indy: 2008-03

<-- 2008-02 --- 2008-04 -->
CMLL . AAA . IWRG . indy . CMLL DF . AAA TV . All

indy (SAT) 03/01/2008 Arena el Halcon, Monterrey, Nuevo León
1) Babe Fox & Niño De La Selva vs Keiro & Tequilita
2) Chica de Arabia & Sexy Girl vs Gavilán Negro & Voltage Negro
3) Fomer Love, Gato Volador, Tigre Universitario vs Koko Viper, Memo Valles, Potro Jr.
4) Hator & Monje Negro Jr. vs Difunto I & Difunto II

indy (SAT) 03/01/2008 Arena Ray Alcantara, Oaxaca, Oaxaca
1) Furia Azteca & Mini Zombi b Dios Egipcio & Samaliel
2) Behemonth & Volcanico b Mexicano Boy & Sureño
3) Jungla Jr. & Súper Águila vs Caballero de la Muerte & Casanova
4) Ángel Nazi & Volcanico b Águila Imperial & Zombie

source: http://i160.photobucket.com/albums/t188/mr_reyes_2007/cartel2.jpg

(i160.photobucket.com)

THE GLADIATORES (SAT) 03/01/2008 Deportivo Eduardo Molina, Venustiano Carranza, Distrito Federal
1) Dr. Lector, Ice Muerte, Siniestro Negro, Terremoto vs Cocinero De La Muerte, Fenomeno, Rayo De Tigre, Rey Psiquico
2) Extraño, Negra Loka, Shuriken b Lacando, M1, Zorro Tapado
3) Cerebro Negro, Ira, Maldito Jr. b Ángel Del Silencio, Fenomeno, Robotman
4) Action Man & Hi-You Silver b Boricua & Terror Boricua
5) Luis Cirio, Manny Cirio, Tony Cirio b Príncipe Celeste, Súper Insecto, Súper Mosca
6) Pinocho 3000, Súper Muñeco, Súper Pinocho, Súper Ratón b Coco Rojo, Coco Verde, Cocolores, Ice Killer
7) Súper Niño b Halcón Guerrero
8) Batman, Blue Panther, Fantasma Jr., Negro Navarro, Spiderman b Black Terry, Coco Amarillo, Dr. Markus, Máscara Año 2000 Jr., Shu el Guerrero

indy (SAT) 03/01/2008 Feria Nacional, Tepic, Nayarit
1) Máscarita Sagrada & Voladorcito vs Niño de la Calle I & Pentagoncito
2) Hijo del Faraón & Huracán Ramírez vs Enfermero Jr. & Jaque Mate
3) Groon X & Rayo de Jalisco Jr. vs Ángel Blanco Jr. & El Hijo del Medico Asesino

indy (SAT) 03/01/2008 Gimnasio Municipal, Oaxaca, Oaxaca
1) Balberith & Endeavor b Challenger Jr. & Lalo El Loco
2) Jungla 3000 & Zorro Jr. b Apolo & Maquinita Salvaje
3) Ares b Fantástico Dragón
4) Juventus Audaces b Conquistador

indy (SAT) 03/01/2008 Guaymas, Sonora
1) Azteca & Contragolpe vs Enigma & Muerte Blanca
2) Regional & Súper Relámpago vs Académico Star & Apolo De Oro
3) Sombra I (Sonora), Sombra II (Sonora), Tenebro vs Bello Juan, Pedro El Hermoso, Sexi Alan
4) Mano Negra Jr. vs Brazo De Plata Jr.

indy (SAT) 03/01/2008 Villa Lázaro Cárdenas, Venustiano Carranza, Puebla
1) Orlack vs Zurdo
2) Bravo Herrera vs Black Star
3) Águila Tapada & Bravo Herrera vs Anticristo & Black Star
4) Cisne Blanco & Hombre Bala Jr. vs Génesis & King Warrior
5) Coco Amarillo Jr., Estrella Del Ring, Máscarita Sagrada vs Bracito De Plata, Cadáver De Ultratumba, Corsario Negro

ULTIMO DRAGON GYM (SUN) 03/02/2008 Arena Coliseo
1) Arkángel de la Muerte, Daisuke Hanaoka, Negro Navarro b Amigo Suzuki, Bryan Lee, Kajiwara
2) Pequeño Damian 666 © DCO Toshiya Matsuzaki [CMLL MINI]
3) Brazo de Platino & Último Dragón DQ Atlantis & Último Guerrero [COPA YAMAHA, semifinal]
4) Olímpico & Texano Jr. b Alex Koslov & Marco Corleone [COPA YAMAHA, semifinal]
5) La Máscara, Máximo, Súper Nova b Hiromi Horiguchi, Ohara, Shigeo Okumura
6) Último Dragón & Yutaka Yoshie b Olímpico & Texano Jr. [COPA YAMAHA, final]

indy (SUN) 03/02/2008 Arena Coliseo Monterrey
1) Mini Ranger I & Mini Ranger II b Burrito & Tequilita
2) Águila Real, Mariposa, Mariposa Guerrera b Ángel Negro, Índio Kikapu Jr., Zorro Plateado Jr.
3) Jaque Mate, Karonte, Vudu b Corazón Adicto, Mr. Muerte, Rey Demonio Jr.
4) Ángel Del Amor & Bam Bam (Monterrey) b Herodes & Pancho Tequila
5) 5X, Golden Boy, Humberto Garza Jr., Ultraman b Estrella Dorada Jr., Hijo de Espanto II, Monje Negro Jr., Símbolo

indy (SUN) 03/02/2008 Arena Isabel, Cuernavaca, Morelos
1) Dragón Rojo (cuernavaca) vs Raksas
2) Flechador Del Sol vs Rey Tigre
3) Eddy Cruz & Zorro Gris vs Amuraby & Barón Siniestro Jr.
4) Bobus, Perseo, Syka vs Circulo Negro, Eufóriko, Júpiter

indy (SUN) 03/02/2008 Arena Jalisco, Guadalajara, Jalisco
1) Pluma Negra JR. vs Especle Maligna
2) Sádico vs Lasser
3) Cometa Star & Silver vs Bestia Roja & Vago
4) Guerrero Universal, Incógnito, Rudy Santana vs Comando Loco, Vengador Nazi, Zandokan II
5) Estrella Oriental & Gran Misterio vs Águila Guerrera & Black Jack

indy (SUN) 03/02/2008 Arena La Rosita, Torreón, Coahuila
1) Furia Negra vs Black Falcón
2) Corsario Rojo & Samael vs Geko & X Men
3) Flecha Veloz, Imperial, Junior Halcón vs Araña Ciberneica, Leopardo Negro, Súper Star
4) Bello Rubi, Dulce Paola, Sexy Libra vs Acuario, Caballero Halcón, Sexy Francis

indy (SUN) 03/02/2008 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Príncipe Halcón vs Turques
2) Guerrero Imperial & Judicial vs Black Falcón & Poder Guerrero
3) Chacor & Halcón Suriano Jr. vs Águila Negra & Dark Saint
4) Ares & Rey Tempestad vs Jerry Brown & Rey Halcón

indy (SUN) 03/02/2008 Deportivo Lee Roy, Torreón, Coahuila
1) Terrorista vs Ares
2) Rayman Jr. & Shuriken vs Black Bull & Sepultura
3) Circus, Dulce Paola, Pantera vs Bumerang, Lee Roy Jr., Vigilante
4) Babe Rap & Brillante vs Índio Kikapu & Sepulturero I
5) Emperador Azteca & King Balam vs As Rey & Chamuco Treviño

indy (SUN) 03/02/2008 Deportivo Los Soberanos, Torreón, Coahuila
1) Caballero Águila vs Averno (Laguna)
2) Guerrero Mistico Jr. & Rey Sagitario vs Diestro & Nieto Del Soberano
3) Máquina 27 & Sexy Libra vs Alfil & Psycho
4) Black Boy, Dorado Jr., Sexy Piscis vs Araña del Futuro, Piloto Negro (Laguna), Tony Rodríguez

indy (SUN) 03/02/2008 Dodge Arena, Hidalgo, Texas
1) Constelación & Gato Volador vs Cougar Boy & Kukuxklan
2) Asterisco & Corazón De Barrio vs Halcón De Oro & Maldición
3) Máscarita Sagrada & Octagoncito (original) vs Mini Payaso & Pierrothito
4) Maravilla Azteca & Sicodélico Jr. vs Black Fish & Maniaco
5) Rayo de Jalisco Jr. & Súper Porky vs Antifaz del Norte & Hator
6) Latin Lover & Tinieblas Jr. vs Blue Demon Jr. & Pentagon Black

UDO (SUN) 03/02/2008 LLU, Monterrey, Nuevo León
1) Shakira & Turno Negro b Cuervo Negro & Eddie Pitbull
2) Águila Extrema, Luis Reyna, Virtual X b Dr. Cianuro, Euforia (Monterrey), Maldito
3) Venom b Galyo [NORTH MIDDLE]
4) Azteca Warrior, Corazón Adicto, Gato Volador b Genocida, Homicida, Mortifero
5) Dama de Hierro, Poly Star, Princesa Sugheit b Diana Cazadora, Shira, Venadita
6) Raiden, Rey Infernal, Sergio Romo Jr. b Difunto I, Difunto II, Herodes

indy (SUN) 03/02/2008 Miguel Hidalgo Y Av. 5 de Mayo, Iztapalapa, Distrito Federal
1) Celebryty & Súper Fórmula vs Desafio & Trailer Negro
2) Electroman & Invasor vs Águila Norteña & Siglo XXI
3) Guerrero 2000 vs Sombra Chicana, Lady May
4) La Parkita & Máscarita Sagrada Jr. vs Espectrito De Ultratumba & Mini Winners

LUM (SUN) 03/02/2008 Unidad Deportiva Oriente, San Nicolás de los Garza, Nuevo León
1) Shakira & Tuno Negra b Cuervo Negro & Eddie Pitbull
2) Águila Extrema, Luis Reina, Virutla X b Dr. Cianuro, Euforia (Monterrey), Maldito
3) Venum b Gallyo [NORTH MIDDLE]
4) Azteca Warrior, Corazón Adicto, Gato Volador b Genocida, Homicida, Mortifero
5) Diana La Cazadora, Shira, Venadita b Dama de Hierro, Poly Star, Princesa Sugheit
6) Raiden, Rey Infernal, Sergio Romo Jr. b Difunto I, Difunto II, Herodes

indy (MON) 03/03/2008 Deportivo Torreón, Torreón, Coahuila
1) Fuerza Infernal vs Cadete
2) Flashman & Samael vs Gemelo Muerte & Rey Fobia
3) Guerrero & Vikingo vs Cachorro & Templario
4) Átomo, Demonio, Oso Negro Jr. vs Dragóncito, El Tackle, Espacial

indy (TUE) 03/04/2008 Arena Coliseo Monterrey
1) Cavernicola & Ultratumba vs Galio & Imperio Romano
2) Mini Black Dragón & Mini Ejecutor vs Mini Guerrero & Mini Muerte
3) Ángel Negro, Chacos, Sombra del Ring vs Mariposa Monarca, Mercurio, Rosa Salvaje
4) Bam Bam (Monterrey), Corazón Adicto, Galactar vs Guerrero Griego, Hijo de Espanto II, Rey Demonio Jr.
5) Golden Boy & Humberto Garza Jr. vs Pancho Tequila & Símbolo

AULL (WED) 03/05/2008 Arena Lopez Mateos
1) Rey Krystal & Sombra Escarlata vs Hombre De Guerra & Sol de Oriente
2) Mini Tortuguillo Ninja I, Mini Tortuguillo Ninja II, Mini Tortuguillo Ninja III vs Mini Nacho Libre, Pequeño Ángel, Pequeño Demonio
3) Blasfemia, Chavo Extreme, Judas el Traidor vs Cerebro Maligno, Epitafio, Herejía [possesion of Trolly]
4) Chucho el Roto, Terry 2000, Yakuza vs Rey Krimen, Sádico, Sepulturero I
5) Alex Koslov, La Máscara, Volador Jr. vs Olímpico, Onita Santana, Sangre Azteca

indy (WED) 03/05/2008 Mercado Morelos Circunvalacion y Eduardo Molina, Venustiano Carranza, Distrito Federal
1) Latimuk vs Dreamer
2) Cadáver De Ultratumba & Chico Malo vs ? & King Dragón
3) Celestial (Morelos), Danger (Morelos), Espíritu vs Bladfemia, Demon, Enterrador
4) Ángel Del Silencio, Baby Dark, M-1 vs Charly González, Maldito Jr., Samot
5) Ángelus, Karis La Momia, Robotman vs Bat Boy, Sicario I, Sicrio II
6) Gran Markus & Los Pierroth vs Batman, Fabián el Gitano, Hombre Araña

indy (WED) 03/05/2008 Universidad Iberoamericana Ciudad de México, Ciudad de México, Distrito Federal
1) Dr. X & Virus vs Máximo & Valiente
2) La Sombra & Místico vs Ephesto & Mephisto

indy (THU) 03/06/2008 Arena Tigre Padilla, Monclova, Coahuila
1) Dosis Jr. vs Iviz Guajardo Jr.
2) Eclipse (Monterrey) & Spartan Boy vs Diva Salvaje & Rosa Salvaje
3) Golden Boy & King Balam vs Halcón Negro & Índio Kikapoo
4) Rey Demonio & Símbolo vs Doberman & Rebelde Rojo Jr.

LLF (FRI) 03/07/2008 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León
1) Lady Puma b La Rebelde
2) Dama de Hierro, La Gata, Venadia b Angelica, Candy White, Perla Negra
3) Diana La Cazadora, La Justiciera, Reina Azteca b Citlali, La Bandida, Poly Star
4) La Chacala & Tsunami DQ Coral & Xena

Evolucion XXI (FRI) 03/07/2008 Auditorio Americo Villarreal Guerra, Ciudad Madero, Tamaulipas
1) Niño de la Calle I b Munrra
2) Guerrero Negra & La Parkita (Demon Star) b El Átomo Negro & La Pandilla
3) Bronco (E21) & Peligro b Kao Kung Lee Jr. & Kung Fu Jr. [torneo, semifinal]
4) Enrique Vera & La Figura b Canek Jr. & Vangelis [torneo, semifinal]
5) Bronco (E21) & Peligro DQ Enrique Vera & La Figura [torneo, final]

indy (FRI) 03/07/2008 Centro de Espectaculos, El Centenario, Zapotlán, Jalisco
1) El Brujo vs Johnny Bayony Jr. [mask, hair]
2) Mil Máscaras, Místico, Tinieblas Sr. vs Ángel Blanco Jr., El Hijo del Solitario, Ephesto

indy (SAT) 03/08/2008 Arena Coliseo Acapulco, Acapulco, Guerrero
1) Punky vs Bardo

LUM (SAT) 03/08/2008 Arena el Halcon, Monterrey, Nuevo León
1) Flecha (Monterrey) vs Qunito Elemento
2) Black Silver & Keiro vs Babe Fox & Zyclo
3) Codigo Rojo & Memo Valles vs Fomer Love & Panthro
4) Hator, Koko Viper, Sergio Romo Jr. vs Corazón de Barrio, Gato Volador, Tigre Universitario

indy (SAT) 03/08/2008 Arena Nacionalista, Mexicali, Baja California
1) Tronxs vs Skysilver
2) American Rebel & Furia Roja vs Platinno & Príncipe Negro Jr.
3) Mr. Tempest & Re Negro vs Black Thunder & Humilde
4) Piloto Suicida (Baja California) vs Tigre León

ELLMEX (SAT) 03/08/2008 Estadio Concord, Chicago, Illinois
1) Kamikaze & Rey Fuego vs Horoscopo & Rey Azteca
2) Halcón Oriental & Máscara De Jade vs Príncipe Azteca I & Príncipe Azteca II
3) Príncipe Franky & Súper Astro vs El Dorado & Mano Negro Sr.

indy (SAT) 03/08/2008 Palenque de la Feria, Tepic, Nayarit
1) La Z & Lady Strong vs Dizzy & La Pantera
2) Parquita & Voladorcito vs Bracito De Plata & Coquito Negro
3) Black Man Jr. & Kung Fu Jr. vs Coco Rojo & Coco Verde
4) Máscara Sagrada & Súper Parka vs Pierroth II & Septiembre Negro II

WAGNER (SAT) 03/08/2008 Plaza de Toros Valente Arellano, Torreón, Coahuila
1) El Auténtico & Fantástico vs Rey Sagitario & Vaquero Salazar
2) Centella Azul Jr. & Máquina 27 vs Súper Leopardo & Súper Star
3) El Dorado, Emperador Azteca, Sexy Piscis vs Chamuco Treviño, Moro II, Sexy Libra
4) Máscara Púrpura & Súper Nova vs Nitro & Súper X
5) Dr. Wagner Jr. & Héctor Garza b el Hijo del Perro Aguayo & LA Park

indy (SUN) 03/09/2008 Arena Aficion
1) La Krysys vs Diávolo
2) El Colibrí vs Cangrejo
3) Luger, Maldito Jr., Samot vs Aquila, Chester, Fantástico
4) Despiadado, La Plaga, Tian vs Impostor, Pastillero Black, Súper Pastillero

indy (SUN) 03/09/2008 Arena Coliseo Monterrey
1) Pulga & Ricochet b Burrito & Cavernicola
2) Águila Azteca, Águila Real, Corazón Adicto b Ángel Negro, Dr. Tormenta, Red Flamer *
3) Chakos & Vudu b Bam Bam (Monterrey) & La Kalaka
4) Herodes, Hijo de Espanto II, Karonte b Huracán Ramírez, Huracán Ramírez Jr., Ultramán Jr. *
5) Estrella Dorada Jr., Hator, Monje Negro Jr. b Golden Boy, Rey Demonio Jr., Símbolo *

indy (SUN) 03/09/2008 Arena Coliseo San Luis Potosí, San Luis Potosí, San Luis Potosí
1) Aero Kid vs Atomic Boy
2) Gemelo Del Averno I & Gemelo Del Averno II vs Ángel o Demonio & Demoniaco
3) La Gacela & Reyna Azteca vs Lady TNT & Sepulturero (San Luis Potosí)
4) Arañita, El Cachetes, Solovino vs Cosaco Loco, Guerrero De La Muerte, Judoka
5) Cachorro, Demenzía, Maligno vs Caballero De Oro, Centella Inca, Sexy Salazar

indy (SUN) 03/09/2008 Arena San Juan Pantitlan, Ciudad Nezahualcóyotl, Estado de México
1) Cataclismo & Gran Conde vs Capitán Acero & Thunder Boy
2) Marino Salvaje & Zaperoco vs Cachorro Villalobos & Diamante Oriental
3) Aparecido Negro, Artillero 2000, Humilde vs El Silencioso, Minino, Súper Celeste
4) Bravo Del Norte I, Bravo Del Norte II, Súper Fargo vs Kumo, Medi I, Medics II
5) Ángel De Los Niños, Nativa, Rayo Tapatío I vs Gran Petroneo, Medico Brujo, Tormento

indy (SUN) 03/09/2008 Arena Xalapa, Xalapa, Veracruz
1) Fénix b Costero
2) Comodín & Rey Dinámico b Rey Infierno & Subzero
3) Giano, Gore, Pitufo b Corsario De Fuego, Mr. Coyote, Yango
4) Armagedon (Veracruz), Eslabón Perdido, GMC b Magomandrake, Planetario, Samuray
5) Tigre Cósmico vs Crazy Man [super libre]

indy (SUN) 03/09/2008 Deportivo Lee Roy, Torreón, Coahuila
1) Terrorista vs El Loco
2) Blue Ángel & Rayman (Torreon) vs Sepultura & Vigilante
3) Circus & Pantera vs Araña Cibernetica & Bumerang
4) Babe Rap, Brillante I, Hijo del Soberano vs ?, Mensajero Del Muerte, Sepulturero I

indy (SUN) 03/09/2008 Parque Ecologico Huayamilpas, Coyoacán, Distrito Federal
1) Manos de Seda, Multifacético, Turbo vs Black Thunder, Trauma I, Trauma II
2) Escorpión Dorado, Negra Loca, Shrek vs Azazel, Black Lord, Cadáver De Ultratumba
3) Canek Jr., Enrique Vera, Vangelis vs Gangster, Killer, Pierroth II

GALLI (SUN) 03/09/2008 Tequilas Restaurant, South Elgin, Illinois
1) Centella De Oro (GALLI) & Némesis (Chicago) vs El Fúnebre & Venganza (Chicago)
2) Meteoro I & Meteoro II vs El Chilango & Resistencia
3) Joey Marx vs Negrotistico
4) Máscara De Jade & Silueta Dorada vs Guerrillero & Pentagon Del Infierno
5) El Tigre & Slayer vs Demenzía & Gringo Loko
6) Blade, Charly Manson Jr., Samuray vs Coco Liso, Coco Negro (Chicago), Coco Verde (Chicago)

LLII (SUN) 03/09/2008 The Show Palace, Oceanside, California
1) Crash vs Officer Jones
2) X-Thorm & Zeus vs Maquiavelico & Scam 13
3) Éxtassis & Mr. Tempest vs Animaniac & Pandillero II
4) La Chivita & Octagoncito (original) vs Espantito I & Piratita Morgan
5) Rubi Gardenia & Súper Astro vs Hijo Del Diabo Jr. & Súper Máquina Jr.

NICE (TUE) 03/11/2008 Arena Coliseo Monterrey
1) Mr. Vega b Regio Boy
2) Corazón Adicto & Panterita Del Ring II b Black Metal & Black Panther [torneo, quarterfinal]
3) Black Galaxy & Infinito b Sangre Negra & Soldado Infernal [torneo, quarterfinal]
4) Mariposa & Mercurio b Galactar & Titanic [torneo, quarterfinal]
5) Ángel Dorado & Ángel Dorado Jr. b Black Soul & Flecha Azul [torneo, quarterfinal]
6) Mini 5X & Príncipe de Oro b Chico de Barrio & Hijo de Espanto II
7) 5X, Huracán Ramírez, Ultramán Jr. DRAW Cien Caras Jr., Kaoma Jr., Máscara Año 2000 Jr.

LJLL (WED) 03/12/2008 Coliseo Tulancingo, Tulancingo, Hidalgo
1) Mr. Apocalipsis b Pequeño Cobra
2) Iron Man b Masterson Boy
3) Angelito Azul & Artikus DQ Lanzeloth & Rocky Lobo
4) Ángel Suicida & Slayer b Electric Rain & King Power
5) Concord, Dinastía, Drastik Boy b Black Fire, Carlos El Chiqutin, Konami
6) Pastillero Black, Pesadilla, Taz El Feroz b El Pandita, Súper Pinocho, Súper Ratón

indy (THU) 03/13/2008 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Black Rock & Chacor vs Flashman & Rey Tempestad
2) Fuego & Pequeño Star vs Espacial & Scriba Jr.
3) Dulce Paola, El Tackle, Moro Jr. vs Rey Fobia, Sexy Libra, Sexy Piscis
4) Dorado Jr., Huracán Ramírez Jr., Ultramán Jr. vs Araña del Futuro, Espanto V, Tarzan Boy

indy (FRI) 03/14/2008 Arena Tigre Padilla, Monclova, Coahuila
1) Panerita II & Sepulcro Jr. vs Maldito I & Maldito II
2) Dosis Jr. & Impacto vs Crazy Black & Iviz Guajarado Jr.
3) Doberman & Tonina Jackson vs Halcón Negro & Índio Kikapoo
4) Rebelde Rojo Jr. vs Rey Demonio [mask]

indy (FRI) 03/14/2008 Auditorio de Tijuana, Tijuana, Baja California
1) ? & Forastero vs ? & Pitbull
2) Extreme Kid & Star Boy vs Animaniac & Mr. Maldito
3) Bobby Lee Jr., Rubi Gardniea, Yorell b King Azteca, Pandillero I, Pandillero II
4) Ángel Blanco Jr., El Hijo de Rey Misterio, El Hijo del Solitario DDQ Arandú, Infierno, TJ Boy
5) Dr. Wagner Jr. & Último Dragón b LA Park & Toscano

indy (FRI) 03/14/2008 Centro Recreativo Juventud 2000, Mexicali, Baja California
1) Marino vs Pequeño Dragón
2) Rey Azteca vs Centella
3) Humilde & Rey Cobra vs Platino & Príncipe Negro Jr.
4) Mr. Tempest & Rey Negro vs Guerrero Rojo & Tigre León

PXN (FRI) 03/14/2008 Matamoros, Tamaulipas
1) Constelación vs Sky
2) Guerrilero Jr. & Lazerman vs Azteca Warrior & Furora
3) Cruz De Plata & Fidel Perez vs Black Soul & Titanic
4) Galactar vs Skam 13, Morvius

ANL (FRI) 03/14/2008 Palacio de los Deportes, Iztacalco, Distrito Federal
1) Birdman & Tiger Japones vs Potro III & Rey Terko II Jr.
2) Ángelus & Robotman vs Hermano Muerte I & Hermano Muerte II

LUM (SAT) 03/15/2008 Arena el Halcon, Monterrey, Nuevo León
1) Mini Gato Volador & Niño De La Selva vs Keiro & Mini Vaquero Romo
2) Gavilán Negro & Maldito vs Former Lover & Tonina Jackson
3) Corazón de Barrio, Gato Volador, Tigre Universitario vs Bengalí, Jaque Mate Sr., Sergio Romo Jr.
4) Chaco Herodes, Difunto I, Difunto II vs Estrella Dorada Jr., Hator, Monje Negro Jr.

NGX (SAT) 03/15/2008 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León
1) Beto Alcala vs Neno Alcala
2) Vértigo vs Insane
3) Kaientai & Lord Byron vs Sick Boy & Skam 13
4) Black Soul vs Rey Unicornio, Ángel o Demonio, Voltaje Negro

Page: 1 2 3

Daily Updated: This Week's Shows, Today's Shows, Last Updated
last updated: 2019-08-23 05:26

Return to Index