indy: 2009-03

<-- 2009-02 --- 2009-04 -->
CMLL . AAA . IWRG . indy . CMLL DF . AAA TV . All

indy (SUN) 03/01/2009 Arena Aficion
2) Chico Malo I & Chico Malo II b Krypton & Piel Roja
3) Star Fire b Selene
4) Drastik Boy & Maldito Jr. b Blue Prince I & Blue Prince II
5) Ciclón Ramírez & Huracán Ramírez b Colmillo Blanco & Jaque Mate

BJC (SUN) 03/01/2009 Arena Aragon, Ecatepec, Estadio de México
1) Tatuaje b Aquiles
2) Águila Tapada & Metal b Celta King & Verdugo Negro
3) Extraño & Pincho 3000 b Canelo Juarez & El Coyote
4) Andy Barrow & Johnny Barrow b Epidemia & Heavy Boy
5) Cuchillo, Mini Cuchillo, Panterita b Antar, Messala, Sairus (Aficion)

indy (SUN) 03/01/2009 Arena Azteca Budokan, Ciudad Nezahualcoyotl, Estado de México
1) Guardián & Mimo vs Chavo Banda & Lockman
2) Golden Bull, Luis Cirio, Tony Cirio vs Rey Neza, Súper Insecto, Súper Mosca
3) Máscarita Brillante & Máscarita De Oro vs Máscarita Año 2000 & Mini Cibernetico
4) Hijo de Máscara Año 2000 & Último Vampiro vs Enfermero Jr. & Hijo de Gran Markus
5) Gran Markus, Monsther, Rambo vs Coco Blanco, Coco Verde, Cocolores

Dinastia (SUN) 03/01/2009 Arena Azteca Budokan, Ciudad Nezahualcoyotl, Estado de México
1) El Mimo & Guardián vs Chavo Banda & Loock Man
2) Golden Boy, Luis Cirio, Tony Cirio vs Rey Neza, Súper Insecto, Súper Mosca
3) Máscarita Brillante & Máscarita De Oro vs Máscarita Año 2000 & Mini Cibernetico
4) Hijo de Máscara Año 2000 & Último Vampiro vs Enfermero Jr. & Hijo de Gran Markus
5) Gran Markus Jr., Monsther, Rambo vs Coco Rojo, Coco Verde, Cocolores

Toryumon Mexico (SUN) 03/01/2009 Arena Coliseo
1) Trauma I & Trauma II b Ministro & Súper Camaleón
2) Pequeño Damian 666 & Pequeño Universo 2000 b Iguanita & Pequeño Ninja
3) Solar I b Negro Navarro
4) ?, Adam Bridle, Durango Kid b Loco Max, Shigeo Okumura, Skándalo
5) Ohara b Brazo de Platino [hair]

indy (SUN) 03/01/2009 Arena Colonial, Houston, Texas
1) Jessy Lucas vs Descuartizador
2) Apolo Estrada, Estrella Universal, Sangre Chicana Jr. vs May Flowers, Mortal USA, Polvo de Estrellas
3) Decnnis, El Brazo, Escorpión Negro Jr. vs Rió Bravo, Tigre Cota, Tito Santana II

Wagner (SUN) 03/01/2009 Arena Lopez Mateos
1) Chico del Barrio & Yakuza b Ángel o Demonio & Carta Brava Jr. I
2) Rey Krimen, Sepulturero I, Terry 2000 b Epitafio, Herejía, Rocky Santana
3) Bugambilia & Rossy Moreno b Caricia & Esther Moreno
4) Scorpió Jr. & Zumbido b Hijo del Cien Caras & Máscara Año 2000 Jr. [torneo, semifinal]
5) Súper Caló & Veneno b Intocable & Yakuza [torneo, semifinal]
6) Scorpió Jr. & Zumbido b Súper Caló & Veneno [torneo, final]
7) Dr. Wagner Jr. & Olímpico DQ Canek & Cibernético

indy (SUN) 03/01/2009 Arena San Juan Pantitlan, Ciudad Nezahualcóyotl, Estado de México
1) Ángel Diabólico & Dr. Nefasto vs Águila Del Sur & Estrella Imperial
2) Eleggua & Elemento vs Avisman Jr. & Mini Rayo Dorado
3) Legionario, Tanque Infernal, Zorro Tapado vs Azteca Budokan, Rey Dragón, Rey Neza
4) Comando II, El Lacandón I, Lacandón II vs Rayo Dorado I, Rayo Dorado II, Turako
5) Contra Cara, Rayo Tapatío I, Rayo Tapatío II vs Comando I, Payaso Infernal, Payaso Maldad

indy (SUN) 03/01/2009 Arena Solidaridad
1) Angelics & Mini Hator vs Bombon & Mini Gato
2) Black Soul, Furora, Titanic vs Azteca Warrior, Galactar, Voltaje Negro
3) Apolo Estrada Jr., Astro Negro Jr., Mongol Chino Jr. vs Babe Fox, Sky, Turbina
4) Diluvio Negro I & Estrella Dorada vs Black Demon & Rey Hechicero
5) Diluvio Negro II, Hator, Mongol Chino vs Aventurero, Gato Volador, Sangre Chicana

indy (SUN) 03/01/2009 Bahía Kino, Sonora
1) Incógnito & Pequines vs Halcón Salvaje & Súper Átomo
2) Cometa De Oro & Tuzo I vs Gatillero I & Gatillero II

PROLLM (SUN) 03/01/2009 Coliseo Coacalco, Coacalco, Estado de México
1) Blackie & Flor Azteca b Dalton & Lady Niebla Coliseo Coacalco 1ra Lucha 1Mar09 (posted by neotexanomx)
2) Impulso & Wotan b Fire Fox & Maverick Coliseo Coacalco 2da Lucha 1Mar09 (posted by neotexanomx)
3) Huizar, Judas el Traidor, Latin Brother b Daga, Eterno, Viento Negro Coliseo Coacalco 3ra Lucha 1Mar09 (posted by neotexanomx)
4) Atlantis & Magnífico b Fabián el Gitano & Hijo del Fantasma Coliseo Coacalco 4ta Lucha 1Mar09 (posted by neotexanomx)
5) Cyrus b Betos Boy [hair] Coliseo Coacalco 5ta Lucha 1Mar09 (posted by neotexanomx)
Cryus took Betos Boy's hair

Fraternidad (SUN) 03/01/2009 Coliseo Fraternidad, Veracruz, Veracruz
1) Zafiro vs Steve
2) Cancerbero Jr. vs Century 2000
3) Ángel del Misterio, Arimetico, Blue Ángel, Sangre Y Fuego vs Arachnofobia, Black Jack, Cronos, Trueno Infernal
4) Acero, Hijo del Buitre, Tormento Chino vs Black Baby, Matrix, Triple X

indy (SUN) 03/01/2009 Deportivo Valle de Santiago, Ecatepec, Estado de México
1) Celta King & Metal vs Ángel Ambiental & Verdugo Negro
2) Cazador Salvaje, Máscara Oriental, Súper Pinocho 3000 vs Black Star, Canelo Juarez, Coyote
3) Andy Barrow & Johnny Barrow vs Epidemia & Heavy Boy [BJC TAG]
4) Cuchillo, Mini Cuchillo, Pantera vs Antar, Messala, Sairus (Aficion)

indy (SUN) 03/01/2009 Plaza de Toros la Monumental, Tepetlixpa, Estado de México
1) Chivita, Hijo Del Huracán Ramírez, La Parkita vs Calaquita, Espectrito De Ultratumba, Hijo Del Enrique Vera
2) Axxel, Máscara Sagrada, Súper Muñeco vs Enrique Vera, Ramstein, Virus

indy (SUN) 03/01/2009 Vaqueros, San Nicolás, Monterrey, Nuevo León
1) Lady Puma vs RBD
2) Dremmer vs La Justiciera
3) La Bandida vs Hija de Karonte
4) Flor de Loto vs Poly Star
5) Freedmon & Princesa Sugheit vs La Chacala & Tsunami

indy (MON) 03/02/2009 Arena Xalapa, Xalapa, Veracruz
1) Hijo Del Chicano vs Mexican Dragón
2) Boomerang & Fugaz vs Cherokee & Rey Infierno
3) Incognito Jr. & Último Heroe vs Guerrero de la Noche & Pegasso Black
4) Poseidón & Soldado Anomio vs Pegasso De Plata & Planetario
5) Águila De Plata, El Gore, Samuray vs Crazy Man, Eslabón Perdido, GMC

indy (TUE) 03/03/2009 Arena Coliseo Monterrey
1) Sick Boy vs Murder Ángel, Xtreme Dragón, Insane
2) Golden Boy vs Lover Boy
3) Sergio Romo Jr. vs Rey Sagitario
4) Ángel Dorado Jr. & Huracán Ramírez Jr. vs Rey Demonio Jr. & Súper Nico

indy (THU) 03/05/2009 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Camorra Jr. & Detector Jr. vs Águila Negra & Imperio Negro
2) Mini Psycho & Ricky Estrada vs Mini Pentagoncito & Mini Sexy Piscis
3) Camorra & Dulce Paola vs Brillante I & Eterno
4) Dorado Negro, Piloto Negro, Sexy Piscis vs Araña Cibernetica I, Araña Cibernetica II, Psycho

UWF (FRI) 03/06/2009 Arena Colonial, Houston, Texas
1) Fenomeno & Rayo Potosino vs Energumeno & Puma Del Norte
2) Doc Love vs Lexus
3) Black Cat & Esther Moreno vs Doberman & Xochitl Hamada
4) Cinthia Moreno, Mr. Peligro, Oriental vs Javio Jr., Javio VI, Rossy Moreno

LLF (FRI) 03/06/2009 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León
1) Hija de Karonte b Emperadora
2) Dama de Hierro, Hija de Karonte, Lady Puma vs Angelica, Bombon, La Rebelde
3) La Justiciera & Pink vs La Chacala & Maremoto
4) Crazy Star (F), Sexy Queen, Star Fire b Dark Fantasy, La Bandida, Poly Star

KAOZ (SAT) 03/07/2009 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León
1) Neurosis b Flecha Fuego
2) Mortifero b Delirio, Misionero
3) Lord Byron b Xtreme Dragón
4) Black Soul b Rey Unicornio, Titanic, Insane

source: https://i.imgur.com/bpFonJy.png

(i.imgur.com)

BAJA STAR (SAT) 03/07/2009 Auditorio de Tijuana, Tijuana, Baja California
1) Horuz & Randoz vs Stigma & Tucan
2) El Celestial, Kendo Jr., Kid Relámpago vs Halcón Tapatío, Mr. Maldito, Silver Star
3) Camaleón de Oro, Rubi Gardenia, Venum Black vs Enfermero, Mortiz, Star Boy
4) Blue Panther & Último Guerrero vs Villano III & Villano V

FCW (SAT) 03/07/2009 Cudahy Civic Cener, Cudahy, California
1) Jaguar de Oro & Lil Cholo b Maxim & Rogelio Ruiz
2) Vintage Dragón DDQ Ryan Taylor
3) Black Metal & Capitán Calico b Enigma De Oro & Kayam [FCW TAG]
4) Matt Jackson, Nick Jackson, Tito Santana (US) b Brandon Cutler, Dustin Cutler, King Haku
5) Felino & Rayman b El Hijo del Solitario & Emilio Charles Jr.
6) Scorpió Jr. b Rey Misterio [FCW TITLE]

FULL (SAT) 03/07/2009 Estadio de Béisbol Hermanos Serdán, Puebla, Puebla
1) Cibernético, Damián 666, Rossy Moreno b Dr. Wagner Jr., Máscara Año 2000, Universo 2000 [losers advance, quarterfinal]
2) El Hijo Del Santo, Olímpico, Súper Muñeco b Cien Caras Jr., el Hijo del Perro Aguayo, Máscara Sagrada [losers advance, quarterfinal]
3) Intocable, Tinieblas Jr., Zumbido b Esther Moreno, Lizmark Sr., Veneno [losers advance, quarterfinal]
4) Fantasma Jr., Rayo de Jalisco Jr., Villano III b Dos Caras Sr., Huracán Ramírez Jr., LA Park [losers advance, quarterfinal]
5) Dos Caras Sr., Huracán Ramírez Jr., LA Park b Dr. Wagner Jr., Máscara Año 2000, Universo 2000 [losers advance, semifinal]
6) El Hijo Del Santo, Olímpico, Súper Muñeco b Intocable, Tinieblas Jr., Zumbido [losers advance, semifinal]
7) Intocable, Tinieblas Jr., Zumbido b Dr. Wagner Jr., Máscara Año 2000, Universo 2000 [losers advance, final]
8) Máscara Año 2000 L Dr. Wagner Jr., Universo 2000 [hair]

LUM (SAT) 03/07/2009 Parque Tolteca, Guadalupe, Nuevo León
1) Barba Roja, Hijo de Pirata Morgan, Pirata Morgan Jr. vs Koko Viper, Memo Valles, Potro Jr.
2) Difunto I, Difunto II, Sangre Chicana vs ?, Pirata Morgan, Silver Star

indy (SUN) 03/08/2009 Arena Aficion
1) Lee Extreme vs Dr. Boris
2) Bravo Del Norte & Dark Gladiador vs Krypton & Millenium
3) Chico Che & Pandemónium vs Blue Prince I & Blue Prince II
4) Maldito Jr., Mima Dark, Ninja de Fuego vs Colmillo Blanco, Luger, Piel Roja

indy (SUN) 03/08/2009 Arena Jalisco, Guadalajara, Jalisco
1) Águila Guerrera, Black Jack, Bucanero Jr., Cien Caras Jr. b Ángel Blanco Jr., Makabre, Rayman
2) Bestia Roja, Imprio, Terry Kiss b Diamante Negro (Guadalajara), Laer, Laser Boy
3) Hechicero & Violento b Rey Sepulcro & Zuni
4) Espiga De Oro & Pluma Negra b Androide & Molacho García

AULL (SUN) 03/08/2009 Arena Lopez Mateos
1) Dinamo & Silver Dragón vs Neurosis & Rey Toro
2) El Lacandón I & Lacandón II vs Ángel Diabólico & Fuerza Salvage
3) Mr. Potro, Súper Panda, Yakuza vs Cerebro Maligno, El Chacal, Iron Master
4) Epitafio, Herejía, Rocky Santana vs Rey Krimen, Sádico, Terry 2000
5) Fantasma Jr., Kung Fu Jr., Pantera vs Enfermero Jr., Gran Markus Jr., Sepulturero I

indy (SUN) 03/08/2009 Arena San Juan Pantitlan, Ciudad Nezahualcóyotl, Estado de México
1) Mini Rayo Dorada & Saeta King vs Capulin Negro & Dragón Azteca
2) Anima I, Anima II, Aparecido Negro vs Azteca Budokan, Rey Dragón, Rey Neza
3) Comando II, Coomando I, Johnny El Suavectico vs Rayo Dorado I, Rayo Dorado II, Turako
4) Black Bird I, Black Bird II, Contra Cara vs Payaso I, Payaso II, Tauro De Creta

indy (SUN) 03/08/2009 Arena Solidaridad
1) Black Soul, Titanic, Voltaje Negro vs Átomo, Galactar, Latino
2) Babe Fox, Sky, Turbina vs Guerrero Griego, Neno, Símbolo
3) Bella Karina, Gato Volador, Silver Star vs Astro Negro Jr., Black Diamond, Mongol Chino Jr.
4) Barba Roja, Hijo de Pirata Morgan, Pirata Morgan, Pirata Morgan Jr. vs Diluvio Negro II, Mongol Chino, Monje Negro Jr., Sangre Chicana
5) Apolo Estrada, Hator, Rey Hechicero vs Aventurero, Diluvio Negro I, Estrella Dorada

PROLLM (SUN) 03/08/2009 Coliseo Coacalco, Coacalco, Estado de México
1) Flor Azteca vs Lady Niebla Coliseo Coacalco 1ra Lucha 8Mar09 (posted by neotexanomx)
2) Aleph & Firefox vs Espejismo & Mr. Surf Coliseo Coacalco 2da Lucha 8Mar09 (posted by neotexanomx)
3) Cyrus, Huizar, Maverick vs Betos Boy, Niebla Negra I, Niebla Negra II Coliseo Coacalco 3ra Lucha 8MAr09 (posted by neotexanomx)
4) Daga, Eterno, Huizar vs Federal, Forastero, Latin Brother Coliseo Coacalco 4ta Lucha 8Mar09 (posted by neotexanomx)
5) Justiciero & Veneno vs Arkángel de la Muerte & Loco Max Coliseo Coacalco 5ta Lucha 8Mar09 (posted by neotexanomx)

indy (TUE) 03/10/2009 Arena Coliseo Monterrey
1) Orión b Trivial
2) Príncipe Azteca II b Curcifijo
3) Pedro Navajas & Xtreme Dragón b Kaientai & Lord Byron and Erick Snake & Sick Boy
4) Androide & Sergio Romo Jr. b Corazón Adicto & Golden Boy *
5) Ángel Dorado Jr. & Street Boy b Black Mamba & Rey Sagitario *

indy (WED) 03/11/2009 Gimnasio el Ranchero, Gómez Palacio, Durango
1) Rey Dragón vs Zaracatan
2) Mini Máximo & Mini Sexy Piscis vs Mini Psycho & Ricky Estrada
3) Leopardo Negro, Oso Negro Jr., Súper Star vs Brillante I, Cadete De La Atlantida, Sexy Piscis
4) La Sombra & Moro Jr. vs Espacial & Insólito

WAGNER (THU) 03/12/2009 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Black Boy, Brillante I, Dorado Jr. vs Araña Cibernetica I, Araña Cibernetica II, Araña Cibernetica III
2) Conflictus & Sexy Piscis vs Barba Roja & Hijo de Pirata Morgan
3) Pirata Morgan & Pirata Morgan Jr. vs Dr. Wagner Jr. & Stuka I

LLF (FRI) 03/13/2009 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León
1) Lady Jaguar & Lady Maravilla b Guerrera Otomi & Mini Puma
2) Jossy & La Rebelde b La Emperadora & Lady Puma
3) Hija de Karonte b La Rebelde
4) Angelica & La Chacala DQ La Nazi & Poly Star

PRI (FRI) 03/13/2009 Auditorio Municipal, Tampico, Tamaulipas
1) Bulldozer, Corsario Blanco, Impulso b Araña Maligna I, Araña Maligna II, Disturbio Ledesma
2) Dr. Pólux & La Justiciera b La Bandida & Rey Morgan
3) Panterita Del Ring & Panthro b Orquídea Negra & Sexy Libra
4) Gato Volador, Súper Parka, Tigre Universitario b Difunto I, Difunto II, Mongol Chino
5) Huracán Ramírez, Rayo de Jalisco Jr., Tinieblas Sr. b Cien Caras, Sangre Chicana, Villano III

LMDLL (FRI) 03/13/2009 Circulo Mercantil, Monterrey, Nuevo León
1) Gato Fantasma vs Black Nazi
2) Príncipe Oro vs Príncipe Guerrero
3) Ares & Rey Hechicero vs Black Demon & Silver Star
4) Panthro vs Mongol Chino
5) Oriental I & Orientale II vs Furor & Galactar
6) Mario Segura vs Centurión Negro
7) Diluvio Negro I & Diluvio Negro II vs Espanto Jr. & Potro Jr.

indy (FRI) 03/13/2009 Deportivo Siervo de la Nación, Ecatepec, Estado de México
1) Espiral Negro & Golden Bull vs El Mimo & Platino
2) Luis Cirio, Manny Cirio, Tony Cirio vs Insecto I, Insecto II, Insecto III
3) Hermano Muerte III b Ultramán Jr., Fishman Jr., Coco Verde, Rambo Jr., Jaque Mate Jr., Hermano Muerte II, Belcebú, Cocolores, Signo Jr., Súper Nova, El Boricua [Copa Kato Kung Lee]
4) Solar I, Súper Astro, Ultraman b Dr. Cerebro, Enfermero Jr., Negro Navarro
5) El Hijo de Aníbal, El Hijo Del Santo, Huracán Ramírez Jr., Súper Nova b Black Terry, Cien Caras Jr., Máscara Sagrada, Shu el Guerrero

indy (FRI) 03/13/2009 Palenque de la Feria, Tepic, Nayarit
1) Enrique Vera & La Parkita b Dr. Muerte & Espectrito I
2) Enrique Vera & Súper Muñeco DQ Killer Jr. & Rambo
3) Dr. Wagner Jr. & Huracán Ramírez b Canek Jr. & Pierroth II

indy (SAT) 03/14/2009 Arena San Juan Pantitlan, Ciudad Nezahualcóyotl, Estado de México
1) Killer Red I & Killer Red II vs Cougar & Sky Boy
2) Rey Terco I & Rey Terco II vs Chamaco Mendez & Chamaco Rebelde
3) Anima I, Anima II, Aparecido Negro vs ?, Minino, Vago
4) Águila De Acero, Jocker, Sultan vs As De Oros, Demonio Baltazar, Perro De Guerrera
5) Black Bird I, Black Bird II, Ricky Ricon vs Miserable, Súper Colt, Tauro De Creta

source: https://scontent.fmfe1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/52513990_2274035475961811_5615051135380357120_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fmfe1-1.fna&oh=7c13aa7b94f2cc0c62d655afc7321032&oe=5CF600D3

(scontent.fmfe1-1.fna.fbcdn.net)

DTU (SAT) 03/14/2009 Auditorio Carlos Serdan Arechavaleta, Veracruz, Veracruz
1) Drastik Boy vs Flamita, Masivo, Black Fire, Hormiga, Ángel Extremo Part 1 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 2 (posted by LuchaLibreDeMexico)
2) Dinastía & Talaxys vs Amo de la Noche & Black Master Part 1 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 2 (posted by LuchaLibreDeMexico)
3) Trauma I vs Trauma II, Dance Boy, Pesadilla Part 1 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 2 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 3 (posted by LuchaLibreDeMexico)
4) Radge © vs Money Pack [DTU] Part 1 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 2 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 3 (posted by LuchaLibreDeMexico)
5) Aeroboy & Crazy Boy vs Paranoiko & Tóxico Distrito Federal and Kaientai & Violento Jack Part 1 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 2 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 3 (posted by LuchaLibreDeMexico)

EAW (SAT) 03/14/2009 Auditorio General José María Arteaga, Querétaro, Querétaro
1) Dragón de Oriente I & Lince b Dragón de Oriente II & Estigma
2) Neurosis, Startron, Toro b Cometa De Fuego, Dinamita Kid, Silver Dragón
3) Black Spirit, Iron Boy, Turbo DRAW Carta Brava, The Rocket, Thunder Black
4) Dralion & Erick Snake b Murder Ángel & Nightmare
5) The Profeith b Resureccion, Scan 13
6) Alto Voltaje, Fantastick, Pantera b Kukuxklan, X-Fly, Zumbido
7) Ángel Blanco Jr., LA Park, René Guajardo Jr. b Cien Caras Jr., Máscara Año 2000 Jr., Sangre Chicana Jr.

indy (SAT) 03/14/2009 Deportivo Torreón, Torreón, Coahuila
1) Mr. Guerrero Jr. & Scriba Jr. vs Guerrero Místico & Samael
2) El Vikingo & Oso Negro Jr. vs Apóstol Jr. & Espacial
3) Misterio Guerrero, Piloto Negro, Scriba vs Kato Kung Lee Jr., Súper Spirit, The King

PdM (SAT) 03/14/2009 Sala de Armas Magdalena Mixhuca, Ciudad México, Distrito Federal
1) Cósmico & La Parkita vs Mr. Aguilita & Pequeño Halloween
2) El Hijo del Solitario, Head Hunter I, Máscara Año 2000 vs El Hijo de Aníbal, Head Hunter II, Hijo del Cien Caras
3) Fuerza Guerrera, Scorpió Jr., Súper Crazy vs Damián 666, Halloween, Mr. Águila
4) Dr. Wagner Jr. & LA Park vs Cibernético & el Hijo del Perro Aguayo

WFS (SAT) 03/14/2009 WFS Arena de Aztahuacan, Ciudad de México, Distrito Federal
1) Águila Plateada, Apóstol Dorado, Kid Simba vs Dano Mortal, Fulgor, Hell Boy
2) Blue Boy, Motocross, Potro De Plata vs Ángel Nocturno, Black Simba, Fuego Azteca
3) Colombiano I, Colombiano II, Colombiano III vs Mega Tiger, Ppuma 2000, Sexy Rubi
4) Alma Blanca, Crazzy Rock, Rey Imperio vs Colapso, Gallo De Jalisco Jr., Pillo
5) Rock Star vs Súper Colt [mask]
6) Ángel Azteca Jr., Súper Brazo, Tony Rivera vs Felino, Puma King, Tiger Kid

indy (SUN) 03/15/2009 Arena Aficion
1) Chris Crystal vs Dr. Boris
2) Dark Gladiadorvs Piel Roja vs
3) Selene vs Crazy Star (F)
4) Luger & Pandemónium vs Crazy Rock & Samot
5) Arenita, Krypton, Maldito Jr. vs Hannibal, Hombre Lobo, Ira

indy (SUN) 03/15/2009 Arena Azteca Budokan, Ciudad Nezahualcoyotl, Estado de México
1) Chavo Banda & Lockman vs Guardián & Mimo
2) Golden Bull, Luis Cirio, Tony Cirio vs Rey Nazi, Súper Insecto, Súper Mosca
3) Máscarita Año 2000 & Mini Cibernetico vs Máscarita Brillante & Máscarita De Oro
4) Black Terry & Monsther vs Rambo & Último Vampiro
5) Hijo del Cien Caras, Máscara Año 2000, Máscara Año 2000 Jr. vs Coco Rojo, Coco Verde, Cocolores and Enfermero Jr., Gran Markus, Hijo de Gran Markus

indy (SUN) 03/15/2009 Arena Coliseo San Luis Potosí, San Luis Potosí, San Luis Potosí
1) Bello Willy, Cachetes, Danny Boy vs Break Demon, Imperial Jr., Vampiro Infernal
2) Chacal Ruiz Jr., Desconocido Jr., Sepulturero I vs Pantera Silva, Príncipe León, Turbo X
3) Guerrero Jaguar, Lover Boy, Príncipe Del Futuro vs Bogar, Capitán Furia, Furia Salvaje
4) La Parkita, Octagoncito (original), Vampiro Potosino vs Calaquita, Epsectrito De Ultratumba, Piratita Morgan
5) Multifacético, Péndulo, Último Vampiro vs America, Cachorro, Kukuxklan

indy (SUN) 03/15/2009 Arena Colonial, Houston, Texas
1) Coliseo 2000, Hombre Sin Miedo, Tonia Jackson Jr. vs Escorpión Negro Jr., Mortal USA, Potro

AULL (SUN) 03/15/2009 Arena Lopez Mateos
1) Dinámico & Silver Dragón b El Lacandón I & Lacandón II
2) Acuaris, Enrique Vera, Tootsy vs Blade, Blue Mosnther, Kilvan
3) Robin Maravilla, Rocky Santana, Sádico b Fantasma de la Ópera, Rey Krimen, Terry 2000
4) Enrique Vera, Kung Fu Jr., Pantera vs Neurosis, Rey Toro, Sepulturero I
5) Mr. Potro & Súper Panda b El Chacal & Iron Master [mask]

indy (SUN) 03/15/2009 Arena Nacionalista, Mexicali, Baja California
1) Pequeño Dragón vs Mahoma
2) El Marino & Príncipe Negro Jr. vs Killer Dog & Rey Azteca
3) Furia Roja & Rey Cobra vs Osiris & Platino
4) Mazambula & Mozambique vs Humilde & Rey Negro

indy (SUN) 03/15/2009 Arena Solidaridad
1) Chico de Barrio, Coquito Amarillo, Niño De La Selva vs Gatito Volador, Mini Hator, Mini Tigre Universitario
2) Átomo, Chippindale, Galactar vs Guerrero Griego, Neón, Símbolo
3) Babe Fox, Sky, Turbina vs Black Soul, Titanic, Voltaje Negro
4) Hijo de Pirata Morgan, Pirata Morgan, Pirata Morgan Jr. vs Cattas, Mongol Chino Jr., Monnje Negro Jr.
5) Diluvio Negro I, Estrella Dorada, Hator vs Apolo Estrada Jr., Aventurero, Rey Hechicero [Relevos Increíbles]

indy (SUN) 03/15/2009 Cinemas Puente Rojo, Valle de Chalco, Estado de México
1) Guerrero Aku & Katarsis vs Hardcore & Woflman
2) ? & ?? vs Mini Ice Killer & Mini Sepulcro
3) Mr. Power vs Cataclismo, Clown Destroyer, Fiero Jr., Solstrom, Gran Conde, Corteo, Rey Lobo, Súper X, Mr. X, Tiger Siberiano, Tiger Boy, Tsunami, Arkanos, Demoledor, Black Sky [mask, hair]
4) Andy Barrow & Killer Jr. vs Lapida & Sepulcro and Epidemia & Heavy Boy and Quidam & Saltimbanco

Page: 1 2 3

Daily Updated: This Week's Shows, Today's Shows, Last Updated
last updated: 2019-08-17 05:25

Return to Index