indy: 2004-11

<-- 2004-10 --- 2004-12 -->
CMLL . AAA . IWRG . indy . CMLL DF . AAA TV . All

indy (TUE) 11/02/2004 Arena Coliseo Monterrey [RB]
1) Dark Side b Símbolo 2000
2) Hechicero I & Hechicero II b Azteca Warrior & Polimero Especial II
3) Galactar & Panthro b Obett & Perico
4) Black Dragón & Kato Kung Lee b Ángel o Demonio & León Rojo
5) Axxel & Gato Volador b El Dandy & Potro Jr.

source: http://www.thecubsfan.com/cmll/images/Checked/2013-09-15%2022.11.58.jpg

(luchablog photolog (2013-09-15 22.11.58))

indy (WED) 11/03/2004 Arena Querétaro
1) Enrique Lopez vs El Rojo
2) Estrellita Quertana & Fuego Latina vs Estrella Dorada & Luna Mágica
3) Luz Bell, Muerte Fantasica, Pequeño Ponny vs Halcón Blanco, Lince, Rey Centella
4) Dragón de Oriente I & Dragón de Oriente II vs Drabek I & Drabek II
5) Príncipe Valiente Jr., Ursus, Zain vs Black Terry, El Hijo del Diablo, Shu el Guerrero

indy (WED) 11/03/2004 Arena Solidaridad [RB]
1) Black Wolf, La Furia, Relámpago Cherokee b Corazón Adicto II, Morvius, Skato
2) Black Boy, Corazón Adicto, Rey Hechicero b el Tacua, Infinito, Lobo Negro
3) Memo Valles & Sky DQ Coco Rayado & Norteño
4) Diluvio Negro II & el Hijo del Pierroth b Mr. Olimpo & Silver Star

source: http://www.thecubsfan.com/cmll/images/Checked/2013-09-15%2022.20.05.jpg

(luchablog photolog (2013-09-15 22.20.05))

LLF (THU) 11/04/2004 Arena Coliseo Monterrey [RB]
1) La Tigresa & Reyna Vampira DQ Flor de Loto & Martha La Sarapera
2) Luna Mágica b La Bruja [bull terrier]
3) Diana La Cazadora, La Felina, Persephone DQ La Chacala, La Novia De Jason, Poly Star
4) Cheerleader Melissa & Nikki Roxx DQ Arianna & Princesa Sugheit

indy (THU) 11/04/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) ? vs ??
2) Brillante & Príncipe Zafiro vs Boy Rocker & Pequeño Star
3) Principe Negro & Súper Leopardo vs Piloto Negro & Piloto Suicida
4) Conflictus, Pimpinela Escarlata, Rudy Reyna vs Cavernario Galindo, Moro III, Sexy Francis

Event Notes: show honoring Rudy Reyna

indy (THU) 11/04/2004 Gimnasio Municipal Luis L. Vargas, Gómez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Águila Negra vs Venum
2) Dragóncito & Tackle vs Pequeño Cometa & Súper Punk
3) Araña del Futuro, Baby Olmos, Sexy Libra vs Diabólico I, Mr. Guerrero, Scriba
4) El Hijo De Huracán Ramírez, Hombre Araña, Índio Chirikawa II vs Coco Amarillo, Coco Rojo, Kain

Event Notes: Shocker & Dr. Wagner on the 11/11 show

WFS (SAT) 11/06/2004 Arena Aztahuacan, Ciudad de México, Distrito Federal [RB]
1) Chamaco Badillo & Escarmiento b Acuaman & Shoot Fighting
2) Hardy Boy I & Hardy Boy II b Black Brother I & Black Brother II
3) Galardon De Plata, Halcón Galáctico I, Halcón Galáctico II b Puma 2000, Rodeo, Rostro Maligno
4) ? b Darketo [Prison Of Terror Cage]

source: http://www.thecubsfan.com/cmll/images/Checked/2013-09-15%2022.18.40.jpg

(luchablog photolog (2013-09-15 22.18.40))

indy (SUN) 11/07/2004 Arena Coliseo Monterrey [RB]
1) Azteca Warrior & Rey Dragón b Guerrero Griego & Símbolo 2000
2) Persephone b Cheerleader Melissa
3) Androide & Ozzman b El Mestizo & Galactar
4) Athro Kong, Black Dragón, Corazón de Barrio, Corazón Latino b Ángel o Demonio, León Rojo, Obett, Perico *
5) Estrella Dorada Jr., Shrek, Súper Muñeco b Anaconda, El Hijo Del Espanto, Maniaco *
6) Potro Jr. © b Gato Volador [FILL WELTER] *
7) Axxel b Black Shadow III [mask] *

indy (SUN) 11/07/2004 Arena Solidaridad [RB]
1) Mercurio & Morvius b Black Boy & Corazón Adicto
2) Bam Bam, Mongol Chino Jr., Rey Infernal b Lobo Negro, Mr. Olimpo, Sangre De León
3) Silver Star, Sky, Turbina b Coco Rayado, Coco Viper, Norteño
4) La Llamarada, Mongol Chino, Sergio Romo Jr. b Apolo Estrada Jr., Coco Amarillo, Herodes
5) Antifaz del Norte, Blue Panther, Místico b Diluvio Negro II, Monje Negro Jr., Vampiro

indy (SUN) 11/07/2004 Deportivo Halcón Suriano, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Águila Negra vs Invasor
2) Blade Terrorista vs Blue Ángel
3) Cachorro Steel & Comandante Z vs Doctor Maldad & Mr. Satán
4) Muerte Negra & Psycho vs Bumerang & El Tackle
5) Dulce Paola, El Vigilante, Sexy Francis vs Bala de Plata, Brillante, Índio Chirikawa

indy (SUN) 11/07/2004 Deportivo Los Soberanos, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) ? vs ??
2) Hara Kiri vs Ave Del Infierno
3) Diamante (Moro III) & Zafiro vs Averno & Guerrero
4) Acuario, Araña del Futuro, As Rey vs Araña Cibernetica, Hijo del Soberano, Piloto Negro
5) Bravo del Norte, Soberano Jr., Tony Rodríguez vs Cavernario Galindo Jr., Chamuco Treviño, Gran Jefe III

indy (SUN) 11/07/2004 San Martin de Porres, Tezozomoc, Ciudad de México, Distrito Federal [RB]
1) Escorpión Dorado Jr. & Lucas La Tortuga b Performance I & Performance II
2) La Batichica & La Roja b Flor Metálica & La Morena
3) Cobra & The Cat b Marciano & Zorro Rojo
4) Andy Barrow & Chicano Power b Hombre Araña & Súper Pinocho
5) Batman, Máscara Sagrada, Súper Muñeco Jr. b Coco Blanco, Coco Rojo, Coco Verde

JUBA (TUE) 11/09/2004 Arena Juba, Reynosa, Tamaulipas [RB]
1) Rocker Boy II b Misterio Negro
2) Bufalo & El Ángel b Black Star & Luminoso
3) Princesa Sugheit & Sahori b La Chacala & Miss Janeth
4) Imagen I b Corazón de Barrio [Copa Al Cruz]
5) Latin Lover & Místico b Hator & Pirata Morgan

indy (THU) 11/11/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [EL Siglo de Torreon]
1) Gato Negro vs Brillante Jr.
2) El Mago & Tigre Chong vs Black Rock & Sable
3) Brillante & Príncipe Zafiro vs Príncipe Star & Psycho
4) Piloto Suicida & Stuka Jr. vs Príncipe Negro Jr. & Súper Leopardo
5) Conflictus, Pimpinela Escarlata, Stuka I vs Cavernario Galindo, Moro III, Sexy Francis

indy (THU) 11/11/2004 Gimnasio Municipal Luis L. Vargas, Gómez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Águila Negra vs Fobia
2) Bala de Plata & Dragóncito vs Pequeño Cometa & Súper Punk
3) Araña del Futuro, Hijo del Soberano, Súper Araña, Tackle vs Gran Jefe II, Gran Jefe Jr., Mr. Guerrero, Scriba
4) Dr. Wagner Jr., El Diablo, Kain vs Índio Chirikawa, Shocker, Soberano Jr.

source: https://i.imgur.com/FTY4HKy.png

(i.imgur.com)

Baja Star (FRI) 11/12/2004 Auditorio de Tijuana, Tijuana, Baja California [RB]
1) Scream & Tazmaniac b Astral & Onyx
2) King Tiger & Stigma b Súper Rino & Thunder Mask
3) El Depredador, Fobia, TJ Boy b Mr. Tempest, Príncipe Arandú, Venum Black
4) Extreme Tiger b Joe Lider [hair]
5) El Hijo Del Santo, Solar I, Súper Astro b Blue Panther, Negro Casas, Negro Navarro

source: https://scontent-ort2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/34907041_1737167589704684_8605300971372806144_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeEuOiZP8k_g1V9MCBmhvXMwNVR0vPru73QVEFyYKZDZsetmb9IjoUw35e4YP1PbPMiE5qP-o40lT9ebTmGdg1AZY89JCx7b1U0BWr66ZO8UDA&oh=767f518314addf1701005b66128c024b&oe=5BAB8780

(Facebook)

MARCA (FRI) 11/12/2004 Ciclon del Norte, San Luis Potosí, San Luis Potosí
1) Mini Lama vs Saeta Negra
2) Engendro & Scream II vs Acuaman & Rey Pantera
3) Electroboy, Payaso Loco, Sangre Canera vs Alas de Plata, Éxtasis, Jenny Salazar
4) León Negro, Migras, Skeletor vs Saloe, Súper Flecha, Tony Torres
5) Pantera Silva & Vagabundo vs Súper Kiss & X-Turbo [? TAG]

ENESMA (FRI) 11/12/2004 Salon 21, Ciudad de México, Distrito Federal [RB]
1) Kingy, Metal Boy, Súper Tri b Mohicano I, Mohicano II, Mohicano III
2) Black Jaguar, Black Thunder, King Black b Crazzy Boy, Manos de Seda, Turbo
3) Broncas, Espanto Jr., Fuerza Guerrera b Axxel, Black Man, Rayman
4) Cryman, El Dandy, Killer Steel DQ Antifaz del Norte, Aquiles, Vangelis
5) Ángel Blanco Jr., Azrael, Enfermero Jr. b Dos Caras Sr., LA Park, Tinieblas Jr.

indy (SUN) 11/14/2004 Arena La Rosita, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Tamaro vs Águila Negra
2) Máquina 27 & Pequeño Águila vs Águila I & Águila II
3) Ranchero & Silver Line vs Mr. Maniac & Oso Negro Jr.
4) Bala de Plata & Conflictus vs Piloto Negro & Piloto Suicida
5) Dany Gardenia & Rudy Reyna vs Cavernario Galindo Jr. & El Tackle

indy (SUN) 11/14/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Gato Rebelde vs Lancelot
2) Águila Salvaje & Black Rock vs ? & Rey Halcón
3) Brillante Jr. & Ramsés vs Pequeño Star & Psycho
4) Brillante, Imperio Negro, Tigre Chong vs Dany Gardenia, Ministro de la Muerte I, Ministro De La Muerte III

indy (SUN) 11/14/2004 Arena Solidaridad [RB]
1) Corazón Adicto b Hunter Jr.
2) La Chacala & La Tigresa b La Felina & Sahori
3) Imagen I & Yaco b Lobo Negro & Rey Hechicero
4) Memo Valles b Coco Viper & Silver Star [bull terrier]
5) Antifaz del Norte, Blue Panther, Místico b Héctor Garza, Monje Negro Jr., Súper Parka
6) ? L La Llamarada [hair, cage]

indy (SUN) 11/14/2004 Deportivo Halcón Suriano, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) ? vs ??
2) Blue Ángel & Invasor vs Blade Terrorista & Soldado Universal
3) Doctor Maldad & Muerte Negra vs Cachorro Steel & Comandante Z
4) Psycho & Vigilante vs Bumerang & Tackle
5) Dulce Paola & Sexy Francis vs Brillante & Índio Chirikawa II

indy (SUN) 11/14/2004 Gimnasio Nuevo León [RB]
1) Centurion De Oro & Centurion Negro Jr. b Ángel Dorado Jr. & Chamaco Maravilla Jr.
2) Panthro & Tigro DQ Mitsunori & Warrior
3) Bengalí, Cats, Raiden b Flecha Azul, Gitano del Norte, Tiger War
4) Caifan Rockero II, Chucho Mar Jr., Tigre Universitario b Charles Lucero, Orientale I, Orientale II [Relevos Increíbles] *
5) LA Park DQ el Hijo del Perro Aguayo *

indy (SUN) 11/14/2004 San Cruz Atizapan, Toluca, Estado de México [RB]
1) Lady Sensación & Marcela b La Gata & Princesa Zareth
2) La Parkita, Octagoncito (original), Ultramancito b Jibarito, Mini Kahoz, Mini Tiger
3) El Fantasma, Solar I, Villano IV b Abeja Africana, Hormiga, Mano Negra

indy (SUN) 11/14/2004 San Mateo Oxtotitlan, Toluca, Estado de México [RB]
1) Boomerang & Estrella 2000 b Rencor Negro & Zebra Jr. [Toluca Tag]
2) Billy Jack & Súper Muñeco b El Resplandor & Monje Loco

indy (MON) 11/15/2004 San Pedro Tultepec, Toluca, Estado de México [RB]
1) India Sioux & La Seductora b Amapola & Lady Warrior
2) Brazo de Oro, Felino, Steel Man I b Masada, Veneno, Vikingo Del Futuro
3) Blue Panther & Máscara Sagrada b Rey Bucanero & Último Guerrero

LLF (THU) 11/18/2004 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León [RB]
1) Martha La Sarapera b Lady Dinamita
2) La Vampiresa b Flor de Loto & La Felina
3) La Bruja, La Chacala, La Tigresa b Diana La Cazadora, Doncella Guerrera, Luna Mágica
4) Dark Angel & Persephone b La Novia De Jason & Poly Star

indy (THU) 11/18/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Espacial vs Lancelot
2) Brillante Jr. & El Mago vs Black Rock & Mente Rockera
3) Imperio Negro I & Príncipe Zafiro vs Coraje I & Pequeño Star
4) Moro III & Súper Star vs Batman del Futuro & Pequeño Halcón
5) Cavernario Galindo Jr., Piloto Negro, Súper Leopardo vs Conflictus, Piloto Suicida, Stuka Jr.

indy (THU) 11/18/2004 Club de Leones, Zitácuaro, Michoacán [RB]
1) Dr. Markus, Dr. Muerte Jr., Enfermero Jr. b Máquina Asesina, Máquina Destructora, Máquina Infernal
2) El Brazo, Intocable, Máscara Sagrada b Abismo Negro, Espectro Jr., Nygma

ENESMA (FRI) 11/19/2004 Salon Zapotitlan, Ciudad de México, Distrito Federal [RB]
1) La Seductora & Marcela b Amapola & Lady Warrior
2) Peligro & Siniestro b Electrón Jr. & Soberbio Jr.
3) Crazzy Boy, Metal Boy, Turbo b Black Jaguar, Black Thunder, King Black
4) La Sombra (Monterrey), Manos de Seda, Último Gladiador b Blade, Frankenstein, Kidman
5) Aquiles, Axxel, Vangelis b Espanto Jr., Fuerza Guerrera, Killer Steel
6) LA Park, Príncipe De La Noche, Tinieblas Jr. b Azrael, El Broncas, El Dandy

WFS (SAT) 11/20/2004 Arena Aztahuacan, Ciudad de México, Distrito Federal [RB]
1) Chamaco Badillo b Estrella Dorada
2) Hardy Boy I & Hardy Boy II b Black Brother I & Shoot Fighting
3) Frayle Asesino & Wolf b Colapso & Puma 2000
4) Milanito Collection AT & Ohara b Kazuchika Okada & Kentaro
5) Xibalva b Negro Navarro, Darketo, Halcón Galáctico II, Kraken, Halcón Galáctico I, Galardon De Plata, Macabro Rojo [cibernetico]

indy (SAT) 11/20/2004 Arena Pipo, Monterrey, Nuevo León [RB]
1) Mini Transformer b Mini Bardahl
2) Súper Combo & Texano b Infinito & Sangre De León
3) Memo Valles b Silver Star
4) Memo Valles b Coco Viper
5) Silver Star b Coco Viper [mask]

indy (SAT) 11/20/2004 Centro Social y Deportivo El Rincón, San Antonio de los Bravos, Torreón, COAHuila [El Siglo de Torreon]
1) Blue Ángel & Satán vs Cachorro Steel & Comandante Z
2) Muerte Negra & Vigilante vs Circus & Payasito
3) Dulce Paola & Sexy Francis vs El Ranchero. & Índio Chirikawa II

indy (SAT) 11/20/2004 Gimnasio Auditorio Jesús Ibarra Rayas, Gómez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) El Mago vs Tigre Chong
2) Brillante Jr. & Espacial vs Áspid & Oso Negro
3) Bala de Plata & El Tackle vs Araña del Futuro & Psycho
4) Coco Amarillo, Coco Azul, Coco Rojo vs Brillante, Hombre Araña, Stuka I

indy (SAT) 11/20/2004 Gimnasio el Ranchero, Gómez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) El Mago vs El Fantasma
2) Tigre Chong vs Rey Fobia
3) Venum & Zafiro vs Moro Jr. & Psycho
4) Moro III, Sexy Francis, Vaquero vs Batman del Futuro, Brillante, Stuka Jr.

Luchamania (SAT) 11/20/2004 San Diego, California [RB]
1) Bino Gambino b Lyger Rivera
2) El Diablo & Stigma DDQ El Diabolic & Huracán Negro
3) El Depredador & Mortiz b Kid Spyder & Transformer
4) Fobia, Juventud Guerrera, Psicosis I b Damián 666, Halloween, Rey Misterio Sr.

indy (SUN) 11/21/2004 Arena el Halcon, Monterrey, Nuevo León [RB]
1) Red Flamer b Chuy Escobedo [hair]

indy (SUN) 11/21/2004 Arena La Rosita, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) ? vs ??
2) Águila Negra vs Máquina 27
3) Águila I & Pequeño Águila vs Águila II & Índio Wama I [Relevos Increíbles]
4) Bala de Plata & Nemo vs Oso Negro Jr. & V-57
5) Dany Gardenia, Mr. Maniac, Sexy Libra vs Conflictus, Piloto Negro, Silver Line

indy (SUN) 11/21/2004 Arena Lopez Mateos [luchablog photolog (2013-09-25 23.14.38)]
1) India Sioux & Marcela vs Amapola & Lady Warrior
2) Tortuguillo Karateka I, Tortuguillo Karateka II, Tortuguillo Karateka III vs Japones I, Japones II, Japones III
3) Metal Boy, Súper Tri, Turbo vs Black Jaguar, King Black, Thunder Black
4) Aquiles, El Hijo De Huracán Ramírez, Huracán Ramírez vs ?, Killer Steel, Negro Navarro
5) Axel, La Parka I, Tinieblas Jr. vs Broncas, El Dandy, Espanto Jr.

indy (SUN) 11/21/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Gato Rebelde vs La Momia
2) Black Rock & Mente Rockera vs Espacial & Lancelot
3) Trébol Jr. & Warrior Star vs Brillante Jr. & Tigre Chong
4) Ministro de la Muerte I, Ministro de la Muerte II, Ministro De La Muerte III vs Príncipe Zafiro, Ramsés, Stuka Jr.

indy (SUN) 11/21/2004 Arena Solidaridad [RB]
1) el Tacua b ? [cibernetico, Blue Fish Trophy]
2) Norteño & Princesa Sugheit b La Chacala & Miss Janeth
3) Mongol Chino, Monje Negro Jr., Sergio Romo Jr. b Antifaz del Norte, Místico, Silver Star
4) Diluvio Negro I, Diluvio Negro II, Héctor Garza DQ Head Hunter I, Head Hunter II, Súper Parka

indy (SUN) 11/21/2004 Cadereyta Jiménez, Nuevo León [RB]
1) Karonte b Valente Fernandez [hair]

PROLLM (SUN) 11/21/2004 Coliseo Coacalco, Coacalco, Estado de México [luchablog photolog (2013-09-15 22.44.42)]
1) Terrorista vs Fire Fox
2) Ave Nocturno, Kraven, Perro de Guerra, Ranger, Storm, Tony Jackson, Wizard, Yakuza vs Alarido Nocturno, Amo de la Noche, Crazy Boy, Epidemia, Heavy Boy, Kid Escandalo, Kid Euforia, Némesis
Coacalco vs Tulancingo/Aragon
3) El Hijo del Diablo & Magnífico vs Black Terry & Shu el Guerrero
4) Black Tiger & Scorpió vs el Signo & Negro Navarro

indy (SUN) 11/21/2004 Deportivo Halcón Suriano, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) ? vs ??
2) Blade Terrorista & Soldado Universal vs Blue Ángel & Shurikey
3) Muerte Negra & Satán vs Cachorro Stell & Comandante Z
4) Bumerang & Payasito vs Circus & Dulce Paola [Relevos Increíbles]
5) Índio Chirikawa II, Pimpinela Escarlata, Ranchero vs Gran Jefe II, Gran Jefe Jr., Sexy Francis

indy (SUN) 11/21/2004 Deportivo Los Soberanos, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Pequeño Águila vs Máquina 27
2) Rey Fobia vs Black Justice
3) Hijo del Soberano & Venum vs Averno & Guerrero
4) Araña Cibernetica & Araña del Futuro vs Acuario & Fuego
5) Cavernario Galindo Jr., Chamuco Treviño, Gran Jefe III vs Bravo del Norte, Soberano Jr., Tony Rodríguez

indy (MON) 11/22/2004 Capulhuac, Toluca, Estado de México [RB]
1) Águila Oriental & Volador Jr. b Suicida & Torbellino [relevos suicidas]
2) Suicida b Torbellino [mask]

indy (WED) 11/24/2004 Arena Solidaridad [RB]
1) Texano b Silver Star [UWA JLH]

source: https://i.imgur.com/iPrHePR.png

(Pasion Luchistica)

indy (THU) 11/25/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) La Momia vs Espacial
2) Imperio Negro & Príncipe Zafiro vs Fuego & Pequeño Star
3) Ministro De La Muerte III & Súper Leopardo vs Pequeño Halcón & Ramsés
4) Piloto Suicida vs Piloto Negro [super libre]
5) Sexy Piscis, Stuka I, Stuka Jr. vs Ministro de la Muerte I, Ministro de la Muerte II, Pirata Morgan

HEGO (FRI) 11/26/2004 Auditorio de Tijuana, Tijuana, Baja California [RB]
1) Arlequín & Mexicat b Némesis & Onyx
2) Babe Cobra, Comando, Tigrillo b El Duende, Espia Chino, Shamú Jr.
3) El Idiota, Enfermero Jr., Punisher b Animaniac, King Azteca, Mazambula
4) Abismo Negro, Electroshock, La Parka Jr. b Chessman, Cibernético, Mr. Águila
5) Intocable, Latin Lover, Zorro b Damián 666, Halloween, Rey Misterio Sr.

ENESMA (FRI) 11/26/2004 Salon 21, Ciudad de México, Distrito Federal [RB]
1) Amapola & Princesa Sugheit b India Sioux & Marcela
2) Crazzy Boy, Manos de Seda, Turbo b Black Jaguar, Black Thunder, King Black
3) Black Man & El Hijo Del Espanto b Axxel & Rayman
4) Máscara Sagrada, Príncipe De La Noche, Tinieblas Jr. b Ángel Blanco Jr., Azrael, Enfermero Jr.
5) Antifaz del Norte, Blue Demon Jr., Último Dragón b El Dandy, Fuerza Guerrera, Scorpió Jr.

indy (SUN) 11/28/2004 Arena La Rosita, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Fuerza Infernal vs Águila Negra.
2) Águila II & Pequeño Águila vs El Vigilante & Muerte Negra
3) Oso Negro Jr. vs Nemo
4) Dany Gardenia, Dulce Paola, Sexy Libra vs Bala de Plata, Conflictus, El Tackle

AULL (SUN) 11/28/2004 Arena Lopez Mateos [luchablog photolog (2013-09-25 23.15.38)]
1) Hardy Boy I & Hardy Boy II vs Black Brother I & Black Brother II
2) Platino & Spider Boy vs Belcebu & Chacal
3) Bad Boy, Danny Anthrax, Pandita, Tony Jackson vs Porro I, Porro II, Porro III, Porro IV
4) Huracán Ramírez Jr., Huracán Ramírez Sr., Último Dragón vs Broncas, El Hijo del Diablo, Shu el Guerrero
5) Tortuguillo Karateka I, Tortuguillo Karateka II, Tortuguillo Karateka III vs Karasu Tengu, Kin Samurai, Ninja Okamo

indy (SUN) 11/28/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) ? vs ??
2) ? vs ??
3) El Reo & Psycho vs Brillante Jr. & Príncipe Zafiro
4) Ministro de la Muerte I, Ministro de la Muerte II, Ministro De La Muerte III vs Batman del Futuro, Príncipe Negro Jr., Ramsés

Page: 1 2

Daily Updated: This Week's Shows, Today's Shows, Last Updated
last updated: 2019-08-18 05:24

Return to Index