All: 2008-11

<-- 2008-10 --- 2008-12 -->
CMLL . AAA . IWRG . indy . CMLL DF . AAA TV . All

AAA (SAT) 11/01/2008 Arena Corona, Reynosa, Tamaulipas
1) ?, ??, ??? vs Ángel Mortal, Gallego, Mr. Cóndor
2) ?, ??, El Alebrije vs Decnnis, El Brazo, Escorpión Negro Jr.
3) La Parka Jr. & Pimpinela Escarlata vs El Mesías & Zorro

DTU (SAT) 11/01/2008 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León
1) ? & Konami vs Drastik Boy & Hormiga
2) Paranoiko & Talaxys vs Amo de la Noche & Relámpago De Fuego
3) Pesadilla vs Dance Boy, Dark Finder, Demente Xtremme
4) Radge vs Sick Boy, Money Pack
5) Crazy Boy & Violento Jack vs Aero Boy & Joe Lider and Ángel o Demonio & Kaentai

AAA (SAT) 11/01/2008 Arena Juba, Reynosa, Tamaulipas
1) Demonio Nocturno vs King Dragón
2) Maldición vs Asterisco
3) Ángel Mortal, Gallego, Mr. Cóndor vs el Ángel, Magnífico, Rey Patriota
4) Asterisco Jr., El Alebrije, Pimpinela Escarlata vs Decnnis, El Brazo, Escorpión Negro Jr.
5) La Parka Jr. vs El Mesías, Zorro

AAA (SAT) 11/01/2008 Expo Forum Hermosillo, Hermosillo, Sonora
1) Blue Stom, Guero Cota, Mocho Cota vs Alas Nocturnas, Mastodonte, Universal
2) Alex Koslov, La Parka Jr., Laredo Kid vs Chessman, Escorpión Negro Jr., Tigre Cota

NWA MEXICO (SAT) 11/01/2008 Gimnasio Olímpico Juan de la Barrera, Ciudad de México, Distrito Federal
1) Fantástico b Eragón [NWA LIGHT, quarterfinal]
2) Senky b Angus [NWA LIGHT, quarterfinal]
3) Black Thunder b Skayde Jr. [NWA LIGHT, quarterfinal]
4) Trauma II b Arkano [NWA LIGHT, quarterfinal]
5) Turbo b Alma Infernal [NWA LIGHT, quarterfinal]
6) Skayde b Hermano Muerte II [NWA LIGHT, quarterfinal, quarterfinal]
7) Trauma II b Fantastic [NWA LIGHT, semifinal]
8) Turbo b Senky [NWA LIGHT, semifinal]
9) Skayde b Black Thunder [NWA LIGHT, semifinal]
10) Skayde b Trauma II, Turbo [NWA LIGHT, final]
11) Incógnito & Siniestro b Cien Caras Jr. & Súper Parka
12) Negro Navarro © b Black Terry [AMERICAS LH] negro navarro vs. balck terry nwa (posted by alfonso lizarraga)

AAA (SAT) 11/01/2008 Plaza de Toros Carlos Arruza, San José Villa de Allende, Estado de México
1) Mini Abismo Negro & Tiffany vs Estrellita & Máscarita Sagrada 2007
2) Nygma, Pasion Kristal, Polvo de Estrellas vs Javi, Kevin, Ricky
3) Oriental & Súper Porky vs Histeria & Pirata Morgan Jr.
4) Cibernético, Octagoncito, Súper Fly vs Chessman, Electroshock, Kenzo Suzuki

CMLL (SAT) 11/01/2008 Plaza de Toros La Sanluqueña, Los Cabos, Baja California Sur
1) ? & Emperador vs Bengala & Estruendo
2) Pequeño Damian 666 & Pequeño Halloween vs Pequeño Olímpico & Último Dragóncito
3) Dark Angel & Marcela vs Amapola & Hiroka
4) La Sombra, Máximo, Sagrado vs Ephesto, Misterioso II, Sangre Azteca
5) Damián 666 & el Hijo del Perro Aguayo vs Dr. Wagner Jr. & Héctor Garza

CMLL (SAT) 11/01/2008 Plaza de Toros, Santa Maria, Querétaro, Querétaro
1) Máscarita Dorada & Pequeño Máximo vs Mr. Aguilita & Pequeño Damian 666
2) La Máscara, Máximo, Valiente vs Olímpico, Sangre Azteca, Virus
3) Alex Koslov & Marco Corleone vs Mr. Águila & Terrible
4) Héctor Garza, LA Park, Místico vs Dr. Wagner Jr., el Hijo del Perro Aguayo, Último Guerrero

indy (SAT) 11/01/2008 Salón el Rey, Compton, California
1) Bionico, Jaguar de Oro, Súper Chavo vs Alex Romano, Profeta, Yelka
2) Casando, El Hijo de Rey Misterio, Príncipe Unlimited vs Acero Dorado, Piloto Suicida, Shamú Jr.
3) Atlantis & LA Park vs Felino & Mephisto

CMLL (SUN) 11/02/2008 Arena Coliseo
1) Sensei & Trueno b Calígula & Messala
2) Amapola, Mima Shimoda, Princesa Sugheit b Dark Angel, Goddess, India Sioux
3) Euforia, Nosferatu, Virus b Flash, Máscara Púrpura, Stuka Jr. *  (posted by thecubsfan)
4) La Máscara, Máximo, Volador Jr. b Averno, Skándalo, Terrible *
5) Blue Panther, Dos Caras Jr., Marco Corleone b Black Warrior, Mr. Niebla, Rey Bucanero *

CMLL (SUN) 11/02/2008 Arena Coliseo Guadalajara
1) Quazar & Thunder Boy vs Azazel & Milenio
2) Samurai & Virgo vs Neón & Relámpago Azul (Guadalajara)
3) Valiente b Misterioso II, Hijo del Fantasma, Sagrado, Héctor Garza, Metal Blanco, Sangre Azteca, Dragón Rojo Jr., Güero Loco, Ráfaga [cibernetico]
4) La Sombra & Metalik b Olímpico & Último Guerrero [Torneo Corona, final]

AAA (SUN) 11/02/2008 Arena Coliseo Monterrey
1) Babe Fox b Mr. Secuestro
2) Atomic Boy & Fabi Apache b Mari Apache & Mini Kenzo Suzuki
3) Ángel Mortal, Gallego, Mr. Cóndor DQ Billy Boy, La Chiva, TDN
4) Decnnis, El Brazo, Escorpión Negro Jr. b Brazo de Plata, El Alebrije, Laredo Kid
5) El Mesías & La Parka Jr. b Nicho el Millionario & Zorro

LUM (SUN) 11/02/2008 Arena el Halcon, Monterrey, Nuevo León
1) Shadow Men vs Niño De La Selva
2) Black Killer & Mr. Cuervo vs Misionero & Sexy Girl
3) Creazy Demon & La Bestia vs Codigo Rojo & Fomer Love
4) Karonte & Mongol Chino vs Gato Volador & Tigre Universitario
5) Head Hunter I, Potro Jr., Sergio Romo Jr. vs Caifan 69, Humberto Garza Jr., Silver Star

AULL (SUN) 11/02/2008 Arena Lopez Mateos
1) King Dragón & Relámpago b Dinamic Boy & Granaloco [ruleta de la muerte, semifinal]
2) Epitafio & Fantasma de la Ópera b Chico Che & Súper Panda
3) Coco Verde & Cocolores b Rey Krimen & Sádico [ruleta de la muerte, semifinal]
4) Hormia Atómica & Yakuza b Silver Cat I & Silver Cat II [ruleta de la muerte, semifinal]
5) José Caporal & Psicopat b Epidemia & Robin Maravilla [ruleta de la muerte, semifinal]
6) Chico Che & Súper Panda b Silver Cat I & Silver Cat II
7) Rey Krimen & Sádico b Epidemia & Robin Maravilla [ruleta de la muerte, semifinal]
8) Coco Rojo, Monsther, Rambo b Enrique Vera, Enrique Vera Jr., Rocky Santana
9) Silver Cat I & Silver Cat II b Epidemia & Robin Maravilla © [ruleta de la muerte, final, AULL TAG]

IWRG (SUN) 11/02/2008 Arena Naucalpan
***Castillo del Terror, 2008***
1) Epidemia b Halcón 2000
2) Fénix & Miss Gaviota b Avisman & King Drako
3) Eragón, Gemelo Fantástico I, Gemelo Fantástico II b Dr. Cerebro, Heavy Boy, Némesis
4) Oficial 911, Oficial AK47, Oficial Fierro b Aeroman, Freelance, Zatura
5) Fuerza Guerrera, Toxico AAA, Veneno b Black Terry, Capitán Muerte, Xibalva
6) Arlequín L Máscara Año 2000 Jr., Fantasma de la Ópera, Multifacético, El Hijo de Aníbal, Hijo del Cien Caras, Ultramán Jr., Jack, Péndulo, Hijo de Pierroth (IWRG) [mask, cage]

indy (SUN) 11/02/2008 Arena Xalapa, Xalapa, Veracruz
1) ? & Linterna Verde b Carasrio De Fuego & Guerrero del Infierno
2) Destello, Jaguar, Turbo b Black Thunder, Perro Mocho Jr., Vampiro Metálico
3) Solar I & Súper Astro b el Signo & Negro Navarro
4) El Dandy & El Hijo Del Santo b Blue Demon Jr. & Cerebro Negro [Relevos Increíbles]

AAA (SUN) 11/02/2008 Auditorio Municipal, Naranjos, Veracruz
1) La Parkita & Mini Charly Manson vs Mini Chessman & Mini Histeria
2) Estrellita & Tiffany vs Cinthia Moreno & La Diabólica
3) el Ángel & Gato Eveready vs Jesse & Nygma
4) El Elegido & Octagón vs Cuervo & Electroshock

CMLL, PROLLM (SUN) 11/02/2008 Coliseo Coacalco, Coacalco, Estado de México
1) Joe Black & Thunderbird vs Alma Negra & El Mounsturo Joe Black y Thunderbird Vs. Alma Negra y El Monstruo (posted by neotexanomx)
2) Alma Negra, Charro, Lobo Metálico vs Betos Boy, Espartano I, Heracles 2da lucha 2Nov08 Coliseo Coacalco (posted by neotexanomx)
3) Generacion 2000, Halcón 2000, Huizar vs Cruz Diablo, Judas el Traidor, Sepulturero I 3ra lucha (II)  2Nov08 Coliseo Coacalco (posted by neotexanomx) 3ra lucha 2Nov08 Coliseo Coacalco (posted by neotexanomx) 3ra lucha 2Nov08 Coliseo Coacalco (posted by neotexanomx)
4) Magnífico & Mictlán vs Fabián el Gitano & La Máscara 4ta lucha 2Nov08 Coliseo Coacalco (posted by neotexanomx)
5) Daga vs Eterno 5ta lucha (II) 2Nov08 Coliseo Coacalco (posted by neotexanomx) 5ta lucha 2Nov08 Coliseo Coacalco (posted by neotexanomx)

indy (SUN) 11/02/2008 Coliseo Fraternidad, Veracruz, Veracruz
1) Century 2000 & Ferrarito Jr. vs Black Jack & Trueno Infernal
2) Aritmetico, John Terry, Rey Egipto vs Black Baby, Kronos (indy), Sombra Guerrera
3) Ángel del Misterio, Blue Ángel, Cyborg (indy), Ferrari Jr. vs Hijo del Buitre, Matrix (indy), Tormeneto Chino, Triple X

indy (SUN) 11/02/2008 Gimnasio Contre, Hidalgo
1) Elemento & Spider vs Hombre De Negro & Legionario
2) Máscara Oriental & Mr. Tabla vs Pequeño Fire & Ursus
3) Mr. Kid vs Miedo
4) Niño de Fuego & Star Tiger vs Ángel Exterminador & Rey Terror
5) Black Star & Corsario Negro Jr. vs Antar & Sairus (Aficion)

AAA (SUN) 11/02/2008 Instalaciones de la Feria, Salamanca, Guanajuato
1) Máscara Divina, Máscarita Divina, Sexy Star vs Ayako Hamada, Máscarita de la Muerte, Pirata Morgan
2) May Flowers, Pimpinela Escarlata, Polvo de Estrellas vs Killer Clown, Psycho Clown, Zombie Clown
3) Cibernético vs Chessman, Kenzo Suzuki

CMLL (MON) 11/03/2008 Arena Puebla [Rob Viper (music video)]
1) Akira & SWAT b Águila Guerrera & Toro Bill Sr. *
2) Espíritu Maligno, Karisma, Siki Ozama Jr. b Blue Center, Lestat, Tigre Rojo *
3) Axxel, Flash, Máscara Púrpura b Arkángel de la Muerte, Dr. X, Skándalo *
4) Averno, Ephesto, Mephisto vs Hijo del Fantasma, La Máscara, Máximo
5) Atlantis, Mr. Niebla, Rey Bucanero vs Blue Panther, Dos Caras Jr., Dr. Wagner Jr. [super libre] *

AAA (MON) 11/03/2008 Auditorio Municipal, Hermosillo, Sonora
1) Crazy Boy & Último Gladiador vs Jack Evans & Teddy Hart
2) Alex Koslov, La Parka Jr., Laredo Kid vs Chessman, Escorpión Negro Jr., Tigre Cota

AAA (MON) 11/03/2008 Cancha de Futbol Rap, Nuevo Laredo, Tamaulipas
1) Gato Eveready, Oriental, Pimpinela Escarlata vs Killer Clown, Psycho Clown, Zombie Clown
2) Cibernético & El Mesías vs Cuervo, Escoria, Espíritu

CMLL (TUE) 11/04/2008 Arena Coliseo Guadalajara
1) Fraile de la Muerte b Plata
2) Évola b Nube Roja
3) Idolo b Egipcio
4) Metatrón b Exterminador
5) Rayman b Ángel Blanco Jr.
6) Metalik & Valiente b Maléfico & Toxico (GDL)
7) Mr. Niebla & Último Guerrero DQ Dos Caras Jr. & Marco Corleone

5X (TUE) 11/04/2008 Arena Coliseo Monterrey
1) Anarquía & Kryven b Delirio & Intro
2) Lover Boy b Piwi, Pedro Navajas
3) Azteca Warrior & Titanic b Ángel Dorado Jr. & Black Soul
4) Hijo del Ninja & Príncipe de Oro b Flecha Azul & La Bestia
5) La Justiciera, Panthro, Tigre Universitario b Bello Rubi, Dulce Paola, La Kalaka De Tijuana

CMLL (TUE) 11/04/2008 Arena México
1) Sombra de Plata, Starman, Trueno b Inquisidor, Pólvora, Semental
2) Ángel Azteca Jr., Ángel de Oro, Stuka Jr. DQ Hooligan, Loco Max, Satánico *
3) La Sombra, Sagrado, Volador Jr. © b Dragón Rojo Jr., Misterioso II, Olímpico [MEX TRIOS] *
4) Atlantis, Rey Bucanero, Sangre Azteca b Dr. Wagner Jr., Hijo del Fantasma, La Máscara *
5) Blue Panther b Averno *

AAA (TUE) 11/04/2008 Auditorio Municipal, Mante, Tamaulipas
1) Repitilius b Rayo Veloz
2) Bulldozer, Corsario Blanco, Flash (Tampico) b Araña Maligna I, Araña Maligna II, Pastor Diabólico
3) Impulso & Máscarita Divina b Disturbio & Mini Charly Manson
4) Fabi Apache & Guerrera Negra b Cinthia Moreno & Tiffany
5) Cibernético & El Elegido b Electroshock & Kenzo Suzuki

AAA (TUE) 11/04/2008 Plaza de Toros, Nogales, Sonora
1) Chano Cota, Guero Cota, Mocho Cota vs ?, ??, ???
2) Crazy Boy & Último Gladiador vs Jack Evans & Teddy Hart
3) Alex Koslov, La Parka Jr., Laredo Kid vs Chessman, Escorpión Negro Jr., Tigre Cota

AAA (WED) 11/05/2008 Auditorio de las Escuela Justo Sierra, San Juan Teotihuacán, Estado de México
1) Alex Steel, Chipndel, Estrellita vs Mr. America, Takuya, Tiffany
2) Aerostar & Dizzy vs Cuervo & Escoria
3) Alan Stone & El Alebrije vs Decnnis & El Brazo
4) Cibernético, El Elegido, Súper Fly vs El Mesías, Electroshock, Italian Killer

CMLL, Juniors (WED) 11/05/2008 Auditorio Miguel Barragan, San Luis Potosí, San Luis Potosí
1) Euforia & Nosferatu vs Fabián el Gitano & Hijo del Faraón
2) Blue Panther, Máximo, Stuka Jr. b Dragón Rojo Jr., Nitro, Villano V
3) Dr. Wagner Jr. & LA Park b Mr. Niebla & Último Guerrero

CMLL, MEDI CRIT (WED) 11/05/2008 Gimnasio Multidisciplinario de la UAT, Tampico, Tamaulipas
1) Chuntaro & Dark vs Karyos & Misterio Negro
2) Jimmy Torres & Oro Negro vs Alex Montana & Baby Ruiz
3) Lumino, Máscara Púrpura, Metalik vs Astro Boy, Iron Boy, King Boy
4) Bronco III, Terrible, Texano Jr. vs Baby Lover, Loco Castillo, Zumbido
5) Místico & Volador Jr. vs Black Warrior & Sangre Azteca

CMLL, ITACATE (WED) 11/05/2008 Gimnasio Multidisciplinario de la UAT, Tampico, Tamaulipas
1) Dash b Misterio Negro
2) Alejandro Montana Jr. & Babe Ruiz b Jimmy Torres & Oro Negro
3) King Boy b Iron Boy, Máscara Púrpura, Darling Boy, Astro Boy
4) Babe Lover, Loco Castillo, Sangre Azteca b Bronco III, Terrible, Texano Jr.
5) Místico & Volador Jr. b Averno & Black Warrior

HULK (THU) 11/06/2008 Arena México [Matt Farmer]
Attendance: 800
1) La Sombra b Euforia
2) Misterioso II b Máximo
3) Volador Jr. b Virus
4) Hulk b Abdominacion [street]
Rey Bucanero (Hulk) & Terrible (Abdominacion) in one night costumes

Event Notes: Free show to promote the Hulk movie.

indy (THU) 11/06/2008 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Insólito & Jerry Brown b Cadet De Atlantida I & Cadet De Atlantida II
2) Mini Máximo b Pentagoncito [LAGUNA MINI]
3) Mr. Guerrero & Psycho b Piloto Suicida & Sexy Piscis
4) Blue Panther & Último Guerrero b Villano III & Villano V

indy (THU) 11/06/2008 Arena Solidaridad
1) Príncipe Rebelde & Turbina b Gavilán Negro & Maldito
2) Gato Volador, Oriental I, Orientale II b El Gitano, Flecha Azul, Sergio Romo Jr.
3) Súper Muñeco, Súper Pinocho, Súper Ratón b Coco Rojo, Coco Verde, Cocolores
4) Diluvio Negro I, Diluvio Negro II, Tigre Universitario b Difunto I, Difunto II, Rey Hechicero
5) Dr. Wagner Jr., Shocker, Súper Parka b Damián 666, LA Park, Mr. Águila

AAA (THU) 11/06/2008 Auditorio Municipal, Guaymas, Sonora
1) Crazy Boy & Último Gladiador vs Jack Evans & Teddy Hart
2) Alex Koslov, La Parka Jr., Laredo Kid vs Chessman, Escorpión Negro Jr., Tigre Cota

AAA (THU) 11/06/2008 Instalaciones de la Feria, San Luis Río Colorado, Sonora
1) Abismo Negro & Súper Porky vs ? & Pirata Morgan

SCORPIO (FRI) 11/07/2008 Arena Azteca Budokan, Ciudad Nezahualcoyotl, Estado de México
1) Galáctico & Templario b Erseus & Gladiador Negro
2) Luis Cirio, Manny Cirio, Tony Cirio b La Hormiga, La Mosca, Príncipe Celeste
3) Black Spirit, Máscara Oro Y Plata, Mini Electro, Mini Oriental, Mini Zoom b Gladiador Negro, Máscara Virtual, Mini Cibernetico, Mini Ozz, Mini Scorpió
4) Alda Moreno, Esther Moreno, Flor Metálica, Sexy Star, Vicky Carranza b La Chola, Lady Metal, Pantera Sureña, Rossy Moreno
5) Enferermo, Gran Markus, Hijo de Gran Markus b Máscara Virtual, Ogun, Príncipe Celeste
6) Juventud Guerrera, LA Park, Zumbido b Hijo de Gran Markus, Máscara Año 2000, Universo 2000

CMLL (FRI) 11/07/2008 Arena México
1) Ángel Azteca Jr. & Ángel de Oro DQ Artillero & Súper Comando
2) Dark Angel, Lady Apache, Marcela b Amapola, Medussa, Princesa Sugheit *  (posted by thecubsfan)
3) Dragón Rojo Jr., Felino, Misterioso II b Máximo, Mictlán, Valiente *
4) La Máscara, La Sombra, Máscara Dorada b Averno, Ephesto, Mephisto *  (posted by thecubsfan)
5) Héctor Garza, Marco Corleone, Místico b Atlantis, Mr. Niebla, Último Guerrero *

IWRG (FRI) 11/07/2008 Arena Naucalpan
1) Súper Halcón Jr. b Shuriken
2) Eragón & Miss Gaviota b Avisman & Judas el Traidor *
3) Gemelo Fantástico I, Gemelo Fantástico II, Jack DQ Cerebro Negro, Dr. Cerebro, Xibalva *
4) Arlequín, Black Terry, Toxico AAA b Goleador, Multifacético, Péndulo *
5) Hijo de Pierroth (IWRG), Hijo del Cien Caras, Máscara Año 2000 b Head Hunter I, Toscano, Veneno *

indy (FRI) 11/07/2008 Auditorio de Tijuana, Tijuana, Baja California
1) Maquiavelico & Zarco vs Dragón Chino & Zeus
2) Pandillero I, Pandillero II, Wama vs Diamantina, Silver Star, Star Boy
3) Infierno, Príncipe Arandú, TJ Boy vs Celestial, Éxtassis, Rubi Gradenia
4) El Fantasma & Fantasma Jr. vs Universo 2000 & Universo 2000 Jr. and El Hijo de Rey Misterio & Rey Misterio

AAA (FRI) 11/07/2008 Gimnasio Manuel Bernardo Aguirre, Chihuahua, Chihuahua
1) La Parkita & Octagoncito vs Mini Abismo Negro & Mini Histeria
2) La Parka Jr., Octagón, Súper Fly vs Chessman, El Mesías, Electroshock

AAA (FRI) 11/07/2008 Palenque del Centro, Tulancingo, Hidalgo
1) Gato Eveready & Sexy Star vs Chris Stone & La Hechicera
2) ?, ??, ??? vs Killer Clown, Psycho Clown, Zombie Clown
3) Cibernético, Crazy Boy, El Elegido vs Cuervo, Escoria, Ozz

OLE (SAT) 11/08/2008 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León
1) RBD & Tsunami vs La Bandida & La Chacala
2) Delirio & Neón vs Fear Factor & Lucifer
3) Babe Fox & Kaientai vs Piwi & Xtreme Dragón and Beto Alcala & Chico de Barrio
4) Black Soul, Joe Lider, X-Fly vs Ángel o Demonio, Titanic, Voltaje Negro

indy (SAT) 11/08/2008 Arena Juba, Reynosa, Tamaulipas
1) Antifaz del Norte, Corazón de Barrio, Hator vs Dr. Wagner Jr., Estrella, Príncipe Diamante

AAA (SAT) 11/08/2008 Auditorio Municipal, Tampico, Tamaulipas
1) Flash (Tampico) b Araña Maligna I
2) Black Master, Corsario Blanco, Lince b Misterio De La Muerte, Pastor Diabólico, Repitilius
3) Disturbio & Mini Charly Manson NC Impulso & Máscarita Divina
4) Killer Clown, Psycho Clown, Zombie Clown b Cuervo, Escoria, Ozz
5) Cibernético & El Elegido b Abismo Negro II & Chessman

indy (SAT) 11/08/2008 Gimnasio Bimbo, Veracruz, Veracruz
1) Guerrerito 2000 vs Warrior
2) Norteño & Silver Boy vs Camboyano & El Payaso
3) Bad Boy & Capitán Jr. vs Black Demon & Hijo Del Cirujano
4) Infernal & Montalvo vs Rockero & Súper America

indy (SAT) 11/08/2008 Gimnasio el Ranchero, Gómez Palacio, Durango
1) Injuria, Morbo, Sadico vs Cadet De La Atlanida I, Cadet De La Atlanida I, El Real
2) Camorra, Coco Amarillo, Mini Psycho vs Ángel Negro, Mr. Chucky, Novia De Chucky
3) Moro Jr., Súper Leopardo, Súper Star vs Espíritu Mágico, Insólito, Rey Dragón
4) Brillante, Mini Máximo, Piel Canela, Sexy Piscis vs Dulce Paola, Gatubela, Pentagoncito, Psycho

AAA (SAT) 11/08/2008 Lienzo Charro, Ixtapaluca, Estado de México
1) Atomic Boy & Máscarita Sagrada 2007 vs Jerrito Estrada & Mini Abismo Negro
2) Estrellita & Pimpinela Escarlata vs Pirata Morgan & Tiffany
3) Crazy Boy, Octagón, Último Gladiador vs Extreme Tiger, Histeria, Konnan

AAA (SAT) 11/08/2008 Plaza de Toros Cadereyta, Cadereyta Jiménez, Nuevo León
1) Billy Boy & Estrellita vs Ayako Hamada & Espíritu
2) La Parka Jr. & Octagón vs Pirata Morgan & Zorro

AAA (SAT) 11/08/2008 Plaza de Toros La Macarena, Uruapan, Michoacán
1) Nygma & Polvo de Estrellas vs el Ángel & Yuriko
2) El Alebrije & Súper Porky vs Decnnis & El Brazo
3) El Mesías & Gronda II vs Electroshock & Nicho el Millionario

indy (SAT) 11/08/2008 Texano Rodeo, Puebla, Puebla
1) Linda Star & Martha Villalobos vs La Chola & Rossy Moreno
2) Intocable, LA Park, Tinieblas Jr. vs Head Hunter I, Shocker, Zumbido

Page: 1 2 3 4 5

Daily Updated: This Week's Shows, Today's Shows, Last Updated
last updated: 2019-02-21 05:22

Return to Index