All: 2008-06

<-- 2008-05 --- 2008-07 -->
CMLL . AAA . IWRG . indy . CMLL DF . AAA TV . All

CMLL (SUN) 06/01/2008 Arena Coliseo
1) Starman & Trueno b Apocalipsis & Ramstein
2) Dark Angel, Luna Mágica, Marcela b Amapola, Medussa, Princesa Sugheit
3) Felino, Leono, Súper Nova DQ Arkángel de la Muerte, Diamante Negro Jr., Virus *  (posted by thecubsfan)
4) Ephesto, Olímpico, Sangre Azteca b Grey Shadow, La Máscara, Sagrado *
5) Dos Caras Jr., LA Park, Negro Casas b Black Warrior, Rey Bucanero, Universo 2000 *

CMLL (SUN) 06/01/2008 Arena Coliseo Guadalajara
1) Virgo b Évola
2) Goddess & Silueta b Atenea & Medussa
3) Danger (Guadalajara), Depredador (Guadalajara), Exterminador b El Lider, Idolo, Nube Roja
4) Fire & Pequeño Universo 2000 b Mini Máximo & Tzuki
5) Misterioso II, Mr. Trueno, Rey Bucanero DQ Gallo, Metal Blanco, Stuka Jr.
6) Alex Koslov, Heavy Metal, Shocker b Mephisto, Mr. Águila, Toscano

CMLL LLVIP (SUN) 06/01/2008 Arena Coliseo Monterrey
1) Memo Valles, Nightmare, Voltaje Negro b Dranzer, Scravos, Turbina
2) Drallion & Máscarita Dorada b Furor & Mini Hator
3) Androide & Potro Jr. b Hijo de Trueno & Silver Star
4) Solar I © b Negro Navarro [AMERICAS LH]
5) Héctor Garza & Volador Jr. b Diluvio Negro II & Pierroth

LUM (SUN) 06/01/2008 Arena el Halcon, Monterrey, Nuevo León
1) Mini Gato Volador & Niño De La Selva vs Mini Hator & Zyclon
2) Fomer Love vs Mortifero
3) Panthro Jr., Pantro Sr., Tigro Jr. vs Black Soul, Codigo Rojo, Karonte
4) Estrella Dorada Jr., Monje Negro Jr., Villano V vs Difunto I, Difunto II, Diluvio Negro II

AULL (SUN) 06/01/2008 Arena Lopez Mateos
1) Ángel De Plata vs Mendoza Jr.
2) Dragón Sagrado, Rey Misterio, Toruguillo Ninja vs Iron Master, Misterio, Sol de Oriente
3) José Caporal, Juan el Ranchero, Súper Panda vs Cerebro Maligno, Epitafio, Herejía
4) Chucho el Roto, King Star Tiger, Robin Maravilla vs Macho I, Rey Krimen, Sepulturero I
5) Súper Astro, Ultraman, Yakuza vs Atlantis, Rocky Santana, Sádico

IWRG, AZTECA (SUN) 06/01/2008 Arena Naucalpan
1) Black Thunder & Soldado del Diablo b Avisman & Halcón 2000
2) Chico Che & Jack b Capitán Muerte & Xibalva
3) Oficial 911, Oficial AK47, Oficial Fierro b Marco Rivera, Miss Gaviota, Star Boy
4) Freelance, Multifacético, Zatura b Dr. Cerebro, Masada, Veneno
5) El Fantasma, El Hijo de Aníbal, Fantasma Jr. b Fuerza Guerrera, Hijo del Cien Caras, Máscara Año 2000 Jr.
6) Rayman, Rayo de Jalisco Jr., Silver King DQ LA Park, Máscara Año 2000, Ricky Cruzz

CMLL (SUN) 06/01/2008 Arena Neza
1) Cósmico & La Mosca b Ahijado de la Muerte & Danger King
2) Black Danger & Black Heart b Black Bird I & Black Bird II
3) Dama Del Ring & Estrellta Magica b Lady Sensación & Princesa Saret
4) Rayo Tapatío I, Rayo Tapatío II, Tony Rivera b Calígula, Puma King, Tony Cirio
5) Tiger Kid b Chamaco Davila [hair]

CMLL LLA (SUN) 06/01/2008 Arena Santa Lucía, Monterrey, Nuevo León
1) Ángel Negro & Arkángel de la Muerte vs Águila Real & La Furia
2) Ángel Dorado Jr. & Rey Demonio Jr. vs Coco Viper & Símbolo
3) Gato Volador, Orientale I, Orientale II vs El Gitano, Golden Boy, Monje Negro Jr.
4) Hermano Diablo I vs Hermano Diablo II, Diabólico, Difunto I, Difunto II, Bengalí
5) Sergio Romo Jr. & Último Guerrero vs Rey Hechicero & Villano V

AAA (SUN) 06/01/2008 Arena Solidaridad
1) Águila Extrema vs Black Rider
2) Babe Fox, Panterita, Rey Imagen vs Ares, Jorobado I, Jorobado II
3) La Momia, Mini Charly Manson, Sexy Star vs Cinthia Moreno, Máscarita de la Muerte, Pimpinela Escarlata
4) Oriental & Súper Fly vs Cuervo & Escoria
5) El Alebrije, Octagón, TDN vs Electroshock, Ozz, Pirata Morgan

CMLL, PROLLM (SUN) 06/01/2008 Coliseo Coacalco, Coacalco, Estado de México
1) Enrique Vera Jr. b Ave Nocturna, Daga, Lobo Metálico, Eterno, Guman, Stigma, Forastero, Betos Boy, Espartanos I, Espartanos II, Espartanos III [trofeo Coaclco, cibernetico]
2) Huizar, Mano Negra, Yakuza b Epidemia, Heavy Boy, Storm
3) Karloff Lagarde Jr., Magnífico, Último Vampiro b Euforia, Nosferatu, Satánico
4) Justiciero & Mil Máscaras DQ Enrique Vera & Fuerza Guerrera

AAA TV (SUN) 06/01/2008 Poliforum Zamna, Mérida, Yucatán
1) Ayako Hamada, Mari Apache, Yuriko b Estrellita, Fabi Apache, Gato Eveready * DailyMotion (posted by thecubsfan) part 1 (posted by LuchaLibreDeMexico) part 2 (posted by LuchaLibreDeMexico)
2) Gran Apache b Billy Boy * DailyMotion (posted by thecubsfan) part 1 (posted by LuchaLibreDeMexico) part 2 (posted by LuchaLibreDeMexico)
3) Crazy Boy & Juventud Guerrera b Joe Lider & Nicho el Millionario * part 1 (posted by LuchaLibreDeMexico) part 2 (posted by LuchaLibreDeMexico)
4) Jack Evans & Teddy Hart b Extreme Tiger & Halloween * part 1 (posted by LuchaLibreDeMexico) part 2 (posted by LuchaLibreDeMexico)
5) El Mesías b Chessman * part 1 (posted by LuchaLibreDeMexico) part 2 (posted by LuchaLibreDeMexico)
6) Alan Stone, Cibernético, La Parka Jr. b Kenzo Suzuki, Konnan, Zorro * part 1 (posted by LuchaLibreDeMexico) part 2 (posted by LuchaLibreDeMexico)

AAA (MON) 06/02/2008 Arena Cuatro Caminos, Nuevo Laredo, Tamaulipas
1) Máscarita Divina & Mini Hombre Sin Miedo vs Mini Charly Manson & Mini Rio Bravo
2) Babe Rap & Príncipe Diamante vs Rió Bravo & Tito Santana II
3) Estrellita & Fabi Apache vs La Diabólica & Mari Apache
4) Hombre Sin Miedo, Laredo Kid, Sangre Chicana vs Cuervo, Escoria, Ozz
5) Chessman, Cibernético, Pimpinela Escarlata vs Electroshock, Espíritu, Head Hunter II

CMLL (MON) 06/02/2008 Arena Puebla
1) King Jaguar, SWAT, Toro Bill Jr. b Águila Guerrera, Ares, Espíritu Maligno
2) Karisma, Negro Navarro, Policeman b Black Tiger (Puebla), Centella de Oro, Toro Bill Sr.
3) Stuka Jr. b Nosferatu, Flash, Máscara Púrpura, Máximo, Súper Nova, Arkángel de la Muerte, Dr. X, Euforia, Hooligan [cibernetico]
4) Atlantis, Rey Bucanero, Último Guerrero DQ el Hijo del Perro Aguayo, Terrible, Toro Irisson
5) La Sombra © b Mephisto [NWA WELTER]

CMLL (TUE) 06/03/2008 Arena Aficion
1) Medics I & Medics III vs Colmillo Blanco & Godzilla
2) Trauma I & Trauma II vs La Plaga & Platino
3) Arenita & El Exótico vs Maldito Jr. & Samot
4) Anibal & Cerebro Negro vs Enfermero Jr. & Negro Navarro
5) Dr. Wagner Jr. & Hijo del Cien Caras vs Blue Demon Jr. & Máscara Año 2000 Jr.

CMLL (TUE) 06/03/2008 Arena Coliseo Guadalajara
1) Poseidón vs Milenio
2) Carlo Roggi vs Azazel
3) Metatrón vs Güero Loco
4) Magnum vs Infierno
5) León Blanco vs Súper Máquina
6) Casanova (Guadalajara) & Sagrado vs Máscara Mágica & Toxico (GDL)
7) Alex Koslov, Marco Corleone, Shocker vs Atlantis, Rey Bucanero, Toscano

indy (TUE) 06/03/2008 Arena Coliseo Monterrey
1) Mini Hator vs Mini Ejecutor
2) Ángel Dorado Jr. & Mercurio vs Cuervo (local) & Ultratumba
3) Bam Bam (Monterrey), El Divo, Pantera Dorada vs Destructor, Dr. Tormenta, Magneto
4) Huracán Ramírez Jr., Súper Nico, Ultramán Jr. vs Ángel o Demonio, Rey Demonio Jr., Símbolo
5) Hator vs Estrella Dorada Jr.

CMLL (TUE) 06/03/2008 Arena México [RobViper (Music Video)]
1) Rayo Tapatío I & Rayo Tapatío II b Artillero & Zayco *
2) Flash, Metalik, Súper Nova b Arkángel de la Muerte, Hooligan, Nitro *
3) Axxel, Fabián el Gitano, Máximo b Diamante Negro, Euforia, Nosferatu *
4) Grey Shadow, Heavy Metal, Héctor Garza b Black Warrior, Olímpico, Sangre Azteca * Héctor garza,heavy metal,grey shadow VS Olimpico,Black warrior,Sangre azteca (posted by decadas80s90s2000)
5) Blue Panther b Último Guerrero * ÚLTIMO GUERRERO VS BLUE PANTHER JUNIO 2008 (posted by decadas80s90s2000)

CMLL (TUE) 06/03/2008 Gimnasio Marcelino Gonzalez, Zacatecas, Zacatecas
1) Carta Brava & Platino vs Dragón Chino & Quarter Back 33
2) La Máscara & Máscara Púrpura vs Ephesto & Misterioso II
3) La Sombra & Místico vs el Hijo del Perro Aguayo & Terrible

AAA, Gonzalez (TUE) 06/03/2008 Plaza de Toros Monumental Arizpe, Piedras Negras, Coahuila
1) Estrellita & Fabi Apache vs La Diabólica & Mari Apache
2) Hombre Sin Miedo & Príncipe Diamante vs Escoria & Espíritu
3) Charly Manson, Cibernético, Laredo Kid vs Cuervo, Electroshock, Ozz

CMLL (WED) 06/04/2008 Auditorio Miguel Barragan, San Luis Potosí, San Luis Potosí
1) Bam Bam & Máscarita Dorada b Pequeño Damian 666 & Pequeño Warrior
2) Alex Koslov, Grey Shadow, Marco Corleone b Olímpico, Pandillero, Rey Bucanero
3) Místico & Último Guerrero b Dr. Wagner Jr. & Volador Jr. [Relevos Increíbles]

AAA (WED) 06/04/2008 Palenque de la Feria, Celaya, Guanajuato [luchawiki]
1) Gran Apache & Mari Apache © b Cinthia Moreno & Oriental [AAA MIXED TAG]

USG (THU) 06/05/2008 Arena Coliseo Guadalajara
1) Atenea vs Silueta
2) Virgo vs Thunder Boy
3) Güero Loco & Ráfaga vs Idolo & Metatrón
4) Blue Demon Jr. & Fuerza Tablacoca vs Infierno & Toscano

IWRG (THU) 06/05/2008 Arena Naucalpan
1) Black Thunder b Avisman
2) Dama De Negro & Flor Metálica b Josseline & Lady Rabbit
3) Marco Rivera, Miss Gaviota, Star Boy b Demony, Karloff Lagarde Jr., Septiembre Negro II
4) Hijo de Pierroth (IWRG), Masada, Veneno b Fantasma de la Ópera, Freelance, Multifacético
5) El Dandy, Pantera, Silver King b Hijo del Cien Caras, Máscara Año 2000 Jr., Ricky Cruzz

indy (THU) 06/05/2008 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Escriba Jr. & Imperio Negro vs Insólito & Zaracatan
2) El Tackle & Espacial b La Venus & Rey Fobia
3) Brillante I, Piloto Negro, Sexy Piscis b Camorra, Moro Jr., Psycho
4) Espanto V & Mr. Guerrero b Huracán Ramírez & Ultramán Jr.

CMLL (THU) 06/05/2008 Cancha Germán Evers, Mazatlán, Sinaloa
1) Kempo Dragón, Relámpago, Serpiente Marina vs Sargento Negro, Stripper, Terremoto Negro
2) Metal Blanco & Metalik vs Mr. Trueno & Rey Trueno
3) Máximo & Rayman vs Misterioso II & Texano Jr.
4) Alex Koslov & Héctor Garza vs el Hijo del Perro Aguayo & Terrible
5) Dr. Wagner Jr. © vs Fuerza Guerrera [UWA Heavy]

GALLI (FRI) 06/06/2008 Addison Communinty Center, Addison, Illinois
0) Brian Slade & Hunter Matthews b Alex Lapad & Zach Thompson
1) Intrepid & Potro b Blade & Venom
2) Mr. Zeus & Pinocho b El Fúnebre & Emperador
3) Resistencia & Venganza DQ Meteoro I & Meteoro II [GALLI TAG, semifinal]
4) Centella De Oro (GALLI) & Slayer b Guerrillero & Pentagon Del Infierno
5) Creston Edwards & Tony Scarpone b Concussion Conselli & Joey Marx
6) Chilango & Gringo Loko b Negro Thunder & Samoan Love Machine [GALLI TAG, semifinal]
7) Charly Manson Jr. b Negrotistico [GALLI]
8) Coco Black, Coco Green, Demenzía b Némesis (GALLI), Quinto Sol, Samuray

LLF (FRI) 06/06/2008 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León
1) La Venadita b Perla Negra
2) Dama de Hierro b Bombon
3) La Bandida b Angelica [super libre]
4) La Chacala & Tsunami b Flor de Loto & Poly Star

CMLL (FRI) 06/06/2008 Arena México [RobViper (Music Video)]
1) Metálico & Tigre Blanco b Apocalipsis & Ramstein
2) Lady Apache, Luna Mágica, Sahori b Hiroka, Medussa, Mima Shimoda * *
3) Alex Koslov, Sagrado, Volador Jr. b Ephesto, Misterioso II, Mr. Águila *
4) Héctor Garza, Hijo del Fantasma, La Máscara b Máscara Año 2000, Olímpico, Universo 2000 [CMLL TRIOS, quarterfinal, torneo] *
5) Atlantis, Rey Bucanero, Último Guerrero b Felino, LA Park, Máximo [CMLL TRIOS, quarterfinal, torneo] *
6) Héctor Garza, Hijo del Fantasma, La Máscara b Atlantis, Rey Bucanero, Último Guerrero [CMLL TRIOS, semifinal, torneo] *
7) Heavy Metal, Marco Corleone, Negro Casas, Shocker b Damián 666, el Hijo del Perro Aguayo, Terrible, Texano Jr. *

AAA (FRI) 06/06/2008 Auditorio General José María Arteaga, Querétaro, Querétaro
1) Comandante, Dark Boy, Money Pack vs Darky Crazy, Lince, Soldado Diabólico
2) Billy Boy & Fabi Apache vs Gran Apache & Mari Apache
3) Abismo Negro, El Elegido, Gronda vs Killer Clown, Psycho Clown, Zombie Clown
4) Dragón de Oriente I vs Dragón de Oriente II
5) La Parka Jr. & Vampiro vs Kenzo Suzuki & Zorro

ELLMEX (FRI) 06/06/2008 Chicago, Illinois
1) DTA b Wizard
2) Demnett & Willie Bling Vs b Apostatized & The 747 Punisher
3) Ángel de la Muerte & Bazooka b Elektron & Impacto
4) Dr. Loco & Príncipe Azteca II b Kamikazee & Rey Macahui
5) Diabólico b Horoscopo [career]
6) El Dorado, Guerrerito De Futuro, Martin Escobedo DQ Discovery, La Araña, Rayo Lazer

AAA (FRI) 06/06/2008 Plaza de Toros La Coleta, San Cristóbal de las Casas, Chiapas
1) Javi, Kevin, Ricky vs Dark Boy, Furia Infernal, Sombra Maligna
2) Latino & Rastman vs Golden Boy & Harahel [South East TAG]
3) Astro Azul, Crossman, Dragón Chino vs Barba Roja, Hijo de Pirata Morgan, Pirata Morgan Jr.
4) Dizzy, Estrellita, Máscarita Divina, Pasion Kristal vs La Diabólica, Mini Chessman, Polvo de Estrellas, Serpiente Negra
5) Argenis, Laredo Kid, Súper AAA vs Cuervo, Escoria, Ozz
6) Cibernético & Súper Porky vs Black Abyss & El Mesías

CMLL, SPARTAN (FRI) 06/06/2008 Villa Olimpica Tamatan, Ciudad Victoria, Tamaulipas
1) Máscarita Dorada & Tzuki vs Pequeño Damian 666 & Pequeño Halloween
2) Dark Angel & Princesa Blanca vs Amapola & Princesa Sugheit
3) Máximo & Místico vs Averno & Mephisto

AAA (SAT) 06/07/2008 Arena Juba, Reynosa, Tamaulipas
1) Asterisco Jr. & Hombre Sin Miedo vs Adan El Hermoso & Maniaco
2) Antifaz del Norte, Corazón de Barrio, Estrella Dorada Jr. vs Chessman, Hator, Silver Star

indy (SAT) 06/07/2008 Arena Nacionalista, Mexicali, Baja California
1) Maverick vs Centella de Oro
2) Tronxs vs Osiris
3) American Rebel & Rey Cobra vs Pequeño Dragón & Príncipe Negro Jr.
4) Humilde, Rey Negro, Rubi Gardenia vs Apzaico, Guerrero Rojo, Negro Azteca

BAJA STAR (SAT) 06/07/2008 Auditorio de Tijuana, Tijuana, Baja California
1) Dragón Chino & Zeus b Tony Casanova & Zarco
2) Calavera & Pitbull b Black Leath & Saeta
3) Star Boy b Hijo de Kendo, Scream, Halcón Tapatío, Shamu, Tazmania, Tucan, Ángel Negro, Viernes 13, Maquiavelico [Copa BAJA Stars]
4) Axxel & Celestial b Ángel Blanco Jr. & Pancho Cachondo
5) Místico, Súper Astro, Valiente b Averno, Mephisto, Mortiz

AAA (SAT) 06/07/2008 Ciudad Madero, Tamaulipas
1) Tampicools b Misterio De La Muerte & Reptilius
2) Corsario Blanco, El Falcón, Rayo Veloz b Araña Maligna I, Pastro Diabólico, Reptilius
3) Impulso & Máscarita Divina b El Pelon Disturbio & Mini Charly Manson
4) Ayako Hamada & Fabi Apache b Cinthia Moreno & Guerrera Negra
5) Gronda II & Máscara Divina b Gran Apache & Joe Lider

CMLL (SAT) 06/07/2008 Disco La Oh, Monclova, Coahuila
1) Cien Caras Jr., Marco Corleone, Volador Jr. vs Brazo de Platino, El Brazo, Súper Brazo
2) Héctor Garza, LA Park, Shocker vs Olímpico, Rey Bucanero, Último Guerrero

indy (SAT) 06/07/2008 Gimnasio Bimbo, Veracruz, Veracruz
1) Ángel Celestial vs Ángel Del Infierno
2) Silver Boy vs Dragón Negro
3) Bat Boy & Rey Galáctico vs Arachnofobia & Rocker
4) Capitán Jr., Guerrero JR., Mendigo Jr. vs Camboyano, Lucifer, Súper America

CMLL (SAT) 06/07/2008 Plaza de Toros el Cortijo, Venustiano Carranza, Distrito Federal
1) Fight Panther & Toro Negro vs Mr. Lee & Siniestro Negro
2) Cripta, Lapida, Sepulcro vs Bryan Disturbio & Dunkel
3) Carica & Sexy Rubi vs Rey Flama & Último Cadete
4) Bam Bam & Máscarita Dorada vs Pequeño Damian 666 & Pequeño Halloween
5) Felino & Stuka Jr. vs Misterioso II & Toscano

WFS (SAT) 06/07/2008 WFS Arena de Aztahuacan, Ciudad de México, Distrito Federal
1) Héros, Kaiser, Wolfman vs Guerrero Aku, King Firer, Seia
2) Rock Star vs Cortero, Crazy Rock, Príncipe León, Siniestro Negro, Fight Panther, Ninja de Fuego, Babe Dark [battle royal, WFS WELTER, semifinal]
3) Darketella & La Parkita vs Espectrito I & Sareth
4) Dinámico, Kagurra, León Dorado vs Dr. Ira, Halcón Diabólico I, Halcón Diabólico II
5) Audaz, Canek Jr., Huracán Ramírez, Vértigo vs Black Terry, La Morgue, Pandemónium, Xibalva

indy (SUN) 06/08/2008 Arena Aficion
1) Meteoro vs Dr. Boris
2) Black Butcher & Medics III vs Chester & Sacristán del Diablo
3) Chico Che, Guerrero Suicida, Slash vs Colmillo Blanco, Drastik Boy, Ranfelx
4) La Plaga, Medics I, Rey Galáctico vs Maldito Jr., Samot, Xibalva

CMLL (SUN) 06/08/2008 Arena Coliseo
1) Catedratico & Soberano b Corsario & Hechicero
2) Máscarita Dorada, Pequeño Ninja, Tzuki b Niño de Acero, Pequeño Violencia, Pierrothito *
3) Axel, Mictlán, Stuka Jr. b Caifan Rockero I, Ohara, Shigeo Okumura * Daily MOtion (posted by thecubsfan)
4) Felino, Negro Casas, Volador Jr. b Damián 666, Misterioso II, Mr. Águila *
5) Blue Panther, Héctor Garza, Marco Corleone b Terrible, Texano Jr., Villano V *

CMLL (SUN) 06/08/2008 Arena Coliseo Guadalajara
1) Palacio Negro & Thunder Boy b Milenio & Valentin Mayo
2) Fraile de la Muerte & Güero Loco b Idolo & Nube Roja
3) Mini Máximo b Fire
4) Casanova (Guadalajara) & Máximo b Infierno & Maléfico
5) Exterminador b El Lider [hair]
6) Heavy Metal & Shocker DQ Toscano & Toxico (GDL)
7) Dos Caras Jr. © b Último Guerrero [CMLL HEAVY]

indy (SUN) 06/08/2008 Arena Coliseo Monterrey
1) Halcón Pergrino b Átomo (Monterrey)
2) Gato Fantasma & Rey Pantera b el Tacua & Sark War
3) Dranzer & Furor b Azteca Warrior & Scravos
4) Voltaje Negro b Dralion, Black Diamond
5) Mosco De La Merced AAA & Virus b Hijo de Trueno & Volador Jr.

LUM (SUN) 06/08/2008 Arena el Halcon, Monterrey, Nuevo León
1) Fomer Love, Navegante, Niño De La Selva vs Black Soul, Codigo Rojo, Mortifero
2) Pantro Sr. vs Karonte
3) Gato Volador & Huracán Ramírez Jr. vs ? & Espanto Jr.

indy (SUN) 06/08/2008 Arena La Rosita, Torreón, Coahuila
1) Tiburón Rojo vs Black Justice
2) Apostl Jr. & V-57 vs Guerrero Mistico Jr. & Riesgo
3) Araña Cibernetica, Araña del Futuro, Araña Steel vs Black Boy, Chicano Montana Jr., Insólito
4) Brillante, Piloto Negro, Sexy Piscis vs Mensajero de la Muerte, Mr. Guerrero, Sexy Francis

IWRG (SUN) 06/08/2008 Arena Naucalpan
1) Venom b Eragón
2) Judas el Traidor & Rockero del Diablo b Miss Gaviota & Rey de Corazones
3) Oficial 911, Oficial AK47, Oficial Fierro b Marco Rivera, Rey de Corazones, Star Boy
4) Demony, Septiembre el Terrorista, Veneno b Freelance, Solar I, Zatura
5) Blue Demon Jr., El Hijo de Aníbal, Multifacético b Fuerza Guerrera, Máscara Año 2000 Jr., Ricky Cruzz

indy (SUN) 06/08/2008 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Gato Negro vs Águila Azteca
2) Torres Gemela I & Torres Gemela II vs Furia Azul & New Warrior
3) Águila Negra & Cadete De La Atlantida vs Águila Salvaje & Fuerza Infernal
4) Rey Fobia & Zaracatan vs Camorra & Mr. Guerrero

indy (SUN) 06/08/2008 Arena San Juan Pantitlan, Ciudad Nezahualcóyotl, Estado de México
1) Nocturno & Tromba vs ? & Star King
2) Gavilán & Rey Tribal vs Dragón Negro & Fantasia Ramírez
3) Eleggua, Golden Bull, Kagura vs Espíritu Guerrero, Flamita, Hombre Azul
4) Espiral Megro, Warrior I, Warrior II vs El Resplandor, León Dorado, Sultan
5) Ángel De Los Niños, El Yaki, Súper Colt vs Gran Petroneo, Hombre Lobo, Medico Brujo

AAA (SUN) 06/08/2008 Arena Solidaridad
1) Babe Fox & Rey Imagen b Dr. Cianuro & Iron Extreme
2) Silver Cat & Thunder Brother DQ Águila Extrema & Guerrero Blanco
3) Jorobado I & Jorobado II b La Momia & TDN
4) Antifaz del Norte & Pirata Morgan b Máscara Divina & Ricky Marvin
5) El Mesías & Electroshock b Chessman & La Parka Jr.

AAA (SUN) 06/08/2008 Auditorio de Usos Multiples, Polotitlán, Estado de México
1) Lacerado & Xtruendo vs Comandante & Dark Crazy
2) Dragón de Oriente I, Dragón De Orietne II, Money Pack vs Atómico, Lince, Soldado Diabólico
3) Máscarita Sagrada 2007 & Sexy Star vs Mari Apache & Mini Abismo Negro
4) Aerostar, Pegasso, Súper Fly vs Killer Clown, Psycho Clown, Zombie Clown
5) Charly Manson & Cibernético vs Cuervo & Ozz

AAA DTU (SUN) 06/08/2008 Circo Expo Feria, Cuautepec, Hidalgo
1) Águila Misteriosa & Black Sky vs Demente Extreme & Hormiga
2) La Parkita, Mini Crazy Boy, Muerte Bugana vs Mini Chessman, Mini Espíritu, Mini Joe Lider
3) Aeroboy, Radge, Violento Jack vs Paranokio, Pasion Kristal, Pimpinea Escarlata
4) Ayako Hamada & Crazy Boy vs Fabi Apache & Joe Lider [hardcore]
5) El Alebrije, Intocable, Pesadilla vs Demoledor, Mr. Niebla, Psicosis II

indy (SUN) 06/08/2008 Coliseo Coacalco, Coacalco, Estado de México
1) Conquistador & Guman b Betos Boy & Joe Black
2) El Lacandón I, Lacandón II, Storm b Daga, Eterno, Lobo Metálico
3) Ojo de Tigre I, Ojo De Tigre II, Ojo de Tigre Jr. b Epidemia, Heavy Boy, Huizar
4) Justiciero, Negro Navarro, Último Vampiro b Fabián el Gitano, Karloff Lagarde Jr., Tony Rivera

Page: 1 2 3 4

Daily Updated: This Week's Shows, Today's Shows, Last Updated
last updated: 2019-02-18 05:22

Return to Index