Dorado Jr.
2) Azrar, El Mohicano Jr., Thunderbird b Ángel Infernal, Luis Cirio, Sida
3) Ice Killer, Manos de Seda, Stranger b El Pandillero, Hereje I, Hereje II
4) Axxel, Príncipe De La Noche, Vangelis b Blade, El Reo, Killer Steel

indy (SUN) 09/05/2004 Deportivo Los Soberanos, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Black Justice vs Rey Fobia
2) Circus & Payasito vs Blue Fox & Venum
3) Índio Chirikawa II, O Negro, Sagrado vs Gran Jefe II, Gran Jefe III, Misterioso II
4) Soberano Jr. © vs Tony Rodríguez [NORTE WELTER]

indy (SUN) 09/05/2004 Expo Feria Gómez Palacio, Gómez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Brillante vs Guerrero
2) Espacial & Tigre Chong vs Oso Negro & Tackle
3) Guerrillero I & Guerrillero II vs Brillante & Zafiro
4) Sagrado, Stuka I, Stuka Jr. vs Misterioso Jr., Súper Leopardo, Vaquero

indy (SUN) 09/05/2004 San Nicolas Tlazala de Capulhuac, Toluca, Estado de México [RB]
1) Estrella De Fuego & Lady Sensación b La Gata & Princesa Zareth
2) Aguilita Solitaria, La Calaquita, La Parkita b Jibarito, Mini Kahoz, Piratita Morgan

indy (TUE) 09/07/2004 Arena Coliseo Monterrey [RB]
1) Lobo Negro & Mr. Macki b Black Fénix & Rey Dragón
2) Apolo Chino & Red Flamer b Black Fox & the Beast
3) Arianna b Nikki Roxx
4) Gato Volador & Potro Jr. b Panthro & Tigre Universitario
5) Pentagon III & Texano b Kato Kung Lee & Octagón

JUBA (TUE) 09/07/2004 Arena Juba, Reynosa, Tamaulipas [RB]
1) Guerrero Del Camino b Rocker Boy II
2) Apóstol, Luminoso, Misterio Negro b School Boy I & School Boy II
3) Halcón De Oro Jr., Kaoma, La Bestia b Batman, Payaso Loco I, Payaso Loco II
4) Imagene I & Imagene II b Apolo Estrada Jr. & Crazzy Boy
5) Hator & Pimpinela Escarlata b Antifaz del Norte & Corazón de Barrio

indy (THU) 09/09/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) ? vs ??
2) Oso Negro Jr. vs Príncipe Zafiro
3) Hermano Coraje & Trébol Jr. vs Espacial & Ramsés
4) Brillante, Dandy García, El Genio vs Principe Negro, Súper Leopardo, Súper Star
5) Ministro de la Muerte I & Ministro de la Muerte II vs Stuka I & Stuka Jr.

LLF (FRI) 09/10/2004 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León [RB]
1) Flor de Loto b Reina Vampira
2) La Felina & La Mestiza b La Chacala & Lady Dinamita
3) Arianna, India Sioux, Josseline DQ La Dama De Negro, Martha La Sarapera, Poly Star
4) Diana La Cazadora & Nikki Roxx b La Bruja & La Tigresa [LLF TAG]

Sandoval (FRI) 09/10/2004 Auditorio de Tijuana, Tijuana, Baja California [RB]
1) Big Boy b Cinico
2) Eclipse & Forastero b Tazmaniac & Viernes 13
3) Éxtassis & Star Boy b Mazambula & Tucan
4) Araña, Dragón, Vangelis DQ King Azteca, Pandillero II, Salsero
5) Damián 666, Pierroth, Texano DQ Atlantis, Brazo de Plata, Satánico
6) Shocker b Halloween [hair]

indy (SUN) 09/12/2004 Arena Coliseo Monterrey [RB]
1) Bam Bam & the Beast b Lobo Negro & Rey Águila
2) Rey Hechicero & Rey Sagitario b Apolo Chino & Panthro
3) Nikki Roxx © b Arianna [LLF Juvenil] *
4) Androide, Clon De Ray Mendoza, Red Flamer b Corazón Latino, Lover Boy, Súper Brazo
5) Gato Volador, Pimpinela Escarlata, Potro Jr., Valente Fernandez b Estrella Dorada Jr., Karonte, Sexy Piscis, Tigre Universitario *
6) El Alebrije, Octagón, Sangre Chicana b Monsther, Pentagon III, Texano *

indy (SUN) 09/12/2004 Arena La Rosita, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) ? vs ??
2) Índio Wama & Satán vs Águila & Ramsés
3) Espacial & Junior Halcón vs Fuego & Oso Negro Jr.
4) Dany Gardenia, Dulce Paola, Sexy Rubí vs Cóndor de Oro, Power Ranger I, Power Ranger II

indy (SUN) 09/12/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Sultán vs Lancelot
2) Black Rock & Guerrillero Jr. vs Brillante Jr. & El Mago
3) Áspid & Príncipe Zafiro vs Oso Negro Jr. & Warrior Star
4) Batman del Futuro, Brillante, Dandy García vs Guerrillero, Leopardo Negro, Príncipe Negro Jr.

indy (SUN) 09/12/2004 Arena Solidaridad [RB]
1) Black Soul, Frankenstein, La Furia b Arkángel de la Muerte, Pegasso, Sika
2) Coco Rayado, Coco Rosa, Coco Viper b Infinito, Memo Valles, Sangre De León
3) Mercurio, Sky, Turbina b Astro Negro, Astro Negro Jr., Súper Combo
4) Crazzy Boy, Maniaco, Monje Negro III b Halcón Maltés, Silver Star, Stuka Jr.
5) Hator, Monje Negro Jr., Sergio Romo Jr. b Diluvio Negro II, El Monarca, Incógnito

indy (SUN) 09/12/2004 Deportivo Los Soberanos, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Rey Muerte vs Máquina 27
2) Averno & Guerrero vs Black Justice & V-57
3) Diamond & Hijo del Soberano vs Bumerang & Vigilante
4) Cavernario Galindo Jr., Chamuco Treviño, El Dorado vs Conflictus, Índio Chirikawa, Ranchero

indy (WED) 09/15/2004 Arena Solidaridad [RB]
1) Killer King I & Killer King II b Pegasso & Súper Combo
2) Astro Negro, Astro Negro Jr., Norteño b Infinito, Mercurio, Sangre De León
3) Coco Rayado, Coco Rosa, Coco Viper b Memo Valles, Sky, Turbina
4) Crazzy Boy, La Llamarada, Monje Negro III b Diluvio Negro II, Infinito, Silver Star

RAV (WED) 09/15/2004 Balneario el Temazcal, Otumba, Estado de México
1) Gandul vs Shoot Fightning, Venganza Roja
2) Jinete De Oro & Jinete De Plata vs Satán & Silver Phantom
3) Andros & Súper Pevy vs Rey Dragón & Torbellino Negro
4) Gran Leo, Magia Negra, Rey Apolo vs Canibal, Kumo, Yaqui Jr.
5) Electroman, Heavy Boy, Súper Doggy vs Comando Delta, Gran Enira, Yiddra

indy (WED) 09/15/2004 Parque Abasolo, Ciudad de México, Distrito Federal [RB]
1) Drago & Pachuli Van b Black Star & Negro Rodríguez
2) Saigon Lee & Tataka Ryu b Dakota & Valentino 21
3) Chamaco Juarez, Exterminio, Mr. Peluchin b Black Jack, Demonio Negro, Escorpión Dorado Jr.
4) Aquaman, El Ángel, Oasis, Urano b Centinela De La Muerte, Che Guevara, Kid Star, La Morgue
5) Guerrero Gargola, Jaque Mate, Jaque Mate Jr. b Cripta, Sepulcro, Sepultura

indy (WED) 09/15/2004 Parque de Abasolo, Col. Guerrero, Cuauhtémoc, Distrito Federal
1) Drago & Escorpión Dorado Jr. vs Black Star & Pachuil Van
2) Boby Esponja & Uranio vs Furia Negra & Mohicano Juarez
3) Firo Jr. & Magic Toger vs Centinela De La Muerte & Che Guevera
4) Cropta, Sepulctro, Sepultura vs Gargola, Oasis, Winners Black

indy (WED) 09/15/2004 Pasteros, Metro Tezozomoc, Azcapotzalco, Distrito Federal
1) Centella De Plata & Zorro De Oro vs Amenaza Marina & Máscara Perdida
2) Action Man & Tezozomoc vs Azazel & Colrea
3) El Marciano, Niño Verde, Steel Boy vs Black Jaguar, Black Steel, The Cat
4) Blade, Death Force, El Hijo del Diablo vs Amenaza Infernal Jr., Leopardo Negro I, Leopardo Negro II

indy (THU) 09/16/2004 Arena La Rosita, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) ? vs ??
2) Fuego vs Oso Negro Jr.
3) Diabólico, Kain, Silver Line vs Cóndor de Oro, Power Rangers I, Power Rangers II
Silver Line and Cóndor de Oro are feuding
4) Dany Gardenia, El Dorado, Shira vs Cavernario Galindo Jr., La Chicana, Sexy Libra

indy (THU) 09/16/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Imperio Negro I & Imperio Negro II vs El Buitre & Pequeño Star
2) Súper Star & Trébol Jr. vs Piloto Negro & Sexy Libra
3) Dandy García, Ranchero, Stuka Jr. vs Diabólico, Principe Negro, Súper Leopardo
4) Texano © vs Stuka I [MEX LH]

ENESMA (THU) 09/16/2004 Escuela Candelaria Quiroz, Toluca, Estado de México [RB]
1) El Hijo de Aníbal, Hombre Araña, Máscara Sagrada b Enfermero Jr., Medico Asesino Jr., Monje Loco
2) Boomerang, Huracán Ramírez, Ultramán Jr. vs Dr. Landru, Dr. Markus, Máscara Negra
2) Jaguar Negro, Norteño, Zebra Jr. vs Estrella 2000, Leono, Súper Bengala
2) Galaxy & Mr. Cobra vs Jinete Fantasma & Karate Dragón
2) Potro vs Fogen

indy (THU) 09/16/2004 Explanada de la Col. Miguel Hidalgo, Tláhuac, Distrito Federal
1) Ángel Del Silencio & Jinete Negro vs Keops & Mario Rojas
2) Brillo, Gandul, Tigre Volador vs Chacal, Mini Lepra, White Hand
3) Black Master, Magic Mac, Turbina De Plata vs Hidro, Mini Sepulcro, Mortiz
4) La Chiva, Magistero, Meteoro vs Gringo Sey Ley, Soldado Infernal, Yaqui Jr.

indy (THU) 09/16/2004 Gimnasio Municipal Luis L. Vargas, Gómez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Ninfa vs Fuego
2) Fantástico I & Fantástico II vs King Lagunero & Pequeño Cometa
3) Coco Amarillo, Coco Rojo, Tony Rodríguez vs Diabólico, Kain, Scriba
4) Brazo Jr. vs Mr. Guerrero [mask]

indy (THU) 09/16/2004 location unknown, Iztacalco, Distrito Federal [RB]
1) Coquistador Cortes & Escorpión Dorado Jr. b Capitán Hardware & Shuriken
2) Hiromi Horiguchi, Kanjyouro Matsuyama, Passion Hasegawa b Ohara, Suzuki, Wabuko Okada
3) Can Star, Huracán Negro I, Huracán Negro II b Epidemia, Magia Negra, Yidra
4) Fantasma Jr., Freesbe (IWRG), Mano Negra Jr. DQ Dr. Muerte, El Hijo Del Gladiador, Negro Navarro

ENESMA (THU) 09/16/2004 Palenque del Centro Expositor Adolfo Lopez Mateos, Tlaxcala, Tlaxcala
1) Dragón Sei & Ninja Negro vs Rockerito & Struck
2) Kung Fu Jr., Soldado Del Futuro, Ultramán Jr. vs Depredador, Sexy Dany, Sexy Francis
3) Aquiles, Pantera, Último Gladiador vs El Puma, El Reo, Sangre Blanca
4) Ayako Hamada & Fantastik vs Marcela & Pentagon Black
5) Axel, Máscara Sagrada, Vangelis vs ?, ??, Fuerza Guerrera
6) LA Park, Príncipe De La Noche, Tinieblas Jr. vs El Dandy, El Hijo de Aníbal, Mano Negra

indy (THU) 09/16/2004 Plaza, Tenango del Valle, Estado de México
1) Fabi Apache & Princes vs La Hechicera & Mujer Demente
2) El Alebrije, Máscara Sagrada Jr., May Flowers vs Chessman, Monsther, Polvo de Estrellas

ENESMA (FRI) 09/17/2004 Gimnasio Marcelino Gonzalez, Zacatecas, Zacatecas
1) Ayako Hamada & Emi Tooyo vs Amapola & Marcela
2) ? Del Futuro, Manos de Seda, Ultramán Jr. vs ?, Depredador, Sexy Francis
3) ?, Último Gladiador, Vangelis vs ?, El Puma, Sangre Blanca
4) Fantastica, Pa?, Príncipe De La Norche vs ?, ??, Fuerza Guerrera
5) Axel, Lizmark Sr., Tinieblas Jr. vs El Dandy, Mano Negra, Pentagon

indy (FRI) 09/17/2004 Poblado del Deposito, San José del Rincón, Estado de México
1) Estigma, Guerrero Invencible, Ludovico Peluche vs Guerrero Mazahua II, Miguel, Ojo De Fuego II
2) Baby Maravilla, Centella Del Mar, Pegasso vs Águila Real, Star Boy, Wotan
3) Asesino Nazi, Cadáver, Ojo De Fuego vs Ángel Solitario, Estallido, Fight Panther
4) Dark Scream, Guerrero Star, Guerrero Star II vs Cementario, Darkness, Tigre De Oro
5) El Novillero, Guerrero Mazahua, Huracán Ramírez vs Ojo de Tigre I, Ojo De Tigre II, Ojo de Tigre Jr.

indy (SAT) 09/18/2004 Arena La Rosita, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Tamaro vs El Brujo
2) Fuego & Índio Wama vs ? & Satán
3) Gran Imperio I & Gran Imperio II vs Bala de Plata & Ramsés
4) Cóndor, Junior Halcón, Silver Line vs Diabólico, Kain, Tackle

indy (SAT) 09/18/2004 Deportivo Los Soberanos, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Mr. Essy vs Blue Ángel
2) V-57 & Venum vs Averno & Guerrero
3) Diamond & Hijo del Soberano vs Bumerang & Vigilante
4) Cavernario Galindo Jr., Chamuco Treviño, El Dorado vs Conflictus, Índio Chirikawa Jr., Ranchero

indy (SAT) 09/18/2004 Reynosa, Tamaulipas [RB]
1) Black Star b Rocker Boy I
2) Chamaco Ortiz b Misterio Negro
3) Bufalo & Spiderman b Halcón De Oro Jr. & Kaoma Jr.
4) Antifaz del Norte & Lover Boy b Hator & Pimpinela Escarlata
5) Estrella Dorada Jr., Head Hunter I, Head Hunter II b Crazzy Boy, Súper Muñeco, Zorro

indy (SAT) 09/18/2004 Salon Mundet, Electricistas, Azcapotzalco, Ciudad de México, Distrito Federal [RB]
1) Dakota Star b Latin Star
2) Bob Esponja, Escorpión Dorado Jr., Magic Tiger b Centinela De La Muerte, Che Guevara, Urano
3) Cripta, Sepulcro, Sepultura b El Fiero Jr., Oasis, Winners Black
4) Fantasma Jr., Safari, Villano III b Bestia Magnifica I, Dr. X, Negro Navarro

indy (SUN) 09/19/2004 Arena Coliseo Monterrey [RB]
1) Polimero Especial II b Rey Azteca
2) Galáctico b Venum II, Black Fox
3) Estrella Dorada Jr., Panthro, Tigre Universitario b Corazón Latino, Lover Boy, Potro Jr. *
4) Pimpinela Escarlata, Poly Star, Princesa Sugheit b La Bruja, Lady Dinamita, Sexy Piscis *
5) Red Flamer b Panthro [hair] *
6) Juventud Guerrera, Monsther, Pentagon III b El Alebrije, Heavy Metal, Octagón *

indy (SUN) 09/19/2004 Arena el Jaguar, Monterrey, Nuevo León [RB]
1) Símbolo 2000 b David El Salvaje [hair]

indy (SUN) 09/19/2004 Arena Solidaridad [RB]
1) Mercurio b Hunter Jr.
2) Astro Negro & Halcón Maltés b Monje Negro III & Monje Negro Jr. [relevos suicidas, quarterfinal]
3) Diluvio Negro I & Diluvio Negro II b Coco Rosa & Silver Star [relevos suicidas, quarterfinal]
4) Astro Negro Jr. & Hator b Maniaco & Turbina [relevos suicidas, quarterfinal]
5) Crazzy Boy & Sergio Romo Jr. b Coco Rayado & Coco Viper [relevos suicidas, quarterfinal]
6) Monje Negro III & Monje Negro Jr. b Coco Rosa & Silver Star [relevos suicidas, semifinal]
7) Coco Rayado & Coco Viper b Maniaco & Turbina [relevos suicidas, semifinal]
8) Maniaco & Turbina b Coco Rosa & Silver Star [relevos suicidas, final]
9) Silver Star b Coco Rosa [mask]
10) Antifaz del Norte, LA Park, Místico DQ Head Hunter I, Head Hunter II, Héctor Garza

indy (SUN) 09/19/2004 Arena Victoria, Guadalajara, Jalisco [RB]
1) Shiryu Dragón b Ángel o Demonio

PROLLM (SUN) 09/19/2004 Coliseo Coacalco, Coacalco, Estado de México
1) Milenario & Rubi Fabela vs Huizar & Trauma
2) Milanito Collection AT & Zenga vs Hashimoto & Okimoto
3) Perro de Guerra, Ranger, Storm vs Ojo De Tigre, Ojo De Tigre II, Ojo de Tigre Jr.
4) Brazo de Oro Jr., Brazo de Plata Jr., Rey de Corazones vs Ari Romero, Brazo de Platino, Máximo
5) Black Warrior, Magnífico, Misterioso vs Negro Navarro, Nitro, Olímpico

indy (SUN) 09/19/2004 Gimnasio Nuevo León [RB]
1) Centurion De Oro & Centurion Negro Jr. b ??? & Twister
2) Mini Bronco & Mini Monje Negro b Mini Shakira & Tigrito Universitario
3) Apolo Estrada Jr., Chucho Mar Jr., Flecha Azul b Orientale I, Orientale II, Raiden
4) Caifan Rockero II, Texano Jr., Zumbido b Averno, Jungla Negra Jr., Mephisto *
5) Súper Parka b el Hijo del Perro Aguayo * *

ENESMA (SUN) 09/19/2004 Palenque de la Feria, Pachuca, Hidalgo
1) Skull Metal & Thunder vs Mohicano I & Mohicano II
2) Ayako Hamada & Emi Tooyo vs Amapola & Marcela
3) Fantastic, Último Gladiador, Vangelis vs ?, Depredador, El Puma
4) Axel, Pantera, Príncipe De La Noche vs ?, Fuerza Guerrera, Pentagon Black
5) Hijo del Lizmark, LA Park, Tinieblas Jr. vs El Dandy, Mano Negra, Sangre Blanca

JUBA (TUE) 09/21/2004 Arena Juba, Reynosa, Tamaulipas [RB]
1) Chamaco Ortiz b Rocker Boy II
2) Hermano Estrella I & Hermano Estrella II b Luminoso & Misterio Negro
3) Hator b Antifaz del Norte [LAWA MIDDLE]
4) Estrella Dorada Jr., Juventud Guerrera, Nacho Zapata b El Ángel, Imagen I, Latin Heart
5) Crazzy Boy b Dakota [hair]

Page: 1 2

Daily Updated: This Week's Shows, Today's Shows, Last Updated
last updated: 2019-08-17 05:24

Return to Index