indy: 2009-07

<-- 2009-06 --- 2009-08 -->
CMLL . AAA . IWRG . indy . CMLL DF . AAA TV . All

UWE (WED) 07/01/2009 Arena Lopez Mateos
1) Angélico, Iron Love, Mr. Potro b Epidemia, Heavy Boy, Kilivan
2) Robin Maravilla, Sádico, Yakuza b Psicópata, Rey Krimen, Sepulturero I [AULL TRIOS]
3) Cachorro Mendoza, Máscara Año 2000, Pirata Morgan b Hombre Bala, Ringo Mendoza, Universo 2000
4) Brazo de Plata, Mil Máscaras, Villano III b Brazo de Oro, Dos Caras Sr., Villano IV
5) Hombre Bala L Villano IV, Ringo Mendoza, Dos Caras Sr., Universo 2000, Brazo de Oro [cage, hair]

indy (THU) 07/02/2009 Explanada de la Delegacion, Tláhuac, Distrito Federal
1) Príncipe Guerrero vs Enviado
2) Alurio & Halcón Galáctico vs Infierno & Mr. Ramírez
3) Batman del Futuro, Carta Brava Jr., Pielo Roja vs Mohicano I, Mohicano II, Vampiro Metálico
4) Aguilita Solitaria & Octagoncito (original) vs Mini Head Hunter I & Mini Head Hunter II
5) Ángelus, Hombre Bala Jr., Príncipe Azteca vs Gran Markus, Norteño, Súper Colt
6) El Alebrije & Máscara Sagrada vs Monsther & Pirata Morgan

PdM (THU) 07/02/2009 Tijuana, Baja California
1) Histeria, Psicosis, X-Fly vs Los Locos Del Ring
2) Cibernético, Intocable, Olímpico vs Damián 666, el Hijo del Perro Aguayo, Halloween

indy (FRI) 07/03/2009 Arena Neza
1) Catolico & Okawa b Lancer & Siniestro
2) Chico Che & Turbo b Hermano Muerte I & Hermano Muerte II
3) Solar I & Súper Astro DRAW el Signo & Negro Navarro
4) Mr. Águila & Ultramán Jr. DQ Cien Caras Jr. & Hijo del Signo
5) Histeria & Psicosis b Juventud Guerrera & Súper Crazy

indy (FRI) 07/03/2009 Gimnasio del Instituto de Estudios Superiores, Oaxaca, Oaxaca
1) Hermano Muerte Jr., Potaris, Zigrfried vs Skull Metal, Sobredosis, Terror Negro
2) Solar I, Súper Astro, Ultraman vs Hijo del Cien Caras, Máscara Año 2000 Jr., Pirata Morgan Jr.
3) Máscara Año 2000, Villano III, Villano IV vs Fuerza Guerrera, Negro Navarro, Pirata Morgan

indy (FRI) 07/03/2009 Plaza de Toros San Javier, Ciudad Acuña, Coahuila
1) Black Kid & Killer Kat vs Dinamo & Tron [mask, hair]
2) Intocable & Magneto vs ? & Scorpió Jr.

Luchas 2000 (SAT) 07/04/2009 Arena Coliseo
1) Pequeño Universo 2000 & Pierrothito b Bracito de Oro & Mini Lizmark
2) Rambo vs Brazo de Oro, Villano IV, Misterioso Sr. [battle royal, seeding] 1 Part (posted by WarriorsX2000)
3) Brazo de Oro & Brazo de Platino b Misterioso Sr. & Volador I 1 Part (posted by WarriorsX2000)
4) Villano IV & Villano V b Mano Negra & Rambo 1 Part (posted by WarriorsX2000)
4) Brazo de Oro & Brazo de Plata vs Villano IV & Villano IV EMLL vs Toreo de 4 Caminos p.3 (posted by WarriorsX2000)
6) Lizmark Sr., Ringo Mendoza, Satánico, Talisman b Black Terry, Blue Panther, Negro Navarro, Solar I Part 1 (posted by WarriorsX2000) Part 2 (posted by WarriorsX2000)
7) Canek, Cobarde II, Killer, Villano III b Cien Caras, Máscara Año 2000, Rayo de Jalisco Jr., Sangre Chicana Part 1 (posted by WarriorsX2000) Part 2 (posted by WarriorsX2000)

indy (SAT) 07/04/2009 Arena Nacionalista, Mexicali, Baja California
1) Pequeño Dragón vs Príncipe Guerrero
2) Magnum vs Anubis
3) Marino & Rey Cobra vs Príncipe Negro Jr. & Rey Negro
4) Crazy Azteca & Voltron vs Humilde & Platino

indy (SAT) 07/04/2009 Auditorio Municipal, Teoloyucan, Estado de México
1) Pequeño Cesna & Perceptor vs Máquina De La Muerte & Terror 68
2) Pez, Rayo De Teoloyucan, Súper Ovni Jr. vs Ángel Star, Diluvio Azul, Pez Ángel
3) Chavito Del 8, Súper Átomo, Tony Boy vs Corsario, Dragón Metálico, Eclipse
4) Pancho Pantera, Torbellino Martinez I, Torbellino Martinez II vs Comando Z, Flama Infernal, Lobo Plateador
5) Águila Inmortal I, Águila Inmortal II, Black Shadow Jr., Huracán Ramírez vs Canek Jr., Mr. Black, Rinoceronte, Rinoceronte Jr.

indy (SUN) 07/05/2009 Arena Aficion
1) Meteoro vs Dr. Boris
2) Chester & Sacristán del Diablo vs Furia Extreme & La Krysys
3) Black Bird I & Black Bird II vs Esquimal & Piel Roja
4) Arenita, Súper Niño, Tritoncito vs El Silencioso, Halcón Guerrero, Hannibal

indy (SUN) 07/05/2009 Arena Ciclon del Norte, San Luis Potosí, San Luis Potosí
1) Black Tauro vs Estrella Infernal Jr.
2) Black Ángel & Ciclón vs Crazy King & Kreazy Power
3) Éxtasis, Flaman, Tornado vs El Angelito, Maldito Del Ring, Sangre Canera
4) Capitán Furia, Creazy Demon, Furia Salvaje vs Acuaman, Kanserverius, Mr. Dragón
5) Mr. Marca, Rey Ángel, Skeletor vs Anticristo, Exterminador, Vagabundo

indy (SUN) 07/05/2009 Arena Coliseo Monterrey
1) Mini Hator b Mini Rey Sagitario
2) Black Poison b Lobo Rojo
3) Golden Boy, Rey Demonio Jr., Símbolo b Black Mamba, Oscuridad, Violento
4) El Ninja, Hijo del Ninja, Máscara Púrpura b Black Fénix, Kendor Jr., Sobredosis
5) Pierko el Boricua b Hombre Sin Miedo

indy (SUN) 07/05/2009 Arena La Rosita, Torreón, Coahuila
1) Averno (Laguna) & Cop Killer vs Bélico & Discípulo
2) Baby Marvin & V-57 vs Caballero Águila & Sadico
3) Black Boy & Eterno vs Espíritu Infernal & Espíritu Maligno
4) Espanto V & Psycho Araña Cibernetico vs Dorado Jr., El Dorado, Índio Chirikawa

indy (SUN) 07/05/2009 Arena México San Luis Potosí, San Luis Potosí, San Luis Potosí
1) Flyth vs Black Fantasy, Diablo Negro, Phantom Kid, Tigre Boy, Llanero Solitario, Máscara Infernal, Golpe de Dragón [hair]
2) Cazador, Steel Ángel, Vegabundo vs Imperial Jr., Judoka, Sepulturero I
3) Rayo De Plata IV & Rayo de Plata Jr. vs Fuerza Maligna & Sabú [mask, hair]

indy (SUN) 07/05/2009 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Guerrero Azteca vs Guerrero Imperial
2) Dany Fantom vs Demenzia
3) Imperio Negro & Mr. Guerrero Jr. vs Black Solder & Boy Warrior
4) Camorra & Camorra Jr. vs Infierno & Thunderman [hair, mask]

indy (SUN) 07/05/2009 Arena San Juan Pantitlan, Ciudad Nezahualcóyotl, Estado de México
1) Ángel Diabólico & Dr. Nefasto vs Jack Boy & King Fly
2) Escorpión Dorado & Puma 2000 vs Demoledor & Granaloco
3) Aparecido Negro, Elemento, Rey Quimera vs Ariman Jr. Fénix & Emperador Dorado
4) Legionario & Soberbio Jr. ICe Muerte vs Ángel Malvado, El Lacandón I, Lacandón II
5) Araña Negra, Caricia, Piel Roja vs Jeque, Tauro De Creta, Zafiro Infernal

indy (SUN) 07/05/2009 Arena Xalapa, Xalapa, Veracruz
1) México Drago vs Hijo Del Chicano
2) Ángel Azul & Último Heroe vs Cherokee I & Totem II
3) Crazy Man, Perro Mocho Jr., Totem vs Cosmos, Divino, Pegasso De Plata
4) Tigre Cósmico vs Corsario De Fuego
5) Gore, Mago Mandrake, Samuray vs Armagedon, Eslabón Perdido, GMC

PROLLM (SUN) 07/05/2009 Coliseo Coacalco, Coacalco, Estado de México
1) Constantin & Dark vs Espia & Surf
2) Betos Boy, Sangre Latina, Woman vs Arturo Gaona Jr., Filosofo, Niño Tiburón
3) Mr. Rolling & Wizard vs Forastero & Stigma
4) Disturbio, Latino, Negro Navarro vs Black Jaguar, Niebla Negra I, Niebla Negra II
5) Angélico & Magnífico vs Puma King & Tiger Kid

Fraternidad 2000 (SUN) 07/05/2009 Coliseo Fraternidad, Veracruz, Veracruz
1) Chavo Infernal & Rayo Negro vs El Minero & Guerrerito 2000
2) Cadáver, Cronos, El Misterio vs Baby Panther, Century 2000, Ferrarito Jr.
3) Black Jack, Crazzy Metal, Hijo del Buitre, Imperial vs Conquistador Jr., Enigma, Payaso Bosyny, Rey Egipto
4) Dandy Blanco, Silver Star, Sombra Guerrera vs Apolo, Aritmetico, Michael

indy (SUN) 07/05/2009 Deportivo Lee Roy, Torreón, Coahuila
1) Icaro vs Black Bull
2) Aleron vs Inmortal
3) Blue Ángel & El Auténtico vs Latino Jr. & Licantropo
4) As Rey, Chamuco Treviño, Mensajero de la Muerte vs Brillante, Centella Azul Jr., Emperador Azteca

indy (SUN) 07/05/2009 Salón Gonzalo, Salamanca, Guanajuato
1) Poder Infernal vs Onaga
2) Rayden & Rey Dragón vs Pecador & Xpanico
3) Ángel Dorado Jr., Danger, Extreme White vs Chamaco Lopez, Obituary Jr., Volcho
4) Ángel Dorado II, Argho, Silver Boy vs Darth Maull, Maniaco Crazy, Ola Mortal

indy (TUE) 07/07/2009 Arena Aficion
1) Furia Xtreme vs Chris Krystal
2) Black Destroyer vs Chester
3) Atena & Lilly Fighter vs Crazy Star (F) & Lady Monster
4) Arenita & Coco Blanco vs Maldito & Rambo
5) Cien Caras Jr. & Hijo del Cien Caras vs Dr. X & Enfermero Jr.

indy (THU) 07/09/2009 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Dorado Jr., Eterno, Sexy Piscis vs Araña Cibernetica, Mr. Guerrero, Sadico (Laguna)
2) Psycho & Último Guerrero vs Atlantis & Stuka I

indy (SAT) 07/11/2009 Arena Coliseo Molina, Uruapan, Michoacán
1) Meteoro & Signo Solar vs Justicia Infernal & Vudu Metálico
2) Ángel Dorado II & Ángel Dorado Jr. vs Darth Maull & Obituary Jr.
3) Maniaco Crazy vs Argho [MICHOACAN WELTER]

indy (SAT) 07/11/2009 Arena Veracruz, Veracruz, Veracruz
1) Ángel Azul & Jinete Del Apocalipsis vs Lover Machina & Mr. Loco
2) Corazón Salvaje, Gran Prix, Hombre Azul, Junior b Black Baby, Black Demon, Espectrito I, Trueno Infernal
3) Acero, Relámpago Cadenas Jr., Tormento Chino b Ángel del Misterio, Nimbus, Triple X
4) Ferrari Jr., Hijo del Lizmark, Lizmark Sr. b Bronco, Kiva, Matrix

KBW (SAT) 07/11/2009 Auditorio Americo Villarreal Guerra, Ciudad Madero, Tamaulipas
1) Alcon De Fuego & Átomo b Ángel Negro & Kyros
2) Black Silver, Lumino, Rayo Azteca b Aborto, La Chacala, Mensajero de la Muerte
3) Bunker, Okuzono, Peligro b Arsenal, Black Master, Sádico
4) Felino & Mr. Niebla DQ Blue Panther & Sagrado

DTU (SAT) 07/11/2009 DTU Arena, Tulancingo, Hidalgo
***Descontrol***
1) Muerte Bucanera b Masivo, Hormiga, Ángel Extremo, Amo de la Noche
2) Drastik Boy & Flamita b Black Master & Talaxis Part 1 (posted by WarriorsX2000) Part 2 (posted by WarriorsX2000)
3) Dance Boy & Tóxico b Money Pack & Último Gladiador Part 1 (posted by WarriorsX2000) Part 2 (posted by WarriorsX2000)
4) Laredo Kid & Súper Fly b Pesadilla & Radge Part 1 (posted by WarriorsX2000) Part 2 (posted by WarriorsX2000) Part 3 (posted by WarriorsX2000)
5) Aero Boy b Violento Jack Part 1 (posted by WarriorsX2000) Part 2 (posted by WarriorsX2000) Part 3 (posted by WarriorsX2000)
6) Extreme Tiger b Shiima Xion, Crazy Boy Part 1 (posted by WarriorsX2000) Part 2 (posted by WarriorsX2000) Part 3 (posted by WarriorsX2000)

indy (SAT) 07/11/2009 Gimnasio Bimbo, Veracruz, Veracruz
1) Micro Chip vs Capitancito
2) Party Boy & Rocker vs Arcangel Sagrado & Neurosis
3) Bad Boy, Capitán, Capitán Jr. vs Camboyano, Cirujano, Copiloto
4) Arachnofobia, El Buitre, Silver Star vs Aritmetico, Blue Ángel, Súper Parka Jr.

indy (SAT) 07/11/2009 Gimnasio el Ranchero, Gómez Palacio, Durango
1) El Astro vs Camorra Jr.
2) Monarca & Rey Dragón vs Demonio Negro & Morbo
3) Príncipe Halcón Jr. & Rey Fobia vs Brillante & Halcón Suriano Jr.
4) Moro Jr. vs Cadete De La Atlantida, Vikingo, Galaxy, Zaracatan Jr., Súper Punk [name]

indy (SAT) 07/11/2009 Gimnasio Municipal de la Unidad Deportiva Francisco Sarabia, Ciudad Lerdo, Durango
1) Fuerza Infernal & Rey Fobia vs Hara Kiri & Rey Dragón
2) Cadetes De La Atlantida I, Cadetes De La Atlantida II, New Warrior vs Camorra, Oso Negro Jr., Súper Punk
3) Espacial, Eterno, Sexy Piscis vs Ministro de la Muerte I, Ministro de la Muerte II, Mr. Guerrero
4) Súper Parka vs Indomable, Norteño

indy (SUN) 07/12/2009 Arena Aficion
1) Chris Krystal vs Tragabals
2) Chester & Scaristan Del Diablo vs Furia Extreme & Millenium
3) Chico Malo I & Chico Malo II vs Blue Prince II & La Plaga
4) Blue Prince I, El Exótico, Galaxy vs Chico Che, Colmillo Blanco, Tanque Infernal

indy (SUN) 07/12/2009 Arena Coliseo Monterrey
1) Infinito b Black Poison
2) Hermano Diablo I & Hermano Diablo II b Ángel Negro & Pancho Tequila
3) Astro Negro Jr. & Memo Valles b Dralion & Golden Boy
4) Máscara Púrpura & Tigre Universitario b Mongol Chino Jr. & Rey Demonio Jr.
5) Androide, Corazón Adicto, Mini Rey Sagitario, Rey Sagitario b Black Diamond, Hombre Sin Miedo, Silver Star

indy (SUN) 07/12/2009 Arena México San Luis Potosí, San Luis Potosí, San Luis Potosí
1) Cazador, Galaxia 79, Steel Ángel, Vagabundo vs Guerrero Jaguar, Imperial Jr., Judoka, Maligno
2) Brujo Cósmico Jr., Guerrillero, Sombra De Misterio vs Black Fantasy, Golpe de Dragón, Leopardo

indy (SUN) 07/12/2009 Arena San Juan Pantitlan, Ciudad Nezahualcóyotl, Estado de México
1) Alurio & Payaso Loco vs Luantor & Steel Dragón
2) Hell Boy & Radioactivo vs Demenzía & Demoledor
3) El Lacandón I, Lacandón II, Rey Quimera vs Emperador Dorado, Fénix, Granaloco
4) Ángel Malvado, Escorpión Negro Jr., Soberbio Jr. vs Dement Extreme, La Roca, Rata Negrao
5) Carta Brava I, Carta Brava Jr., Climax I vs Gran Petroneo, Mohicano I, Mohicano II

La Rosa (SUN) 07/12/2009 Arena Solidaridad
1) Cuerno De Chivo & Halcón Militar b AXL & Eclipse
2) Crazy Demon, Kukuxklan, Red Flamer b Chica de Arabia, Gerson, Orquídea Negra
3) Barba Roja, Hijo de Pirata Morgan, Pirata Morgan Jr. b Apolo Estrada Jr., Gato Volador, Mongol Chino
4) Diluvio Negro I, Monje Negro Jr., Sergio Romo Jr. b Histeria, Maniaco, Psicosis
5) Aventurero, Diluvio Negro II, Estrella Dorada Jr. b Antifaz del Norte, Mr. Águila, Pirata Morgan
6) Damián 666, el Hijo del Perro Aguayo, Halloween b Hator, La Parka Jr., Súper Parka

PROLLM (SUN) 07/12/2009 Coliseo Coacalco, Coacalco, Estado de México
1) Constantin vs Espia
2) Ángel Del Diablo, King Flash, Woman vs Beto's Boy, El Lacandón I, Lacandón II
3) Impulso & Wizard vs Rey Tosco & Wotan
4) Disturbio, Freelance, Jeque vs Black Jaguar, Niebla Negra I, Niebla Negra I
5) Justiciero & Latino vs Shigeo Okumura & Virus

PdM (SUN) 07/12/2009 Palenque Expomex, Nuevo Laredo, Tamaulipas
1) Emo Extreme, Nygma, Punker, Rocker Steel b Barba Roja, Hijo de Pirata Morgan, Pirata Morgan Jr., Sobredosis
2) Histeria, Mr. Águila, Psicosis II b Fuerza Guerrera, Hijo del Cien Caras, Máscara Año 2000 Jr.
3) Cibernético, Pirata Morgan, Súper Porky b Damián 666, el Hijo del Perro Aguayo, Halloween

indy (TUE) 07/14/2009 Arena Coliseo Monterrey
1) Infinito b Saiko
2) Príncipe Guerrero b Black Poison
3) Black Diamond & Silver Star b Androide & Rey Sagitario
4) Orientale I & Orientale II b Hombre Sin Miedo & Máscara Púrpura
5) Pierko el Boricua & Símbolo b Humberto Garza Jr. & Ninja Jr.

indy (THU) 07/16/2009 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Aries & Imperio Negro vs Detector Jr. & Rey Fobia
2) El Tackle & New Warrior vs Camorra (Laguna) & Oso Negro
3) Brillante, Dorado Jr., El Auténtico vs Araña Cibernetica, Boomerang, Súper Punk
4) Eterno, Sexy Piscis, Stuka I vs Araña del Futuro, Mr. Guerrero, Sadico (Laguna)

indy (FRI) 07/17/2009 Gimnasio Municipal Luis L. Vargas, Gómez Palacio, Durango
1) Radamantis vs Acord
2) Súper Spirit Avispón vs Trébol Jr., Furia Salvaje
3) Araña del Futuro & Araña Steel vs Payaso Loco I & Payaso Loco II
4) Gran Markus, Gran Markus IV, Hijo de Gran Markus vs Cóndor de Oro, Ranchero, Sexy Libra

indy (SAT) 07/18/2009 Arena Nacionalista, Mexicali, Baja California
1) Sky Silver vs Anubis
2) Dryko vs El Marino
3) Impacto & Ventarron vs American Rebel & Magnum
4) Pzaico vs Rey Negro, Crazy Azteca [hair, mask]

indy (SAT) 07/18/2009 Arena Veracruz, Veracruz, Veracruz
1) Eclipse & Mulato vs Locer Machine & Mr. Loco
2) Guerrero Jr., Halcón Guerrero, Nimbus vs Black Baby, Black Demon, Trueno Infernal
3) Ángel del Misterio, Celestial, Ferrary Jr. vs Acero, Relámpago Cadenas Jr., Tormento Chico
4) Misterio de Plata vs Matrix [mask, hair]

PdM (SAT) 07/18/2009 Cancha de Fútbol Samba, La Piedad, Michoacán
1) Bugambilia, El Chale, Orión b Blue Thunder, Lobo De Plata, Minotauro
2) Mosco De La Merced AAA & X-Fly b Leo & Riveiro
3) Mr. Aguilita & Pequeño Halloween b Celestial & Mini Talisman
4) Guerrero Universal, Mr. Águila, Súper Nova, Zumbido DQ Histeria, Michoacano, Scorpió Jr., Veneno
5) Damián 666, el Hijo del Perro Aguayo, Halloween b Juventud Guerrera, Olímpico, Súper Porky

Fraternidad (SAT) 07/18/2009 Coliseo Fraternidad, Veracruz, Veracruz
1) Minero b Chavo Infernal
2) Imperial & Sombra Guerrera b Aerokarma & Century 2000 [Copa Pura Pasion, quarterfinal]
3) Michael & Rey Egipto b Black Jack & Cronos [Copa Pura Pasion, quarterfinal]
4) Dandy Blanco & El Cadáver b Blue Panther & Estigma [Copa Pura Pasion, quarterfinal]
5) El Buitre & Hijo del Buitre b Aritmetico & Guerrero Camboyano [Copa Pura Pasion, quarterfinal]
6) Michael & Rey Egipto b Imperial & Sombra Guerrera [Copa Pura Pasion, semifinal]
7) El Buitre & Hijo del Buitre b Dandy Blanco & El Cadáver [Copa Pura Pasion, semifinal]
8) Michael & Rey Egipto b El Buitre & Hijo del Buitre [Copa Pura Pasion, final]

indy (SAT) 07/18/2009 Gimnasio Municipal de Lucha Libre Johnny Bayoni, Ciudad Guzmán, Jalisco
1) Gótico & Rey Ades vs Demoniaco & Leopardo Negro
2) Creazy Ángel & Súper Cometa vs Halcón Asesino & Tiger Man
3) Corazón Latino & Turbo Jr. vs Fantasma De Ultratumba & Mago Obscuro
4) Chiva Tapatia & Power Ranger vs Charly Montana & Demonio De Tazmania
5) ? & Américo Rocca vs Fuego Negro & Pierroth Jr.

indy (SUN) 07/19/2009 Arena Jalisco, Guadalajara, Jalisco
1) Águila Guerrera, Bucanero Jr., Hijo del Cien Caras b Américo Rocca, Pepe Aguayo, Rudy Santana
2) Estrella Oriental, Gran Misterio, Incógnito b Black Jack, El Engendro, Vengador Nazi
3) Kahoz, Rambo, Zandokan b Ángel Blanco Jr., Rayman, Villano III
4) Estrella Oriental, Gran Misterio, Incógnito b Kahoz, Rambo, Zandokan
5) Estrella Oriental, Gran Misterio, Incógnito b Águila Guerrerao, Bucanero Jr., Hijo del Cien Caras

indy (SUN) 07/19/2009 Arena La Rosita, Torreón, Coahuila
1) Black Steel & Toro Noridco vs Citro & Discípulo
2) Baby Marvin & Bélico vs Averno & Sadico
3) Black Boy, Dorado Jr., Eterno vs Espíritu Infernal, Espíritu Maligno, Infierno Rojo
4) El Dorado & El Tackle vs Espanto V & Psycho

indy (SUN) 07/19/2009 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Guerrero Azteca vs Demenzia
2) Dany Fantom vs Guerrero Imperial
3) Águila Negra & Hara Kiri vs Camorra Jr. & Demoledor
4) Detector & New Warrior vs Rey Fobia & Rey Halcón

NGLI (SUN) 07/19/2009 Arena San Martín, Tlaquepaque, Jalisco
1) Black Metal vs Demente
2) Caballero Oscuro & Perrucha vs Muerte Negra & Pantera
3) Dragón Nocturno, Metal Boy, Shynigmi vs Águila Negra, Black Boy, Black Fighter
4) Flama Solar, Gladys Night, Grakus vs Conde Jr., Manowar, Súper Tormenta
5) Eterno Mal vs Ray De Plata [JALISCO MIDDLE]

indy (SUN) 07/19/2009 Arena Solidaridad
1) La Bandida & La Chacala vs Hija De Karoante & Poly Star
2) Axl Orquidea Negra & Quinto Misterio vs Eclipse, Gerson, Halcón Militar
3) Cats, Galactar, Rey Infernal vs Black Soul, Titanic, Voltaje Negro
4) Diluvio Negros I, Diluvio Negros II, Panthro vs Barba Roja, Hijo de Pirata Morgan, Pirata Morgan Jr.
5) El Hijo del Solitario, Pirata Morgan, Sergio Romo Jr. vs Hator, Monje Negro Jr., Raiden

Fraternidad 2000 (SUN) 07/19/2009 Coliseo Fraternidad, Veracruz, Veracruz
1) Minero b Parka Roja
2) Ángel Celestial & Century 2000 b Chavo Infernal & Rayo Negro
3) Cadáver, Cronos, Dandy Blanco b Aerokarma, Ferrarito Jr., Minero
4) Blue Ángel, Rey Egipto, Spiderman, Súper Parka Jr. b Apolo Segovia, Aranofobia, El Buitre, Silver Star

indy (SUN) 07/19/2009 Deportivo Lee Roy, Torreón, Coahuila
1) Bélico & Black Bull vs Aleron & Furia Salvaje
2) Licantropo & Rey Halcón vs Golden Rubi & Sexy Libra
3) Brillante & Imperial vs Junior Halcón & Mensajero de la Muerte
4) As Rey, Chamuco Treviño, Misterioso II vs El Auténtico, El Burrito, Emperador Azteca

indy (SUN) 07/19/2009 Deportivo Torreón, Torreón, Coahuila
1) Black Gojira & Radamantis vs Daisy Crazzy & Flshamn
2) Payaso Loco & Súper Punk vs Ángel Infernal & Flecha Veloz
3) Ministro de la Muerte I, Ministro de la Muerte II, Rey Fobia vs Acuario, Centella Azul Jr., Súper Spirit

Page: 1 2

Daily Updated: This Week's Shows, Today's Shows, Last Updated
last updated: 2019-02-20 05:22

Return to Index