indy: 2008-12

<-- 2008-11 --- 2009-01 -->
CMLL . AAA . IWRG . indy . CMLL DF . AAA TV . All

indy (TUE) 12/02/2008 Arena Coliseo Monterrey
1) RBD b Dama de Hierro, Lady Puma
2) Mini Hator & Tequilita b Mini Androide & Mini Gato Volador
3) Bello Rubi & Dance Boy b Azteca Warrior & Black Soul
4) Ángel Dorado & Panthro b Cachorro Zapata & Karonte
5) 5X b Fabio Melanito

AULL (WED) 12/03/2008 Arena Lopez Mateos
0) Yakuza b Sepulturero I
1) Lady Apache & Martha Villalobos b Rossy Moreno & Vicky Carranza
2) Bronco (UWA) & Romano García b Danny Boy & Flecha (Skayde)
3) Villano IV & Villano V b Scorpió Jr. & Shu el Guerrero and Súper Astro & Ultraman and Kahoz & Rambo [Copa UWA Toreo]
4) Canek & Dos Caras Sr. DQ Dr. Wagner Jr. & Mil Máscaras

indy (THU) 12/04/2008 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Cadete De La Atlantida I & Cadete De La Atlantida II vs Camorra & Insólito
2) Dorado Jr. & Eterno vs Araña Cibernetica I & Araña Cibernetica II
3) Bella Rubi & Varita De Nardo vs Daisy Crazy & Dulce Paola [torneo Reinas]
4) Sexy Libra & Sexy Piscis vs Bety La Fea & Golden Rubi [torneo Reinas]

indy (THU) 12/04/2008 Palenque de Ylang-Ylang, Veracruz, Veracruz
1) ? & Jaguar vs ?? & Guerrero Negro
2) La Parkita & Octagoncito (original) vs Escpectrito De Ultratumba & Piratita Morgan
3) Súper Brazo, Turbo, Valiente vs Black Thunder, Mosco de la Merced, Skándalo
4) Héctor Garza & Místico vs Mr. Niebla & Negro Casas

LLF (FRI) 12/05/2008 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León
1) Hija de Karonte vs Wendy, Bombon, Dreamer
2) La Justiciera & Reyna Azteca b La Bandida & Poly Star
3) Perla Negra b Lady Puma, RBD [LLF Juvenil]
4) Princesa Sugheit & Tigresa Del Norte b Crazy Star (F) & Star Fire
5) Pink L La Chacala, Tsumani, Dama de Hierro, Angelica [hair, mask]

indy (FRI) 12/05/2008 Coliseo Fraternidad, Veracruz, Veracruz
1) Crazzy Power vs Steve
2) Jhon Terry vs Cancerbero Jr.
3) Blue Ángel, Junior, Rey Egipto vs Kronos (Veracruz), Relámpago Cadenas Jr., Tormento Chino
4) Celestial, Conquistador, Cyborg, Ferrari Jr. vs Black Baby, El Hijo Del Uitre, Matrix (Veracruz), Triple X

GLV (FRI) 12/05/2008 Plaza de Toros La Paloma, Puerto Vallarta, Jalisco
1) Bengaly Boy, Halcóncito Tapatío, Mini Rey Fuego vs ?, ??, ??
2) El Xtreme, Rey Nayar, Veloz vs Ángel De La Muerte, Black Diablo, Vaquero (indy)
3) Pequeño Babe vs Espia Mortal, El Ninja, Kid Navarro
4) Astro De Oro vs Bizarro, Flama Solra, Emviado Del Diablo, Rey Fuego, Diablo Zaddiel [hair, mask]
5) La Parkita, Máscarita Sagrada, Octagoncito (original) vs Mini Head Hunter I, Mini Head Hunter II, Pentagoncito Black

indy (SAT) 12/06/2008 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León
1) Kerbero vs Flecha De Fuego
2) Black Soul vs Black Spider
3) Titanic vs Príncipe Guerrero
4) Ángel Dorado Jr. vs Babe Fox, Xtreme Dragón

Villalobos (SAT) 12/06/2008 Centro de Rehabilitacion, Toluca, Estado de México
1) Crazy Rock, Rock Star, Tibirii Tababa vs Galardon De Plata, Maldito, Xiblaba
2) Hijo De Valiente, Medieval, Valiente Jr. vs Chavo Del Barrio I, Chavo Del Barrio II, Chavo Del Barrio III
3) Lady Star & Martha Villalobos vs Lady Metal & Lady Warrior
4) Canek Jr., Pandemónium, Pierroth II vs Huracán Ramírez, Huracán Ramírez Jr., Último Vampiro

indy (SAT) 12/06/2008 Cozumel, Quintana Roo
1) La Parkita & Máscarita Sagrada vs Mensajero Del Diablo & Proverbio
2) Espartano I & Jhonny vs Bugambilia & Rebelde Punk
3) Enrique Vera & Huracán Ramírez vs Black Shadow Jr. & Rey Persa

FCW (SAT) 12/06/2008 Cudahy Civic Cener, Cudahy, California
1) Enigma De Oro & Kayam vs Brandon Nitro & Brian Taylor [FCW TAG]
2) La Parkita & Misteriosito vs Espantito & Espectritro
3) Dos Caras Jr., El Hijo de Rey Misterio, Hijo De Sicodelico vs Damián 666, Mr. Águila, Súper Parka

FMLL (SAT) 12/06/2008 El Monte, California
1) El Hijo de Rey Misterio vs Piloto Suicida [FMLL]
2) Místico & Volador Jr. vs Averno & Euforia

indy (SAT) 12/06/2008 Gimnasio Bimbo, Veracruz, Veracruz
1) Chip vs Capitancito
2) Nimbat & Terricola vs Kimura Kat & Mendigo
3) Bad Boy & Black Demon vs Ángel Celestial & Camboyano
4) Capitán Jr. & Karina Duval vs Black Warrior (indy), Hijo Del Cirujano, Rosi Ross

indy (SAT) 12/06/2008 Gran Bodega, Unidad Comercial, Central de Abasto, Puebla, Puebla
1) Ángel Del Silencio & Ice Boy vs Black Ducky & Katarsis
2) ? & Big Mama vs Lady Maldad & Mini Dr. Muerte
3) Epidemia & Heavy Boy vs Bellito Sexy & Seint Seiya
4) ? & Sepulcro vs Quidam & Wintuck

indy (SAT) 12/06/2008 Pista La Estrella, Chimalhuacán, Estado de México
1) Príncipe vs Payaso De La Muerte
2) Scorpió Jr. vs Orgun, Dr. Karonte, Toxico AAA, Gran Markus, Protector, Rey Vikingo, Inmortal, Enfermero Jr., Mohicano, Magia Blanca, Camelon De Oro, Monje Negro

indy (SAT) 12/06/2008 Plaza La Canela, Xochitepec, Morelos
1) Aikido, Eragón, Scanner b Centinela, Kadafi, Marte
2) Lady Afrodita & Zeuxis b Princesa Zareth & Zorra
3) La Parkita & Máscarita Sagrada b Espectrito I & Espectrito II
4) El Hijo del Diablo & Sultan Jr. b Coclores & Coco Verde
5) Dr. Cerebro, Mr. México, Septiembre Negro II vs Freelance, Péndulo, Ultramán Jr.
6) Dr. Wagner Jr., El Dandy, Fuerza Guerrera b Head Hunter I, Hijo del Cien Caras, Veneno

indy (SUN) 12/07/2008 Arena Aficion
1) Dr. Boris vs Meteoro
2) Gran Guerrero & Hijo De Colmillo Blanco vs Colmillo Blanco Jr. & Inoslito
3) Sareth & Sheena vs La Fugitiva & Lady Afrodita
4) Ángelus, Aquaman, Ninja de Fuego vs Maldito Jr., Tuzo Infernal I, Tuzo Infernal II

IWRG, AZTECA (SUN) 12/07/2008 Arena Naucalpan
1) Eragón & Goleador b Anticristo Jr. & Némesis
2) Comando Negro & Trauma II b Freelance & Péndulo
3) Black Terry, Cerebro Negro, Dr. Cerebro b Oficial 911, Oficial AK47, Oficial Fierro © [EdM Trios]
4) Cien Caras Jr., Hijo de Máscara Año 2000, Hijo del Cien Caras b Arlequín, Pierroth II, Trauma I
5) Scorpió Jr. DQ Máscara Año 2000 Jr. [IWRG Rey del Ring]
6) Fuerza Guerrera, Súper Astro, Tinieblas Jr., Zumbido b Head Hunter I, Masada, Máscara Año 2000, Tetsuya

indy (SUN) 12/07/2008 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Cometa 2000 vs Guerrero Azteca
2) Dark Ángel (GP) vs Guerrero Imperial
3) Águila Negra & Camorra vs Camorra Jr. & Judicial
4) Águila Del Espacio I & Águila Del Espacio II vs Detector Jr. & New Warrior

indy (SUN) 12/07/2008 Arena Ray Alcantara, Oaxaca, Oaxaca
1) Dr. Muerte Jr. & Mini Vuelo b Samael & Zombie Jr.
2) Turbo (Oaxaca) & Zafari b Estrella Rebelde & Soberbio I
3) Arkanos & Casanoa b Dios Egipcio & Triki Traka
4) Linda Witch, Perro Mastin, Súper Águila b Caballero Jr., Cobra Negra, Guerrero

indy (SUN) 12/07/2008 Auditorio Unidad Deportiva, Cuautla, Morelos
1) Cabo Moreno Casas, Cabo Power Ragner, Mexicat vs Asabel (CSL), Halcón, Zarpa HNegra

PROLLM (SUN) 12/07/2008 Coliseo Coacalco, Coacalco, Estado de México
1) Chamaco Maravilla & Thunderbird vs Betos Boy & Cyrus 1ra Lucha Coliseo Coacalco 7Dic08 (posted by neotexanomx)
2) Black Mromo & El Charro vs Forastero & Heracles 2da Lucha Coliseo Coacalco 7Dic08 (posted by neotexanomx) Heracles y Forastero golpean a Charro y Black Morbo 7Dic08 (posted by neotexanomx)
3) Daga, Lobo Metálico, Rudy Garduño vs Eterno, Niebla Negra I, Niebla Negra II 3ra Lucha Coliseo Coacalco 7Dic08 (posted by neotexanomx) Reto de Eterno y contestacion de Niebla 7Dic08 (posted by neotexanomx)
4) Huizar & Maverick vs Epidemia & Latin Brother 4ta Lucha Coliseo Coacalco 7Dic08 (posted by neotexanomx)
5) Judas el Traidor, Magnífico, Negro Navarro vs Loco Max, Puma King, Tiger Kid 5ta Lucha Coliseo Coacalco 7Dic08 (posted by neotexanomx) Negro Navarro y Loco Max 7Dic08 Coliseo Coacalco (posted by neotexanomx)

indy (SUN) 12/07/2008 Coliseo Fraternidad, Veracruz, Veracruz
1) La Jarochita vs Shun Ly
2) El Ángel, Junior, Kato vs Apolo Segovia, Aracnfobia, Black Jack
3) Aritmetico, Celestial, Rey Egipto, Sangre Y Fuego vs Acero, Relámpago Cadenas Jr., Rockero Infernal, Tormento Chino

indy (SUN) 12/07/2008 Colombia de Guadalupe, Malinaltepec, Guerrero
1) As De Espadas & Plativolo De Plata vs As De Oros & Rayo Hidalguenese
2) Estrella Marina & Maleante Hidalguense vs Cuervo Negro & Payaso De Rodeo
3) Cometa De Oro, Cometa De Plata, Halcón De Fuego vs Gatillero I, Gatillero I, Pekines

indy (SUN) 12/07/2008 Deportivo Lee Roy, Torreón, Coahuila
1) Relámpago Negro vs Inmortal
2) Black Bull & Caballero Águila vs Aries & Dinámico
3) Circus, Eterno, Payasito vs Blazer, Depredador, Sepultura
4) Dulce Paola & Sexy Libra vs Sadico & Zayco
5) Black Jet & Kain vs Centella Azul Jr. & El Dorado

indy (SUN) 12/07/2008 Pista el Molinito, Naucalpan, Estado de México
1) Blue Ryder vs Demonio Gato
2) Lunático & Súper Black vs Latino Man & Mojado
3) Rey Flecha, Serpiente Dorada, Tornado vs Craneo, Genio Jasan, Rey Celeste
4) Águila Misteriosa, Azazel, Estruendo vs Arafat, Espantapájaros I, Espantapájaros II
5) Coco Rojo, Coco Verde, Cocolores vs Batman, Mimo, Rey Bucanero

PdM (SUN) 12/07/2008 Sala de Armas Magdalena Mixhuca, Ciudad México, Distrito Federal
1) Dr. Markus & Gran Markus Jr. b Bugambilia & Metal Boy
2) Esther Moreno & Martha Villalobos b Ayako Hamada & Rossy Moreno
3) Black Spirit, Súper Nova, Turbo b Black Thunder, Cerebro Negro, X-Fly
4) Intocable, Rayman, Súper Crazy b Damián 666, Head Hunter II, Mr. Águila
5) Cibernético, Dr. Wagner Jr., el Hijo del Perro Aguayo b Head Hunter I, LA Park, Olímpico

indy (SUN) 12/07/2008 San José del Cabo, Baja California Sur
1) Cabo Power Ranger b Zarpa Negra
2) Moreno Casas b Halcón (Cabo) [FLLP MIDDLE]

AMLL (SUN) 12/07/2008 Valladolid, Yucatán
1) Panther Boy Jr. & Red Scorpion vs Darko & Equinoccio
2) La Parkita & Máscarita Sagrada vs Mensajero del Diablo & Proverbio
3) Bugambilia & Johny Reina vs ? & Black Poison
4) Enrique Vera, Espartano I, Huracán Ramírez vs Black Shadow Jr., Rebelde Punk, Rey Persa

indy (MON) 12/08/2008 La Colnial, Nuevo Laredo, Tamaulipas
1) Darkon & Furia Rebelde b Derblack & Silver Tigre
2) Hombre De Negro, Marvick, Sobredosis b Estrella Universal, Master Boy, Serbu Jr.

indy (TUE) 12/09/2008 Arena Coliseo Monterrey
1) Mini Androide & Mini Gato Volador vs Mini Hator & Mini Tequilita
2) Chica De Arbia & Gardenia Azteca vs Bello David & Rosa Blanca
3) Bam Bam & Latin Heart vs Dr. Tormenta & Sexy King
4) Androide & Rey Sagitario Jr. vs Ángel Dorado Jr. & Corazón Adicto
5) Casanova & Símbolo vs Estrella Dorada Jr. & Golden Boy

indy (THU) 12/11/2008 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Cadet De La Atlantida I & Cadet De La Atlantida II vs Camorra & Insólito
2) Dorado Jr. & Eterno vs Araña Cibernetica I & Araña Cibernetica II
3) Sexy Libra & Sexy Piscis vs Bety La Fea & Golden Rubi [Torneo Las Reynas]
4) Bella Rubi & Varita De Nardo vs Daisy Crazy & Dulce Paola [Torneo Las Reynas]

indy (THU) 12/11/2008 Arena Ray Alcantara, Oaxaca, Oaxaca
1) Zombie Jr. b Chamorro II
2) Soberbios I & Soberbios II b Estrella Rebelde & Pequeño Safari
3) Challenger, Mini Vuelo Espacial, Súper Águila b Arkanos, Caballero Jr., Casanova
4) La Máquina, Perro Mastin, Triki Traka b Apolo I, Apolo II, Guerrero Estelar

LLF (FRI) 12/12/2008 Arena Coliseo Monterrey
1) Dreamer & RBD b Bombo & Hija de Karonte
2) Perla Negra b Angelica © [LLF Juvenil]
3) Tsunami b Bandiada
4) La Chacala & Tigre Del Norte b Pink & Simply Luscious

indy (FRI) 12/12/2008 Mercado de las Palmas, Ciudad Nezahualcóyotl, Estado de México
1) Sable Jr. vs Majestico, Estrella Del Futuro I, Estrella Del Futuro II, Príncipe Tormenta Jr., Dragón Chino, El Gitano, Potro De Plata
2) Estrella Del Futuro II b Príncipe Tormenta [hair]
3) Apocalipsis, Arkángel de la Muerte, Dr. X vs Metálico, Starman, Tony Rivera

indy (FRI) 12/12/2008 Terraza Elma, Apodaca, Nuevo León
1) Cirujano vs Kerberos
2) Mr. Star vs Baazooka
3) Al Capone & Frank Nitti vs Aladino & Chuta
4) Doberman & Máscara De Acero vs Black Metal & Rocko
5) Chica de Arabia, Corazón Adicto, ReyImagen vs Androide, La Momia De Egipto, Maldad Adicta

GALLI (SAT) 12/13/2008 Addison Communinty Center, Addison, Illinois
1) El Chilango vs Carlos Robles
2) Centellas De Oro, Furia Roja, Pinocho vs Emperador Azteca, Fúnebre, Venom
3) Dave Storm vs Tony Scarpone
4) El Tigre & Meteoro I vs Bryce Benjamin & Gringo Loko
5) Slayer vs Amenaza Del Siglo
6) Guardián, Némesis, Tokio Lee vs Guerrillero, Pentagon Del Infierno, Yakuza
7) Samurai vs Charly Manson Jr. [GALLI]

source: https://scontent.ford1-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/1513228_692091277489580_367132832_n.jpg?oh=e3aee57cc2b949aceb67d6e3f516633b&oe=57976BEE

(scontent.ford1-1.fna.fbcdn.net)

DTU (SAT) 12/13/2008 Autolavado VM, Tulancingo, Hidalgo
***DTU Uno***
1) Black Master vs Flamita, Dinastía
2) Konami vs Gato Eveready
3) Crazy Boy vs Money Pack, Dance Boy, Drastik Boy, Demente Extreme, Hormiga, King Cobra, Black Fire, Muerte Bucanera, Demoledor, Águila Misteirosa
4) Paranokio vs Toxico AAA
5) Aeroboy vs Furor, Talaxys
6) Radge © vs Freelance [DTU] Part 1 (posted by WarriorsX2000) Part 2 (posted by WarriorsX2000)
7) Último Gladiador vs Pesadilla, Súper Mega Part 1 (posted by WarriorsX2000) Part 2 (posted by WarriorsX2000)
8) Violento Jack vs Extreme Tiger Part 1 (posted by WarriorsX2000) Part 2 (posted by WarriorsX2000) Part 3 (posted by WarriorsX2000)

indy (SAT) 12/13/2008 Gimnasio Bimbo, Veracruz, Veracruz
1) Acuaman, Capitán Jr., Fantasmon vs Black Demon, El Mendigo, Terricola
2) Bat Boy & Micro Capitancito vs Mata Viejitas & Micro Chip
3) Drago Negro vs AFI, Kimura Kat, Águila Sensei, Ángel Celestial, Infernal

FMLL (SAT) 12/13/2008 Guadalajara Lucha Libre Festival, Guadalajara, Jalisco
1) Flor Metálica & Lola González vs Josseline & Súper Estrellas
2) Pandita, Súper Muñeco, Súper Pinocho b Coco Rojo, Coco Verde, Cocolores
3) Súper Pinocho b Pandita [mask]
4) Solar I b Negro Navarro, El Engendro Fall 1 (posted by WarriorsX2000) Fall 2 (posted by WarriorsX2000) Fall 3 (posted by WarriorsX2000)
5) Cien Caras, Máscara Año 2000, Universo 2000 b Emilio Charles Jr., Scorpió Jr., Zumbido
6) Cibernético, Rayo de Jalisco Jr., Tinieblas Sr. b Head Hunter I, LA Park, Monsther Fall 1 (posted by WarriorsX2000) Fall 2 (posted by WarriorsX2000) RAYO DE JALISCO JR,CIBERNETICO VS LA PARK,HEAD HUNTHER 2008 (posted by decadas80s90s2000)

LuchaMax (SAT) 12/13/2008 Municipal Auditorium, Shreveport, Louisiana
1) Rey Lancer b El Monje
2) Bad Boy b Crazy
3) El Chupacabra b Rudy Boy González
4) Mistico (Juarez) DCO Magno (Chihuahua)

TORYUMON MEXICO (SUN) 12/14/2008 Arena Coliseo
1) Negro Navarro & Tatsuya b Masada & Nosawa
2) Marcela & Pequeño Ninja b Mima Shimoda & Pequeño Damian 666
3) Satoshi Kajiwara b Adam Bridle, Ministro, Súper Camaleón, Trauma I, Trauma II, Disturbio, Miedo [Young Dragon Cup]
4) Brazo de Oro, Brazo de Platino, Valiente b Black Warrior, Loco Max, Shigeo Okumura
5) Ohara b Último Dragón © [NWA IJH] highlights (posted by drlandru)

indy (SUN) 12/14/2008 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Cometa 2000 vs Águila Azteca
2) Dark Angelous vs Guerrero Imperial
3) Águila Negra & Rey Fobia vs Camorra Jr. & Judicial
4) Águila Del Espacio I & Águila Del Espacio II vs Detector Jr. & New Warrior

indy (SUN) 12/14/2008 Arena Ray Alcantara, Oaxaca, Oaxaca
1) Dios Egipcio b Zombie Jr.
2) Soberbios I & Soberbios II vs Safari & Turbo
3) Perro Mastin, Traidor, Triki Traka b Apolo I, Pepe Cisneros, Tony Cisneros

PROLLM (SUN) 12/14/2008 Coliseo Coacalco, Coacalco, Estado de México
1) Lady Star DQ Lady Niebla 1ra Lucha Coliseo Coacalco 14Dic08 (posted by neotexanomx)
2) Betos Boy & Heracles b Black Morbo & Cyrus 2da Lucha Coliseo Coacalco 14Dic08 (posted by neotexanomx)
3) Niebla Negra I, Niebla Negra II, Rudy Garduño b Daga, Eterno, Lobo Metálico 14 de Diciembre Coliseo Coacalco, Desquite rudo 3ra lucha (posted by neotexanomx) 14Dic08 Coliseo Coacalco Negro Navarro luciendose (posted by neotexanomx) 3ra Lucha Coliseo Coacalco 14Dic08 (posted by neotexanomx) Los vuelos de la 3ra lucha14 Dic 08 Coliseo Coacalco (posted by neotexanomx)
4) Fórmula Jr. & Huizar b Alma Negra & Epidemia 4ta Lucha Coliseo Coacalco 14Dic08 (posted by neotexanomx)
5) Justiciero, Negro Navarro, Romano b Bronco III, Dr. X, Satánico 5ta Lucha Coliseo Coacalco 14Dic08 (posted by neotexanomx)

Fraternidad 2000 (SUN) 12/14/2008 Coliseo Fraternidad, Veracruz, Veracruz
1) Crazy Power b Suspect
2) Xtreme b Cancerbero Jr.
3) Black Baby, Black Jack, Kronos (Veracruz) b Ángel del Misterio, Cyborg, Enigma
4) Bala De Plata, Blue Ángel, Ferrari Jr. b Matrix, Relámpago Cadenas Jr., Triple X

indy (SUN) 12/14/2008 Deportivo Lee Roy, Torreón, Coahuila
1) El Herrero & Relámpago Negro vs Aries & Inmortal
2) Águila II & Black Bull vs Águila I & Dinámico
3) Caballero Halcón, Circus, Payasito vs Averno (Laguna), Blue Ángel, Sepultura
4) Dulce Paola & Sexy Libra vs Sadico & Zayco
5) Black Boy, Brillante, Dorado Jr. vs ?, El Tackle, Vigilante

PdM (SUN) 12/14/2008 Guadalajara Lucha Libre Festival, Guadalajara, Jalisco
1) Cruz Diablo Jr. & Jaque Mate Jr. b Pinocho 3000 & Súper Muñeco Jr.
2) Kung Fu Jr. & Ultramán Jr. b Canek Jr. & Hijo de Pierroth (IWRG)
3) Ángel Blanco Jr., Axxel, Rayman b Cien Caras Jr., El Hijo del Diablo, Máscara Año 2000 Jr.
4) Américo Rocca & El Hijo de Rey Misterio b El Hijo De Huracán Ramírez & Huracán Ramírez and Fuerza Guerrera & Juventud Guerrera and El Fantasma & Fantasma Jr. [torneo]
5) Dr. Wagner Jr. & Tinieblas Jr. b El Hijo de Aníbal & el Hijo del Perro Aguayo

indy (SUN) 12/14/2008 La Fantasia, Houston, Texas
1) Eragón b La Justicia
2) Shinobu b Phoenix
4) León Mágico & Rayo Dorado b Darko & Poder Nocturno
5) Hector Montoya b Siklon
5) Aztek King & Silver Star b Hijo de Markus & Soberano
6) LA Park, Mr. Texas, Pentagon Black b Antifaz del Norte, Head Hunter II, Maniaco

indy (SUN) 12/14/2008 Poliforum Zamna, Mérida, Yucatán
0) Tornito b Escorpión Rojo [mask, ruleta de la muerte]
2) Lobo Salvaje & Súper Piloto NC Batman & Hombre Araña
3) Damián 666 & Mr. Águila b Cobraman & Máscara Año 2000
4) El Hijo Del Santo & Intocable b Súper Crazy & Zumbido

indy (SUN) 12/14/2008 Tulcingo del Valle, Puebla
1) Último Ninja vs Astucia
2) Peregrino & Sangre Suicida vs Kido & Urko
3) Chispita & Dama Del Ring vs La Chola & Mohicaa
4) La Parkita & Octagoncito (original) vs Máscarita Año 2000 & Pequeño Universo 2000
5) Ángel De Los Niños, Divina, Rey Del Futuro vs Enfermero Jr., Mohicano, Pulpo Negro

PdM (MON) 12/15/2008 Centro Civico Nueva Aragon, Ecatepec, Estado de México
1) Black Thunder & Vampiro Metálico vs Black Man Jr. & Turbo
2) Cripta, Sepulcro, Skayde vs Payaso Amarillo, Payaso Blanco, Payaso Negro
3) Dr. Wagner Jr., Intocable, Juventud Guerrera vs Cibernético, Damián 666, el Hijo del Perro Aguayo

indy (TUE) 12/16/2008 Arena Coliseo Monterrey
1) Mini Androide & Mini Gato Volador b Mini Hator & Tequilita
2) La Bestia & Rosa Salvaje b Príncipe Guerrero & Rey Demonio Jr.
3) Androide & Dr. Tormenta b Corazón Adicto & Latin Heart
4) Sergio Romo Jr. b Estrella Dorada Jr.
5) Rey Sagitario & Símbolo b Ángel Dorado Jr. & Golden Boy

Page: 1 2

Daily Updated: This Week's Shows, Today's Shows, Last Updated
last updated: 2019-04-22 05:25

Return to Index