indy: 2008-10

<-- 2008-09 --- 2008-11 -->
CMLL . AAA . IWRG . indy . CMLL DF . AAA TV . All

ALLP (WED) 10/01/2008 Auditorio Miguel Barragan, San Luis Potosí, San Luis Potosí
1) Dragón, Galáctico, Guerrero Jaguar vs Maligno, Migra I, Migra II
2) Oficial I, Oficial II, Oficial III vs Apolo Star, Freelance, Multifacético
3) Solar I, Súper Astro, Ultraman vs Black Terry, El Dandy, Negro Navarro
4) Fabián el Gitano, Intocable, Tarzan Boy vs Halcón Dorado, Scorpió Jr., Zumbido
5) Dr. Wagner Jr. vs Héctor Garza

indy (THU) 10/02/2008 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Camorra & Oso Negro Jr. vs Águila Negra & Espacial
2) Brillante & El Tackle vs Araña Cibernetica I & Araña Cibernetica II
3) Piloto Negro, Piloto Suicida, Sexy Piscis vs Chamuco Treviño, Escriba, Sexy Libra
4) Stuka I vs Mr. Guerrero [Coahuila LH]

CONTRERAS (FRI) 10/03/2008 Arena San Juan Pantitlan, Ciudad Nezahualcóyotl, Estado de México
1) Batman De Futuro, Lebano, Mini Rey Del Espacio vs ?, ??, Spectro Jr.
2) Luis Cirio, Manny Cirio, Tony Cirio vs Danger & Soldado del Futuro
3) Caricia, Coco Rosa, La Parkita, Miserable, Miserable DRAW Ice Killer, La Chona, Monsther, X-Fly
4) Dr. Karonte, Infinito, Mosco de la Merced, Pierko el Boricua b Dr. Karonte Jr., Hombre Bala Jr., Riqui Ricon, Súper Muñeco
5) Dos Caras Sr., Mil Máscaras, Shocker b El Dandy, El Hijo del Solitario, Zumbido

KBW (FRI) 10/03/2008 Tampico, Tamaulipas
1) Lack Orfeo & Orfeo Lack 5000 b Cachaluan & Malerkanz
2) Black Master, Okuzono, Rayo Veloz b Aborto, Apocalipsis (indy), Mensajero de la Muerte
3) Peligro & Silver Fox b Iron Boy & Lumino
4) El Hijo de Aníbal & Ogun b Hijo De Cein Caras & Máscara Año 2000 Jr.
5) Villano IV & Villano V b LA Park & Máscara Año 2000

LLF (SAT) 10/04/2008 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León
1) Hija de Karonte b Wendy
2) Bombom b Bandiada [ironman]
3) La Justiciera b Dama de Hierro [lumberjack]
4) Perla Negra & Tsuami b Angelica & La Chacala [Relevos Increíbles]

indy (SAT) 10/04/2008 Arena Nacionalista, Mexicali, Baja California
1) Genio del Aire vs American Rebel [BC LIGHT]

indy (SAT) 10/04/2008 Gimnasio Bimbo, Veracruz, Veracruz
1) Micro Chip vs Warrior
2) Bad Boy & Ray Galáctico vs Infernal & Rocker
3) Ángel Celestial vs Dragón Negro
4) Brazo Jr., Capitán Jr., El Hijo Del Cirujano vs Black Demon, Relámpago Negro, Terror Chino

NWA Mexico (SAT) 10/04/2008 Gimnasio Olímpico Juan de la Barrera, Ciudad de México, Distrito Federal
1) Turbo b Black Thunder
2) Dr. Cerebro b Skayde
3) Pierko el Boricua CO Súper Muñeco
4) Incógnito b Danger
5) Black Terry b Negro Navarro, Solar I, Shu el Guerrero
6) Blue Demon Jr. DQ El Dandy
7) Juventud Guerrera, Mil Máscaras, Tarzan Boy b Antifaz del Norte, Hator, Head Hunter I

indy (SAT) 10/04/2008 Palenque de la Feria, Saltillo, Coahuila
1) Kartor Jr. b Sangre Latina
2) Aerostar & American Star b Ángel del Infierno & Mulato De Oro
3) Chavo Lomeli, Green Demon, Latino b Aventurero, Gran Markus, Hijo de Gran Markus
4) Cibergata & Paty Rey b Lady Star & Sexy Lady
5) Krator, Mephisto, Súper Parka b Konnan Big, Máximo, Volador Jr.

indy (SUN) 10/05/2008 Arena Coliseo Monterrey
1) Fomer Love & Lover Boy vs Charly Contreras & Ultratumba
2) Ángel Negro & Red Flamer vs Ángel Dorado Jr. & Black Diamond
3) Mercurio, Pancho Tequila, Sergio Romo Jr. b Bam Bam, Corazón Latino, Sexy King *
4) Aventurero & Hator b Estrella Dorada Jr. & Sangre Chicana Jr.
5) Estrella Dorada Jr. & Sangre Chicana b Aventurero & Hator [street] *

MUL (SUN) 10/05/2008 Arena el Halcon, Monterrey, Nuevo León
1) Chavo Men & Misionero vs Black Silver & Maléfico
2) Black Killer & Codigo Rojo vs Príncipe Guerrero I & Príncipe Guerrero II
3) Fomer Love & Pantro Sr. vs Bengalí & Difunto I
4) Karonte & Mongol Chino vs Gato Volador & Tigre Universitario
5) Caifan 69, Difunto II, Memo Valles vs Cachorro Zapata, Diluvio Negro II, Silver Star

indy (SUN) 10/05/2008 Arena Emiliano Zapata, Ciudad de México, Distrito Federal
1) Mini Flecha Verde b Babe Star
2) Flecha Verde & Macho Jr. b King Dragón & Súper Maguito
3) Caramelo & Rey Fénix b King Dragón & Súper Maguito
4) Carta Brava & Carta Brava Jr. b Ciber Black & Súper Colt
5) Electrodo & Meteoro Kid b Halcón Diabólico I & Halcón Diabólico II [Emiliano Zapata TAG]
6) Ciber Black, Emilio Charles Jr., Shocker b Máscara Sagrada, Súper Muñeco, Villano III

indy (SUN) 10/05/2008 Arena Neza
1) Dragón Xtream & Furia Roja b Lobo Azul & Pillo
2) Ambar & Zeylla b Acecino Del Futuro & Warrior Steell
3) Moto Cross II, Príncipe Azteca, Rey Neza vs Fuerza Boricua, Furia Boricua, Terror Boricua
4) Piloto Fantasma, Skayde Jr., Turbo vs Black Thunder, Gatubelo, King Jacko
5) Chac-Mol, Monsther, Pentagon vs Coco Rojo, Coco Verde, Cocolores

PROLLM (SUN) 10/05/2008 Coliseo Coacalco, Coacalco, Estado de México
1) Betos Boy b Guman
2) Daga & El Charro b Eterno & Heracles
3) Niebla Negra I, Niebla Negra II, Rudy Garduño b Alam Negra, Forastero, Samot
4) Epidemia, Justiciero, Negro Navarro b Orfeo, Quiram, Wintuck
5) Goddess & Lady Apache b Hiroka & Marcela

indy (SUN) 10/05/2008 Coliseo Fraternidad, Veracruz, Veracruz
1) Xtreme vs Niño Malo
2) Gallo Giro, John Terry, Junior vs Black Jack, Trueno Infernal, Yeral
3) Tormento vs Shun Ly
4) Enigma & Kato vs Cancerbero Jr. & Kronos (Veracruz)
5) Aritemtico, Blue Ángel, Celestial, Cyborg vs El Buitre, Rocker Infernal, Sombra Guerrera, Triple X
6) Ferrari, Huracán Ramiez, Rey Egipto vs El Hijo Del Buitre, Fuerza Boricua, Matrix

5X (TUE) 10/07/2008 Arena Coliseo Monterrey
1) Black Boy b Black Metal
2) Angelica, La Bandida, RBD b Bombom, Dama de Hierro, Hija de Karonte
3) Mini Gato Volador b Mini Hator, Hijo De Panthro
4) Chamaco Becerra & Gato Volador b Furor & Mongol Chino
5) Bengalí, Difunto II, Kalaka De Tijuana b Ángel Dorado I, Ángel Dorado II, Ángel Dorado Jr. *

LLF (FRI) 10/10/2008 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León
1) Bombon b Wendy
2) Hija de Karonte b La Rebelde
3) Dama de Hierro b La Jusiticera
4) La Bandida, Tsumani, Xochitl Hamada b Angelica, La Chacala, Perla Negra

indy (SAT) 10/11/2008 Arena Gladiador, Matamoros, Tamaulipas
1) Flecha vs Muerte Guerrera
2) Infitno & Súper Cometa vs Black Poison & Maléfico
3) Dranzer & Scravos vs El Roger & Shakira
4) Orientale I & Orientale II vs Gato Fantasma & Hijo de Trueno

indy (SAT) 10/11/2008 Gimnasio Bimbo, Veracruz, Veracruz
1) Warrior vs Guerreito
2) Payaso vs Federal
3) El Infernal & Rokcero vs Bad Boy & Rey Galáctico
4) Águila Sensei, Captain Jr., El Hijo Del Cirujano vs Aerobio, Hayabussa, Tigre De Fuego

indy (SAT) 10/11/2008 Gimnasio el Ranchero, Gómez Palacio, Durango
1) Águila De Espacio & Ciclón vs Aries & Rey Fobia
2) Brillante & El Dorado vs Caballero Halcón & Mensajero de la Muerte
3) Sexy Libra & Sexy Piscis vs Dulce Paola & Sexy Francis

ENESMA, MEDINA (SAT) 10/11/2008 Plaza de Toros Vicente Segura, Pachuca, Hidalgo
1) Black Spirit, Metal Boy, Turbo b Black Thunder, Hijo De Mohicano, Mohicano I
2) Enfermero Jr. & Gran Markus Jr. DRAW El Hijo De Huracán Ramírez & Huracán Ramírez Jr.
3) Esther Moreno & Xochitl Hamada b Flor Metálica & Rossy Moreno
4) Intocable, Kung Fu Jr., Rayman b Head Hunter I, Máscara Año 2000 Jr., Pentagon Black
5) Killer Steel L El Hijo del Solitario, LA Park, Rayo de Jalisco Jr., Mil Máscaras, Espanto Jr., Pierroth II, Ángel Blanco Jr. [cage]

indy (SUN) 10/12/2008 Arena Coliseo Monterrey
1) La Rebelde, Lover Boy, Perla Negra b Hija de Karonte, Kid Panther, Lady Puma
2) Índio Kikapoo I, Índio Kikapoo II, Red Rebel b Ángel Negro, Panterita Del Ring, Zorro Plateado Jr.
3) Gnostico, Latin Heart, Sexy King b Black Diamond, Blue Cost, Red Flamer
4) Aventurero, Gefher, Símbolo b Estrella Dorada Jr., Golden Boy, Sangre Chicana Jr.
5) Sangre Chicana b Hator

MUL (SUN) 10/12/2008 Arena el Halcon, Monterrey, Nuevo León
1) Maléfico vs Chavo Men
2) Black Killer & Misonero vs Codigo Rojo & Mini Sergio Romo Jr.
3) Gato Volador Jr. & Panthro Jr. vs Crazy Demon & Memo Valles
4) Panthro & Pierko el Boricua vs Karonte & Mongol Chino
5) Diluvio Negro II, Gato Volador, Tigre Universitario vs Bengalí, Difunto I, Difunto II [promotion]

indy (SUN) 10/12/2008 Arena el Jaguar, Monterrey, Nuevo León
1) Lover Boy & Rosa Salvaje vs Sangre Chicana & Sangre Chicana Jr.

AULL (SUN) 10/12/2008 Arena Lopez Mateos
1) Demonio Gato & Space Warrior b Ángel De Plata & Star Moon
2) Iron Master, Príncipe Torbellino, Sombra Escarlata b Pequeño Demonio, Sol de Oriente, Tormento
3) Chico Che, José el Caporal, Súper Panda DQ La Chacala, Misterio, Sepulturero I
4) Rambo, Rocky Santana, Silver Cat I, Silver Cat II b Epidemia, Químico Jr., Robin Maravilla, Yakuza

indy (SUN) 10/12/2008 Coliseo Fraternidad, Veracruz, Veracruz
1) Xtreme vs Yeral
2) Nimbus vs John Terry
3) Hijo del Buitre, Kronos (Veracruz), Matrix (Veracruz), Sombra Guerrera vs Aritmetico, Blue Ángel, Junior, Michael
4) Acero, Tormento Chino, Triple X vs Caballero De Porcelana, Ferrarito Jr., Sangre Y Fuego

indy (SUN) 10/12/2008 Colonia Dos Caminos, Veracruz, Veracruz
1) Baby Panther & El Gufitivo vs Ángelus & Payaso Eso
2) COnquistador Jr., El Minero, Niño de la Calle I vs El Cadáver, La Gabacha, Stigman
3) Anima I, Anima II, Mini Kahoz, Silver Boy, Tiburoncito vs ?, Atila, Avaricia, Fireman, Yimi Yanky

indy (SUN) 10/12/2008 Deportivo Los Soberanos, Torreón, Coahuila
1) Aries & Diestro vs Muerte Oriental & Vector
2) Circus & Lobo del Aire vs Blazer & Rey Sagitario
3) Máquina 27 & Payasio vs Bumeran & Depredador
4) Black Boy, Dorado Jr., Hijo del Soberano vs Alfil, Black Jet, Diabólico

indy (SUN) 10/12/2008 Pan CTM, Ciudad Benito Juárez, Nuevo León
1) Black Poison, Dranzer, Scravos vs Halcón Peregrino, Infinito, Súper Cometa
2) el Tacua, Orientale I, Orientale II vs Chicano, Cop Machine, Gato Fantasma

indy (MON) 10/13/2008 Arena Cuatro Caminos, Nuevo Laredo, Tamaulipas
1) Mini Hombre Sin Nombre & Mini Laredo Kid vs Mini Black Mamba & Mini Rio Bravo
2) Kendor I & Kendor II vs Oscuridad & Rió Bravo
3) Príncipe Dianamte & Sangre Chicana vs Tigre Cota & Tito Santana II

indy (TUE) 10/14/2008 Arena Monterrey, Monterrey, Nuevo León
1) Delirio & Kryven b Anarquie & Trinche
2) Tequilita b Mini Rey Sagitario & Vaquerito Romo
3) La Justiciera & Mr. X b Azteca Warrior & Dama de Hierro
4) Panthro, Príncipe de Oro, Rey Apóstol b Hermano Diablo I, Hijo De Hermano Diablo, Karonte
5) 5X b Mongol Chino

indy (WED) 10/15/2008 Caza Zacapoaxtla, Zacapoaxtla, Puebla
1) ? & La Parkita vs Espectrito I & Espectrito II
2) Multifacético, Pegasso, Súper Grillo vs May Flowers, Pentagon, Policeman
3) Intocable & Shocker vs Monsther & Zumbido

indy (WED) 10/15/2008 Gimnasio Marcelino Gonzalez, Zacatecas, Zacatecas
1) Ángel de la Muerte & Viento Negro b Tiger & Volaris
2) Ángel Nocturno, El Gitanito, La Parkita, Tormenta Roja b El Brazo, Gatito, Mini Chessman, Taurocosis

indy (THU) 10/16/2008 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Águila Negra & New Warrior vs Camorra & Detector Jr.
2) Calaquita & Mini Máximo vs Pentagoncito & Ricky Estrada
3) Sexy Libra & Sexy Piscis vs Dulce Paola & Sexy Francis
4) Ángel de Oro, Hijo del Fantasma, Sagrado vs Espanto Jr., Guerrero Inca, Último Guerrero

IWRG, SCORPIO (FRI) 10/17/2008 Arena Naucalpan
1) Avisman b Halcón 2000
2) Eragón & Miss Gaviota b Carta Brava & King Drako
3) Oficial 911, Oficial AK47, Oficial Fierro © b Freelance, Pegasso Xtreme, Rey Cometa [EdM Trios]
4) Black Terry, Dr. Cerebro, Shu el Guerrero b Freelance, Latino, Súper Astro
5) El Hijo Del Santo, Groon XXX, Rayo de Jalisco Jr. b Fuerza Guerrera, Hijo de Pierroth (IWRG), Máscara Año 2000 Part 1 (posted by WarriorsX2000) Part 2 (posted by WarriorsX2000) Part 3 (posted by WarriorsX2000) Part 4 (posted by WarriorsX2000)

ENESMA (FRI) 10/17/2008 Arena Neza
1) Chamaco Davila & Okawa b Hermano Muerte II & Hermano Muerte III
2) Black Panther, Dante, The China Boxer b Deslizador De Plata, Metal Boy, Súper Kiss
3) Flor Metálica & Rossy Moreno b Engimatica & Esther Moreno
4) La Rata, Pierko el Boricua, Skayde b Fantastik, Huracán Ramírez, Veneno
5) LA Park, Tinieblas Jr., Tinieblas Sr. b Canek Jr., Súper Caló, Zumbido

indy (FRI) 10/17/2008 Auditorio Municipal, Tampico, Tamaulipas
1) Impulso, King Boy, Millenium vs Alejandro Montana, Disturbio, Transmetal
2) Fuego Negro Jr., Lumino, Oro Negro vs Bronco, Sádico, Silver Fox
3) Alas De La Noche, Black Master, Peligro vs Darling Boy, Iron Boy, Lince
4) El Hijo del Solitario & Huracán Ramírez vs Hijo del Cien Caras & Universo 2000 Jr.
5) Solar I & Villano III vs Negro Navarro & Rambo

indy (SAT) 10/18/2008 Acapulco, Guerrero
1) Sexy Rubi & Thunder Star vs Mohicano III & Rey Flama
2) Súper Muenco Jr., Súper Muñeco, Súper Pinocho vs Payaso Coco Blanco, Payaso Coco Verde, Payaso Cocolores
3) Black Shadow Jr., Huracán Ramírez Jr., Kung Fu Jr. vs Espanto Jr., King Haku Jr., Último Vampiro
4) Batman, Huracán Ramírez, Mil Máscaras vs Canek Jr., Enfermero Jr., Jaque Mate Jr.

AULL (SAT) 10/18/2008 Arena Lopez Mateos
1) Antar, Black Star, Zayruz b Niño de Fuego, Príncipe Torbellino, Rey Krystal
2) Psicópata, Robin Maravilla, Súper Panda b Black Spirit, Epitafio, Herejía
3) Químico Jr., Terry 2000, Yakuza DQ Rey Krimen, Rocky Santana, Sepulturero I
4) Mictlán, Valiente, Volador Jr. b Dragón Rojo Jr., Misterioso II, Sádico
5) Mr. Niebla, Sangre Azteca, Último Guerrero DQ Antifaz del Norte, LA Park, Último Dragón

indy (SAT) 10/18/2008 Centro de Espectaculos Harumi, Coacalco, Estado de México
1) Bugambilia, Comando III, Trauma vs Ejecutor, Guerrero Nocturno, Luger
2) Antares & Eragón vs Neurosis & Vampiro Metálico
3) Solar I & Súper Brazo vs Carta Brava & Negro Navarro

indy (SAT) 10/18/2008 Gimnasio del Deportivo Luis Donaldo Colosio, Valle de Chalco, Estado de México
1) Terror Chicano vs Extraño
2) Lunathor & Payaso De La Muerte vs Máscarita Aerea & Veloz González Jr.
3) Caricia, Chamaco Badillo, Halcón Galáctico vs Sexy Salomé, Silver Steel, Zafarrancho
4) Gran Apache & Mohicano vs El General & El Hijo Del Gladiador
5) Camaleón De Oro & Shocker vs Infierno & Monsther

Escuela MLL (SAT) 10/18/2008 Infonavit Buenavista, Veracruz, Veracruz
1) America Sensei & Ángel Celestial vs AFI & Dragón Negro
2) Micro Chip vs Guerrerito 2000
3) Capitán Jr., Hijo Del Cirujano, La Parkita vs Espectriro Jr., Halcón Guerrero, Rocker

indy (SAT) 10/18/2008 Plaza de Toros, Cancún, Quintana Roo
1) Lady Apache & Lizzy Guerrera vs La Chola & Rossy Moreno
2) Juventud Guerrera & Toscano vs Fuerza Guerrera & Zumbido
3) Dr. Wagner Jr., Intocable, Rayo de Jalisco Jr. vs Hijo del Cien Caras, Máscara Año 2000, Máscara Año 2000 Jr.

GALLI (SUN) 10/19/2008 Addison Communinty Center, Addison, Illinois
1) Tokyo Twin I & Tokyo Twin II b Ryan Slade & Zach Thompson
2) Furia Roja & Pinocho b Emperador Azteca & Venom
3) ? b Electrón
4) Tony Scarpone DCOR Dave Storm
5) Centella De Oro (GALLI), Golden Star, Némesis (GALLI) DQ Fúnebre, Resistencia, Yakuza
6) Charly Manson Jr. & Concussion Konselli b Chilango & Mason Conrad
7) El Tigre & Slayer b Amenaza Del Siglo & Venganza
8) Samurai (Chicago) b Bryce Benjamin, Gringo Loko [GALLI]

ULTIMO DRAGON GYM (SUN) 10/19/2008 Arena Coliseo
1) Durango Kid & Negro Navarro b Trauma I & Trauma II
2) Máscarita Dorada & Pequeño Ninja b Pequeño Damian 666 & Pequeño Halloween
3) Mima Shimoda b Marcela
4) Arkángel de la Muerte, Hooligan, Skándalo b Brazo de Platino, Metálico, Súper Brazo
5) Loco Max, Ohara, Último Guerrero b La Máscara, Último Dragón, Valiente

FILL (SUN) 10/19/2008 Arena Coliseo Monterrey
1) Red Rebel L Red Flamer, Corazón Adicto, Kid Panther, Fomer Lover, Qeops La Momia, Ángel Dorado Jr., Ángel Negro, Panterita Ring II, Black Diamond [cage, mask]
2) Latin Heart, Sangre Chicana Jr., Sexy King b ?, Criminal, Dr. Tormenta
3) Estrella Dorada Jr., Golden Boy, Huracán Ramírez Jr. b Pancho Tequila, Rey Demonio Jr., Símbolo [FILL TRIOS]
4) Hator b Sangre Chicana [FILL MIDDLE]
5) Intocable, Juventud Guerrera, Toscano b Aventurero, Ghefar, Sergio Romo Jr.

LUM (SUN) 10/19/2008 Arena el Halcon, Monterrey, Nuevo León
1) Maléfico vs Fuerza Vengadora
2) David & Goliath vs Black Silver & Sexy Girl
3) Akiles El Texano & Centurion Negro Jr. vs Halcón De Oro Jr. & Panthro Jr.
4) Caifan 69, Fomer Love, Gato Volador vs Codigo Rojo, Creazy Demon, Memo Valles
5) Gato Volador, Pantro Sr., Tigre Universitario vs Centurion Negro Sr., Karonte, Mongol Chino
6) Juventud Guerrera, Pierko el Boricua, Súper Parka vs Bengalí, Difunto I, Difunto II

PROLLM (SUN) 10/19/2008 Coliseo Coacalco, Coacalco, Estado de México
1) Daga b Epidemia, Huizar, Charro, Osiris, Lobo Metálico, Aleph, Black Morbo, Judas el Traidor, Heracles, Betos Boy, Eterno, Forastero, Espejismo, Damian El Guerrero Jr., Guman [cibernetico]
2) Niebla Negra II & Samot b Niebla Negra I & Rudy Garduño [Relevos Increíbles]
3) Niebla Negra I b Rudy Garduño [hair]
4) Dragón Rojo Jr., Magnífico, Negro Navarro b Axel, Judas el Traidor, Tony Rivera
5) Rey Bucanero, Último Guerrero, Valiente b Arkángel de la Muerte, Black Warrior, Terrible

PYCV (SUN) 10/19/2008 Inalambrica, Mérida, Yucatán
1) Angelito Vengador, Fugitivo Maya, Misterio Maya vs Halcón Rojo, Halcón Rojo Jr., Lobo Salvaje
2) Lady Apache & Sahori vs Amapola & Rosa Negra
3) Groon XXX, Intocable, Juventud Guerrera vs Averno, Mephisto, Texano Jr.

PYCV (SUN) 10/19/2008 Unidad Deportiva Inalámbrica, Mérida, Yucatán
1) Tormenta Negra Jr. b Leyenda Azul
2) Enemigo Publico & Kukulcan b Panther Boy Jr. & Proverbio
3) Angelito Vengador, Misterio Maya, Suicida Jr. b Halcón Rojo, Halcón Rojo Jr., Lobo Salvaje
4) Lady Apache & Sahori b Hiroka & Rosa Negra
5) Groon XXX, Intocable, Juventud Guerrera DQ Averno, Ephesto, Mephisto

MAX PROAD (MON) 10/20/2008 Deportivo Lopez Sierra, Tehuacán, Puebla
1) La Parkita & Mini Rey Cometa vs Mini Espíritu & Mini Zumbido
2) Linda Star & Martha Villalobos vs La Chola & Mujer Demnte
3) Danger, Pegasso, Rey Cometa vs ?, Moco De La Merced, Pentagon
4) Intocable, Shocker, Tarzan Boy vs Monsther, Súper Caló, Zumbido

5X (TUE) 10/21/2008 Arena Coliseo Monterrey
1) Erick el Rojo b Anarquía
2) Trinchecito 2000 b Pilotito 2000, Mini Black Dragón
3) Flecha Azul & Mariposa Amore b Black Metal & Mr. Idolo
4) Carnage & Furor b Galactar & Titanic
5) La Kalaka De Tijuana & Papi Chulo b Huracán Ramírez Jr. & Rey Cometa

Benavides (WED) 10/22/2008 Civic Center, Nuevo Laredo, Tamaulipas
1) Payasito vs Guerrero Especial
2) Black Fénix & Brillante Star vs Dark Demond & Karla Maria
3) El Universitario, Siglo XXI, Súper Payaso vs Comando II, Comando III, Sombra Negra
4) Maldición vs Marvick [super libre]
5) Espanto Jr., Príncipe Diamante, Sangre Chicana Jr. vs Espanto Jr., Kaoma Jr., Mongol Chino Jr.

Page: 1 2

Daily Updated: This Week's Shows, Today's Shows, Last Updated
last updated: 2019-08-17 05:25

Return to Index