All: 2008-09

<-- 2008-08 --- 2008-10 -->
CMLL . AAA . IWRG . indy . CMLL DF . AAA TV . All

CMLL (MON) 09/01/2008 Arena Puebla
1) Black Tiger (Puebla), King Jaguar, Lestat b Ares el Guerrero, Saurón, Toro Bill Sr.
2) Hooligan, Loco Max, Siki Ozama Jr. b Centella de Oro, Leono, Tony Rivera
3) La Sombra, Mictlán, Valiente b Dragón Rojo Jr., Ephesto, Sangre Azteca
4) Marco Corleone b Hijo del Lizmark
5) Heavy Metal, Mr. Niebla, Negro Casas DQ Mr. Águila, Terrible, Texano Jr.

AAA (MON) 09/01/2008 Gimnasio Luis Estrada Medina, Guasave, Sinaloa
1) Cholo Cris vs Máscara Maligna (local)
2) Mr. Humo & Relámpago vs Terremoto King Jr. & Tony Golden
3) Athos & Black Metal vs Americanista & Renegado
4) Gronda & Terry Max vs Black Abyss & Kenzo Suzuki
5) El Alebrije & Octagón vs El Brazo & The Cruices

CMLL (TUE) 09/02/2008 Arena Aficion
1) Medics III vs Nishimura
2) Coral & Josseline vs La Chola & Mujer Demente
3) Rayo Tapatío I & Rayo Tapatío II vs Multifacético & Starman
4) Arenita, Fabián el Gitano, Tony Rivera vs Apocalipsis, Cerebro Negro, Ramstein

CMLL (TUE) 09/02/2008 Arena Coliseo Guadalajara
1) Thunder Boy vs Milenio
2) Nube Roja vs Évola
3) Metatrón vs Güero Loco
4) Magnum vs Maléfico
5) Ángel Blanco Jr., Máscara Mágica, Toxico (GDL) vs Mr. Trueno, Rey Trueno, Virus
6) Marcela vs Amapola
7) Dr. Wagner Jr. & Sagrado vs Atlantis & Último Guerrero

FILL (TUE) 09/02/2008 Arena Coliseo Monterrey
1) Gallo de Oro & Imperio Romano b Cavernicola & Pedro Navajas
2) Charly Contreras & Chico de Barrio b Cowboy & Former Lover
3) Bam Bam DRAW Corazón Adicto
4) Dulce Paola & Pancho Tequila b Bella Rubia & Dr. Tormenta
5) Rey Demonio Jr. & Símbolo b Ángel Dorado Jr. & Golden Boy

CMLL (TUE) 09/02/2008 Arena México
1) Molotov & Trueno b Apocalipsis & Inquisidor
2) Hooligan, Loco Max, Nitro b Ángel Azteca Jr., Ángel de Oro, Hijo del Faraón *
3) Euforia, Nosferatu, Satánico b Axel, Felino, Máscara Púrpura *
4) Hijo del Lizmark, Olímpico, Rey Bucanero b Damián 666, Mr. Águila, Texano Jr. [torneo, semifinal] *
5) Blue Panther, La Sombra, Marco Corleone b Heavy Metal, Mr. Niebla, Negro Casas [torneo, semifinal] *
6) Blue Panther, La Sombra, Marco Corleone b Hijo del Lizmark, Olímpico, Rey Bucanero [torneo, final] *

CMLL (TUE) 09/02/2008 Arena Querétaro
1) Estrella Dorada Jr. & Sindrom vs Luminoso & Stigma
2) Eragón & Sama vs Bull Terry & Rey Aztlán
3) Fuego Latino, Silver Dragón, Ursus vs Príncipe Valiente, Rey, Star Tron
4) Hijo del Fantasma & Último Dragón vs Ephesto & Zumbido
5) Intocable & Marco Corleone vs A Replacement For Scorpió Jr. & Terrible [hair]

AAA (TUE) 09/02/2008 Gimnasio Niños Heroes, Tepic, Nayarit
1) Extreme Tiger & Joe Lider vs Jack Evans & Teddy Hart
2) Chessman & Silver King vs Cuervo & Ozz
3) Cibernético & Vampiro vs El Mesías & Zorro

AAA (TUE) 09/02/2008 Plaza Cuatro Caminos, Xalatlaco, Estado de México
1) Javi, Kevin, Ricky vs Jesse, Nygma, Yuriko
2) Crazy Boy, Gato Eveready, Último Gladiador vs Killer Clown, Psycho Clown, Zombie Clown
3) El Alebrije & el Ángel vs El Brazo & Pirata Morgan
4) Alan Stone, El Elegido, La Parka Jr. vs Black Abyss, Histeria, Psicosis II

CMLL (WED) 09/03/2008 Auditorio Municipal, Tampico, Tamaulipas
1) Aborto & Alex Montana Jr. b Orfeo & Rayo Azteca
2) Baby Lover & Baby Ruiz b King Boy & Lumino
3) Iron Boy, Metalik, Neutrón b Alejandor Montana Jr., Loco Castillo, Virus
4) Intocable & Máximo b Bronco II & Misterioso II
5) Dr. Wagner Jr. & La Máscara b Heavy Metal & Negro Casas

AAA (WED) 09/03/2008 Parque Revolucion, Culiacan, Sinaloa
1) Chris Stone, Gato Eveready, Oriental vs Killer Clown, Psycho Clown, Zombie Clown
2) Alan Stone & Cibernético vs Konnan & Zorro

source: http://i160.photobucket.com/albums/t188/mr_reyes_2007/luchas/JUEVES4DESEPT.jpg

(i160.photobucket.com)

IWRG (THU) 09/04/2008 Arena Naucalpan
1) Eragón b Anubis
2) Jack & Miss Gaviota b Epidemia & Heavy Boy *
3) Cerebro Negro, Dr. Cerebro, Fantasma de la Ópera b Fénix, Freelance, Turbo *
4) Emilio Charles Jr., Septiembre el Terrorista, Veneno b Aeroman, Mano Negra, Ultramán Jr. *
5) Intocable, Mano Negra, Multifacético DQ El Dandy, Fuerza Guerrera, Hijo del Cien Caras *

AAA (THU) 09/04/2008 Auditorio Municipal, Charcas, San Luis Potosí
1) Crazy Boy, el Ángel, Último Gladiador vs Jesse, Nygma, Yuriko
2) Billy Boy, El Alebrije, Gato Eveready vs Decnnis, El Brazo, Pirata Morgan

Rayo de Plata (THU) 09/04/2008 Auditorio Municipal, Matehuala, San Luis Potosí
1) Black Fantasy, Fuerza Maligna, Sabú Jr. vs Cat Mortaln, Súper Boy, Súper Light
2) Canek Jr. vs Huracán Ramírez Jr., Rayo de Plata Jr., Jaque Mate Jr., Golden Raider, Poder Rojo [cage, mask]
3) Dr. Wagner Jr., Huracán Ramírez, Máscara Sagrada vs Cien Caras, Máscara Año 2000, Universo 2000

AAA OCEANO (THU) 09/04/2008 Cancha Germán Evers, Mazatlán, Sinaloa
1) Black Dragón, Thunder Boy, Tygon vs Mazatleco, Mr. Poker, Oficial Spartan
2) Mario Mora & Terremoto King Jr. vs El Mercenario & Pesadilla
3) Killer Clown, Psycho Clown, Zombie Clown vs Kempo Dragón, Linterna Verde, Relámpago
4) Jack Evans & Teddy Hart vs Alan Stone & Silver King
5) Vampiro vs El Mesías, Chessman, Kenzo Suzuki

CMLL (FRI) 09/05/2008 Arena México [RobViper (Music Video)]
1) Arkángel de la Muerte, Dr. X, Skándalo b Ángel de Oro, Flash, Stuka Jr. *
2) Máximo, Metalik, Valiente b Misterioso II, Sangre Azteca, Virus *
3) La Máscara, Mictlán, Sagrado DQ Damián 666, Dragón Rojo Jr., Mr. Águila *
4) Blue Panther, La Sombra, Marco Corleone DQ Atlantis, Hijo del Lizmark, Último Guerrero *
5) Dos Caras Jr., Dr. Wagner Jr., Volador Jr. b Heavy Metal, Mr. Niebla, Negro Casas *

ENESMA (FRI) 09/05/2008 Arena Neza
1) Galáctico, Scolman, Súper Insecto b Luis Cirio, Sobredosis, Tony Cirio Galactico/Scolman/Super Insecto vs Luis Cirio/Sobredosis/Tony Cirio - 9/5/08 (posted by Rob Viper)
2) Mini Cibernetico & Mini Scorpió b ? & Máscarita De Plata
3) Flor Metálica & Josseline b La Chola & Lady Warrior
4) Fantastik, Príncipe Azteca, Turbo b Black Thunder, King Haku Jr., Suicida Fantastik/Principe Azteca/Turbo vs Black Thunder/King Haku Jr./Mike Segura - 9/5/08 (posted by Rob Viper)
5) Canek Jr., Huracán Ramírez, Ultramán Jr. b Cazador, Lasserman, Tóxico  (posted by Rob Viper) Canek Jr./Huracan Ramirez Jr./Ultraman Jr. vs Cazador/Tonina Jackson Jr./Toxico - 9/5/08 (posted by Rob Viper)
6) Blue Demon Jr., Intocable, Rayo de Jalisco Jr. b Enfermero Jr., Gran Markus, Hijo de Gran Markus

CMLL, Mochis (FRI) 09/05/2008 Auditorio Benito Juárez, Los Mochis, Sinaloa
1) Cholo Chris & Máscara Maligna vs Balder & Máscara Guerrera
2) Black Metal & Hatos vs Americanista & Renegado
3) Payaso Magicos & Tigre De Bengala vs Regional, Reyo De Sonora, Tony Golden
4) Relámpago vs Mario Mora [? IC]
5) Bam Bam & Máscarita Dorada vs Pequeño Damian 666 & Pequeño Warrior

AAA (FRI) 09/05/2008 Auditorio General José María Arteaga, Querétaro, Querétaro
1) Cinthia Moreno & Oriental vs Gran Apache & Mari Apache
2) Killer Clown, Psycho Clown, Zombie Clown vs Cuervo, Espíritu, Ozz
3) Alan Stone & Billy Boy vs Jack Evans & Teddy Hart
4) Chessman & Cibernético vs El Mesías & Zorro

AAA (FRI) 09/05/2008 Explanada, Nativitas Cuautempan, Coyotepec, Puebla
1) Argenis & Chiva I vs Hijo de Pirata Morgan & Pirata Morgan Jr.
2) el Ángel & Pasion Kristal vs Picudo & Yuriko
3) Aerostar & Máscara Divina vs Extreme Tiger & Halloween
4) El Alebrije & Súper Porky vs Decnnis & El Brazo

AAA (FRI) 09/05/2008 Plaza de Toros, Ojocaliente, Zacatecas
1) Atomic Boy & Mini Charly Manson vs Jerrito Estrada & Mini Histeria
2) Gato Eveready & Súper AAA vs May Flowers & Pimpinela Escarlata
3) Gronda II & Súper Fly vs Histeria & Psicosis II

AAA (FRI) 09/05/2008 Polideportivo Xonaca, Puebla, Puebla
1) Estrellita & Sexy Star vs La Diabólica & La Hechicera
2) Máscarita Sagrada 2007 & Octagoncito vs Mini Abismo Negro & Mini Chessman
3) La Parka Jr. & Octagón vs Electroshock & Pirata Morgan

source: http://i160.photobucket.com/albums/t188/mr_reyes_2007/luchas/dtudpeposterle8.jpg

(i160.photobucket.com)

DTU (SAT) 09/06/2008 Bar Litros, Tulancingo, Hidalgo [Rob Viper (Music Video)]
1) Águila Misterio & Charly X b Amo de la Noche & Rockero
2) Demoledor & Seputurero b King Cobra & Urgos
3) Juan el Ranchero b Dance Boy, Relámpago De Fuego, Black Fire, Demente Extreme, Muerte Bucanera, Talaxys, Hormiga, Money Pack, Konami, Violento Jack, Ángel o Demonio
4) Radge b Danger, Paranoiko © [DTU]
5) Jack Evans & Teddy Hart b Crazy Boy & Último Gladiador and Aero Boy & Pesadilla

Event Notes: location may be off

indy (SAT) 09/06/2008 Centro de Espectaculos Victoria, Ciudad Victoria, Tamaulipas
1) Ángelus, Black Shadow Jr., Voltron vs American Rebel, El Rocker, Mike Castillo
2) Iron Boy, Luminoso, Skalibur vs Guerrero Rojo, Negro Azteca, Pzaico

CMLL (SAT) 09/06/2008 Deportivo Eduardo Molina, Venustiano Carranza, Distrito Federal
1) Escorpión Dorada & Platino Jr. vs Hermanos Cirio
2) Aguilita Solitaria & Bracito de Oro vs Calaquita & Pierrothito
3) Lady Apache & Marcela vs Hiroka & La Nazi
4) Batman, Hijo del Fantasma, Toscano vs Cien Caras Jr., Máscara Año 2000 Jr., Monsther
5) A Replacement For Mistico & Volador Jr. vs Atlantis & Olímpico

indy (SAT) 09/06/2008 Gimnasio Marcelino Gonzalez, Zacatecas, Zacatecas
1) Aeroman, Malaga, Marverick, Slayer vs Ángel de la Muerte, Mr. Mega, Rustico, Viento Negro and Black Ángel, Ilegal, Lama, Súper Kiss and Crazy King, Crazy Power, Maldito Del Ring, Psiquiatra [Zacatecas Cuarteta, semifinal]

indy (SAT) 09/06/2008 Gimnasio Zona Sola, Torres de Padierna, Ciudad de México, Distrito Federal
1) Último Romano vs Puma 2000
2) Geminis I & Geminis II vs Ex Balam & Genocidio
3) ?, ??, Carta Brava Jr. vs Colt Master, Inquisidor, Pirata Negro
4) La Parkita, Mini Vagabundo, Pequeño Galeno vs Espectrito I, Madlicion Boricua, Rencor Boricua

AWS (SAT) 09/06/2008 Los Angeles, California
1) Scott Lost b Charly Mercury
2) Candice LaRae & Carla Jade b ? & Aiden Riley
3) CK Jackson ?? Johnny Parside
4) Piloto Suicida b Mercurio Jr.
5) Matt Jackson & Nick Jackson b Liger Rivera & Sonny Samson
6) Shamú Jr. DQ Kayam
7) Joey Ryan & Mikey Nicholls b The Culter Brothers
8) Scott Lost b Lil Cholo

AAA (SAT) 09/06/2008 Palenque de la Expo Feria, Coatzacoalcos, Veracruz
1) Máscarita Sagrada 2007 & Octagoncito vs Mini Abismo Negro & Mini Chessman
2) Estrellita & Sexy Star vs La Diabólica & La Hechicera
3) El Elegido, La Parka Jr., Octagón vs Electroshock, Kenzo Suzuki, Konnan

CMLL (SAT) 09/06/2008 Plaza de Toros Portatil, San Pedro Cholula, Puebla
1) Eninja vs Cron
2) Águila Dorada & Tron De Oro vs Aventurero & Titan
3) Explosivo & Maravilla vs Príncipe Paloma & Sombra Diabólica
4) Batman & Pegasso vs Cien Caras Jr. & Máscara Año 2000 Jr.
5) Atlantis & Tarzan Boy vs Monsther & Mosco de la Merced

AAA (SAT) 09/06/2008 Plaza de Toros Valente Arellano, Torreón, Coahuila
1) ?, May Flowers, Pimpinela Escarlata vs Killer Clown, Psycho Clown, Zombie Clown
2) ?, Alan Stone, Silver King vs Joe Lider, Nicho el Millionario, X-Fly
3) Chessman & Cibernético vs El Mesías & Zorro

indy (SUN) 09/07/2008 Arena Aficion
1) La Krysys vs Chester
2) Krypton & Milenio vs Colmillo Blanco & Colmillo Blanco Jr.
3) Nishimura & Titan vs Drastik Boy & La Plaga
4) Arenita, Diva Salvaje, El Colibrí vs Luger, Medics III, Mensajero de la Muerte

CMLL (SUN) 09/07/2008 Arena Coliseo
1) Cholo & Soberano b Astro Boy & Sombra de Plata
2) Fabián el Gitano, Máscara Púrpura, Tony Rivera b Arkángel de la Muerte, Loco Max, Nitro *
3) Amapola © b Lady Apache [CMLL WOMEN] *  (posted by thecubsfan)
4) Grey Shadow, La Máscara, Sagrado b Dragón Rojo Jr., Rey Bucanero, Sangre Azteca *
5) Blue Panther, La Sombra, Volador Jr. b Atlantis, Black Warrior, Último Guerrero *

CMLL (SUN) 09/07/2008 Arena Coliseo Guadalajara
1) Azazel & Fraile de la Muerte b Impostor & Thunder Boy
2) Güero Loco & Ráfaga b Idolo & Oro II
3) Averno, Ephesto, Mephisto b Casanova (Guadalajara), Máximo, Rayman [torneo, semifinal]
4) Gallo, Hijo del Fantasma, Stuka Jr. b Ángel Blanco Jr., Infierno, Toscano [torneo, semifinal]
5) Averno, Ephesto, Mephisto b Gallo, Hijo del Fantasma, Stuka Jr. [torneo, final]
6) Dr. Wagner Jr. b Mr. Niebla

indy (SUN) 09/07/2008 Arena Coliseo Monterrey
1) Bella Rubi & Rey Demonio Jr. vs Dulce Paola & Momia Egipcica
2) Amgel Dorado & Mercurio vs Hermano Diablo I & Hermano Diablo II
3) Estrella Dorada Jr., Golden Boy, Sangre Chicana Jr. vs Pancho Tequila, Sergio Romo Jr., Símbolo
4) Aventurero, Humberto Garza Jr., Tigre Universitario vs Butcher, Hator, Sangre Chicana
5) Mr. Texas vs Sicodélico Jr.

LUM (SUN) 09/07/2008 Arena el Halcon, Monterrey, Nuevo León
1) Niño De La Selva vs Mini Romo
2) Black Silver & Codigo Rojo vs Aikdio & Cadáver
3) Apolo Estrada Jr. & Demoniaco vs Bengalí & Creazy Demon
4) Gato Volador vs Potro Jr. [NUEVO LAREDO WELTER]
5) Diluvio Negro & Tigre Universitario vs Difunto I & Difunto II

indy (SUN) 09/07/2008 Arena La Rosita, Torreón, Coahuila
1) La Calaquita & Mini Máximo vs Pentagoncito & Ricky Estrada
2) Caballero Halcón Jr. & Príncipe Halcón Jr. vs Aceron & Linvader
3) Black Boy, Dorado Jr., Ranchero vs El Tackle, Maquinaa 27, Vaquero
4) El Dorado, Halcón Suriano Jr., Piloto Suicida vs Animal Warrior, Chamuco Treviño, V-57

IWRG (SUN) 09/07/2008 Arena Naucalpan
1) Anubis b DVD
2) Miss Gaviota & Súper Halcón Jr. b Epidemia & Heavy Boy
3) Capitán Muerte, Cyborg, Xibalva b Emilio Charles Jr., Septiembre el Terrorista, Veneno
4) Máscara Año 2000 Jr., Toxico AAA, Zumbido DQ Aeroman, El Hijo de Aníbal, Ultraman
5) Black Terry © b Fuerza Guerrera, Multifacético [IWRG IC WELTER]

indy (SUN) 09/07/2008 Arena Reencuentro, Xalapa, Veracruz
1) Escorpión Dorado Jr. vs Aeronoy
2) El Gitano & Rey Pantera Jr. vs Dragón De Oro & Trueno
3) Escorpión Dorado vs Mamba Negra [super libre]
4) Caballero Ninja vs Rey Pantera, Caballero Negro, Rocky, As Del Espacio, Payaso Tramposo

indy (SUN) 09/07/2008 Arena San Juan Pantitlan, Ciudad Nezahualcóyotl, Estado de México
1) Mr. Randall & Tigre Cerval vs Torbellino I & Torbellino II
2) ?, Blue Mosnther, Exotico Pena vs Emigrante Latino, Mensajero Del Ring, Minino
3) Lin Master, Mixteco Jr., Soberbio Jr. vs El Yaki, Misterio De La Muerte, Súper Niño
4) Ángelus, Camaleón De Oro, Rayo Tapatío I vs Gran Petroneo, Sicario I, Sicario II

AAA (SUN) 09/07/2008 Arena Solidaridad
1) Arquero & Rey Imagen b Iron Extreme & Rey Cobra
2) El Ejecutor & Mr. Secuestro b Águila Extrema & Guerrero Blanco
3) Decnnis, El Brazo, Polvo de Estrellas b Babe Fox, Ciclone, TDN
4) Killer Clown, Psycho Clown, Zombie Clown b Diluvio Negro II, Monje Negro Jr., The Mummy
5) Black Abyss & Nicho el Millionario b Pimpinela Escarlata & Súper Porky

PROLMM (SUN) 09/07/2008 Coliseo Coacalco, Coacalco, Estado de México
1) Aleph, Ángel De Nevado, Guman b Alma Negra, Betos Boy, Thunderbird
2) Huizar DRAW Lobo Metálico, Eterno, Daga, Ave Nocturna, Forastero, Storm, Maldito, Samot, Espartano I [cibernetico]
3) Paranoiko & Relámpago De Fuego b Maldito Jr. & Samot
4) Euforia, Nosferatu, Satánico b Justiciero, Magnífico, Negro Navarro

indy (SUN) 09/07/2008 Coliseo Fraternidad, Veracruz, Veracruz
1) Century 2000 vs Niño Malo
2) Ángel del Misterio, Comett Winners, Jhon Terry vs Black Jack, Kronos (Veracruz), Trueno Infernal
3) Aritmetico, Celestial, Misterio de Plata, Rey Egipto vs Acero, Apolo Segovia, Relámpago Cadenas Jr., Tormento Chino
4) Ferrari Jr. vs Hijo del Buitre
5) Blue Ángel vs Cancerbero Jr. [mask]
6) Enigma & Kato vs Matrix & Triple X [mask, hair]

indy (SUN) 09/07/2008 Deportivo Lee Roy, Torreón, Coahuila
1) Inmortal vs Guerrero Audaz
2) Aries & El Herrero vs Black Bull & Sepultura
3) Blue Ángel, Caballero Águila, Latino Jr. vs Averno (Laguna), Guerrero, Índio Wama
4) Araña Cibernetica & Araña Steel vs El Vigilante & Eterno
5) Conflictus, El Auténtico, Emperador Azteca vs Diabólico, Kain, Ony Rodríguez

indy (SUN) 09/07/2008 Ozumba, Estado de México
1) Chac-Mol & Max Tiger vs ? & Uirta
2) Copernico, Kid Star, Warrior Steel vs Caricia, Germano Jr., Hump
3) Darketela & Luna De Fuego vs Betty Grey & Corazón De Fuego
4) Caballeo Aduza & Gum Kata vs Rudy El Cruel Y Malveo
5) La Parkita & Máscarita Aera vs Mini Scorpió & Mini Zumbido

AAA TV (SUN) 09/07/2008 Palenque de la Feria, Pachuca, Hidalgo [Rob Viper (Music Video)]
1) Argenis, Billy Boy, Gato Eveready DQ Ángel Mortal, Gallego, Mr. Cóndor * .AAA. 14-Septiembre-2008 =P1= (posted by LuchaLibreDeMexico)
2) Cinthia Moreno, La Hechicera, Oriental b Fabi Apache, Gran Apache, Mari Apache * .AAA. 14-Septiembre-2008 =P1= (posted by LuchaLibreDeMexico) DailyMotion (posted by thecubsfan) part 2 (posted by LuchaLibreDeMexico)
3) Mini Abismo Negro, Mini Histeria, Mini Kenzo Suzuki b Máscarita Sagrada 2007, Mini Charly Manson, Octagoncito * .AAA. 14-Septiembre-2008 =P3= (posted by LuchaLibreDeMexico) part 2 (posted by LuchaLibreDeMexico)
4) Crazy Boy & Extreme Tiger DQ Jack Evans & Teddy Hart * part 1 (posted by LuchaLibreDeMexico) part 2 (posted by LuchaLibreDeMexico)
5) Cuervo, El Mesías, Ozz b Alan Stone, El Elegido, Vampiro * part 1 (posted by LuchaLibreDeMexico) part 12 (posted by LuchaLibreDeMexico)
6) Cibernético, La Parka Jr., Súper Fly DQ Chessman, Electroshock, Kenzo Suzuki * part 1 (posted by LuchaLibreDeMexico) part 2 (posted by LuchaLibreDeMexico)

indy (SUN) 09/07/2008 Plaza de Toros Magdalena Petlacalco, Tlapan, Ciudad de México, Distrito Federal
1) Escorpión Dorado Jr. & Súper Portero vs Black BIrd & Negro Casasola
2) Dama Del Ring & La Seductora vs La Chola & Mohincana
3) Aguilita Solitaria & La Parkita vs Calaverita & Mosquito
4) Ángelus, Batman, Hombre Araña vs Mosco de la Merced II, Pentagon, Psiquiatrico
5) El Dandy, Máscara Sagrada, Súper Muñeco vs Cien Caras, Gran Markus, Máscara Año 2000 Jr.

indy (SUN) 09/07/2008 Plaza de Toros Magdalena Petlacalco, Tlapan, Ciudad de México, Distrito Federal
1) Escorpio Dorado Jr. & Súper Porteno vs Black Bird & Negro Cassanola
2) Dama Del Ring & La Seductora vs La Chola & Mohicana
3) ? & Aguilita Solitaria vs Calaquita & Mini Mosco
4) Ángelus, Batman, Hombre Araña vs Mosco de la Merced, Pentagon, Psiquiatrico
5) El Dandy, Máscara Sagrada, Súper Muñeco vs Cien Caras Jr., Gran Markus, Máscara Año 2000 Jr.

CMLL (SUN) 09/07/2008 Plaza de TOros Movil, Feria de los Reyes Acozac, Tecámac, Estado de México
1) Bangala & Príncipe vs Damian El Imortal & Flecha
2) Pequeño Damian 666 & Pequeño Halloween vs Pequeño Olímpico & Último Dragóncito
3) Luna Mágica & Princesa Blanca vs Amapola & Hiroka
4) Estruendo, Felino, Valiente vs Arkángel de la Muerte, Emperador, Misterioso II
5) A Replacement For Mistico, Alex Koslov, La Sombra vs Atlantis, Sangre Azteca, Último Guerrero

AAA, CANTU (MON) 09/08/2008 Arena Cuatro Caminos, Nuevo Laredo, Tamaulipas
1) Mini Hombre Sin Miedo & Mini Laredo Kid vs Mini Black Mamba & Mini Rio Bravo
2) Black Fénix & Street Boy vs Black Mamba & Penumbra
3) Babe Rap, Pimpinela Escarlata, Príncipe Diamante vs Rió Bravo, Tigre Cota, Tito Santana II
4) Brazo de Plata, Hombre Sin Miedo, Sangre Chicana vs Antifaz del Norte, Aventurero, Hator
5) Extreme Tiger & Halloween © vs Joe Lider & Nicho el Millionario [AAA TAG]

CMLL (MON) 09/08/2008 Arena Puebla [Rob Viper (Music Video)]
1) Legionario & Toro Bill Jr. b Fuerza Chicana & Mr. Ráfaga *
2) India Sioux, Lady Apache, Marcela b Amapola, Hiroka, Princesa Sugheit *
3) Euforia, Nosferatu, Policeman b Asturiano, Flash, Stuka Jr. *
4) La Máscara, Sagrado, Volador Jr. b Averno, Dragón Rojo Jr., Mephisto *
5) Atlantis, Mr. Niebla, Último Guerrero b Blue Panther, Dos Caras Jr., Dr. Wagner Jr. *

indy (TUE) 09/09/2008 Arena Aficion
1) Tigerman vs Sacristán del Diablo
2) La Chona & Siva Salvaje vs Maldito Jr. & Súper Skar
3) Brazo Jr. & Titan vs Kraken & Multifacético
4) Huracán Ramírez, Rayo Taptio, Starman vs Mr. México, Ramstein, Último Vampiro

CMLL (TUE) 09/09/2008 Arena Coliseo Guadalajara
1) Plata vs Valentin Mayo
2) Virgo vs Milenio
3) Metatrón vs Rey Trueno
4) Metal Blanco vs Exterminador
5) León Blanco vs Maléfico
6) Máscara Púrpura, Máximo, Stuka Jr. vs Ángel Blanco Jr., Máscara Mágica, Toscano
7) Dr. Wagner Jr. vs Blue Panther, Negro Casas, Último Guerrero

Page: 1 2 3 4

Daily Updated: This Week's Shows, Today's Shows, Last Updated
last updated: 2019-04-21 05:23

Return to Index