indy: 2008-05

<-- 2008-04 --- 2008-06 -->
CMLL . AAA . IWRG . indy . CMLL DF . AAA TV . All

indy (THU) 05/01/2008 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Ángel de Oro & Sexy Piscis vs Semental & Sexy Libra
2) Difunto I & Difunto II vs Ministro de la Muerte I & Ministro de la Muerte II
3) Átomo vs Pentagoncito [LAGUNA MINI]
4) Blue Panther, Stuka I, Stuka Jr. vs Espanto V, Rey Bucanero, Sangre Azteca

indy (THU) 05/01/2008 Arena Victoria, Guadalajara, Jalisco
1) Black Steel & Excalibur vs Roberto Paz Jr. & Shiryu Dragón

indy (THU) 05/01/2008 Col Jardines de Morelos Seccion Montes B, Ecatepec, Estado de México
1) Niño de Fuego & Tiger Mexicano vs Máscara Oriental & Sairus (Aficion)
2) Espantapájaros, Guerrero Del Aire, Sr. Siniestro vs Payaso Infernal, Payaso Maldad, Payaso Terror
3) Mini Histeria vs La Parkita

indy (THU) 05/01/2008 Deportivo Huayamilpas, Ciudad de México, Distrito Federal
1) Micro Boy, Mini Águila Magica, Mini Centella vs Mini BLack Loder, Mini Blade, Mini Gangster
2) Escorpio Dorado Jr., Manos de Seda, Metal Boy vs Azazel, Fuerza Boricua, Toro Jr.
3) Babe Maravilla, Batman, Hombre Arena vs Centinela, Gangster, Killer
4) Shrek vs Black Lord © [DF HEAVY]

Grupo 18 de Marzo (THU) 05/01/2008 Deportivo Sauces, Ciudad Juárez, Chihuahua
1) Payaso Del Terror I vs Novato
2) Alma De Acero, Comando, Eragón, Rebeldes, Trauma I, Trauma II vs Dragón, Ejecutor, Kidman, Lupillo, Payasos, Súper Domo
3) Comando III, Espectro de Ultratumba, Negro Navarro vs El Hijo De Huracán Ramírez, Guerrero Nocturno, Huracán Ramírez

ARIES (THU) 05/01/2008 Gimnasio Miguel Hidalgo, Poza Rica, Veracruz
1) Dark Sagitario & Satelite b Caomando Infernal & Impacto Diabólico
2) Ángel Azul & Caballero Templatio b Rey Capricornio & Rostro De La Muerte
3) Piloto Infernal & Pwoer Ranger XP b Águila Mecanica & Águila Mecanica Jr.
4) Piloto Suicida, Serval, Spider-Black b Bryon Temerario, Dragón Ninja, Súper Loco

indy (THU) 05/01/2008 Salón Quinta Paraiso, Cuautitlán Izcalli, Estado de México
1) Rey Krystal & Sombra Escarlata vs Sol de Oriente & Tormento
2) Bella Flor & Joselline vs Flor Metálica & Lady Rabbit
3) Cerebro Maligno, Epitafio, Herejía vs Hanaoka, Satoshi, Suzuki
4) Psicópata, Súper Panda, Yakuza vs Judas el Traidor, Rocky Santana, Sádico
5) Dr. Wagner Jr. & Solar I vs Negro Navarro & Súper Parka

LLF (FRI) 05/02/2008 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León
1) Dama de Hierro b Wendy
2) Lady Puma & Venadita b Angelica & Rayito De Luz
3) Diana La Cazadora & Perla Negra b La Bandida & La Chacala
4) Roxxi Laveux b Poly Star [LLF INTL]

indy (FRI) 05/02/2008 Boxtha, Actopan, Hidalgo
1) Mayam & Señorita Cometa vs Gata & Lady Dragón
2) Ángel Guerrero, Aquaman, Fantástico Payaso vs Bravo Del Norte I, Bravo Del Norte II, Bravo Del Norte III
3) Hijo Del Vagabundo & Winners vs Caricia & Sexy Star
4) La Parkita & Mini Espantapájaros vs Mini Hunter I & Mini Hunter II

El Pancracio (FRI) 05/02/2008 Centro Banamex, Ciudad de México, Distrito Federal
1) Baby Perez, El Templario, Electrodo Jr., Meteoro Kid b Comando Del Aire, Comodín Jr., El Zicario, Kumo
2) Alarido Nocturno, Halcón Diabólico I, Halcón Diabólico II b Espiral Negro, Golden Bull, Hijo De Rambo
3) Cripta, Gran Markus II, Sepulcro b Caramelo, Pinocho 3000, Súper Niño
4) Escorpio Dorado Jr., Súper Muenco Jr., Yakuza b Disturbio, Kilvan, Sádico
5) Rambo, Rocky Santana, Súper Muñeco, Súper Pinocho b Coco Rojo, Coco Verde, Cocolores, Shu el Guerrero

CANEK (FRI) 05/02/2008 Centro Banamex, Ciudad de México, Distrito Federal
1) Sexy Man & Shu el Guerrero b Canek Jr. & El Hijo del Canek

indy (SAT) 05/03/2008 Aurora de Hierro 153, Col el Cerrito, Cuautitlán, Estado de México
1) La Parkita & Octagoncito (original) vs Bracito de Platino & Piratita Morgan
2) Black Fire, Blackman Jr., Kung Fu Jr. vs Enfermero Jr., Fuerza Boricua, New Boy
3) el Hijo del Perro Aguayo, El Hijo del Solitario, Violencia vs Blue Demon Jr., Huracán Ramírez, Mr. Cup

AULL (SAT) 05/03/2008 Centro Banamex, Ciudad de México, Distrito Federal
1) Heavy Boy, Trauma I, Trauma II b El Dragón, Kilvan, Spider Boy
2) Chucho el Roto, Epidemia, Robin Maravilla b Blasfemia, Cerebro Maligno, Herejía
3) Rocky Santana & Villano V b Solar I & Súper Astro [trofeo Experiencia 2008]
4) Rey Krimen, Sádico, Sepulturero I b Psicópata, Terry 2000, Yakuza © [AULL TRIOS]
5) LA Park & Súper Parka b Silver King & Villano III

Grupo 18 De Marzo (SAT) 05/03/2008 Col. Nueva Aragon, Atras de la Gasolinera Valle de Jucar, Ecatepec, Estado de México
1) Payaso Ed Terror vs Navegate
2) Imperio Negro & Randal vs Centella & Pequeño Dragón
3) Emperador & Guerrero Nocturno vs Leroy & Rebelde I
4) Súper Domo & Súper Payaso vs Comando III & Eragón

indy (SAT) 05/03/2008 Rodeo, San Miguel Xicalco, Ciudad de México, Distrito Federal
1) Nocturno & Sargento vs Discman & Ningga
2) Nigromante I & Nigromante II vs Rey Javier & Rolling Stone
3) Comando X & Torturador vs Obsesión & Paloma Jr.
4) Justicierito & Pinochito Star vs ATM & Comandito Delta
5) Comando Z, Gran Emir, Poder Negro vs Heavy Boy, Hombre Araña, Rambo Jr.

indy (SAT) 05/03/2008 uknown arena, Guadalupe, Baja California
1) Conde Jr. b ??
2) Conde Jr. b ?
3) Tony Casanova & Zeus b Ebola 2000 & Galeno
4) Animanica & Súper Máquina Jr. DRAW Rey Misterio Sr. & Venum Black

indy (SUN) 05/04/2008 Arena Aficion
1) Dr. Boris & Irlandes vs Centella Dorada & Duende Gabo
2) Black Butcher & Black Spawn vs La Krysys & Tigerman
3) Fantástico & Maldito Jr. vs Blue Prince I & Blue Prince III
4) Arenita, Chester, Colmillo Blanco vs Chico Che, La Plaga, Luger

indy (SUN) 05/04/2008 Arena Coliseo Monterrey
1) Panterita Ring II & Poly Star vs Gallyo & La Bandida
2) Babe Fox & Rey Imagen vs Invasor & Iron Extreme
3) Águila Extrema vs Dr. Cianuro
4) Guerrero Blanco & Príncipe Diamante vs Diabolick & Euforia (Monterrey)
5) Chico Calavera, La Momia, Sangre Chicana vs Guerrero Negro Jr., Rió Bravo, Tito Santana II

LUM (SUN) 05/04/2008 Arena el Halcon, Monterrey, Nuevo León
1) Mini Gato Volador & Mini Tigre Universitario vs Mini Vaquero Romo & Tequilita
2) Difunto I, Difunto II, Potro Jr. vs Gato Volador, Maravilla Azteca, Zulu
3) Súper Nova & Tigre Universitario vs Sergio Romo Jr. & Virus

indy (SUN) 05/04/2008 Arena Emiliano Zapata, Ciudad de México, Distrito Federal
1) Oculto & Potrillo vs Alucin & Centvrión
2) Coyote Dorado & Polaris vs Comodín & Sky Blue
3) Halcón Diabólico I, Halcón Diabólico II, Muralla Sangrienta vs Electrodo Jr., Meteoro Kid, Rey Fénix
4) Trauma I & Trauma II vs Bacteria & Fénix
5) Andy Barrow, Halcón Salvaje, Súper Colt vs Caramelo, Súper Niño, Vampiro Metálico

indy (SUN) 05/04/2008 Arena San Juan Pantitlan, Ciudad Nezahualcóyotl, Estado de México
1) Espíritu Guerrero & Flamita vs Eleggua & Fuego Azul
2) Amenaza Oriental, Caballero Mágico, Fury Boy vs Dragón Rojo Jr., Puma 2000, Terror
3) Oculto, Roy Lancer I, Roy Lancer II vs Cobra De Fuego, Máscara Nega, Paramedico
4) Mohicano I & Mohicano II vs Flama Roja & Terrorista
5) Demen Extreme vs Daga Oriental [mask]

indy (SUN) 05/04/2008 Arena Solidaridad
1) Black Diamond & Furor vs Dranzer & Scravos
2) Cosmos & Orquídea Negra vs Androide & Memo Valles
3) Hijo de Trueno & Mongol Chino vs Caifan Rockero I & Potro Jr.

indy (SUN) 05/04/2008 Arena Xalapa, Xalapa, Veracruz
1) Boomerang b Psycho
2) Ángel Maldito & Sombra Blanca b Halcón De Plata & Halcón Infernal
3) Guerrero de la Noche & Rey Infierno b Diamante Negro & Rey Dinámico
4) Armagedon, GMC, Gore, Tigre Cósmico b Crazy Man, Eslabón Perdido, Planterio, Poseidón [Relevos Increíbles]
5) Samuray b Pegasso Black [XALAPA WELTER]

indy (SUN) 05/04/2008 Calle Septima Y Calle 27, Estadio de Mexico, Ciudad Nezahualcóyotl, Estado de México
1) Loco Americano vs Aries
2) Centinela De La Muerte & Etico vs Osiris & Soldado De La Muerte
3) ?, Sexy Hollywood, Sexy Primavera vs ?, Logan, Molusco
4) Galgo, Galgo Jr., Kagurra vs Arlequín, Comando X, Comando X, Comando X Jr.

DTU (SUN) 05/04/2008 Centro Banamex, Ciudad de México, Distrito Federal [Rob Viper (highlights)]
1) ? b Hormiga, Black Fire
2) ? & Titan vs ?? & ???
3) Amo de la Noche & Ángel o Demonio b Demoledor & Talaxys
4) Lord Byron, Pesadilla, Violento Jack b Aero Boy, Kaientai, Nightmare
5) Paranoiko b Mike Segura ©, Cerebro Negro [DTU]
6) Crazy Boy & Generico b Joe Lider & Shiima Xion

Fraternidad 2000 (SUN) 05/04/2008 Coliseo Fraternidad, Veracruz, Veracruz
1) Ángel del Misterio, Cyborg, Misterio de Plata, Sangre Y Fuego vs Apolo Segovia, Black Baby, Triple X, Trueno Infernal
2) Celestial, Matematico Jr., Rey Egipto vs Acero, Relámpago, Tormenta Chino

UMLL (SUN) 05/04/2008 Dicks Sporting Goods Park Commerce, Commerce City, Colorado
1) La Parkita & Máscarita Sagrada b Bracito De Plata & Pentagoncito
2) Máscara Sagrada b Blue Demon Jr., El Hijo Del Santo, Mystico, El Hijo de Aníbal, Hijo del Cien Caras, Black Fish
3) El Hijo de Aníbal & Mystico b Black Fish & Hijo del Cien Caras
4) El Hijo Del Santo b Blue Demon Jr., Máscara Sagrada

indy (SUN) 05/04/2008 El Cereso, Puebla, Puebla
1) Ángel De Fuego & Rey Cavernas vs Bronco Mejia & Ice Muerte
2) Crazy Ángel, Crazy Vazquez, Marquitos vs Payasito Malicioso, Payasito Malvadin, Payassito Rebeldin
3) Fighter Panther & Ice Cobra vs Dr. Lecter & Siniestro Negro
4) Baby Dark, Caricia, M1 vs Chico Malo I, Chico Malo Jr., Pluma Roja
5) El Silencioso, Ninja de Fuego, Robtoman vs Ira, Maldito Jr., Samot

indy (SUN) 05/04/2008 El Cereso, Puebla, Puebla
1) Ángel De Fuego & Rey Cavernas vs Bronco Mejia & Ice Muerte
2) Crazy Ángel, Crazy Vazques, Marquitos vs Payasito Malicioso, Payasito Malvadin, Payasito Rebeldin
3) Fighter Panther & Ice Cobra vs Dr. Lecter & Siniestro Negro
4) Baby Dark, Caricia, M1 vs Chico Malo I, Chico Malo Jr., Pluma Roja
5) El Silencioso, Ninja de Fuego, Robtoman vs Ira, Maldito Jr., Samot

indy (SUN) 05/04/2008 Mariscos Los Gemelos, Morelia, Michoacán
1) Dragón Nocturno vs Rey Cobra
2) Tormento vs Estampida
3) Cosaco & Mini Cadáver vs Extremo & Legion
4) Gemelo Diablo I & Gemelo Diablo II vs Américo Rocca & Bronce II
5) Aasesino Negro vs Vikingo I & Vikingo II

indy (SUN) 05/04/2008 Plazoleta Torres de Padierna, Ciudad de México, Distrito Federal
1) Nocturno & Sargento vs Discman & Ningga
2) Nigromante I & Nigromante II vs Rey Javier & Rolling Stone
3) Comando X & Torturador vs Obsesión & Palomo Jr.
4) Justicierito & Pinochito Star vs ATM & Comandito Delta
5) Comando Z, Gran Emir, Poder Negro vs Heavy Boy, Hombre Araña, Rambo Jr.

indy (MON) 05/05/2008 Domicilio Conocido, Tecámac, Estado de México
1) Rostro Negro vs Ceberus
2) Ogro De Los Niños & Vaincor vs Índio Verde & Pequeño Emir
3) Black Dark & Venum Black vs Black Dangel & Gran Emir
4) Aguilita India & Pluma Roja vs Garra Diabólica & Poder Del Norte
5) Cupido Jr., Sniper Black, Warrior Love vs American Crazy I, American Crazy II, Furia Del Norte

indy (MON) 05/05/2008 En la Cruaz del barrio del Alto, Cuautlancingo, Puebla
1) Comando Crazy vs Acron
2) Águila Metálica De Oro & Águila Metálica De Plata vs Jorobado Maldito & Lucifer
3) Lady May & Polvo Star vs Atreyu & Guerrero 2000
4) La Parkita & Máscarita Sagrada Jr. vs Espectrito I & Mini Winners

indy (MON) 05/05/2008 Expo Fresas 2008, Irapuato, Guanajuato
1) Máscara Sagrada & Mil Máscaras vs Blue Demon Jr. & El Hijo de Aníbal

indy (MON) 05/05/2008 Miguel Hidalgo Y Av. 5 de Mayo, Iztapalapa, Distrito Federal
1) Relámpago vs Piolin
2) Molusco Jr. vs Símbolo Dorado
3) Centinella De La Muerte & Osiris vs Bastardo & Sindome Punk
4) Black Strange, Senderito Luminoso I, Senderito Luminoso II vs Muralla Sangrienta I, Muralla Sangrienta II, Muralla Sangrienta III
5) Lucero Azul I, Lucero Azul II, Lucero Azul Jr., Súper Ovni vs Anima De Neza I, Anima De Neza II, Galgo I, Galgo Jr.
6) Bestia Magnifica I, Bestia Magnifica II, Lucero Azul Jr., Súper Ovni vs Anima De Neza I, Anima De Neza II, Galgo I, Galgo Jr.
7) Bestia Magnifica I, Bestia Magnifica II, Kiwi vs Flag, Hazam, Vagabundo
8) Bravo Del Norte, Mixteco Jr., Puma 2000 vs Brujo, Sexy Primavera, Sultan
9) Llorona I, Llorona II, Llorona III, Llorona IV vs Guerrero Negro I, Guerrero Negro II, Máscara Magnifica, Shrek

indy (TUE) 05/06/2008 Parque La Chola, Ciudad de México, Distrito Federal
1) Súper Muñeco, Súper Pinocho, Súper Ratón vs Desastroso, Mafioso, Tramposo

indy (WED) 05/07/2008 Parque La Chola, Ciudad de México, Distrito Federal
1) Batman, Hombre Araña, Robin vs Coco Amarillo, Gran Markus, High Killer

indy (THU) 05/08/2008 Arena Tigre Padilla, Monclova, Coahuila
1) Crazy Black vs Iviz Guajardo Jr.
2) Hijo De Guerrero Negro Jr. vs Dosis Jr.
3) Babe Rap, King Warrior, Maldito I vs Demonio Negro, La Bestia, Negro Villa
4) Dragóncito & La Parkita vs Máscarita Maligna & Ricky Estrada
5) Black Spirit & Guerrero Negro Jr. vs Dr. Kronos Jr. & Luzbel

LLF (FRI) 05/09/2008 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León
1) Dama de Hierro vs Wendy
2) Angelica vs Venadita
3) Perla Negra & RBD vs La Bandida & Lady Puma
4) Rayito De Luz & Reyna Azteca vs La Chacala & Poly Star

WCLL (SAT) 05/10/2008 Santa Ana, California
1) Piolin & Rey Voltan vs Mr. California & Murakami
2) Diamante Negro (California) & Guyber vs Hijo Del Ciclón Moreleano & Lobo Salvaje
3) Ángel Azteca Jr., Príncipe Vegueta, Súper Chavo vs Monje Diabólico, Mr. Átomo, Spartaco
4) Porquirio vs Nightmare [mask, hair]
5) Neutron Jr., Rayo De Plata, Rosa Salvaje vs Bogar, Hades, Yelka

WFS (SAT) 05/10/2008 WFS Arena de Aztahuacan, Ciudad de México, Distrito Federal
1) Guerrero Aku & Wolfman vs Guerrero Sombra & Kaiser
2) Corteo & Quidam vs Kagurra & León Dorado
3) Chico Che, Ninja de Fuego, Robotman vs Bravos Del Norte
4) Enrique Vera Jr. & Rock Star vs El Cholo (Laguna) & Xibalva
5) Maldito vs Dr. Muerte [WFS HEAVY]
6) Black Terry, Halcón Galáctico, Vértigo vs Darketo, Dr. Ira, Pandemónium

indy (SUN) 05/11/2008 Arena Aficion
1) Centella Dorada & Duendo Gabo vs La Krysys & Millenium
2) Chico Che & Medics III vs Dr. Boris & Irlandes
3) El Colibrí & Fantástico vs Guerrero Suicida & Luger
4) Arenita, Dark El Mimo, El Exótico vs Maldito Jr., Rey Galáctico, Samot

indy (SUN) 05/11/2008 Arena Aragon, Ecatepec, Estadio de México
1) Patro b Ángel Ambiental
2) Canel Juarez b Acuarios
3) Dabulo & Imposible b Acuarios & Durus
4) Canelo Juarez, Extraño, Messala b Epidemia, Heavy Boy, Potro

indy (SUN) 05/11/2008 Arena Creada, Oaxaca, Oaxaca
1) Columbia b Lady Casanova
2) Súper Águila b Caballero De La Muerte Jr., Furia Azteca, Diso Egipcio, Pequeño Safari, Mini Vuelo, Mini Zombie, Pequeño Turbo, Estrella Rebelde, Casanova, Behemonth II, Samael, Behemonth, Subzero, Espuelas De Plata, Mexican Boy [cibernetico]

LUM (SUN) 05/11/2008 Arena el Halcon, Monterrey, Nuevo León
1) Mini Gato Volador & Niño De La Selva vs Mini Hator & Mini Vaquero Romo
2) Fomer Lover, Naveante, Zulu vs Codigo Rojo, Misionero, Mortifero
3) Gato Volador, Panthro, Tigre Universitario vs Bengalí, Difunto I, Difunto II

indy (SUN) 05/11/2008 Arena Jalisco, Guadalajara, Jalisco
1) Bestia Roja b Rey Sepuclro
2) Diamante Negro (local) & Pluma Negra Jr. b Especial Maligna & Tragedia
3) Centalla & Guerrero Universal b America & Chucho García
4) Black Steel, Tury González, Zandokan II b Pepe Aguayo, Rudy Santana, Travesti

indy (SUN) 05/11/2008 Arena La Rosita, Torreón, Coahuila
1) Diestro vs Poder Guerrero
2) Buitre Negro II & Scriba Jr. vs Latino Jr. & Súper Spirit
3) Apóstol Jr., Insólito, Scriba vs Avispón Verde, Ranchero, X-Men
4) Piloto Negro (Laguna), Piloto Suicida (Laguna), Súper Star vs Espanto V, Leoprardo Negro, Mr. Guerrero

Dragonmania (SUN) 05/11/2008 Arena México
0) Durango Kid, Steve Pain, Thunder Wolf b Chilango, Laberinto, Príncipe Orión
1) Arkángel de la Muerte & Negro Navarro b Daisuke Hanaoka & Satoshi Kajiwara
2) Hiroka & Mima Shimoda b Fuka & Sahori
3) Hiromi Horiguchi, Ohara, Shigeo Okumura b Brazo de Oro, Brazo de Platino, La Máscara
4) Katsuhiko Nakajima & Kento Miyahara b Dr. X & Nitro
5) Alex Koslov b Amigo Suzuki, Astro Boy, Hijo del Fantasma, Loco Max, Marco Corleone, Olímpico, Súper Nova, Texano Jr. [Dragon Scramble]
6) Pequeño Damian 666 b Toshiya Matsuzaki [hair]
7) Animal & Kensuske Sasaki b Damián 666 & Terrible [UWA TAG]
8) Atlantis, Rene Dupree, Último Guerrero b Místico, Tatsumi Fujinami, Último Dragón

indy (SUN) 05/11/2008 Arena México San Luis Potosí, San Luis Potosí, San Luis Potosí
1) Ángel Celeste, Brujo Cósmico, Cmaleon vs Leopardo, Nezzug, Reich Killer
2) Belcebu, Turbo X, X Turbo vs Black Fantasy, Fuerza Maligna, Sabú Jr.
3) Cat Mortal, Rayo de Plata Jr., Súper Boy, Súper Light vs Muerte Sagrada, Salomé, Sombra Del Misterio, Tiger Boy

indy (SUN) 05/11/2008 Arena Moctezuma, Monterrey, Nuevo León
1) Destructor & Hijo De Babel vs Gallo de Oro & Magneto
2) Golden Boy & Rey Demonio Jr. vs Coyote Jr. & Símbolo

indy (SUN) 05/11/2008 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) New Warrior & Star Jr. vs Gato Negro & Hara Kiri
2) Águila Negra & Judicial vs Águila Salvaje & Fuerza Infernal
3) Camorra & Rey Fobia vs Venum & Zarpa De Tigre

indy (SUN) 05/11/2008 Arena San Juan Pantitlan, Ciudad Nezahualcóyotl, Estado de México
1) Muerte Bucanera & Sky Black vs Cisne Azul & Lvoer Boy
2) Dragón Cósmico & Hell Boy vs Elemento & Príncipe Baltasar
3) Flecha Roja, Mensajero Del Ring, Oculto vs Escorpión Negro Jr., Puma 200, Torbellino Negro
4) Flama Azul, Germano Jr., Toro Negro Jr. vs Cobra De Fuego, Elegante Negro, Paramedico
5) Hermano Muerte II, Hermano Muerte III, Rey Lobo vs Arkanos, Flama Roja, Okawa

indy (SUN) 05/11/2008 Arena Victoria, Guadalajara, Jalisco
1) Blue Soldier vs Rey Star
2) Guerrero Nocturno & Samael vs Black Fighter & Flama Negra
3) Enigma & Hitman vs Giovanni & The Police
4) Makabre, Mercurio, Tony Rodríguez vs Escorpión Rojo, Shyru Dragón, Tigre Negro
5) Robert Paz Jr. vs Payasito Luchin [NWG MASTER]

Page: 1 2

Daily Updated: This Week's Shows, Today's Shows, Last Updated
last updated: 2019-08-18 05:26

Return to Index