indy: 2010-01

<-- 2009-12 --- 2010-02 -->
CMLL . AAA . IWRG . indy . CMLL DF . AAA TV . All

indy (FRI) 01/01/2010 Arena El Bombero, Ciudad Juárez, Chihuahua
1) Anima III, Chamaco Espinoza, Malandrín, Princesa Guerrera b Anima II, Dark Princess, Estrella Roja, Mr. Alfa

indy (FRI) 01/01/2010 Arena Nacionalista, Mexicali, Baja California
1) Marino & Tronx vs Osiris & Voltron
2) Caudillo & Rey Cobra vs Genio del Aire & Platino
3) Bobby Martinez, Fili Nava, Lobo Del Norte, Lore García vs Negro Azteca, Padre Gallo, Príncipe Negro, Tigre Zuniga
4) American Rebel, Crazy Azteca, Despiadado, Mini Traidor vs Caudillo Jr., Hormiga Atómica, Príncipe Negro Jr., Rey Negro

indy (FRI) 01/01/2010 Arena Unidos, Ciudad Juárez, Chihuahua
1) Cinta De Oro, Rocky Star, Takeda b Baby Solis, Ráfaga, Último Vikingo

indy (FRI) 01/01/2010 Deportivo Torreón, Torreón, Coahuila
1) Toro Nordico vs Akord
2) Samael & Satiro vs ? & Steel
3) Oso Negro & Payaso Loco I vs Flecha Veloz & Súper Spirit
4) Acuario, King, Stuka I vs Ministro de la Muerte I, Ministro De La Muerte III, Ministro de la Muerte Jr.

EAW (FRI) 01/01/2010 Gimnasio Olímpico Juan de la Barrera, Ciudad de México, Distrito Federal [Luchando Libre]
1) Dinastía & Guerrero 2000 b Konami & Rex Estampida
2) Dianamita Kid & Dragón Celestial b Jaguar De Fuego & Príncipe Otomí
3) Celestial, Ente, Turbo b Black Thunder, Talisman Jr., Vampiro Metálico
4) El Pollo & Gran Alebrije b Hijo de Pirata Morgan & Monsther
5) Pantera & Súper Crazy DRAW Charly Manson & Juventud Guerrera
6) Canek Jr., Groon XXX, Tinieblas Jr. b Histeria, Pirata Morgan, Psicosis II

indy (SAT) 01/02/2010 Arena Baratilleros, Mérida, Yucatán [Cuadrilatero Peninsular]
1) Aquiles, Jaguar Sagrado, Misterio Maya b Enemigo Publico, Haragan, Súper Piloto Jr. I
2) Darko, Estrella De Fuego, Eterno b Ángel Infernal, Lobo Salvaje Jr., Súper Piloto Jr. II
3) Araña Negra, Cobraman, Súper Piloto b Anubis, El Zar, Hombre Águila
4) Suicida Jr. b Corsario Jr. [hair]

indy (SUN) 01/03/2010 Arena Coliseo Chihuahua, Chihuahua, Chihuahua
1) Roth Wailer vs Dark Night
2) Grey Metal & Misterio vs Chillin Sky & Rojo Vivo Jr.
3) Crow & Mini Crow vs Punisher & Snake
4) Peso & Sexy vs El Lince & Necropsia

indy (SUN) 01/03/2010 Arena Coliseo Monterrey [RFC]
1) Halcón Peregrino & Solovino b Mortifero & Príncipe Guerrero
2) Metrosexual & Misionero b Dranzer & Scravos
3) Coliseo 2000, Gato Fantasma, Lover Boy b Black Soul, Kukuxklan, Red Flamer
4) Casanova, Monje Negro Jr., Pancho Tequila b Hijo del Ninja, Potro Jr., Zodiaco
5) Rey Hechicero, Silver Star, Zumbido b Estrella Dorada Jr., Hator, Raiden

indy (SUN) 01/03/2010 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León
1) Bad Falcón vs Aladin
2) Epidemyus vs Slayer Boy
3) Chico de Barrio & Ciber Payaso vs Misionero & Mortifero
4) Androide, Panthro, Panthro Jr. vs Black Soul, Hijo de Espanto II, Sangre Negra
5) Emperadora, Poly Star, Princesa Sugheit vs Bruja, Dama de Hierro, La Chacala

indy (SUN) 01/03/2010 Arena Tecate Azteca, Tijuana, Baja California
1) Asterisco b Halcón De Oro

indy (SUN) 01/03/2010 Arena Unidos, Ciudad Juárez, Chihuahua
1) Guerrero Escarlata & Peluchin Maldad b Génesis Jr. & Pequeño Suicida [BOMBERO TAG]

indy (SUN) 01/03/2010 Armadillo, Houston, Texas
1) León Mágico & Tomahawk b Ricky & Silky
2) Andrómeda & Draci b American Machine & Blue Ángel
3) Jack & Rob b Andy Dalton & Memo Rios
4) Lowrider, Ray Dorado Jr., Skam 13 b La Bestia, Pink, Poder Nocturno

PYCV (SUN) 01/03/2010 Club Deportivo, Mérida, Yucatán
1) Veneno Maya vs Aqua Boy
2) Darket & El Divino vs La Furia & LIbra
3) Angelito & Torinito vs Mensajero del Diablo & Panther Boy Jr.
4) Halcón Rojo Jr. & Rebelde Punk vs ? & ??

indy (SUN) 01/03/2010 Mérida, Yucatán
1) Aqua Man b Veneno Maya
2) Dracken & El Divino b La Furia & LIbra
3) Angelito Vengador & Torinto DQ Mensajero del Diablo & Panther Boy Jr.
4) Huracán Ramírez, Mr. A, Rebelde Punk b Ciclón Rojo, Halcón Rojo Jr., Zeus

indy (SUN) 01/03/2010 Terraza Elma, Apodaca, Nuevo León
1) Aladino vs Juventud Azteca
2) Ángel Solitario & Destello Universal vs Bochido & Odio
3) Black Soul & Mortifero vs Chico de Barrio & Misionero
4) Rey Imagen & Zodiaco vs Coco Viper & Sangre Negra
5) Gato Volador, Panthro, Tigre Universitario vs Difunto I, Difunto II, Espanto Jr.

indy (TUE) 01/05/2010 Arena Coliseo Monterrey [RFC]
1) Solovino b Ángel Espacial, Infinito
2) Gemelo Muerte I & Gemelo Muerte II b Halcón Peregrino & Rey Imagen
3) Ángel del Silencio, Ángel Dorado Jr., Gato Fantasma b Crazy Demon, Orquídea Negra, Viernes 13
4) Voltaje b Furor [super libre]
5) Hijo del Ninja, Silver Star, Vaquero Romo b Estrella Dorada Jr., Hator, Monje Negro Jr.

VIP (WED) 01/06/2010 Abarrotes La Arena, Iztapalapa, Distrito Federal
1) Black Bird II & Halcón Suriano Jr. vs Dragón Dorado & Rencor Caribeno
2) Máscarita De Fuego, Mini Vagabundo, Zakura vs Aprodita, Mini Boricua, Ultratumbita
3) Bravo Del Norte I, Bravo Del Norte II, Katman, Silencioa vs Callejero, Dement Extreme, El Chaman, Siniestro Negro
4) Dinámico II, El APache II, Robotman vs Demoledor, Ganya, Samot
5) Chico Che, Crazy Rock, Metro vs Maldito Jr., Pandemónium, Xibalba

indy (WED) 01/06/2010 Ayuntamiento de Papalotla, Papalotla, Estado de México
1) La Parkita & Octagoncito (original) b ?? & ???
2) Batman, Súper Muñeco, Súper Ratón b ?, ??, Hijo del Cien Caras

indy (WED) 01/06/2010 Parque Manuel Mestre, Villahermosa, Tabasco
1) Huracán Ramírez, Huracán Ramírez Jr., Torbellino vs Cadáver Jr., Cadáver Jr. I, Jaque Mate
2) La Parkita & Octagoncito (original) vs Bracito de Oro & Bracito de Platino

indy (WED) 01/06/2010 Unidad Deportiva José María Morelos y Pavón, Cuautla, Morelos
1) Corcel Negro, Lanza Llamas, Rakum vs Cobra, Kumbra, Moske
2) Corcel De Oro & Lady Cristal vs Fénix & La Rebelde
3) Máscarita De Plata & Pequeño Callejero vs Mini Rey Cadáver & Rey Flama
4) Fonseca III vs Sexi Ruby, Thuni Star, Payaso Loco, Stell Dragón, Gran Loco, Fuego (local), Infernal, Hijo de Pierroth (IWRG) [hair, mask]
5) El Vago & Oficial AK47 vs Nando el Muñeco & Rey Espacial

indy (WED) 01/06/2010 WFS Arena de Aztahuacan, Ciudad de México, Distrito Federal [Estrellas del Ring]
1) Ángel de Fuego, Harry, Hero, Serpiente Azteca b Kid Tornado, Mr. Stop, Rencor Colombiano, Rey Infinito
2) Máscarita, Mini Simba, Startrus b Chico Malo Jr., Mini Boricua, Payasito Cocolín
3) Dragón Dorado, Halcón Suriano, Puma 2000, Shaman b Chico Malo I, Chico Malo II, Dement Extreme, Siniestro Negro
4) Ganya, Halcón Del Averno, Mimo Dark, Pegasus Kid II b Bravo De Norte, Dinámico, Robotoman, Transmetalik
5) Chico Che, Crazy Rock, Skayde b Dement Extreme, Demoledor, Samot
6) Gran Apache, Gran Apache II, Roberta DQ Keira, Maldito Jr., Pandemónium

indy (THU) 01/07/2010 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Aero Kid & Dany Fantom vs Demenzia & Kid Azteca
2) Cesar Garza & New Warrior vs Camorra Jr. & Espíritu Maligno (Laguna)
3) Brillante & Eterno vs Mr. Guerrero & Sadico (Laguna)
4) Dorado Jr., La Sombra, Sexy Piscis vs Araña del Futuro, Hooligan, Psycho

Dantes (THU) 01/07/2010 Bar F. Bolko, Zapopan, Jalisco
1) Anubis vs Baby Moreno
2) Quazar vs Capitán Cobra
3) Casanova & Dakota vs Criminal & Kenut
4) Metalik II & Pepe Aguayo vs Ántrax & Cesar Dantes [Relevos Increíbles, hair, mask]

indy (SAT) 01/09/2010 Arena Ben Hur, Ciudad Juárez, Chihuahua
1) Sturgis, Terror, Yachiro b Juvi Plus, Nacho Plus, Venom Plus

indy (SUN) 01/10/2010 Arena Coliseo Monterrey
1) Halcón Peregrino & Mini Gato Volador vs Mini Hator & Solovino
2) Ángel del Silencio & Gato Fantasma vs Misionero & Príncipe Guerrero
3) Bengalí, Hijo del Ninja, Potro Jr. vs Black Soul, Corazón Adicto, Kukuxklan
4) Difunto I, Difunto II, Hijo del Cien Caras, Zumbido vs Estrella Dorada, Monje Negro Jr., Raiden, Voltaje
5) Silver Star vs Hator

indy (SUN) 01/10/2010 Arena Coliseo San Luis Potosí, San Luis Potosí, San Luis Potosí
1) Aero Kid vs Neurosis
2) Crazy King, Creazy Power, Solovino vs Demonio I, Demonio II, Demonio III
3) Oro Azul vs Aero Boy, Imperial, Bogar, Maligno, Eragón, Mensajero, Rompe Vientos, Niño Sin Amor, Superstar [cibernetico]
4) Black Extreme, Canserverius, Warrior vs Capitán Furia, Corsario Negro, Stigma
5) Cosaco Power vs Apolo Star

indy (SUN) 01/10/2010 Arena El Bombero, Ciudad Juárez, Chihuahua
1) Estrella Diabólica, Nefasto, Princesa Guerrera b Baby Star, Dark Princess, Latino
2) Apocalipsis, Imperial, Milenio, Mr. Alfa b Centinela, Génesis Jr., Perrush K, Último Vikingo

indy (SUN) 01/10/2010 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León
1) Black Metal vs Aladin
2) Maravilla Azteca Jr. & Sombra del Ring vs Delirio & Misionero
3) Ciber Payaso, Dark Fantasy, Emperadora vs Dama de Hierro, La Chacala, Mortifero
4) Anroide, Epydemius, Galactar vs Black Soul, Sangre Negra, Súper Vaquero
5) Difunto I, Difunto II, Hijo de Espanto II vs Gato Volador, Panthro, Tigre Universitario

DTU (SUN) 01/10/2010 Arena Lopez Mateos [Al Filo del Ring]
1) ? & Demente Extreme vs Flamita & Talaxys and Hormiga & Muerte Bucanera
2) Juan el Ranchero b Dance Boy, Chico Che
3) Drastik Boy vs Dinastía
4) Cerebro Diabólico & Cerebro Negro b Black Fire & Freelance and Money Pack & Sádico
5) Pesadilla b Magnífico, Radge
6) Último Gladiador b Súper Mega, Epitafio, Sepulturero I, Robin Maravilla, Psicópata
7) Aeroboy & Violento Jack b Crazy Boy & Insane

AULL (SUN) 01/10/2010 Arena Lopez Mateos [R de Rudo]
1) Tormento b Love Ángel
2) Epitafio & Iron Love b Cerebro Maligno, Chucho el Roto, Kilvan, Rey Krimen, Silver Cat (AAA), Sol de Oriente [AULL MIDDLE, cibernetico]
3) Juan el Ranchero, Rocky Santana, Súper Panda b Psicópata, Ronny Ventura, Sepulturero I
4) Robin Maravilla, Sádico, Yakuza © b Ángel o Demonio, León Rojo, Ovett [AULL TRIOS]

indy (SUN) 01/10/2010 Arena México San Luis Potosí, San Luis Potosí, San Luis Potosí
1) Goblin, Rayo De Playa IV, Súper Light vs Cat Mortal, Galaxia 79, Venos
2) Cardenal Jr., Nezzug, Tomahawk vs As Negro, Galáctico, Vagabundo
3) Corazón & The Ángel vs Dark Moonm & Leopardo
4) Kukuxclan, Rayo de Plata Jr., Steel Ángel vs Black Fantasy, Fuerza Maligna, Sabú Jr., Tigre Boy

indy (SUN) 01/10/2010 Arena San Juan Pantitlan, Ciudad Nezahualcóyotl, Estado de México
1) Confetin, Payaso Chilin, Payaso Fantástico b Pecky, Tonina Cirio, Tony Cirio
2) Caricia & Dama Del Ring b La Chola & Sniper Black
3) Blue Monsther, Niebla I, Niebla II, Samot b Cazador, Medics I, Medics II, Metalion
4) Dr. Ira, León Dorado, Súper Brazo, Tauro De Creta, Torero b Damián 666, Rayo Tapatío I, Rayo Tapatío II, Rey Lobo, X-Fly
5) Cocolores, Dinámico II, Halcón Tarin, Halcón Tarin Jr., Súper Tarin b Bizarro, Canalla I, Canalla II, Ira, Moro [captain hair]

indy (SUN) 01/10/2010 Arena Xalapa, Xalapa, Veracruz
1) Guerrero De La Nochie II b Pegasso De Plata Jr.
2) Ángel Dorado I b Totem II
3) Cosmos Pitufo & Planetario b Gran Cherokee, Poseidón, Totem
4) Ángel Del Silencio I, Crazy Man, GMC, La Momia b Águila De Plata, Full Contack, Samuray, Tigre Cósmico

indy (SUN) 01/10/2010 Coliseo Fraternidad, Veracruz, Veracruz
1) Blue Ángel & Sangre Y Fuego b Black Jack & Cronos [Fraternidad TAG]
2) Aritmético, Premier, Rey Egipto, Stigma b El Hijo Del Buitre, Guerrero Camboyano, Kaibil, Sombra Guerrera
3) El Hijo Del Cirujano & Michael b Crazzy Metal & El Buitre
4) Century 2000 & Kristal b Cancerbero Jr. & Stefanny
5) Chavo Infernal & Minero b Malari & Rayo Negro
6) Black Boy & Mexican Boy b Blue Dragón & El Encarnado

WAGNER (SUN) 01/10/2010 Cuerva Torreón, Torreón, Coahuila [La WagnerMania]
1) Araña del Futuro, Chamuco Treviño, Psycho b Dr. Wagner Jr., Hijo del Dr. Wagner Jr., Silver King

TG Power (SUN) 01/10/2010 Gimnasio TG Power, Tijuana, Baja California
1) Loco Man vs Clasic
2) Camaleón Negro & Pensamiento Negro III vs Astucia & Moloch
3) Ángel Metálico & Viento vs Zarco & Zoltio
4) Camaleón de Oro, Sparka Jr., Wama vs Enfermero Jr., Kamikaza, TJ Xtreme

indy (TUE) 01/12/2010 Arena Coliseo Monterrey [RFC]
1) Diamante Negro & Solovino b Ángel Espacial & Lobo Rojo
2) Gemelo Muerte I & Gemelo Muerte II b el Tacua & Rey Imagen
3) Dranzer, Lover Boy, Scravos b Bello Rubi, Neurosis, Orquídea Negra
4) Androide, Símbolo, Súper Vaquero b Ángel Dorado Jr., Coliseo 2000, Sky
5) Gato Fantasma, Hijo del Ninja, Vaquero Romo b Bengalí, Hijo del Cien Caras, Potro Jr.

indy (THU) 01/14/2010 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Aero Kid & Dany Fantom vs Demenzia & Kid Azteca
2) Pequeño Star & Súper Punk vs New Warrior & Rey Fobia
3) Brillante & Eterno vs Araña Steel & Mr. Guerrero
4) Dorado Jr., El Auténtico, Sexy Piscis vs Araña del Futuro, Espíritu Maligno (Laguna), Psycho

indy (FRI) 01/15/2010 Miami Soccer, Torreón, Coahuila
1) Aries vs Ares (Laguna)
2) Baby Marvin & Charly Montana vs Dark Saint & Jerry Brown
3) Black Boy, El Auténtico, El Tackle vs Alfil, Araña Cibernetica, Vector
4) Espanto V, Misterioso II, V-57 vs Brillante, Dorado Jr., Sexy Piscis

indy (SAT) 01/16/2010 Arena Coliseo San Luis Potosí, San Luis Potosí, San Luis Potosí
1) Acuaman, Aero Kid, Dragón Fantasia vs Cobra Jr., Neurosis, Oruz
2) Crazy King, Creazy Power, Solovino vs Arañita, Cachetes, Chocheman
3) Coyote Azul I, Coyote Azul Jr., Príncipe León vs Destello, Sepulturero I, X Turbo
4) Aero Boy, Dragón Fly, Oro Azul vs Bogar Mensajero & Maligno
5) Coscaco Loco, Depredador, Máquina Infernal vs Black Xtrem, Stigman, Warrior

source: https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/v/t1.0-9/10703675_537746393038352_41580990101722841_n.jpg?oh=433512a78db5afaf37b0678978c0f8c2&oe=572499B1

(scontent.xx.fbcdn.net)

indy (SAT) 01/16/2010 Auditorio de la Colonia San Felipe, San Luis Potosí, San Luis Potosí
1) Neurosis, The King, Tromba vs Aero Kid, Edgar El Guapo, Rey Gama
2) Aero Boy, Black Ventura, Niño Sin Amor vs Black Extreme, Cuervo (San Luis Potosí), Misterio
3) Príncipe León, Rompeviento I, Rompeviento II vs Capitán Furia, Diablo Negro, Mensajero
4) Bello Willy, Chocheman, Sexy Salazar vs Black Divino, Guerrero, Tigre del Ring

indy (SAT) 01/16/2010 Casino Rodeo, Bermejillo, Mapimí, Durango
1) Kid Azteca & Red Dragón vs Camorra Jr. & Rey Fobia
2) Mini Máximo vs Mini Sexy Piscis
3) Dorado Jr., El Auténtico, Eterno vs Araña del Futuro, Piloto Negro, Sadico
4) Brillante I, Sexy Piscis, Stuka I vs Espanto V, Psycho, V-57

indy (SUN) 01/17/2010 Anton Makarenko, Ecatepec, Estado de México
1) Mr. Stop & Rayo De Plata vs Fulgor I & Fulgor II
2) Crincio, Emi, Serpiente Azteca vs Gato Negro, Insectors, Veneno Azteca
3) Fantastic Jr. & Príncipe Imperial vs Águila Azteca & Triller
4) La Chinita & Máscarita De Plata vs La Calaquita & MS 1/2
5) Huracán Ramírez, Huracán Ramírez Jr., La Parkita vs Cadáver Jr., Espectro de Ultratumba, Niva Salvaje

indy (SUN) 01/17/2010 Arena Coliseo Chihuahua, Chihuahua, Chihuahua
1) Grey Metal, Mini Crow, Rothwailer vs Dark Night, Punisher, Rojo Vico
2) Verdugo vs Tormento Chino, Sin Fu, Metal, Sexy, Misterio, Necropsia, Moustro Del Pantano
3) Bugambilia, El Peso, Rockstar vs Darkness, El Lince, Snake

indy (SUN) 01/17/2010 Arena Coliseo Monterrey [RFC]
1) Kukuxklan & Raiden b Gian Carlo & Orquídea Negra
2) Bengalí & Potro Jr. © b Gato Fantasma & Hijo del Ninja [FILL TAG]
3) Voltaje Negro b Furor [hair]
4) Aventurero, Estrella Dorada Jr., Monje Negro Jr. b Diluvio Negro I, Diluvio Negro II, Vaquero Romo
5) Silver Star b Hator *

indy (SUN) 01/17/2010 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León
1) Pegasso vs Aladino
2) Maravilla Azteca Jr. & Sombra del Ring vs Black Metal & Rey Belcebu
3) Ciber Payaso, Dark Fantasy, Emperadora vs Dama de Hierro, Delrio, La Chacala
4) Androide, Epydemius, Galactar vs Hijo de Espanto II, Mortifero, Sangre Negra
5) Ángel Dorado, Panthro, Tigre Universitario vs Difunto I, Difunto II, Súper Vaquero

LLU (SUN) 01/17/2010 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León
1) Black Metal b Águila Dorada
2) Rey Belcebu Pedro Navajas & Vengador b Maravilla Azteca Jr., Slayer Boy, Sombra del Ring
3) Ciber Payaso, Dark Fantasy, Emperador, Poly Star DQ Dama de Hierro, Delirio, Euforia (Monterrey), La Chacala
4) Black Soul, Mortifero, Sangre Negra b Androide, Epydemius, Galactar
5) Difunto I, Difunto II, Súper Vaquero b Ángel Dorado Jr., Panthro, Tigre

PdM (SUN) 01/17/2010 Arena Lopez Mateos [Estrellas del Ring]
1) Skayde Jr. b Carta Brava Jr.
2) Cósmico b Mini Talisman
3) Rey Krimen, Sepulturero I, Terry 2000 b Iron Love, Robin Maravilla, Sádico *
4) Celestial & Turbo b Black Thunder & Mr. Aguilita * * Part 1 (posted by WarriorsX2000) Part 2 (posted by WarriorsX2000)
5) Veneno & X-Fly b el Ángel & Nova *
6) Damián 666, el Hijo del Perro Aguayo, Halloween b Charly Manson, Groon XXX, Oriental * Part 1 (posted by WarriorsX2000) Part 2 (posted by WarriorsX2000) Part 3 (posted by WarriorsX2000) Part 4 (posted by WarriorsX2000)

indy (SUN) 01/17/2010 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Demenzia vs Flash Dragón
2) Guerrero Azteca & Kid Azteca vs Aero Kid & Linterna Verde
3) Camorra Jr. & Detector Jr. vs Rey Fobia & Súper Bombón
4) Dany Fantom vs Destroyer

PWT (SUN) 01/17/2010 Arena Pinkusky, Campeche, Campeche
1) Equinoccio & Salvaje Rojo vs Demonio Rojo & Dr. Blood
2) Apolo Sureño Jr. b Sangre Latina, Halcón, Galáctico, Fugaz De Oro, Niebla Negra, Mamba, Ángel Apocaliptico, Neviruss

indy (SUN) 01/17/2010 Deportivo Lee Roy, Torreón, Coahuila
1) Demenzia vs Relámpago Negro
2) El Herrero & Kid Azteca vs Black Bull & Metal
3) Mr. Violencia I & Mr. Violencia II vs Dark Saint & Inmortal
4) Alfil & Vector vs Jerry Brown & Junior Halcón
5) Araña Cibernetica, Brillante, Misterioso II vs Dr. Karonte, Euforia, V-57

indy (SUN) 01/17/2010 Deportivo Torreón, Torreón, Coahuila
1) Vandalo vs Steel
2) Mr. Guerrero Jr. & Payaso Loco I vs Akord & Samael
3) Sexy Libra & Súper Spirit vs Hijo Del Cavernario Galindo & Sadico
4) Dulce Paola, Oso Negro, Silver Line vs Acuario, Flecha Veloz, King

TG POWER (SUN) 01/17/2010 Gimnasio TG Power, Tijuana, Baja California
1) Loco Man vs Munra
2) Camaleón Negro & Ultra Estrella vs El Mofles & Flecha Roja
3) Ángel Metálico & Camaleón de Oro vs El Cholo (Laguna) & Enfermero Jr.
4) Star Boy, Voltio, Zarco vs Kennoe, Viento, X-Torm

Page: 1 2 3

Daily Updated: This Week's Shows, Today's Shows, Last Updated
last updated: 2019-08-21 05:30

Return to Index