indy: 2004-10

<-- 2004-09 --- 2004-11 -->
CMLL . AAA . IWRG . indy . CMLL DF . AAA TV . All

LLF (FRI) 10/01/2004 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León [RB]
1) La Vampiresa b Reina Vampira
2) La Bruja & La Chacala b La Felina & Sahori
3) Poly Star & Princesa Sugheit b American Angel & Diana La Cazadora
4) Martha La Sarapera L Luna Mágica, Josseline, Flor de Loto, La Tigresa, India Sioux [hair]

MORA (FRI) 10/01/2004 Auditorio de Tijuana, Tijuana, Baja California [RB]
1) Rayman b Sombra Vengadora Jr. [mask]

ENESMA TV (FRI) 10/01/2004 Salon 21, Ciudad de México, Distrito Federal [RB]
1) Aquiles, Fantasma Jr., Hijo del Fantasma b El Reo, Sexy Danny, Sexy Francis
2) Blade, Kamikaze Kid, King Black b Crazy Dog, Fantastik, Último Gladiador
3) Axxel, Manos de Seda, Vangelis DQ Espanto Jr., Killer Steel, Sangre Blanca
4) Dos Caras Sr., Príncipe De La Noche, Tinieblas Jr. DQ Azrael, Mano Negra, Pentagon Black
5) Colossus, El Dandy, Nicho el Millionario b Apocalipsis, Hijo del Lizmark, LA Park LA PARK CACHETEADO,HUMILLADO Y SANGRADO POR EL DANDY (posted by decadas80s90s2000)

indy (SUN) 10/03/2004 Arena Coliseo Monterrey [RB]
1) Rey Hechicero & Rey Sagitario b Azteca Warrior & Chamaco Maravilla Jr.
2) Princesa Sugheit b American Angel
3) Androide, Pancho Tequila, Red Flamer b Chacos, Karonte Jr., Panthro
4) Billy Boy, Humberto Garza Jr., Venum II b Escoria, La Fiera, Mocho Cota
5) El Hijo de Aníbal, Electroshock, Heavy Metal b Charly Manson, Hator, Konan Plus
6) La Parka Jr., Máscara Sagrada, Octagón DQ Chessman, Cibernético, Mr. Águila

indy (SUN) 10/03/2004 Arena Cuauhtémoc, Guadalajara, Jalisco [RB]
1) Emisario b Índio Cherokee
2) Blade & Coco Rosa b Bobby Tijuana & Ecoloco

indy (SUN) 10/03/2004 Arena Jalisco, Guadalajara, Jalisco [RB]
1) Fuego Negro & Timan b Black Star & Rudy Santana [relevos suicidas]
2) Black Star b Rudy Santana [hair]

indy (SUN) 10/03/2004 Arena La Rosita, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Satán vs Pequeño Águila
2) El Mago & Hara Kiri vs Black Rock & El Brujo
3) Junior Halcón & Ramsés vs El Tackle & Galáctico
4) Bala de Plata, El Dorado, Stuka I vs Cavernario Galindo Jr., Diabólico I, Kain

indy (SUN) 10/03/2004 Arena Olimpia Solidaridad, Guadalajara, Jalisco [RB]
1) El Engendro & Rudy Navarro b Bufalo Blanco & Rayman

indy (SUN) 10/03/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Sultán vs Guerrillero Jr.
2) Black Rock & Lancelot vs El Mago & Hara Kiri
3) Dany Gardenia & Pequeño Star vs Áspid & Imperio Negro I
4) Ministro de la Muerte I, Ministro de la Muerte II, Ministro De La Muerte III vs Batman del Futuro, El Genio, Ramsés

indy (SUN) 10/03/2004 Arena Perla, Guadalajara, Jalisco [RB]
1) Cachorro Mariscal & Insólito DQ Chacos De Oro & Magnuss
2) Murdock & Phantom b Águila Guerrera & Thunder

indy (SUN) 10/03/2004 Arena Proyeccion 2000, Tonalá, Jalisco [RB]
1) Pequeño Solin & Pluma Negra b Angelito De La Muerte & Guerrerito Halcón [Arena Proyeccion 2000 Tag]
2) Guerrero Nocturno, Master Terror I, Master Terror II b El Mercenario, Ghost Rock, Master Crazy

indy (SUN) 10/03/2004 Arena Victoria, Guadalajara, Jalisco [RB]
1) Roberto Paz & Roberto Paz Jr. b Centvrión & Maximus

indy (SUN) 10/03/2004 Arena Zapata, Guadalajara, Jalisco [RB]
1) Pequeño Gladiador & Pequeño Halcón b Águila Sefin & Mr. Cuchillito
2) Aster Colbert & Flipper b Hombre De Hierro & Relámpago Mixteco
3) Goldar & Windsor b Barón Rojo & Cosaco

indy (SUN) 10/03/2004 Deportivo Halcón Suriano, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Gran Brujo & Soldado Universal vs Black Demon & Tamaro
2) Blade Terrorista & Blue Ángel vs Comandante Z & Shuriken
3) Araña Cibernetica & Mr. Araña vs Fantasma del Amor & Vigilante
4) Conflictus, Índio Chirikawa, Ranchero vs Acuario, As Rey, Chamuco Treviño

Event Notes: scheduled return show after being shut down for a few weeks

indy (SUN) 10/03/2004 Deportivo Los Soberanos, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Ave Del Infierno vs Guerrero Místico
2) Camorra & Dulce Paola vs Circus & Payasito
3) Bumerang, Hijo del Soberano, Rey Fobia vs Averno, Guerrero, Venum
4) El Diabólico, Kain, Tony Rodríguez vs Cóndor de Oro, El Dorado, Piloto Negro

LLA (SUN) 10/03/2004 Gimnasio Nuevo León
1) Apolo Estrada Jr., Charles Lucero, Orientale II vs Chucho Mar Jr., Oriental I, Tigre Universitario *
2) Damián 666, Halloween, Psicosis I vs Caifan Rockero I, El Dandy, Súper Parka *

indy (SUN) 10/03/2004 Toluca, Estado de México [RB]
1) Rey Piscis b Dr. Psiquiatra [mask]

XLAW (SUN) 10/03/2004 Tulancingo, Hidalgo [RB]
1) Kaleth DRAW Skándalo
2) Niño de la Calle I b Amo de la Noche [bull terrier]
3) Mujer Demente & Tiffany b Cinthia Moreno & Lady Night
4) Histeria, Mosco de la Merced, Tarasco b Génesis, Impostor, Némesis
5) Juventud Guerrera b Crazzy Boy [XLAW JH]

indy (THU) 10/07/2004 Gimnasio Municipal Luis L. Vargas, Gómez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Máquina 27 vs Rey Fobia
2) Scriba & Súper Punk vs Bala de Plata & El Tackle
3) Moro III, Mr. Guerrero, Tony Rodríguez vs Baby Olmos, Batman del Futuro, Junior Halcón
4) El Dorado & Stuka Jr. vs Índio Chirikawa & Soberano Jr.

Event Notes: Blue Panther & Dr. Wagner will appear on 10/14

LLF (FRI) 10/08/2004 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León [RB]
1) Reina Vampira b Doncella Guerrera
2) Flor de Loto & La Tigresa b La Chacala & La Pandillera
3) La Bruja, La Novia De Jason, Martha La Sarapera b La Felina, Luna Mágica, Shira
4) La Tigresa, Poly Star, Princesa Sugheit b American Angel, Diana La Cazadora, Nikki Roxx

BC (FRI) 10/08/2004 Auditorio de Tijuana, Tijuana, Baja California [RB]
1) Scream & Tazmaniac b Eclipse (Tijuana) & Fugaz (Tijuana)
2) Laser Man, Pancho Cachondo, Shamu b 220 Voltios, Star Boy, Súper Rino
3) Príncipe Arandú, Súper Astro, Venum Black b Casandro, The Punisher, TJ Boy
4) Extreme Tiger b Joe Lider [death]
5) LA Park b Psicosis I [hair]

indy (SUN) 10/10/2004 Arena La Rosita, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) ? vs ??
2) Águila II & Ricky Estrada vs Águila I & Dulce Paola
3) Oso Negro Jr. & Súper Punk vs Cop Killer & Galáctico
4) Bala de Plata, Espacial, Stuka I vs Cavernario Galindo, Psycho, Tackle

AULL (SUN) 10/10/2004 Arena Lopez Mateos [luchablog photolog (2013-09-15 22.47.04)]
1) El Exótico & Tony Boy vs El Intruso & Titan
2) Príncipe Valiente & Rey Said vs Drabek I & Drabek II
3) Black Boy, Kato Kung Lee II, Rodan X Jr. vs Diamante Blanco, Negro Peralta, Pancho El Malo
4) Bebe Diabólico, Monje Negro I, Monje Negro II vs Nick La Muerte, Tortuguillo Karateka I, Tortuguillo Karateka II
5) Rocky Santana, Terry 2000, Último Guerrero vs Black Terry, Rambo, Sádico

indy (SUN) 10/10/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Fugitivo vs Yuséfalo
2) Águila Salvaje & Black Rock vs Brillante Jr. & Hara Kiri
3) Psycho & Sable vs Áspid & Imperio Negro
4) Dandy García, El Genio, Ramsés vs Ministro de la Muerte I, Ministro de la Muerte II, Ministro De La Muerte III

indy (SUN) 10/10/2004 Arena Solidaridad [RB]
1) Apóstol, el Tacua, Lobo Negro, Memo Valles b Coco Rayado, Coco Rosa, Dr. Cianuro, Hunter Jr.
2) Astro Negro Jr., Caifan Rockero II, La Llamarada b Chucho Mar Jr., Sky, Turbina
3) La Llamarada, Monje Negro Jr., Sergio Romo Jr. b Diluvio Negro I, Diluvio Negro II, Místico
4) Antifaz del Norte, Dos Caras Jr., Silver Star b Blue Demon Jr., Maniaco, Terrible
5) LA Park & Shocker DQ Héctor Garza & Pierroth

indy (SUN) 10/10/2004 Deportivo Halcón Suriano, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Blade Terrorista & Invasor vs Fugitivo & Soldado Universal
2) Comandante Z & X-Man vs Boby Saucedo & Corsario Rojo
3) Araña Cibernetica & Mr. Araña vs El Vigilante. & Índio Wama I
4) Acuario, As Rey, Chamuco Treviño vs Conflictus, Índio Chirikawa, Ranchero
Acuario's team is the (newest version) of Caifanes del Ring

indy (SUN) 10/10/2004 Deportivo Los Soberanos, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) ? vs ??
2) ? vs ??
3) ? vs ??
4) Hijo del Soberano vs Bumerang, Rey Fobia, Venum, Guerrero, Averno [mask, hair]
Soberano, Bumerang, Fobia put up their masks, the rest hair.

JUBA (TUE) 10/12/2004 Arena Juba, Reynosa, Tamaulipas [RB]
1) Rocker Boy I & Rocker Boy II b Black Star & Misterio Negro
2) Alan, Billy Boy, Decnnis b Asterisco, El Ángel, Halcón De Oro Jr.
3) Súper Brazo b El Brazo, La Bestia
4) Corazón de Barrio b Sexy Francis [LWF IC]
5) Dinamo, Latin Lover, Zorro b Charly Manson, Imagen I, Pirata Morgan

indy (THU) 10/14/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Águila Salvaje vs Hara Kiri
2) Príncipe Zafiro & Tigre Chong vs Corsario Rojo & Fuego
3) Buitre Negro I, Dany Gardenia, Pequeño Star vs Áspid, El Genio, Espacial
4) Bello David, Cavernario Galindo, Súper Star vs Conflictus, Dragón De Oro, El Astuto
5) Súper Leopardo vs Dandy García [hair, mask]
Leopardo's mask vs Garcia's hair sostendrán un duelo de apuestas en el que se jugarán algo más que el orgullo.

indy (THU) 10/14/2004 Deportivo 20 de Noviembre, Ciudad de México, Distrito Federal [RB]
1) Aladino & Dunkel b Dempa & Tony Cirio
2) Lady Warrior b La Seductora & Tania
3) Fantasma Jr., Fantasma Jr., Mano Negra Jr. b Mohicano I, Mohicano II, Mohicano III
4) Bestial, Ringo Mendoza, Safari b Dr. Landru, Dr. Markus, Dr. Muerte
5) Atlantis, Black Warrior, Villano III DQ Emilio Charles Jr., Mano Negra, Scorpió Jr.

indy (THU) 10/14/2004 Gimnasio Municipal Luis L. Vargas, Gómez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Rey Fobia & Venum vs Camorra & Místico
2) Bala de Plata & Dragóncito vs El Gallito & Súper Punk
3) Araña Cibernetica I, Araña Cibernética II, Moro III vs Baby Olmos, Hijo del Soberano, Junior Halcón
4) Blue Panther, Índio Chirikawa, Stuka Jr. vs Diabólico I, Doctor Wagner, Kain

LLF (FRI) 10/15/2004 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León [RB]
1) La Felina & Shira b Martha La Sarapera & Reyna Vampira
2) La Chacala b La Vampiresa, Doncella Guerrera
3) La Bruja b Luna Mágica [iron]
4) Flor de Loto, La Tigresa, Lady Dinamita b Arianna, Diosa Blanca, Miss America
5) Poly Star & Princesa Sugheit b Diana La Cazadora & Nikki Roxx [LLF TAG]

Sandoval (FRI) 10/15/2004 Auditorio de Tijuana, Tijuana, Baja California [RB]
1) Eclipse b Onyx
2) King Tiger & Silver Star b Animal & Mazambula
3) King Azteca, King Dragón, Pandillero I b El Colibrí, Éxtassis, La Araña
4) Halloween, Rey Bucanero, Último Guerrero b Antifaz del Norte, Brazo de Plata, Felino
5) Damián 666 b Satánico [hair]

source: http://www.thecubsfan.com/cmll/images/Checked/2013-09-15%2022.35.56.jpg

(luchablog photolog (2013-09-15 22.35.56))

ENESMA (FRI) 10/15/2004 Salon 21, Ciudad de México, Distrito Federal [RB]
1) Mini Azrael, Mini Blade, Mini Sangre Blanca b Mini Manos De Seda, Mini Príncipe De La Noche, Mini Spider
2) Crazy Dog, Fantastik, Pantera b Blade, Kamikaze Kid, Puma
3) El Broncas, Espanto Jr., Fuerza Guerrera b Aquiles, Axxel, Rayman
4) Hijo del Lizmark, Príncipe De La Noche, Tinieblas Jr. b Colossus, Head Hunter I, Sangre Blanca
5) LA Park b El Dandy © [MEX LH] Part 1 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 2 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 3 (posted by LuchaLibreDeMexico)

indy (SAT) 10/16/2004 Calle Romulo O’Farril, Ciudad de México, Distrito Federal [RB]
1) Genio Arabe & Hiroshima b Ángel Del Silencio & Rey Toro
2) Matias & Pajaro Sagrado b Blue Spirit & Star Tron
3) Barrabas, Gymkata, Joseph b Brillo, Silverman, Soldadito De Plomo
4) Angus, Satán, Yaqui Jr., Zuko b Black Shadow Jr., Cósmico (indy), Gandul, Sexy Primavera
5) Astucia, El Macho Jr., Jaque Mate III, Jimmy Boy b Escorpión Dorado Jr., Gran Krendor, Shoot Fighting, Súper Doggy

indy (SAT) 10/16/2004 Gimnasio el Ranchero, Gómez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) El Mago & Sultán vs Guerrillero Jr. & Hijo Del Zombi
2) Brillante Jr. & Zafiro vs Áspid & Tigre Chong
3) Bala de Plata & Tackle vs Ángel Negro & Psycho
4) Stuka & Súper Leopardo vs Brillante & Moro III [Relevos Increíbles]

Event Notes: listed on Saturday and then again on Sunday - maybe pushed back a day? maybe an error?

indy (SUN) 10/17/2004 Arena La Rosita, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Oso Negro vs Rey Fobia
2) Dulce Paola & Místico vs Cop Killer & Ricky Estrada
3) Kain, Moro III, Venum vs Bala de Plata, Ranchero, Súper Punk
4) Stuka I vs Cavernario Galindo

AULL (SUN) 10/17/2004 Arena Lopez Mateos [luchablog photolog (2013-09-25 22.58.03)]
1) Mr. Gato vs Bestia Roja
2) Príncipe Valiente & Rey Said vs Drabek I & Drabek II
3) El Pandita, Juan el Ranchero, Kato Kung Lee II vs Cannibal Punk, Psicópata, Sádico
4) Nick La Muerte, Rocky Santana, Terry 2000, Último Gladiador vs Black Terry, El Hijo del Diablo, Rambo, Shu el Guerrero
5) Tortuguillo Karateka I, Tortuguillo Karateka II, Tortuguillo Karateka III vs Monje Negro I, Monje Negro II, Monje Negro III [VALLE DE MEXICO TRIOS]
Kratae Turtles are chamions.

indy (SUN) 10/17/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Súper Llantón vs Lancelot
2) Águila Salvaje & Fantasma Del Rock vs Corsario Rojo & Hara Kiri
3) Boby Saucedo & Sable vs Áspid & Tigre Chong
4) Buitre Negro I, Buitre Negro II, Súper Leopardo vs Brillante, Dandy García, El Genio

indy (SUN) 10/17/2004 Arena Solidaridad [RB]
1) Arkángel de la Muerte, Mercurio, Pegasso b Hunter Jr., Jr., La Furia
2) Astro Negro, Astro Negro Jr., Coco Rayado, Coco Rosa b Memo Valles, Sangre De León, Sky, Turbina
3) Maniaco, Mongol Chino, Sergio Romo Jr. b Diluvio Negro I, Herodes, Silver Star
4) Diluvio Negro II, Máscara Sagrada, Tinieblas Jr. b Head Hunter I, Head Hunter II, Pierroth
5) El Dandy, Héctor Garza, Monje Negro Jr. b El Hijo Del Santo, Místico, Shocker

source: http://www.thecubsfan.com/cmll/images/Checked/2013-09-15%2022.46.09.jpg

(luchablog photolog (2013-09-15 22.46.09))

PROLLM (SUN) 10/17/2004 Coliseo Coacalco, Coacalco, Estado de México [RB]
1) Terrorista b Destructor
2) Huizar, Kraven, Milanito Collection AT, Yakuza b Alarido Nocturno, Perro de Guerra, Senga, Storm
3) Rey de Corazones DDQ Ranger [ANL]
4) Black Terry, El Hijo del Diablo, Shu el Guerrero b Black Jaguar, Dr. Cerebro, Negro Navarro
5) Blue Panther, Felino, Justiciero b Rey Bucanero, Tarzan Boy, Último Guerrero
6) Magnífico b Brazo de Platino [hair]

indy (SUN) 10/17/2004 Deportivo Halcón Suriano, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Gran Brujo & Satán vs Black Demon & Tamaro
2) Dulce Paola & Fugitivo vs Blue Ángel & Corsario Rojo
3) Muerte Negra & Vigilante vs Bumerang & Doctor Maldad
4) As Rey & Chamuco Treviño vs Conflictus & Fantástico I

indy (SUN) 10/17/2004 Deportivo Los Soberanos, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Mr. Maniac vs Crazy Cat
2) Averno & Guerrero vs Brillante Jr. & Zafiro Jr.
3) Araña del Futuro, Gran Jefe II, Gran Jefe III vs Brillante, Hijo del Soberano, Piloto Negro
4) Misterioso II, Soberano Jr., Stuka Jr. vs Leopardo Negro, Moro III, Tony Rodríguez

indy (SUN) 10/17/2004 Gimnasio Nuevo León [RB]
1) Ángel Dorado Jr. & Chamaco Maravilla b Black Soul & Titanic
2) Caifan Rockero III, Gavilán Negro, Súper Vaquero b Cats, Chuy Oviedo, Flecha Azul
3) Bello David, Raiden, Sika b Bengalí, Gitano del Norte, Tiger War
4) Damián 666, Halloween, Tigre Universitario b Astuto, Caifan Rockero II, Shocker *
5) Psicosis I b Súper Parka *

indy (SUN) 10/17/2004 Plaza de Toros Valente Arellano, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Rey Halcón & Tamaro vs Fugitivo & Rey Justiciero
2) Águila Salvaje & Corsario Rojo vs Satán & Yuséfalos
3) Flama Negra, Guerrero, Súper Punk vs Golden Rubí, Guerrero Místico, Ricky Estrada
4) Araña Cibernetica, Circus, Gallito Arlequín, Payasito vs Acuario, As Rey, Índio Wama I, Índio Wama Jr.
5) Cóndor de Oro, Flecha Veloz, Pequeño Halcón, Silver Line vs Cavernario Galindo Jr., Diabólico I, Pequeño Cometa, Play Boy

Event Notes: benefit show for Angelito, son of Flecha Veloz, who hurt his eye in a school accident and surgery will cost 14,000 pesos

LLF (THU) 10/21/2004 Arena Coliseo Monterrey [RB]
1) Shira b Lady Dinamita
2) La Bruja, La Tigresa, Poly Star b La Felina, Luna Mágica, Reyna Vampira
3) Arianna b Nikki Roxx [first blood]
4) Princesa Sugheit b Persephone [LLF Arena Coliseo Cup 200]

source: https://pbs.twimg.com/media/D1_lgaLWwAA4jVG.jpg

(Twitter)

indy (THU) 10/21/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Murciélago Negro vs Águila Salvaje
2) Fuego & Oso Negro Jr. vs Boby Saucedo & Pequeño Star
3) Buitre Negro I, Buitre Negro II, Coraje I vs Genio, Piloto Negro, Ramsés
4) Cavernario Galindo Jr. & Conflictus vs Dragón Negro & Súper Star [relevos suicidas]
5) Antifaz del Norte, Stuka I, Zorro vs Chamuco Treviño, Ministro de la Muerte I, Ministro de la Muerte II

HEGO (FRI) 10/22/2004 Auditorio de Tijuana, Tijuana, Baja California [RB]
1) Némesis L Comando, Morfosis, Babe Cobra, Mexicat, Onyx [mask]
2) Luminoso L Shamu, Animaniac, Espia Chino, Rocker, Guerrero Rojo [hair]
3) Lady Apache DQ Fabi Apache [Reina De Reinas]
4) Charly Manson & El Brazo b Intocable & Súper Kendo [relevos suicidas]
5) Intocable DQ Súper Kendo [hair]
6) Oriental b King Azteca [hair]
7) El Alebrije L Monsther, Chucky, Tiffany, Cuije, Estrellita [hair]
8) X-Fly L Rey Misterio Sr., Damián 666, Halloween, Abismo Negro, Psicosis [hair]

WFS (SAT) 10/23/2004 Arena Aztahuacan, Ciudad de México, Distrito Federal [RB]
1) Black Brother I & Black Brother II b Hardy Boy I & Hardy Boy II
2) Galardon De Plata & Tierra Negra b Colapso & Halcón Galáctico
3) Milanito Collection AT & Ohara b Kanjyouro Matsuyama & Wabuko Okada
4) Rayo Tapatío I DDQ Darketo [hair]
5) Místico, Safari, Vértigo DQ Kraken, Negro Navarro, Último Guerrero

NGX (SAT) 10/23/2004 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León [RB]
1) Xtreme Dragón b Dralion & Kaientai
2) Hell Hammer b Amazing Kid [pitbull]
3) Lord Byron b Mayhem
4) X-Ryder b Nightmare
5) Extreme Tiger b Crazzy Boy

indy (SAT) 10/23/2004 Gimnasio el Ranchero, Gómez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) El Mago & Sultán vs Guerrillero & Oso Negro Jr.
2) Brillante Jr. & Rey Fobia vs Ángel Negro & Warrior Star
3) Stuka Jr. & Zafiro vs Psycho & Venum
4) Brillante, Stuka I, Súper Araña vs Moro III, Súper Leopardo, Vaquero

Luchamania (SAT) 10/23/2004 San Diego, California [RB]
1) Gallinero III & Gallinero IV b American Wild Child & Evil Lone Star
2) Ángel Negro Jr. & El Diablo b Bengalí & Huracán Negro
3) Shamú Jr. & Stigma b Éxtassis & Zarco
4) Fobia, Fuerza Guerrera, TJ Boy b Acero Dorado, Casandro, El Ángel
5) Ángel Blanco Jr., El Depredador, Rey Misterio Sr. b Blue Panther, La Sombra Vengadora, Psicosis I

indy (SUN) 10/24/2004 Arena Coliseo Monterrey [RB]
1) Galactar, Polimero Especial II, Rey Águila b Cowboy Jr., Guerrero Griego, Zulu
2) Black Dragón, Kato Kung Lee, Red Flamer, the Beast b ?
3) Corazón de Barrio & Corazón Latino b Sexy Francis & Sexy Piscis *
4) Estrella Dorada Jr., Gato Volador, Potro Jr. DQ Guerrero Negro, Stuka Jr., Venum II *
5) Nikki Roxx DQ Persephone *
6) Axxel, Humberto Garza Jr., Mil Máscaras b Black Shadow III, Clon De Ray Mendoza, Konan Plus *

Page: 1 2

Daily Updated: This Week's Shows, Today's Shows, Last Updated
last updated: 2019-04-19 05:20

Return to Index