All: 2010-03

<-- 2010-02 --- 2010-04 -->
CMLL . AAA . IWRG . indy . CMLL DF . AAA TV . All

AAA (MON) 03/01/2010 Arena Cuatro Caminos, Nuevo Laredo, Tamaulipas [RFC]
1) Cinthia Moreno & La Hechicera b Mari Apache & Tiffany
2) Rió Bravo, Tigre Cota, Tito Santana b Babe Rap, Estrella Universal, Sobredosis
3) May Flowers, Pimpinela Escarlata, Yuriko b Black Mamba, Pit Bull, Sobredosis
4) Monster Clown, Murder Clown, Psycho Clown b El Elegido, Hombre Sin Miedo, Máscara Púrpura
5) Hijo del Dr. Wagner Jr., Silver King, Último Gladiador b Black Warrior, El Mesías, La Parka Jr.

CMLL (MON) 03/01/2010 Arena Puebla [R de Rudo]
1) Black Tiger, Blue Center, Milenium b Akrón, Karisma, Siki Ozama Jr. *
2) Dalis la Caribeña, Estrella Mágica, Lady Apache b Princesa Blanca, Yeska, Zeuxis *
3) Pequeño Universo 2000, Pequeño Violencia, Pierrothito b Asturiano, Bam Bam, Mr. Ráfaga * Part 1 (posted by WarriorsX2000) Part 2 (posted by WarriorsX2000) Part 3 (posted by WarriorsX2000) Part 4 (posted by WarriorsX2000)
4) Blue Panther, Toscano, Volador Jr. b Naito, Shigeo Okumura, Taichi * Part 1 (posted by WarriorsX2000) Part 2 (posted by WarriorsX2000) Part 3 (posted by WarriorsX2000)
5) Strong Man DQ Último Guerrero * Part 1 (posted by WarriorsX2000) Part 2 (posted by WarriorsX2000) Part 3 (posted by WarriorsX2000)

AAA (MON) 03/01/2010 Plaza de Toros La Petatera, Villa de Álvarez, Colima
1) Aliado De La Muerte & Black Crazy vs El Vaquero & Turbo
2) El Terremoto & General vs Payasoman I & Payasoman II
3) Mini Charly Manson & Octagoncito vs Mini Abismo Negro & Mini Psicosis
4) Alan Stone & Octagón vs Cuervo & Ozz
5) Chessman & Cibernético vs Electroshock & Konnan

indy (TUE) 03/02/2010 Arena Aficion [Hidalgo Sport, The Gladiatores]
1) Chester b Zoom Driver
2) Brazo Metálico & Samot b Ángelus & Maldito Jr.
3) Monsther & Radge b Gran Alebrije & Máscara Sagrada Jr.
4) Charly Manson, El Exótico, Súper Crazy DQ Halloween, Oriental, Pesadilla

CMLL (TUE) 03/02/2010 Arena Coliseo Guadalajara [Fuego en el Ring]
1) Acertijo b Thunder Boy
2) Ráfaga & Titanio b Astaroth & Nube Roja
3) Astral & Saturno DQ Pequeño Damian 666 & Pierrothito
4) Ángel del Mal & Asesino Negro b Gallo & Neutrón
5) Felino, Máximo, Mr. Niebla b Hijo del Fantasma, La Sombra, Sagrado

indy (TUE) 03/02/2010 Arena Coliseo Monterrey [RFC]
1) Halcón Peregrino b Dar War
2) Chucho Mar Jr. & Sky b Androide & Príncipe Guerrero
3) Golden Boy & Rey Demonio Jr. b Hijo de Pirata Morgan & Pirata Morgan Jr.
4) Cien Caras Jr. & Hijo del Cien Caras b Hijo del Ninja & Pancho Tequila
4) Orientale I & Orientale II DRAW Furor & Galactar *
6) Pirata Morgan & Sergio Romo Jr. b Diluvio Negro I & Diluvio Negro II * * * Part 1 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 2 (posted by LuchaLibreDeMexico)

CMLL (TUE) 03/02/2010 Arena México [RobViper (Music Video)]
1) Artillero & Súper Comando b Príncipe & Trueno
2) Estrella Mágica, Marcela, Star Fire b Amapola, La Comandante, La Seductora * Part 1 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 2 (posted by LuchaLibreDeMexico)
3) Hooligan, Nitro, Skándalo b Astro Boy, Guerrero Maya Jr., Starman * Part 1 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 2 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 3 (posted by LuchaLibreDeMexico)
4) Blue Panther, Fuego, Rush b Euforia, Shigeo Okumura, Virus * Part 1 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 2 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 3 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 4 (posted by LuchaLibreDeMexico)
5) Brazo de Plata, Héctor Garza, Toscano b Naito, Ray Mendoza Jr., Taichi * Part 1 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 2 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 3 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 4 (posted by LuchaLibreDeMexico)

AAA (TUE) 03/02/2010 Plaza de Toros, Piedras Negras, Coahuila
1) Esther Moreno & Goddess vs La Hechicera & Tiffany
2) Monster Clown, Murder Clown, Psycho Clown vs Rió Bravo, Tigre Cota, Tito Santana
3) El Mesías & La Parka Jr. vs Silver King & Zorro

CMLL (THU) 03/04/2010 Arena Coliseo Acapulco, Acapulco, Guerrero [Estrellas del Ring]
1) León Dorado & Titere b Kuman & Sauron
2) Capitán Átomo & Darkness b Fénix & Pez León
3) Ángel Azteca Jr., Ángel de Oro, Ángel de Plata b Loco Max, Mosco de la Merced, Skándalo
4) Dragón Rojo Jr., Misterioso II, Sangre Azteca DQ La Máscara, Máscara Dorada, Máximo
5) Averno & Místico b La Sombra & Volador Jr.

IWRG (THU) 03/04/2010 Arena Naucalpan [Estrellas del Ring]
1) Dinamic Black ?? Comando Negro
2) Brazo Metálico & Héros b Alan Extreme & Samot
3) Eragón, Freelance, Zatura DQ El Hijo del Diablo, Hijo del Signo, Maldito Jr.
4) Dr. Cerebro © b Hijo del Pantera [IWRG IC Light]
5) Barba Roja, Trauma I, Trauma II b Angélico, el Ángel, Pantera

indy (THU) 03/04/2010 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Aero Kid vs Kid Azteca
2) Dany Fantom & Detector Jr. vs Camorra Jr. & Demenzia
3) Avatar, Galaxy, Sitro El Striper vs Jerry Brown, Rey Halcón, Súper Punk
4) Conflictus & Sexy Piscis vs Difunto I & Difunto II

LLF (FRI) 03/05/2010 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León [Estrellas del Ring]
1) Lady Jaguar b Lady Maravilla
2) Nahomi b Dama de Hierro
3) Guerrero Otomi vs Baby Puma, Lady Maravilla, Lady Jaguar
4) La Justiciera b La Bandida, Fantasy
5) Angelica & Perla Negra DQ Hija de Karonte & La Chacala
6) Diana La Cazadora b Dark Unicorn

CMLL (FRI) 03/05/2010 Arena México [Cesar, Ovaciones, SuperLuchas]
Attendance: 12600
1) Metálico & Sensei b Disturbio & Durango Kid
2) Dark Angel, Lady Apache, Lluvia b Hiroka, Mima Shimoda, Princesa Sugheit *  (posted by thecubsfan)
3) Raziel b Diamante [lightning] *  (posted by thecubsfan)
4) Ephesto, Mephisto, Vangelis b Metro, Stuka Jr., Valiente * Part 1 (posted by WarriorsX2000) Part 2 (posted by WarriorsX2000) Part 3 (posted by WarriorsX2000)
5) Atlantis, Rey Bucanero, Último Guerrero b La Máscara, Shocker, Strong Man * Part 1 (posted by WarriorsX2000) Part 2 (posted by WarriorsX2000) Part 3 (posted by WarriorsX2000) Part 4 (posted by WarriorsX2000)
6) La Sombra, Máscara Dorada, Volador Jr. b Felino, Místico, Negro Casas * Part 1 (posted by WarriorsX2000) Part 2 (posted by WarriorsX2000) Part 3 (posted by WarriorsX2000)

indy (FRI) 03/05/2010 Arena Unidos, Ciudad Juárez, Chihuahua
1) Takeda vs Rey Guerrero [AWWA MIDDLE]

indy (FRI) 03/05/2010 Auditorio de Tijuana, Tijuana, Baja California
1) Alkimista 3000 & Kanalla vs ? & Flecha Roja
2) Kennoe, Spark, Viento vs Mandingo, Maquiabélico, Mazambula
3) Ángel Metálico, Horus (TJ), X-Torm vs Mr. Maldito, The Platino, Tony Casanova
4) Kendo, LA Park, Súper Astro vs Arandú, Star Boy, TJ Boy

AAA (FRI) 03/05/2010 Deportivo Corona, La Paz, Baja California Sur
1) Gato Eveready & Pimpinela Escarlata vs Decnnis & El Brazo part 1 (posted by akienlapaz) part 2 (posted by akienlapaz) part 3 (posted by akienlapaz)

AAA TV (FRI) 03/05/2010 Gimnasio Miguel Hidalgo, Poza Rica, Veracruz [AAA, RobViper (Music Video)]
1) Máscarita Sagrada, Mini Charly Manson, Octagoncito b Mini Abismo Negro, Mini Histeria, Mini Psicosis
2) Christina Von Eerie & Sexy Star b Fabi Apache & Mari Apache *  (posted by thecubsfan) Lucha Libre AAA  - Poza Rica Veracruz Faby Apache & Mary Apache Vs Sexy Star & Christina Von Eerie (posted by Yoseline Mija de Méndez)
3) Jack Evans & Rocky Romero b Joe Lider & Nicho el Millionario *  (posted by thecubsfan) Lucha Libre AAA - Poza Rica Veracruz Nicho El Millonario & Joe Líder Vs Jack Evans & Rocky Romero (posted by Yoseline Mija de Méndez)
4) La Parka Jr. DCO Silver King *  (posted by thecubsfan) Lucha Libre AAA - Poza Rica Veracruz   Silver King Vs La Parka (posted by Yoseline Mija de Méndez)
5) Alex Koslov & Zorro b Cibernético & Extreme Tiger *  (posted by thecubsfan)
6) El Mesías, Marco Corleone, Octagón b Dr. Wagner Jr., Electroshock, Último Gladiador *  (posted by thecubsfan) Lucha Libre AAA  - Poza Rica  Mesías, Octagón & Marco Corleone Vs La Wagnermania (posted by Yoseline Mija de Méndez)

CMLL (FRI) 03/05/2010 Miami Soccer, Torreón, Coahuila
1) New Warrior vs Camorra
2) Caballero Halcón Jr. & Sitro El Stripper vs Licantropo & Violencia I
3) Flor De Lis, Flor De Loto, La Rosa vs Alfil, Brillante I, Conflictus
4) Black Jet, Kain, Mr. Niebla vs Brillante I, Conflictus, Héctor Garza

LUM (FRI) 03/05/2010 Pista Las Bugambilias, Monterrey, Nuevo León
1) Fomer Love vs Morgan
2) Dranzer & Scravos vs Black Soul & Titanic
3) Bengalí & Espanto Jr. vs Coliseo 2000 & Pancho Tequila
4) Hijo de Pirata Morgan, Hijo del Cien Caras, Pirata Morgan Jr. vs Gato Volador, Panthro, Tigre Universitario

Laredo (FRI) 03/05/2010 Salon Atlantico, Houston, Texas
1) King Of Fire vs Comandante Marcos
2) Dragón Azteca & Wings vs Dark Engergi & Darkus
3) Fenomenio & Rey Lancer vs Misterio Rojo & Poison
4) Difunto, Pirata Morgan, Poder Nocturno vs Ángel Dorado Jr., Asterisco Jr., Mr. ATL

source: https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/39728_105219169535720_1724592_n.jpg?oh=3187ea5d87767f1f2c06e92c22a5f4ad&oe=57272D34

(scontent.xx.fbcdn.net)

indy (SAT) 03/06/2010 Arena del Pri, San Pedro, Coahuila
1) ? vs ??
2) Black Bull & Sombra Veloz vs Boy Warrior & Electroboy II
3) Alfil & Vector vs El Auténtico & Máquina 27
4) Depredador & Sepultura vs Araña Cibernetica & Licantropo
Licantropo is the future Bobby Zavala, listed as from CMLL.

CMLL (SAT) 03/06/2010 Arena Municipal, San Juan de Los Lagos, Jalisco [DJ Spectro]
1) Estrellita & Octagoncito (indy) vs Bracito de Oro & La Diabólica
2) Histeria II, Misterioso II, Sangre Azteca b Gran Alebrije, Rey Cometa, Valiente
3) Charly Manson, La Máscara, Místico b Averno, Maniaco, Psicosis II

source: http://i.imgur.com/H50K8Qz.png

(Aero Fly)

Pro Gavi (SAT) 03/06/2010 Auditorio de la Colonia San Felipe, San Luis Potosí, San Luis Potosí
1) Súper Star, Súper Star Jr., Turbo Jr. vs Aero Kid, Duende Negro, Zable
2) Bogar Jr., Dragón Fury, Ventura vs Astaroth, Black Bull, Tromba
3) Aero Boy, Bello Willy, Guerrero, Misterio vs Coyote Azul Jr., El Divino, Estigma, Niño Sin Amor
4) Centella Inca, Destello, Oro Azul vs Bogar, Capitán Furia, Cyote Azul

AAA (SAT) 03/06/2010 Centro de Usos Multiples, Minatitlán, Veracruz [Payable XXX @ box y lucha]
1) Azhor, Jungle Magica Jr., Voltio b Ángel Boy, Dragón Star, Leónidas
2) Alas De Plata Jr., Huracán, Krishna b Johny Reina, Orus, Rockero Tri
3) Fabi Apache & Máscarita Sagrada b Mini Abismo Negro & Tiffany
4) Monster Clown, Murder Clown, Psycho Clown b Gran Apache, Laredo Kid, Último Gladiador
5) El Elegido, El Mesías, La Parka Jr. b Black Warrior, Dr. Wagner Jr., Silver King

FMLL (SAT) 03/06/2010 Pico Rivera Sports Arena, Whittier, California
1) Alas De Oro & La Chiva vs Diabolic & Ponky Boy
2) Lestat & Vintage Dragón vs Steve Pain & Thunder Wolf
3) Bioncio & Jaquar De Oro vs Dr. Madad & Yelka
4) El Idiota, Huracán Ramírez, Príncipe Unlimited vs El Hijo del Medico Asesino, Hijo del Cobarde, Profeta
5) Piloto Suicida & Poision vs Acero Dorado & Shamú Jr. and Galáctico & Profeta Jr. and Impacto & Zarco [mask, hair, torneo de la muerte]
6) LA Park & Rayo de Jalisco Jr. vs Blue Demon Jr. & Canek

Contreras (SAT) 03/06/2010 Plaza de Toros Tecámac, Tecámac, Estado de México
1) Fishman Jr. & Hijo De Jaque Mate vs Oro Negro & Payaso Coco Azul
2) Zertigo vs Ricky Ricon [ambulance]
3) Dos Caras Sr., El Hijo de Rey Misterio, Máscara Sagrada Jr. vs Hijo Del Pierroth, Mosco de la Merced, Oriental

JWP (SAT) 03/06/2010 Puro Azteca Gym, Houston, Texas
1) Roller Hayze vs Roc Hard Way
2) Black Cat & Furia Guerrera vs Jaivo Jr. & Soberano
3) Puma Del Norte vs Jaivo 6 [lumberjack]
4) León Mágico, Rayo Dorado Jr., Spike vs Doberman, Poder Nocturno, Terror Negro

AAA (SAT) 03/06/2010 San José del Cabo, Baja California Sur
1) Gato Eveready & Pimpinela Escarlata vs Decnnis & El Brazo

indy (SUN) 03/07/2010 Arena Azteca Budokan, Ciudad Nezahualcoyotl, Estado de México [The Gladiatores]
1) Kid Tribal & Potro De Plata b Caballero Bush & Saint Seya
2) Araña de Plata, El Animal, Pillo b Kiodi, Majestic, Tobi
3) Skayderman I, Skayderman Jr., Soldado del Futuro b Dr. Jekylls, Golden Bull, Kid Malta
4) Galáctico, Génesis, Skull Metal b Elemento, Sobredosis, Súper Brazo
5) Espectrito I, Máscarita Año 2000, Mini Ozz, Pequeño Halloween b Araña de Plata, Máscarita Brillante, Mini Oriental, Sexy Rubi
6) Damián 666, Demente, Halloween b Oriental, Súper Nova, Ultramán Jr.

CMLL (SUN) 03/07/2010 Arena Coliseo [Alan, Ovaciones (PDF)]
1) Bengala & Camaleón b Apocalipsis & Cholo
2) Fabián el Gitano & Leono DQ Puma King & Tiger Kid *  (posted by thecubsfan)
3) Pequeño Nitro b Eléctrico, Shockercito, Último Dragóncito, Pequeño Olímpico, Bam Bam, Pequeño Damian 666, Pequeño Warrior, Pequeño Universo 2000, Pequeño Violencia [cibernetico, Pequeno Reyes de Aire] * Part 1 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 2 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 3 (posted by LuchaLibreDeMexico)
Shockercito beat Pequeño Universo 2000, Pequeño Violencia submitted Pequeño Olímpico, Pequeño Warrior beat Shockercito, Eléctrico beat Pequeño Violencia, Último Dragoncito beat Pequeño Warrior, Pequeño Damian 666 beat Eléctrico, Último Dragoncito beat Pequeño Damian 666, Pequeño Nitro beat Último Dragoncito, Pequeño Nitro beat Bam Bam to win
4) Terrible, Texano Jr., Vangelis b Máscara Dorada, Rush, Toscano *  (posted by thecubsfan)
5) Blue Panther, Brazo de Plata, Volador Jr. b Mr. Niebla, Negro Casas, Ray Mendoza Jr. * Part 1 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 2 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 3 (posted by LuchaLibreDeMexico)

CELL (SUN) 03/07/2010 Arena Coliseo Chihuahua, Chihuahua, Chihuahua
1) Rojo Vivo Jr. vs Mamba Negra
2) Carmelinda & Grey Metal vs La Magnifica & Yessi Rey
3) Bugambilia, La Artevida, Sexy Chabela vs Nebula, Necropsia, Verdugo
4) Darkness vs Rockstar

CMLL (SUN) 03/07/2010 Arena Coliseo Guadalajara [Fuego en el Ring, MedioTiempo]
1) Angelo & El Divino b In Memoriam & Titanio
2) Drago & Infierno b Astaroth & Magnum
3) Asesino Negro b Hierro
4) Dalis la Caribeña & Lady Apache b Princesa Blanca & Princesa Sugheit
5) Atlantis, Rey Bucanero, Último Guerrero b Hijo del Fantasma, La Máscara, La Sombra

AAA (SUN) 03/07/2010 Arena Coliseo Monterrey [Estrellas del Ring]
1) Angelica & Mari Apache b Hija de Karonte & Sexy Star
2) Tigre Cota & Tito Santana b Ángel Dorado Jr. & Sky © [AAA NORTH TAG]
3) Babe Rap, Máscara Púrpura, Pimpinela Escarlata b Androide, Rey Sagitario, Rió Bravo
4) Aerostar, El Elegido, Laredo Kid b Cuervo, Escoria, Ozz
5) Dr. Wagner Jr., Hijo del Dr. Wagner Jr., Silver King DQ Black Warrior, El Mesías, La Parka Jr. * Part 1 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 2 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 3 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 4 (posted by LuchaLibreDeMexico)

LLU (SUN) 03/07/2010 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León
1) Faceman b Halcón Real
2) Genetico & Sombra del Ring DQ Chakira & Eddie Pitbul
3) La Justiciera & Shira b Dama de Hierro & Fantasy
4) Brillante Star, Starblazer, Titanic b Azteca Warrior, Euforia (Monterrey), Mr. Cuervo
5) Ángel Dorado Jr., Galactar, Rey Apóstol DQ Ben Hur, Mongol Chino, Súper Vaquero

indy (SUN) 03/07/2010 Arena Lopez Mateos
1) Ángel de la Noche & Arturo Gaona Jr. b ? & Ztizan
2) Canalla Jr., Ronny Ventura, Yoruba b Boomerang, Halcón Train, Súper Halcón Jr.
3) Gefarh & Ice Killer b Kung Fu Jr. & Psicópata
4) Ángel o Demonio, León Rojo, Ovett, Perico b Chucho el Roto, Onita Santana, Sádico, Yakuza
5) Epitafio © DQ Iron Love [AULL LH]

IWRG (SUN) 03/07/2010 Arena Naucalpan [Black Terry Jr., Estrellas del Ring]
1) Alan Extreme b Héros
2) Brazo Metálico Jr., Daga, Eragón b Hijo del Signo, Maldito Jr., Samot
3) Oficial 911, Trauma I, Trauma II b Freelance, Jack, Ultramán Jr.
4) Avisman, El Hijo del Diablo, Gringo Loco b Black Terry, Chico Che, Dr. Cerebro
5) Máscara Año 2000 Jr., Scorpió Jr., Veneno b Angélico, el Ángel, Tinieblas Jr. Post Match (posted by tvluchadelpasado)

PWT (SUN) 03/07/2010 Arena Pinkusky, Campeche, Campeche [Des de Ringside]
1) Fantasma Negro b Snow Metal
2) Demonio Rojo & Imperio Dorado b Ángel Apocalptico & Bella Xtabay
3) Apolo Sureño Jr. & Mamba b Equiniccio & Rangel Star
4) Dr. Blood b Salvaje Rojo [UWA ?]

CMLL, FULL (SUN) 03/07/2010 Arena Solidaridad [Estrellas del Ring]
1) Vudu & Zodiaco b Azteca Warrior & Koko Viper
2) Diana La Cazadora & Perla Negra b La Bandida & La Chacala
3) Bengalí, Espanto Jr., Potro Jr. DQ Coliseo 2000, Gato Volador, Panthro
4) Humberto Garza Jr., Ninja Jr., Tigre Universitario b Difunto I, Difunto II, Pirata Morgan
5) Averno, Mephisto, Místico b Ephesto, Máximo, Valiente

AAA (SUN) 03/07/2010 Auditorio Municipal, Ixhuatlán del Café, Veracruz
1) Cinthia Moreno & Estrellita vs La Hechicera & Tiffany
2) Marco Corleone & Octagón vs Electroshock & Último Gladiador

PROLLM (SUN) 03/07/2010 Coliseo Coacalco, Coacalco, Estado de México
1) Dark & Maverick vs Golden Cat & Predator
2) Impulso & Vengador vs Chicago Rush & Ztizan
3) Wotan vs Stigma
4) Chavo Lomeli, Jeque, Latino vs Black Jaguar, Epidemia, Rambo Jr.
5) Justiciero & Negro Navarro vs Rambo & Sangre Chicana

Fraternidad 2000 (SUN) 03/07/2010 Coliseo Fraternidad, Veracruz, Veracruz
1) Cancerbero (Veracruz), Malicia, Skarlett b Águila Senseo, Suspect, Tormento
2) Acero, El Buitre, Matrix b Black Jack, Dandy Blanco, Tiburón
3) Araconofobia, Chavo Infernal, Hijo del Buitre, Sombra Guerrera b Aritmetico, Premier, Rey Egipto, Tigre Boy

indy (SUN) 03/07/2010 Coliseo Tulancingo, Tulancingo, Hidalgo
1) Ángel Suicida & Msterson Boy DRAW Bacteria (Tulancingo) & Slayer
2) Infierno Negro, Rayo Del Ring, Súper Plaz b El Padrino, Impostoer, Toro Guanoro
3) Lobo Oriental b Halcón Suriano

indy (SUN) 03/07/2010 Congress Theatre, Chicago, Illinois
1) Silueta Azul b Tigre Oriental
2) Great Malaky b Ramon Rodríguez
3) Nuevo Ciudadano b Xavier De Faust [ADC CHAMP]
4) Bazooka, Tokio Lee, Wisdom b Diego Corleone, Ghost Knight, Némesis
5) Nocturna b Príncipe Franky [FMLL MIDDLE]
6) LA Park & Rayo de Jalisco Jr. b Blue Demon Jr. & Canek

indy (SUN) 03/07/2010 Deportivo Lee Roy, Torreón, Coahuila
1) Cadete De La Atlantida & Mr. Fox vs Blue Ángel & Kid Azteca
2) Índio Loco & Mike Montana vs Ángel Negro & Trébol Negro
3) Circus & Payasito vs ? & Jerry Brown
4) Gran Jefe II, Gran Jefe Jr., Mensajero de la Muerte vs Brillante, Emperador Azteca, Imperial

indy (SUN) 03/07/2010 Deportivo Torreón, Torreón, Coahuila
1) Águila Salvaje & Fuerza Infernal vs Asaad & Steel
2) Galaxmen & Samael vs Akord & Toro Nordico
3) Mini Máximo vs Mini Sexy Piscis [? MINI]
4) Flecha Veloz, Halcón Suriano, Rey Halcón vs Apóstol Jr., Oso Negro, Piloto Negro

indy (SUN) 03/07/2010 Estacionamiento La Palapa, Cuernavaca, Morelos
1) Apolo Ramírez, Fénix (Cuernavaca), Kaliman vs Bisonte, Corcel, Júpiter
2) Colapso, Gardenia Babe, Saeta Morelense Jr. b Cerebro Jr., Turako, Voltaje
3) Baby Star & Destino b Dama De Hierro & Príncipe Dimo
4) Interpid, Oso Dorado, Relámpago b Magnum, Mangosta Jr., Rey Cobra

AAA (SUN) 03/07/2010 La Sanluqueña, Cabo San Lucas, Baja California Sur
1) Gato Eveready & Pimpinela Escarlata vs Decnnis & El Brazo

CMLL (SUN) 03/07/2010 Parque Rodolfo Landeros Gallegos, Aguascalientes, Aguascalientes
1) Héctor Garza, La Sombra, Tinieblas Sr. vs Atlantis, Rey Bucanero, Último Guerrero

indy (SUN) 03/07/2010 Plaza de Toros el Centenario, Tlaquepaque, Jalisco
1) Carlos Plata & El Engendro vs Américo Rocca & Javier Cruz
2) Cesar Danters, Hijo Máscara Año 2000, Universo 2000 vs Huracán Ramiez Jr., Huracán Ramírez, Pepe Aguayo

indy (SUN) 03/07/2010 Plaza de Toros Valente Arellano, Torreón, Coahuila
1) Diestro & Guerrero Mistico Jr. vs Daisy Crazzy & Risego
2) Averno (Laguna) & Guerrero vs Baby Marvin & Charly Montana
3) Caballero Halcón Jr., Dragón De Oro, El Auténtico vs Dulce Paola, Violencia I, Violencia II
4) Black Boy, Dorado Jr., Eterno vs Espanto V, Licantropo, V-57

LLR (SUN) 03/07/2010 Terraza Elma, Apodaca, Nuevo León
1) Ángel Solitario & Rocko MTZ vs Al Capone & Hampon I and Bochido & Destello Universal and Mr. Cuervo & Star Blazer and Mr. Vega & Perro Bravo and Golden Boy & Símbolo and Codigo Rojo & Quinto Misterio and Sangre Negra & Virtual X [MONTERREY TAG]
2) Apolo Estrada Jr. & Ejecutor vs Ángel Dorado Jr. & Brillante Star

indy (SUN) 03/07/2010 Unidad Deportiva de Acapulco, Acapulco, Guerrero
1) Byter & Rey Jaguar b Baby Star & Guerrero Vengador
2) Agorafobia III b Omega [#1 Contenders, GUERRERO LIGHT]
3) Destroyer, Eifi, Pez Tiburón b Ludwig Star, Mr. Smith, Rey Nocturno
4) Astro Nave b Bulldog García [hair]
5) Brazo de Oro, Brazo de Platino, Súper Brazo DQ Black Silver I, Black Silver II, Pez Tiger

AAA (MON) 03/08/2010 Arena Cuatro Caminos, Nuevo Laredo, Tamaulipas [RFC]
1) Goddess & Mari Apache vs Hija de Karonte & Sexy Star
2) Rió Bravo II, Tigre Cota, Tito Santana II vs Ángelus, Estrella Universal, Street Boy
3) Aerostar, Babe Rap, Pimpinela Escarlata b Black Mamba, Pit Bull, Sobredosis
4) El Elegido, Hombre Sin Miedo, Laredo Kid b Cuervo, Escoria, Ozz
5) Dr. Wagner Jr., Hijo del Dr. Wagner Jr., Silver King b Black Warrior, El Mesías, La Parka Jr.

Page: 1 2 3 4 5

Daily Updated: This Week's Shows, Today's Shows, Last Updated
last updated: 2019-04-24 05:26

Return to Index