indy: 2004-12

<-- 2004-11 --- 2005-01 -->
CMLL . AAA . IWRG . indy . CMLL DF . AAA TV . All

source: http://www.thecubsfan.com/cmll/images/Checked/2013-09-17%2018.07.10.jpg

(luchablog photolog (2013-09-17 18.07.10))

AULL (THU) 12/02/2004 Arena Lopez Mateos
1) Brazo de Oro, LA Park, Mr. Niebla vs Apolo Dantés, Dr. Wagner Jr., Texano
2) Black Terry b Rocky Santana [hair]

indy (THU) 12/02/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) La Momia vs Lancelot
2) Fuego & Warrior Star vs Gato Negro & Oso Negro Jr.
3) Coraje I & Trébol Jr. vs Brillante & Ramsés
4) Piloto Suicida vs Piloto Negro [hair]
5) El Astuto, Sexy Piscis, Stuka Jr. vs Ministro de la Muerte I, Ministro de la Muerte II, Súper Star

LLF (FRI) 12/03/2004 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León [RB]
1) La Chacala b Reyna Vampira
2) Doncella Guerrera, La Felina, La Vampiresa DQ Flor de Loto, Lady Dinamita, Martha La Sarapera
3) Diana La Cazadora b La Bruja & Luna Mágica
4) La Novia De Jason & Poly Star b Dark Angel & Nikki Roxx

WFS (SAT) 12/04/2004 Arena Aztahuacan, Ciudad de México, Distrito Federal [RB]
1) Chamaco Badillo & Rostro Maligno b Relámpago & Shoot Fighting
2) Puma 2000 & Silverman b Demonio II & Galardon De Plata
3) Asesino X & Fuerza Boricua b Pulsar & Rodeo
4) Darketo, Kraken, Xibalva b Katman, Súper Yens, Tony Rivera
5) Blue Panther, Safari, Vértigo DQ Fuerza Guerrera, Último Guerrero, Xibalva

indy (SAT) 12/04/2004 Arena Pipo, Monterrey, Nuevo León [RB]
1) Infinito & Memo Valles b el Hijo del Pierroth & Silver Star [relevos suicidas]
2) Silver Star b el Hijo del Pierroth [???]

indy (SAT) 12/04/2004 Auditorio Municipal, Cuetzalan, Puebla [luchablog photolog (2013-09-25 23.03.20)]
1) Boby Galindo vs Príncipe Vikingo
2) Bata Chica & Lady Warrior vs La Nazi & La Seductora
3) La Parkita & Octagoncito (original) vs Bracito De Plata & Piratita Morgan
4) Huracán Ramírez & Ringo Mendoza vs Black Terry & Negro Navarro
5) Súper Porky & Villano III vs Cien Caras & Máscara Año 2000

Event Notes: year may be wrong

NGX (SAT) 12/04/2004 Gimnasio Factores Mutuos, Monterrey, Nuevo León [RB]
1) Mayhem b Xtreme Dragón
2) Titanic DCO Hell Hammer
3) Dralion b Kaientai
4) Lord Byron b Black Soul
5) Damián 666 & Halloween b Crazzy Boy & Nightmare

indy (SAT) 12/04/2004 Minatitlán, Veracruz [RB]
1) Cuervo Azul b Araña Negra & Macabro
2) Misterio & Vagabundo Jr. b Britania Rock & Rockero Tri
3) Azhor, Dalia Negra, Guerrero Blanco b Huracán 2000, Jhonny, Krishna
4) Máscarita Sagrada & Octagoncito (original) b Bracito de Oro & Pierrothito
5) El Hijo de Aníbal, El Hijo Del Santo, Solar I b El Dandy, El Hijo del Diablo, Shu el Guerrero

indy (SUN) 12/05/2004 Arena La Rosita, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Muerte Infernal vs Águila Negra
2) Blade Terrorista & Muerte vs Pequeño Águila & Sky
3) Dany Gardenia, Dulce Paola, Sexy Libra vs Bala de Plata, Conflictus, El Tackle
4) Nemo vs Oso Negro Jr. La Actividad Se Pondrá En
Nemo's mask vs Oso Negro Jr.'s hair

indy (SUN) 12/05/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Momia Jr. vs Hara Kiri
2) Black Rock & Fantasma Del Rock vs El Mago & Gato Negro
3) Oso Negro & Ramsés vs Águila Salvaje & Boby Saucedo
4) Dany Gardenia, El Genio, Súper Star vs El Reo I, Ministro De La Muerte III, Príncipe Negro Jr.

indy (SUN) 12/05/2004 Arena Solidaridad [RB]
1) Hunter Jr. b Jr.
2) Dr. Cianuro, Killer King I, Killer King II, Rey Hechicero b Bam Bam, Corazón Adicto, Infinito, Sangre De León
3) Astro Negro, Astro Negro Jr., Memo Valles b Rocky Marvin, Sky, Turbina
4) Head Hunter I, Head Hunter II, Sergio Romo Jr. b Charles Lucero, Mongol Chino, Monje Negro Jr.
5) el Hijo del Pierroth, Pierroth, Pierroth b Diluvio Negro I, Diluvio Negro II, Místico
6) Antifaz del Norte, El Hijo Del Santo, Silver Star b Blue Demon Jr., El Dandy, Súper Parka

indy (SUN) 12/05/2004 Coacalco, Estado de México [RB]
1) Comando Alfa, Comando Gama, Senga b Ave Nocturna, Kraven, Milanito Collection AT
2) Alarido Nocturno, Epidemia, Heavy Boy b Perro de Guerra, Ranger, Rey de Corazones [ANL Trios]
3) Black Jaguar & Hooligan b Magnífico & Safari
4) Blue Panther, Felino, Justiciero b Black Terry, Fuerza Guerrera, Negro Navarro

indy (SUN) 12/05/2004 Deportivo Halcón Suriano, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Blue Ángel vs Satán
2) Diamond & Lee Roy Jr. vs Bumerang & Fugitivo
3) Bravo del Norte & Flecha Veloz vs Gran Jefe II & Gran Jefe Jr.
4) Fantástico I, Pequeño Halcón, Stuka Jr. vs Chamuco Treviño, Gran Jefe III, Moro III

indy (SUN) 12/05/2004 Deportivo Los Soberanos, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Máquina 27 vs Morfosis
2) Guerrero vs Muerte Negra
3) Circus & Payasito vs Araña Cibernetica & El Vigilante
4) Hijo del Soberano, Misterioso Jr., Soberano Jr. vs Araña del Futuro, Averno, Kain
5) Cavernario Galindo vs Tony Rodríguez

LLF (SUN) 12/05/2004 Saltillo, Coahuila [RB]
1) La Chacala & Martha La Sarapera b Doncella Guerrera & Príncipe Azteca
2) Dark Angel b Poly Star [bull terrier]
3) Luna Mágica, Nikki Roxx, Patty Rey DQ La Felina, La Novia De Jason, La Tigresa
4) Diana La Cazadora b La Bruja [LLF Saltillo Cup 2004]

indy (SUN) 12/05/2004 San Cayetano Morelos, Toluca, Estado de México [RB]
1) Fuego Jr. b Silverman [ANL]

XLAW (SUN) 12/05/2004 Tulancingo, Hidalgo [RB]
1) Amo de la Noche b Niño de la Calle I [hair]

LLF (FRI) 12/10/2004 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León [RB]
1) La Chacala & Luz De Luna b Luna Mágica & Reyna Vampira
2) La Vampiresa DQ La Felina [bull terrier]
3) La Bruja, La Novia De Jason, La Tigresa DQ April Hunter, Diana La Cazadora, Nikki Roxx
4) Poly Star b Dark Angel [Nuevo Leon WOMEN]

MORA (FRI) 12/10/2004 Auditorio de Tijuana, Tijuana, Baja California [RB]
1) Bengalí & Huracán Negro b Diablo & Stigma
2) Amnesia, Éxtassis, Thunder Boy b Idiota, Shamu, Tarado
3) Araña, El Colibrí, Spider Black b Enfermero Jr., Silver Star, TJ Boy
4) Rayman b Ángel Blanco Jr. © [WWA MIDDLE]
5) Blue Demon Jr., Infierno, Konnan, Rey Misterio Jr. b Damián 666, Halloween, Psicosis I, Rey Misterio Sr.

indy (FRI) 12/10/2004 Salón Sixto, San Buenaventura, Toluca, Estado de México [RB]
1) Boomerang, Crazzy Boy, Slayer b El Resplandor, Monje Loco, Rencor Negro

Toryumon Mexico (SAT) 12/11/2004 Arena Coliseo [RB]
1) Fantasma Jr. b Passion Hasegawa [Young Dragon Cup, quarterfinal]
2) Wabuko Okada b Ohara [Young Dragon Cup, quarterfinal]
3) Hiromi Horiguchi b Mr. Power [Young Dragon Cup, quarterfinal]
4) Rocky Romero b Chuiichiro Arai [Young Dragon Cup, quarterfinal]
5) Kanjyouro Matsuyama, Karaoke Machine II, Skayde b Milanito Collection AT, Tatsuhito Senga, Turbo
6) Hiromi Horiguchi b Fantasma Jr. [Young Dragon Cup, semifinal]
7) Rocky Romero b Wabuko Okada [Young Dragon Cup, semifinal]
8) Kei Sato, Shu Sato, Taiji Ishimori b Negro Navarro, Nosawa, Shigeo Okumura
9) Rocky Romero b Hiromi Horiguchi [Young Dragon Cup, final]
10) Negro Casas & Último Dragón b Black Tiger III & Dr. Wagner Jr.

Luchas 2000 (SAT) 12/11/2004 Arena Naucalpan [RB]
1) Eddie Cruz, Galactik, Raul Guerrero Jr. b Chris, Scandalo, Zokar
2) El Hijo del Diablo & El Hijo Del Diablo Jr. b Chamaco Valaguez & Chamaco Valaguez Jr.
3) Black Terry, El Cobarde, León Negro DRAW El Matematico, Mano Negra, Ultraman
4) Villano III, Villano IV, Villano V b el Signo, Negro Navarro, Texano
5) Cien Caras, Máscara Año 2000, Universo 2000 b El Hijo del Canek, el Hijo del Perro Aguayo, Rayman

indy (SAT) 12/11/2004 Gimnasio Auditorio Jesús Ibarra Rayas, Gómez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Sultán vs Guerrillero
2) Imperio Negro & Ramsés vs Fuego & Pequeño Star
3) Bala de Plata, Dany Gardenia, El Tackle vs Dulce Paola, Sexy Francis, Sexy Libra
4) Diabólico I, Mr. Guerrero, Tony Rodríguez vs El Genio, Hombre Araña, Steeve Laker
Steeve Laker is an unknown debuting

indy (SAT) 12/11/2004 Gimnasio el Ranchero, Gómez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Zombie Jr. vs Águila Negra
2) Cadete De La Atlántida I & Cadete De La Atlántida II vs La Momia Jr. & Tigre Chong
3) Brillante Jr., Diamante Jr., Zafiro Jr. vs Moro Jr., Oso Negro Jr., Psycho
Los Nuevas Gemas del Ring
4) Brillante, Hombre Araña, Stuka I, Stuka Jr. vs Cavernario Galindo Jr., Misterio Negro, Moro III, Vaquero

Event Notes: show honoring José Andrade Estrada (El Moro I & Mister Atlantic) on the 10th anniversary of his death. His family (sons?) are listed as Jesús Andrade (Espanto Júnior y Pentagón), Sergio , Juan y José Andrade (Diamante, Zafiro y Brillante) and César Andrade

indy (SUN) 12/12/2004 Arena La Rosita, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Brujo vs Águila II
2) Chivigón & Sky vs Mr. Essy & Tamaro
3) Calakita & Máquina 27 vs Guerrero Místico & Índio Wama I
4) Dulce Paola, Sexy Libra, Tony Rodríguez vs Centinela, Flecha Veloz, Nemo

indy (SUN) 12/12/2004 Arena Lopez Mateos [luchablog photolog (2013-09-25 23.15.14)]
1) Audaz, Nick La Muerte, Último Gladiador vs Tortuga Mutant I, Tortuga Mutant II, Tortuga Mutant III
2) Flor Metálica, India Sioux, Josseline vs Guerrera, La Diabólica, Señora Muerte
3) El Matematico, Matematico Jr., Rocky Santana vs Black Terry, Sepulturero I, Shu el Guerrero

indy (SUN) 12/12/2004 Arena Solidaridad [RB]
1) Rocky Marvin b Jr.
2) Astro Negro, Astro Negro Jr., Dr. Cianuro b Mercurio, Sky, Turbina
3) Sergio Romo Jr. b Mongol Chino [bull terrier]
4) Diluvio Negro I, El Hijo del Diablo, Hamze b Diluvio Negro II, Silver Star, Turbina
5) Blue Demon Jr., El Dandy, Súper Parka b Antifaz del Norte, El Hijo Del Santo, Héctor Garza

indy (SUN) 12/12/2004 Coacalco, Estado de México [RB]
1) Huizar & Storm b Dr. OBorman Jr. & Terrorista
2) Ranger & Yakuza b Alarido Nocturno & Comando Gama
3) Alan Stone & Rey de Corazones b Shu el Guerrero & Storm
4) Justiciero & Magnífico b Súper Crazy & Texano

indy (SUN) 12/12/2004 Deportivo Halcón Suriano, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Satán & Soldado Universal vs Blade Terrorista & Comandante Z
2) Blue Ángel, Diamond, Lee Roy Jr. vs Bumerang, Fugitivo, Índio Wama
3) Bravo del Norte, Fantástico I, Pequeño Halcón vs Moro III, Psycho, Stuka Jr.
4) Acuario, As Rey, Chamuco Treviño vs Gran Jefe II, Gran Jefe III, Gran Jefe Jr.

indy (SUN) 12/12/2004 Deportivo Los Soberanos, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Hara Kiri vs Máquina 27
2) Pequeño Águila & Rey Halcón vs Guerrero & Príncipe Azul
3) Circus, Morfosis, Payasito vs Boby Saucedo, El Vigilante, Muerte Negra
4) Hijo del Soberano, Mr. Maniac, Piloto Negro vs Araña Cibernetica, Araña del Futuro, Averno
5) Cavernario Galindo Jr., Diabólico I, Kain vs El Dorado, Soberano Jr., Tony Rodríguez
Tony Rodriguez is newly tecnico, feuding with Cavernario

indy (SUN) 12/12/2004 Gimnasio Municipal, Matamoros, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) ? vs ??
2) ? vs ??
3) ? vs ??
4) Pimpinela Escarlata, Sexy Francis, Sexy Piscis vs Cavernario Galindo, Kain, Tony Rodríguez

indy (SUN) 12/12/2004 Gimnasio Nuevo León
1) Diluvio Negro I, El Hijo del Diablo, Hamze vs Diluvio Negro II, Silver Star, Turbina *
2) Blue Demon Jr., El Dandy, Súper Parka vs Antifaz del Norte, El Hijo Del Santo, Héctor Garza *

Luchamania (SUN) 12/12/2004 San Diego, California [RB]
1) Lyger Rivera b Alex Pinchek
2) Huracán Negro & Stigma b El Diablo & Espia [relevos suicidas]
3) El Diablo b Espia [mask]
4) Casandro, Fobia, Jezzabelle b Bibi, Misterioso II, Transformer
5) Rey Misterio Sr. b Psicosis I [hardcore]

indy (THU) 12/16/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Águila Negra vs Hara Kiri
2) Brillante Jr. & El Mago vs Sable & X-Men
3) El Reo & Psycho vs Brillante & Imperio Negro
4) Cóndor de Oro & Ranchero vs Chamuco Treviño & Principe Negro
5) Diabólico I, El Paramédico, Súper Leopardo vs Misterioso Jr., Moro III, Stuka Jr.
Paramedico's debut, recomended by Stuka

Event Notes: promoters say they'll have a big show on Christmas Day

LLF (FRI) 12/17/2004 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León [RB]
1) La Chacala b Doncella Guerrera
2) April Hunter & Dark Angel b Flor de Loto & Martha La Sarapera
3) La Bruja & La Tigresa b La Felina & Luna Mágica
4) La Bruja & La Tigresa b April Hunter & Dark Angel [LLF TAG]
5) Diana La Cazadora & Lady Dinamita b Christine Ricci & La Novia De Jason [relevos suicidas]
6) La Novia De Jason b Christine Ricci [LLF INT]
7) Nikki Roxx DQ Poly Star [hair]

GPCW (FRI) 12/17/2004 Arena Xochimilco, Xochimilco, Distrito Federal [RB]
1) Tigre Imperial b La Fiera
2) Oriental, Path Finder, Zorro b Charly Manson, Crazzy Boy, X-Fly
3) Dos Caras Sr., Súper Astro, Ultraman b Fishman, Negro Navarro, Texano
4) Juventud Guerrera & Mr. Águila DRAW KENTA & Naomichi Marufuji
5) Cibernético b Konnan [Super-X Monster]

indy (FRI) 12/17/2004 Auditorio Municipal, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Hara Kiri & Tamaro vs Máquina 57 & Mr. Exy
2) Ricky Estrada & Súper Punk vs Averno & Guerrero
3) Bala de Plata, Cóndor de Oro, Hijo del Soberano vs Dany Gardenia, Dulce Paola, Tackle
4) Fantástico, Índio Chirikawa, Tony Rodríguez vs Diabólico, Gran Jefe, Kain
5) Conflictus, Misterioso II, Soberano Jr. vs Chamuco Treviño, Ministro I, Ministro II

Event Notes: benefit show for children

WFS (SAT) 12/18/2004 Arena Aztahuacan, Ciudad de México, Distrito Federal [RB]
1) Relámpago & Silverman b Chamaco Badillo & Shoot Fighting
2) Galardon De Plata & Rostro Maligno b Puma 2000 & Súper Elektra
3) Negro Navarro & Xibalva b Súper Yens & Tony Rivera
4) Darketo b Katman [WFS LH]
5) Vértigo b Fuerza Guerrera [bull terrier]

LLF (SAT) 12/18/2004 Arena Lopez Mateos [luchablog photolog (2013-09-15 22.48.00)]
1) Batichica & Felina vs La Chacala & Martha La Sarapera
2) Luna Mágica vs Doncella Guerrera
3) Dark Angel vs April Hunter, Christie Riccie, Nikki Roxx

indy (SAT) 12/18/2004 Gimnasio Auditorio Jesús Ibarra Rayas, Gómez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Águila Negra vs Momia Jr.
2) Tigre Chong & Venum vs Cadete De La Atlántida I & Cadete De La Atlántida II
3) Bala de Plata & El Tackle vs Diabólico I & Kain
4) Batman del Futuro, Hombre Araña, Steeve Laker vs Araña del Futuro, El Paramédico, Tony Rodríguez

indy (SUN) 12/19/2004 Arena Coliseo Monterrey [RB]
1) Ángel Del Amor, Galactar, Shrek b Bello David, Rosa Blanca, Sexy Francis
2) Ángel o Demonio, León Rojo, Obett, Perico b Black Dragón, Casanova, Gato Volador, Panthro
3) Corazón de Barrio b Potro Jr. © [FILL WELTER]
4) Apolo Estrada Jr., Estrella Dorada Jr., Humberto Garza Jr. b Androide, Konan Plus, Monje Negro Jr.

indy (SUN) 12/19/2004 Arena La Rosita, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) El Rockero vs Águila II
2) El Cholo vs Tamaro
3) Dulce Paola & Fuego vs Pequeño Star & Príncipe Azul
4) Cavernario Galindo Jr., Flecha Veloz, Rey Halcón vs Cóndor de Oro, Nemo, Silver Line

LLF (SUN) 12/19/2004 Arena Obreros del Progreso, Saltillo, Coahuila [RB]
1) Lady Dinamita b Príncipe Azteca
2) La Tigresa b Patty Rey
3) La Felina & Luna Mágica b La Chacala & Poly Star
4) La Bruja b La Felina
5) April Hunter & Nikki Roxx b Christie Ricci & Dark Angel

indy (SUN) 12/19/2004 Auditorio Municipal, Matamoros, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) ? vs ??
2) ? vs ??
3) ? vs ??
4) Pimpinela Escarlata, Sexy Francis, Sexy Piscis vs Cavernario Galindo, Kain, Tony Rodríguez

indy (SUN) 12/19/2004 Deportivo Halcón Suriano, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Blade Terrorista, El Fugitivo, Soldado Universal vs Cachorro Steel, Comandante Z, Shuriken
2) Blue Ángel, Diamond, Lee Roy Jr. vs Bumerang, Índio Wama, Muerte Negra
3) Bravo del Norte, Índio Chirikawa, Ranchero vs El Vigilante, Moro III, Psycho
4) Gran Jefe II, Gran Jefe III, Gran Jefe Jr. vs Acuario, As Rey, Stuka I
5) Pequeño Halcón © vs Fantástico I [NORTE LIGHT]
title not listed; this is the last belt Pequeno Halcon is known to have had.

Event Notes: honoring Gran Jefe I

indy (SUN) 12/19/2004 Deportivo Los Soberanos, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Hijo del Soberano vs Averno [mask, hair]
Hijo del Soberano's mask vs Averno's hair
2) Diabólico, Kain, Mr. Guerrero vs El Dorado, Misterioso Jr., Tony Rodríguez
3) Circus, Mr. Maniac, Ranchero vs Araña Cibernetica, Araña del Futuro, Scriba
4) Brillante Jr. & Zafiro Jr. vs Boby Saucedo & Morfosis
5) Guerrero & Máquina 27 vs Pequeño Águila & Príncipe Azul

indy (SUN) 12/19/2004 Gimnasio Nuevo León
1) LA Park, Safari, Tigre Universitario vs Black Tiger III, Tarzan Boy, Último Guerrero *

indy (THU) 12/23/2004 Gimnasio Municipal Luis L. Vargas, Gómez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) Venum vs Flashman
2) Bala de Plata & El Tackle vs Pequeño Cometa & Súper Punk
3) Araña Cibernetica I & Araña Cibernética II vs Kain & Scriba
4) Blue Panther, Hijo del Soberano, Índio Chirikawa vs Mr. Guerrero, Tony Rodríguez, Último Guerrero

indy (SAT) 12/25/2004 Arena La Rosita, Torreón, Coahuila [El Siglo de Torreon]
1) Sky vs Fuego
2) El Cholo & Rockero vs Pequeño Star & Tamaro
3) Dulce Paola & Rey Halcón vs Nemo & Pequeño Águila
4) Blue Panther, El Dorado, Pequeño Halcón vs Cavernario Galindo Jr., Mr. Guerrero, Último Guerrero

indy (SAT) 12/25/2004 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango [El Siglo de Torreon]
1) ? vs ??
2) ? vs ??
3) Misterioso Jr., Stuka I, Stuka Jr. vs ?, Cavernario Galindo Jr., Súper Leopardo
4) Índio Chirikawa II, Pimpinela Escarlata, Zafari vs Hooligan, Moro III, Sexy Francis

indy (SAT) 12/25/2004 Arena Victoria, Guadalajara, Jalisco [SuperLuchas]
1) Shyru Dragón b El Demoledor [NWG MASTER]
2) El Centurion b Maximus [NWG IC]
3) El Chilango, Roberto Paz, Roberto Paz Jr. b Huracán Ramírez, Huracán Ramírez Jr., Winners Black
Roberto Paz retirement match, teaming with his sons

source: https://scontent-ort2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15135742_1327777777294308_3968602474269194661_n.jpg?oh=f5b0f9cf75d92a649957d58e25e7c4c9&oe=58F358CB

(Facebook)

DT (SAT) 12/25/2004 Arena Xalapa, Xalapa, Veracruz [Xalapa es Lucha]
1) Octagón vs ?

indy (SAT) 12/25/2004 Auditorio de Tijuana, Tijuana, Baja California [SuperLuchas]
1) Extreme Tiger & Felino DDQ El Hijo del Diablo & Mortiz
2) Halloween & Nicho el Millionario b El Dandy & Scorpió Jr. [semifinal]
3) Halloween & Nicho el Millionario b Hijo De Pierroth & Pierroth [final]
Boricuas got a bye to the final

Page: 1 2

Daily Updated: This Week's Shows, Today's Shows, Last Updated
last updated: 2019-04-24 05:24

Return to Index