indy: 2010-07

<-- 2010-06 --- 2010-08 -->
CMLL . AAA . IWRG . indy . CMLL DF . AAA TV . All

DANTES (THU) 07/01/2010 Bar F. Bolko, Zapopan, Jalisco [Fuego en el Ring]
1) Giovanni b Enigma
2) Samael b Anubis
3) Baby Cabernario b Pantera Azul
4) Antuan b Perro Callejero
5) Huracán Ramírez & Huracán Ramírez Jr. b Cesar Dantes & Depredador (Guadalajara)

source: http://1.bp.blogspot.com/_Ve_garq-uZ0/TD6BPxnZEtI/AAAAAAAAA2A/BiS2jOJZb58/s1600/MI+MODIFICACION+DEL+CHICHARRON.jpg

(1.bp.blogspot.com)

PROCOMMEX (THU) 07/01/2010 La Carpa de Lucha Libre de Lalo Lalo Y Chicharron, Valle de Chalco, Estado de México [Lucha Libre ProconMEX]
1) ?, Águila Azteca, Hijo Del Rey Del Espacio, Payaso Azul b Caricia, Enigma, Miserable, Ricky Ricon
2) Flora Metálica & La Chola b Marcela & Xena
3) Mosco de la Merced & Picudo b Súper Brazo & Súper Muñeco

Laredo (FRI) 07/02/2010 Salon Atlantico, Houston, Texas
1) Comandante Marcos vs Furia Guerrera
2) King Of The Fire & La Chiva vs Dark Energy & Poison
3) Mr. Darkus & Pirata Morgan vs Black Cat & Wings
4) Hijo de Pirata Morgan vs Mr. ATL [UWF US HEAVY]

indy (SAT) 07/03/2010 Auditorio Municipal, Rosarito Ernesto Ruffo Appel, Rosarito, Baja California
1) Abejorro & Black Silver vs Munra & Súper Mofles
2) Pensamiento Negro & Pensamiento Negro II vs Flecha Roja & Psicomantis
3) Scream & Tazmaniac vs Hades & Kanalla
4) El Cholo (Laguna), X-Torm, Zaeta vs Espectro 200 Jr., TJ Xtreme, Wama

RH (SAT) 07/03/2010 Deportivo Municipal San Rafael, Coacalco, Estado de México
1) Perro De Coacalco I, Perro De Coacalco II, Perro De Coacalco III vs Aguilita, Kraven, Rey De Corazones and Águila Guerrera, Buitre I, Buitre II and León Rojo, Obett, Perico and Payaso, Payaso Miedo, Payaso Terror and Alfred Dino, Ángel o Demonio, Big Memo
2) Pierko el Boricua vs X-Fly, Cerebro Negro

indy (SAT) 07/03/2010 Gimnasio Las Alamedas, Torreón, Coahuila
1) Vandalo vs Oso Yomi
2) Akord & Samael vs Ángel del Infierno & Black Gojira
3) Payaso Loco I & Payaso Loco II vs Acuario & Súper Spirit
4) Gatubela, Ministro de la Muerte I, Ministro de la Muerte II vs Dulce Paola, Piel Canela, Sexy Libra

GALLI (SAT) 07/03/2010 Rockford, Illinois
1) Emperador & Yakuza vs Golden Star & Guardián part 1 (posted by gallilucha) part 2 (posted by gallilucha)

indy (SUN) 07/04/2010 Arena Aficion [Hidalgo Sport]
1) La Krysys vs Diávolo
2) Dr. Muerte & Profanador vs Gato Negro & Milemium
3) Esquimal & Lerman vs Blue Prince & Drastik Boy
4) Arenita, La Plaga, Titan DQ Demoledor, El Intruso Jr., Jefart

indy (SUN) 07/04/2010 Arena Ben Hur, Ciudad Juárez, Chihuahua
1) Black Juvi, Dorado Hdez, Nacho Plus vs Alma De Ninja, Esturgis, Jachiro [mask, hair]
2) Autopsia, Dark Prinsses, Destructor, Guerrero Chino vs Dragón Metálico, Enigma, Extrem Soul, Princesa Guerrera
3) Baby Star, Hijo De Súper Ángel, Karateka vs Black Venus, Carnicero De Texas, Kamikaze

CELL (SUN) 07/04/2010 Arena Coliseo Chihuahua, Chihuahua, Chihuahua
1) Carmelinda & Magnfica vs Casandra & Salvaje
2) Índio Navajo & Punisher vs Chabela La Atervida & El Peso
3) Alex Star & Verdugo vs Darkness & King Cobra

indy (SUN) 07/04/2010 Arena El Bombero, Ciudad Juárez, Chihuahua
1) Ángel Eterno, Extreme Wolf, Ónix vs Black Excalibur, Loco Salvaje Jr., Muerte Diabólica
2) Ave Fénix & Volador Extremo vs ? & Heshizero
3) Gato Samuray vs El Malandrin
4) Cirujano, Génesis, Latino vs Alma De Ninja, Black Juvi, Kenich
5) Imperial & Silver Kat vs Guerrero Negro & Leopardo I and Enigma & Extreme Soul and Cuchillo Índio & Mariscal Elegante and Dragón Metálico & Titanio and Destructor & Guerrero Chino [mask]

indy (SUN) 07/04/2010 Arena el Jaguar, Monterrey, Nuevo León
1) Memo Alcala vs Halcón Black
2) David Luna & Lady Maravilla vs Destroyer & La Rebelde
3) Beto Alcala, Magistral, Pee Wee vs Eclipse Jr., Muerte Guerrera, Niño De La Selva
4) Príncipe Guerrero I & Príncipe Guerrero II vs Babe Fox & Pedro Navajas and Lover Boy & Símbolo

LLU (SUN) 07/04/2010 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León
1) Nautico vs Bad Falcón
2) Demenzía & Sombra del Ring vs Chico de Barrio & Misionero
3) Dark Unicorn & Poly Star vs Angelica & La Chacala
4) Ciber Payaso, Galactar, Vértigo vs Furor, Hov Rev, Insane
5) Apolo Estrada AJr., Orquídea Negra, Sky vs Hijo de Espanto II, Mortifero, Veneno Xtremeo

indy (SUN) 07/04/2010 Arena Neza [The Gladiatores]
1) Chamaco Badillo b Maztanza 68
2) Príncipe Imperial & Toby b Araña de Plata & Pillo
3) La Chola & La Italia b Mujer Maravilla & Xena
4) Cosmotron & Piel Roja b Elemento & Imbo
5) Huracán Ramírez, Lider, Rey Neza DQ Chamaco Davilla, Jaque Mate, Turako

FULL (SUN) 07/04/2010 Arena Solidaridad
1) Eddie Pitbull & Súper Cometa vs Maléfico & Perro Bravo
2) Angelica & Kaos vs Chica de Arabia & Lady Scorpion
3) Gato Fantasma, Pac Man, Ricky Estrada vs Koko Viper, La Bestia, Memo Valles
4) Hijo del Ninja, Humberto Garza Jr., Máscara Púrpura vs Difunto I, Difunto II, Estrella Dorada Jr.
5) Gato Volador vs Red Flamer

PROLLM (SUN) 07/04/2010 Coliseo Coacalco, Coacalco, Estado de México
1) Blacky & Halcónero vs Bobby Cat & Charly Boy
2) Niño de Fuego vs Aramis, Kalibus, Marduk
3) Lobo Metálico & Titan vs Epidemia & Skelerman
4) Daga, Negro Navarro, Viento Negro vs Antifaz Black, Black Jaguar, Wotan
5) Judas el Traidor & Magnífico vs Trauma I & Trauma II

indy (SUN) 07/04/2010 Deportivo Gloria Almada de Bejarano, Cuernavaca, Morelos [Estrellas del Ring]
1) Damian el Inmortal b Kid Power II
2) Kid Power b El Patán
3) Chamaco Galindo & Nacho Aranda b Demonio Azteca & Psycho
4) Dark Cobra & Mr. Barrios b Kid Power & Lanzallamas Jr.

indy (SUN) 07/04/2010 Deportivo Lee Roy, Torreón, Coahuila
1) Metal vs ?
2) New Vipper & Relámpago Negro vs Aéreo (Ciudad Juarez) & Demenzia
3) Ares & Blue Ángel vs Black Bull & X Men
4) Circus, Máquina 27, Payasito vs Junior Halcón, Mr. Violencia, Súper Vaquero
5) Brillante & Emperador Azteca vs Araña Cibernetica & Mensajero de la Muerte

indy (SUN) 07/04/2010 Deportivo Los Soberanos, Torreón, Coahuila
1) Aferón vs Dinámico
2) Flama Negra & Radamanis vs Discípulo & Halcón Blanco Jr.
3) Bumerang & Depredador vs Citro & El Auténtico
4) Dulce Paola, Sexy Francis, Soberano Jr. vs Alfil, Araña del Futuro, Vector

indy (SUN) 07/04/2010 Deportivo Torreón, Torreón, Coahuila
1) Herrero E Inmortal vs Vándalo Gumy
2) Walkman vs X Men [trofeo Deportivo Torreón]
3) Chamuco Treviño & Payaso Loco vs Akord & Súper Spirit
4) Acuario & As Rey vs Ministro de la Muerte II

indy (SUN) 07/04/2010 Gimnasio Ancon, La Paz, Baja California Sur [SL374]
1) Dragón Marino & Mr. Nekiz b Estrella Marina & Príncipe Galaxia
2) Águila Nocturna, Alma Militar, Ángel Militar b Príncipe
3) Danubio, Farsante, Fuego b
4) Ángel Militar, Cómplice, Germano Jr. b Lacra, Taquero Maldito, Templario
5) Coco Blanco & Mr. Átomo b Mecano & Rudy El Cruel
6) Crazy Clown b Zarpa Negra [ANL MIDDLE]

indy (SUN) 07/04/2010 Plaza de Toros Valente Arellano, Torreón, Coahuila
1) Dany Fantom & Pequeño Tornado vs Águila Salvaje & Fuerza Infernal
2) Averno & Guerrero vs Corsario Rojo & Eclíptico
3) Daisy Crazzy & Fuego vs Black Gojira & Carnero
4) Psycho, Sadico, Vikingo vs Camorra, Hermano Violencia I, Hermano Violencia II
5) Caballero Halcón, Caballero Halcón Jr., Espanto V vs Dragón De Oro, El Dorado, Eterno

indy (SUN) 07/04/2010 Salon De Fiestas Caracoles, Naucalpan, Estado de México
1) Factor X & Fresero Jr. vs Fantasma de la Ópera & Último Vampiro
2) Mimo & Suicida Jr. vs Cachetada & Caricia
3) Harafath & Rey Flecha vs Medics I & Medics II
4) Chamaco Maravilla & Súper Black vs Alan Boy & Divany
5) Guardián De La Noche & Terror vs Rey Pantera & Zumbidito

indy (SUN) 07/04/2010 San Pablo del Monte, Tlaxcala [Estrellas del Ring]
1) Stuka Jr. & Valiente b Mephisto & Virus
2) Luna Mágica & Marcela b Amapola & Medussa
3) Black Tiger & Siki Osama DQ Espíritu Maligno & Fuerza Chicana
4) Pentagoncito & Pirata Morgan b Máscarita Sagrada & Mini Skayde

indy (MON) 07/05/2010 Gimnasio Morelos, Ciudad de México, Distrito Federal [R de Rudo]
1) Crazy Rock b Ángel Astral, Black Dog, Fly Metalik, Fly Warrior, Hijo de Clímax, Imperial, Toro Negro, Fly Star, Tigre Americano, Jaguar Jr., M-1, Robin [king of the ring 2010]
2) Brazo de Plata Jr. & Brazo Metálico b Diva Salvaje & Pandemónium
3) Máscarita Sagrada & Mini Alebrije b Mini Scorpió & Pentagoncito
4) May Flowers & Tony Rivera b Gringo Loco (Chicago) & Johnny Villalobos

indy (TUE) 07/06/2010 Arena Aficion [The Gladiatores]
1) Ricky Flores b Medics II
2) La Valentna & La Vaquerita b Dama De Hierro & Lorna
3) Sexy Alondra L Caricia, Chachetada, El Exótico [hair]
4) Halloween, Súper Crazy, X-Fly DQ Chico Che, Gran Markus, Maldito Jr.

indy (TUE) 07/06/2010 Gimnasio Nuevo León
1) Cachorro Del Ring, Ciclón, Vampiro Inmortal vs ?, Águila Imperial, Crazy Star
2) Black Silver, Destructor Muerte, Medico Infernal vs Argon Aries, Enigma, Sombra del Ring
3) Mini Rey Sagitario vs Mini Androide VsQuinto Misterio
4) Alfa 3000 & Destello Universal vs Al Capone & Silver Falcón
5) Androide & Rey Sagitario vs ? & Ángel Dorado Jr.
6) Koko Viper & Memo Valles vs Apolo Estrada Jr. & Bengalí
7) Charles Lucero vs Potro Jr., Tigre Universitario [hair, title]
8) Humberto Garza Jr., Ninja Jr., Panthro vs Difunto I, Difunto II, La Bestia
9) Fomer Lover, Rey Imagen, Sexy Girl vs Clave 20, Codigo Rojo, Navegante
10) Hijo de Espanto II & Mortifero vs Epydemius & Galactar
11) Golden Boy, Rey Demonio Jr., Símbolo vs Lover Boy & Principes Guerrero

indy (SAT) 07/10/2010 Puro Azteca Gym, Houston, Texas
1) Zaeta Negra vs Jaivo Sr.
2) American Machine & Misterio Negro vs Furia Guerrera & Havok
3) Impostor vs Jaivo Jr.
4) Darko, Espíritu Guerrero, Terror Negro vs Jaivo 6, Puma Del Norte, Rayo Potosino

indy (SAT) 07/10/2010 Tijuana, Baja California
1) Hades, Mr. Maldito, The Platino vs El Cholo (Laguna), Éxtassis, Socal Crazy Mr. Maldito, The Platino y Hades vs Socal Crazy, Extassis y Cholo (posted by THEFANTJ)
2) Viento & Zarco vs Ángel Metálico & X-Torm Zarco y Viento vs X-Torm y Angel Metalico (posted by THEFANTJ)

DTU (SAT) 07/10/2010 Xalapa, Veracruz
***Alto Voltaje***
1) Chik Tormenta & Cíclope (DTU) vs La Vaquerita & Lobo Metálico .DTU. Chika Tormenta, Ciclope 2.0 vs Lobo Metalico, La Vaquerita (posted by LuchaLibreDeMexico)
2) Nicho el Millionario b Aeroboy [Torneo Nacional de Lucha Extrema]
3) Violento Jack b Histeria III [Torneo Nacional de Lucha Extrema]
4) Extreme Tiger b Paranoiko [Torneo Nacional de Lucha Extrema]
5) Joe Lider b Crazy Boy [Torneo Nacional de Lucha Extrema]
6) Black Fire vs Daga, Drastik Boy, Eterno (IWRG), Tribal
7) Violento Jack vs Joe Lider, Extreme Tiger, Nicho el Millionario [Torneo Nacional de Lucha Extrema, final]

indy (SUN) 07/11/2010 Arena Aficion [Hidalgo Sport]
1) Gato Negro & Milemium vs Dr. Muerte & Hidroman
2) Colmillo Blanco & La Plaga vs Drastik Boy & El Ninja
3) Cripta, Lapida, Sepulcro b Áspid, Dr. Boris, Titan

indy (SUN) 07/11/2010 Arena Bodegon, El Chamizal, Ciudad de México, Distrito Federal
1) Chamaco Flores vs Irey Guerrero
2) Águila Del America Jr. & Caballero Águila vs ? & Niño Tiburo
3) Candy White & Impacto X vs Flor De Loto & Mini Histeria
4) Diva Salvaje & Snake vs Brazo Metálico & Mr. Magica
5) Camaleón, El Cholo (Laguna), Ministro, Pandemia vs Driver X, Guerrero Nocturno, Mini Alebrije, Sakura

CELL (SUN) 07/11/2010 Arena Coliseo Chihuahua, Chihuahua, Chihuahua
1) Moustro Del Patano vs The Trucker
2) Chilinsky & Punisher vs Mini Crow & Misterio
3) Tigre del Ring & Verdugo vs Darkness & King CObra
4) Alex Star vs Chabela La Atrevida

indy (SUN) 07/11/2010 Arena el Jaguar, Monterrey, Nuevo León
1) Danger Boy vs Halcón Black
2) Canelo Jr. vs Black Scorpió
3) Magistral & RBD vs Dave Luna & Lady Maravilla
4) Eclipse Jr., Golden Boy, Rey Demonio vs Beto Alcala, Pewee, Príncipe Guerrero Ll
5) Príncipe Guerrero I & Príncipe Guerrero II vs Lover Boy & Símbolo and Babe Fox & Pedro Navajas

indy (SUN) 07/11/2010 Arena Solidaridad [Estrellas del Ring]
1) Maléfico & Súper Cometa b Eddie Pitbull & Perro Bravo
2) Angelica & Chica de Arabia b Kaos & Lady Scorpion
3) Apolo Estrada Jr. & Bengalí b Koko Viper & Memo Valles
4) Difunto I, Difunto II, Estrella Dorada Jr. b Hijo del Ninja, Humberto Garza Jr., Máscara Púrpura
5) Red Flamer b Gato Volador [hair]

PROLLM (SUN) 07/11/2010 Coliseo Coacalco, Coacalco, Estado de México
1) Oiler & Ovni vs Che Guevara & Licano
2) Albatros & Aramis vs Kalibus & Niño de Fuego
3) Arturo Gaona Jr. & Titan vs Profanador & Ztizan
4) Impulso, Jeque, Lobo Metálico vs Epidemia, Skelerman, Wotan
5) Daga, Justiciero, Negro Navarro vs Anticristo, Antifaz Black, Black Jaguar

indy (SUN) 07/11/2010 Deportivo 11 de Julio, Pachuca, Hidalgo [Estrellas del Ring]
1) Águila Negra, Darketos I, Darketos II b Pequeño Samuray, Platino, Último Samurai
2) Chico All Star I, Chico All Star II, Súper Sport, Talaxis b Black Stratus, Humo, Indomale, Vegata
3) Aliado De La Noche, Piloto Infernal, Piloto Suicida, Príncipe Gladiador b Fuerza Minera, Tarasco I, Tarasco II, With Danger

indy (SUN) 07/11/2010 Deportivo Gloria Almada de Bejarano, Cuernavaca, Morelos [Estrellas del Ring]
1) Nacho Aranda b Rey Star, Kid Power II, Damian el Inmortal, Chamaco Galindo, Corcel Maldito, Randy Balderas, Psycho, Demonio Azteca, Impostor [battle royal]
2) Kid Power II b Corcel Maldito
3) Chamaco Galindo & Nacho Aranda b Demonio Azteca & Psycho
4) Chamaco Galindo & Damian el Inmortal b Psycho & Randy Balderas

indy (SUN) 07/11/2010 Deportivo La Nueva Moctezuma, Monterrey, Nuevo León
1) Hija de Karonte & Jhony Rubio vs Demoledor & La Bandida
2) Mr. Cuervo & Pedro Navajas vs Coyote Jr. & Desroyer Jr.
3) Ángel Dorado Jr. & Golden Boy vs Androide & Karonte
4) Apolo Estrada Jr., Potro Jr., Sangre Chicana Jr. vs Difunto I, Difunto II, Príncipe Guerrero I

indy (SUN) 07/11/2010 Gimnasio de la Unidad Deportiva Salvatierra, Tijuana, Baja California [The Gladiatores]
1) Shamu b Templer
2) Galeno & Kanalla b Águila Negra & Súper Mofles
3) Blue Thunder, Bull Rider, Cardenal Jr. b Cinico, Viento, Zarco Zarco, Cinico y Viento vs Blue Thunder, Bull Rider y Cardenal Jr. (posted by THEFANTJ)
4) Ángel Metálico b Silver Star [#1 Contenders]
5) Tony Casanova & Venum Black DQ Éxtassis & Zaeta [super libre]

indy (SUN) 07/11/2010 Gimnasio TG Power, Tijuana, Baja California
1) Sargento vs Slifer
2) Black Silver & Flecha Roja vs Munra & Pensamiento Negro Segundo
3) Maquiavélico & Tony Casanova vs Calavera & Kanalla
4) Ángel Metálico, El Cholo (TJ), Éxtassis vs Camaleón Negro, Viento, Zarco

indy (SUN) 07/11/2010 Hidalgo
1) Fuerza Minera, Tarasco I, Tarasco II, White Danger vs Aliado De La Noche, Piloto Infernal, Piloto Suicida, Talaxis

GALLI (SUN) 07/11/2010 Melrose Park, Illinois
1) 450 Hammet & Joey Marx vs Bryce Benjamin & Lamar Titan

indy (SUN) 07/11/2010 Salon De Fiestas Caracoles, Naucalpan, Estado de México
1) Guardián De La Noche & Terror vs Gemelo Fantástico II & Rey Pantera
2) Cara Negra & Chamaco Maravilla vs Alan Boy & Gemelo Fantástico I
3) Halcón Marino & Rey Flecha vs Médico I & Médico II
4) Arafath & El Mimo vs Cachetada & Caricia
5) Factor X & Fresero Jr. vs Fantasma de la Ópera & Súper Black

indy (SUN) 07/11/2010 Unidad Deportiva de Acapulco, Acapulco, Guerrero [Estrellas del Ring]
1) Astaroth & Escorpión Black b Baby Star & Gavilán Solitario
2) Anfibius & Rey Cobra b Aucaman Jr. & Furia Nazi
3) Poseidón & Venganza b Birth Man & Omega
4) Agorafobia III, Diablo Rojo II, Hijo de Black Silver DCO Agorafobia I, Black Silver Jr., Diablo Rojo I [Relevos Increíbles]
5) Power Man, Súper Star, Último Samurai b Diablo Rojo Jr., Pez Tiburón, Pez Tiger

indy (SUN) 07/11/2010 Unidad Deportiva Salvatierra, Tijuana, Baja California
1) Cinico, Viento, Zarco vs Blue Thunder, Bull Rider, Cardenal Jr. Zarco, Cinico y Viento vs Blue Thunder, Bull Rider y Cardenal Jr. (posted by THEFANTJ)
2) Ángel Metálico vs Silver Star Angel Metalico vs Silver Star (posted by THEFANTJ)
3) Tony Casanova & Venum Black vs Éxtassis & Zaeta Tony Cassanova y Venum Black vs Extassis y Zaeta (posted by THEFANTJ)

indy (TUE) 07/13/2010 Arena Aficion [Estrellas del Ring]
1) Ángelus & Ricky Flores b Guerrero Warrior & La Chona
2) El Intruso Jr. b El Exótico [HIDALGO WELTER]
3) Cerebro Negro & Killer Jr. DQ Enrique Vera & Killer Jr.
4) Halloween, Súper Crazy, X-Fly b Chico Che, Gran Markus, Maldito Jr.

indy (TUE) 07/13/2010 Club Woodies, Escondido, California
1) Rey Escorpión (Reynosa) & Tony Casanova vs Horus (TJ) & Xtorm)
2) Steve Pain vs Lestad [LLII]

indy (THU) 07/15/2010 Arena Solidaridad
1) Konnan Big DQ Perro Guarumo, La Gata
2) Humberto Garza Jr. & Ninja Jr. b La Bestia & Pancho Tequila
3) Burrito & Diana La Cazadora b Orquídea Negra & Poly Star
4) Mini Gato Volador & Puma de Oro b Mini Hator & Tequilita

LLF (FRI) 07/16/2010 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León [LuchaMania]
1) Lady Jaguar vs Guerrera Otomi
2) La Bandida b Nahomi [Trofeo LLF 2010 Juvenil, semifinal]
3) Dark Fantasy b Dama de Hierro [Trofeo LLF 2010 Juvenil, semifinal]
4) Perla Negra NC Hija de Karonte [Trofeo LLF 2010 Juvenil, semifinal]
5) Angelica DQ Haily Hatred [Trofeo LLF 2010 Juvenil, semifinal]
6) Dark Fantasy b Angelica, La Bandida [Trofeo LLF 2010 Juvenil, final]

KBW (FRI) 07/16/2010 Auditorio Americo Villarreal Guerra, Ciudad Madero, Tamaulipas [The Gladiatores]
1) Arsenal, Gallo Dorado, Infierno, Sádico DQ Aseino Negro, Bronco, Cósmico 2000, La Figura
2) Aborto, Ángel Negro, Black Silver, Rey Azteca b Chacal Negro, Halcón De Fuego, Lumino, Okosono
3) Avatar, Bunker, Itzury DQ Lady Queen, Mensajero de la Muerte, Tantra El Bárbaro

indy (FRI) 07/16/2010 Parque Centenario, Mexicali, Baja California
1) Rey Negro vs Vaquero
2) Tronx vs Próximo
3) Cuervo Infernal vs Mahoma [BC LIGHT]
4) Voltron vs D Luxe
5) Sxalibur vs El Rocker

indy (FRI) 07/16/2010 Salón Pacifico de la Colonia Lagunila, Cuernavaca, Morelos [Estrellas del Ring]
1) Flechador Del Sol, Intrepid, King Tiger b Dr. Bizarro, Ortros, Rey Cobra
2) Baby Star & Kalakita b Icaro & Syka
3) Cerebro Jr., Circulo Negro, Energia 07 b Bisonte, Destructor, Saeta Morelense Jr.
4) Anubis, Circulo Negro, Starbick b Apolo Ramírez, Colapso, Corcel

Page: 1 2 3

Daily Updated: This Week's Shows, Today's Shows, Last Updated
last updated: 2019-08-20 05:31

Return to Index