indy: 2010-08

<-- 2010-07 --- 2010-09 -->
CMLL . AAA . IWRG . indy . CMLL DF . AAA TV . All

indy (SUN) 08/01/2010 Arena Aficion
1) Ciclope Jr. vs Hidroman
2) Complot & Despiadado vs Chester & Guerrero Suicida
3) Concord, Ninja de Fuego, Pirata Fantasma vs Antártida Esquimal, El Sable, Muerte
4) Antar, Cronos, Sairus vs Ares (Aficion), Máscara Oriental, Niño de Fuego

BJC (SUN) 08/01/2010 Arena Aragon, Ecatepec, Estadio de México [SL376]
1) Potro De Oro b Smog
2) Moria & Venganza Negra Jr. b Cazador Salvaje II & Imposible
3) Cazador Salvaje I & Gran Cuchillo b Canelo Juárez & La Parkita
4) Demonio Rojo I, Demonio Rojo II, Rolling Boy b Arez, Máscara Oriental, Niño de Fuego
5) Cancerbero & Súper Camaleón b El Puma & Killer Jr. [BJC TAG]

indy (SUN) 08/01/2010 Arena Azteca Budokan, Ciudad Nezahualcoyotl, Estado de México [The Gladiatores]
1) Cinico & Golden Bull b Príncipe Imperial & Rey Neza
2) Génesis, Mini Oriental, Skyderman b Dr. Jenkys, Mini Apache, Pequeño Halloween
3) La Chola, Rossy Moreno, Tiffany b Flor Metálica, La Italiana, Vanely
4) Cocolores, Gran Alebrije, Ultraman b Histeria II, Loco Max, Monsther
5) Charly Manson, Mr. Águila, Olímpico b Cocolores, Hijo del Dr. Wagner Jr., Oriental

indy (SUN) 08/01/2010 Arena Coliseo Chihuahua, Chihuahua, Chihuahua
1) La Magnifica & Moustro Del Pantano vs Cassanddra & Trucker
2) Índio Navajo & Punisher vs Mamba Negra & The Crow
3) Myterio & Verdugo vs Sin-Fuy & Tigre del Ring
4) Black Master, Necropsia, Tormento Chino vs Alex Star, Misterio De Plata, Peso

indy (SUN) 08/01/2010 Arena Coliseo Monterrey
1) Babe Fox & Black Metal vs Príncipe Guerrero I & Príncipe Guerrero II
2) Estrella del Oriente, Guerrero Negro, Sepulturero I vs Cazador, Mensajero Del Diablo, Tormento Negro
3) Latino & Sexy Maciel vs Antaris & Epydemius
4) Mr. Secuestro & Príncipe Rebelde vs Corazón Adicto & Gato Fantasma
5) Canek Jr. & Fishman Jr. vs Ejecutor & Rey Hechicero

indy (SUN) 08/01/2010 Arena el Jaguar, Monterrey, Nuevo León
1) Dracko De Tijuana & Muerte Maligna vs Hijo Del Destroyer & Magistral
2) Fire Boy & Memo Alcala vs Kavernicola & Novato
3) Black Sabath, Charly Contretas, El Buitre vs Black Scorpion, Canelo Jr., Danger Boy
4) Babe Fox, Beto Alcala, Dave Luna vs Eclipse Jr., Lover Boy, Símbolo
5) Panthro vs Karonte [super libre]

LLU (SUN) 08/01/2010 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León [LLU @ Luchamania]
1) Bad Falcón b Príncipe Leo
2) Chakira & La Chacala DQ Poly Star & Sombra del Ring
3) Hijo De Gato Volador, Jesse, Orquídea Negra b Difunto I, Difunto II, Hijo de Espanto II
4) Black Soul, Slayer Boy, Vértigo DQ Furor, Misionero, Mortifero
5) Insane b Ciber Payaso [hair]

indy (SUN) 08/01/2010 Auditorio Municipal, Rosarito Ernesto Ruffo Appel, Rosarito, Baja California
1) Rey Divino vs Murdock
2) Abejorro & Arancel vs Pensamiento Negro II & Sargento X
3) X-Torm vs Éxtassis
4) Espectro II, Mr. Maldito, The Platino vs Cinico, Viento, Zarco

LLII (SUN) 08/01/2010 Club Woodies, Escondido, California
1) Flecha Roja & Maravilla Azul vs Black Mamba & Guerrillero
2) El Migra & Powerman vs Maquiavélico & Tony Casanova
3) Rocky Romero & Supremo Jr. vs Hijo Del Diablo Jr. & Steve Pain

PROLLM (SUN) 08/01/2010 Coliseo Coacalco, Coacalco, Estado de México [Estrellas del Ring]
1) Chicago Rush & Predator b Drigger & Thunderbird
2) Aramis & Daga DCO Eterno & Kalibus
3) Arturo Gaona Jr. b Ztizan [Contintenal LH]
4) Judas el Traidor & Negro Navarro b Cyborg & Dr. Cerebro
5) Magnífico & Tony Rivera b Josef Von Schmidt & Súper Z

indy (SUN) 08/01/2010 Deportivo 11 de Julio, Pachuca, Hidalgo [Esterellas del Ring]
1) Meta León, Mosco de la Merced, Piloto Suicida, Súper Tarin b Cara Negra, León Dorado, Medics I, Medics II

indy (SUN) 08/01/2010 Deportivo Gloria Almada de Bejarano, Cuernavaca, Morelos [Estrellas del Ring]
1) El Patán b Fortaleza Guerrera
2) Demonio Azteca & Impostor b Enviado Del Infierno & Rey Star
3) Brujo De Catemaco, Fortaleza Guerrera, Psycho b Kid Power, Nacho Aranda, Shadow Street
4) Chamaco Galindo & Rey Star b Damian el Inmortal & Randy Balderas

indy (SUN) 08/01/2010 Deportivo Lee Roy, Torreón, Coahuila
1) Circus, Latino, Payasito vs Rey Halcón, Sepultura, Vigilante
2) Dark Kaín vs Junior Halcón
3) Araña Cibernetica & Veneno vs ? & Emperador Azteca

indy (SUN) 08/01/2010 Deportivo Moctezuma, Ciudad de México, Distrito Federal
1) Black Scorpió & Setiko vs Danger Boy & Jhony Rubio
2) Babe Fox & Lover Boy vs Princpie Guerrero I & Princpie Guerrero II
3) Pedro Navajas & Quinto Misterio vs Coyote Jr. & Destroyer Jr. [super libre]
4) Diluvio Negro II & Tigre Negro vs Rey Demonio Jr. & Símbolo (Monterrey)

GLW (SUN) 08/01/2010 El Punto Beer, Guadalajara, Jalisco
1) Black Metal vs Demente
2) Trébol & Ventisca Roja vs Desastre & Sexy Boy
3) Especie Maligna & Fire Boy vs La Mole & Verdugo Nazi
4) Andi Águilar & El Bambino vs Golden Boy & Pokarito
5) Celestial, Gran Misterio, Hit Man vs Boby Black, Great Eku, Incógnito

indy (SUN) 08/01/2010 Gimnasio del Deportivo Luis Donaldo Colosio, Valle de Chalco, Estado de México [Estrellas del Ring]
1) Corazón De Fuego, Corazón De Fuego Jr., Sexy Primavera b Darketela, Kiara, Valentina
2) Acertij, Aero Azteca, Coalt b Fly Metalik, Fly Warrior, Gato Extremo
3) Kid Star & Krisma b Pequeño Petroneo & Terry Boy
4) Maldito I & Maldito II b Mr. Ramírez & Tigre Negro
5) Fuego Infernal, Guerrero Abismal, Lunathor, Pequeño Martinez DQ Black Sky, Callejero, Demoledor, Mosco Extreme

indy (SUN) 08/01/2010 Mercado Adolfo López Mateos, Cuernavaca, Morelos [Estrellas del Ring]
1) Mocho Gómez & Zandokan b Bobby Recillas & Terror Ciego
2) Guerrero Callejero & Rey Cobra DRAW Maxi Payaso & Mr. Misterio
3) La Kalakita, Magneto, Platita b A Mini Espectro, El Ilegal, Fortaleza Guerrera
4) Anubis, Apolo Ramírez, Kaliman Jr., Tigre Imperial, Voltaje b Amnesia, Infernal Circus, Júpiter, Mazambula, Rey Cobra

indy2 (SUN) 08/01/2010 Mercado Adolfo López Mateos, Cuernavaca, Morelos [Estrellas del Ring]
1) Corcel Negro & Tony Boy b Bestial & Último Boricua
2) Bobby Recillas, Guerrero Callejero, Mocho Gómez b Nacho Aranda, Príncipe Galáctico, Tony Sierra
3) Invasor, Ortros, Rey Cobra, Silver Thunder b Amuraby, Oso Dorado, Ruddy Venegas, Voltaje
4) Mongol, Saeta Morelense Jr., Zandokan b Cerebro Jr., Mao Lee, Tigre Imperial
5) Anubis, Eddy Cruz, El Ilegal, Energía 07 b Bisonte, Destructor, Júpiter, Mini Espectro

indy (SUN) 08/01/2010 Salón de Eventos Los Gemelos, Ciudad de México, Distrito Federal [El Pancracio]
1) Lobo Salvaje I & Lobo Salvaje II b Pequeño Ángel & Pequeño Star
2) Chica Sol & Sombra Infernal b Estrella Explosiva & Mr. Apolo
3) Reggae Boy & Tigre Negro b Cometa & Luxor
4) La Magnifica & Obscuro b Pequeño Platino & Súper Estrella
5) Cadáver De Ultratumba & Demoledor vs Mr. Palomo & Viento Negro, ?

indy (SUN) 08/01/2010 Tláhuac, Distrito Federal
1) Fuerza Guerrera & Negro Navarro vs Black Terry & Solar I Part 1 (posted by Fhernando Viçente Reyes) Part 2 (posted by Fhernando Viçente Reyes) Part 3 (posted by Fhernando Viçente Reyes)
2) El Hijo del Medico Asesino, Espantapájaros, Jack vs Cien Caras Jr., Hormiga, Hurco Part 1 (posted by Fhernando Viçente Reyes) Part 2 (posted by Fhernando Viçente Reyes)

indy (SUN) 08/01/2010 Unidad Deportiva de Acapulco, Acapulco, Guerrero [Estrellas del Ring]
1) Copa Azul b John Tiger
2) Astaroth & Birth Man b Anfibius & Samuray
3) Agorafobia III & Astaroth DCO Acuaman Jr. & Venganza
4) Ludwig Star, Silver I, Silver II b Pez Tiburón, Pez Tiger, Último Samurai

indy (TUE) 08/03/2010 Arena Aficion [Estrellas del Ring]
1) Cíclope vs El Sable
2) Low Rider vs Concord
3) Antar, Cronos, Sairus b Ares (Aficion), Máscara Oriental, Niño de Fuego
4) Maldito Jr. & Ninja de Fuego b Big Boy & El Exótico [HIDALGO TAG]
5) Halloween, Pierko el Boricua, X-Fly b Cien Caras Jr., Hijo del Cien Caras, Máscara Año 2000 Jr.

indy (TUE) 08/03/2010 Arena Tecate Azteca, Tijuana, Baja California
1) Rey Patriota vs Medico III
2) Súper Boy, Súper Chucky, Turok vs Halcón, Maldición, Rey del Camino
3) Corazón De Barrio, Pirata Morgan, Pirata Morgan Jr. vs ?, Asterisco Jr., Magnífico

indy (THU) 08/05/2010 Arena Coliseo Chihuahua, Chihuahua, Chihuahua
1) Payasonic & Rojo Vivo Jr. vs Dragón Boy & Kaos
2) Punisher & Trucker vs Mamba Negra & Moustro Del Pantano
3) El Peso & Punisher vs Mamba Negra & Tormento Chino
4) Darkness, Tigre del Ring, Verdugo vs Chabela La Atrevida, Nebula, Necorpsia

indy (THU) 08/05/2010 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Saeta Azul vs Rocko
2) Fuego (Laguna) & Súper Punk vs Espacial & New Warrior
3) Mini Sexy Psicis & Mni Coco Amarillo vs Mini Psycho & Pentagoncito
4) Piloto Negro, Piloto Suicida, Sexy Piscis vs Espanto V, Guerrero, Psycho

DANTES (THU) 08/05/2010 Bar F. Bolko, Zapopan, Jalisco
1) Spark vs La Mole
2) Antuan & Giovanni vs Baby Cavernario & Eterno Mal
3) Cometa & Lasser vs Mugroso Vago I & Mugroso Vago II
4) La Parkita vs Pequeño Halloween

LLF (FRI) 08/06/2010 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León [Estrellas del Ring]
1) Lady Maravilla vs Lady Jaguar
2) Dama de Hierro b Emperador
3) La Bandida b La Chacala
4) Angelica & Perla Negra b Dark Fantasy & Hija de Karonte

indy (FRI) 08/06/2010 Miami Soccer, Torreón, Coahuila
1) Black Cat vs Averno (Laguna)
2) Aéreo (Ciudad Juarez) & Inmortal vs Black Bull & New Vaiper
3) Caballero Halcón & Sepultura vs Circus & Payasito
4) Araña Cibernetica, Junior Halcón, Veneno vs Centella Azul Jr., Emperador Azteca, Súper Spirit

Laredo (FRI) 08/06/2010 Salon Atlantico, Houston, Texas
1) Nacho Libre vs King Of The Fire
2) Dragón Azteka & Fenomeno vs Dork Energy & Energumeno
3) Puma Del Norte & Wings vs Darkus & Terror Negro
4) Asterisco Jr., Hijo del Dr. Wagner Jr., Mr. ATL vs Bestia Nocturna, Hijo de LA Park, Histeria

indy (SAT) 08/07/2010 Arena Nacionalista, Mexicali, Baja California
1) Próximo vs Skalibur, Platino
2) Pequeño Dragón & Príncipe Guerrero vs Marino & Súper Sol
3) American Rebel & Killer Dog vs Rey Cobra & Voltron [? TAG]
4) Humilde vs Rey Negro

LLIG (SAT) 08/07/2010 Gimnasio Mutualista, Guadalajara, Jalisco
1) Silver Boy vs Halcón Salvaje
2) Halcón Blanco & Halcón Negro vs Flama Negra & Turbo II
3) Anubis, Kal-El, Nube Roja Jr. vs Enygma, Reyko, The Police
4) Black Fighter, Conde Jr., El Peso, Flama Solar vs Águila Negra, Magisterio, Makabre, Manowar

indy (SAT) 08/07/2010 Gimnasio TG Power, Tijuana, Baja California
1) Rey Deivino vs Murdock
2) Sargento X & Súper Mofles vs Black Silver & Slifer
3) Astucia & Moloch vs Cadenal Jr. & Kennoe
4) Éxtassis vs Zarco [super libre]
5) Ángel Metálico, Horus (TJ), X-Torm vs Espectro II Jr., Hijo De Espectro II, Sepctrum Horus, X-Torm y Angel Metalico vs Spectrum, Espectro 2do Jr e Hijo del Espectro 2do (posted by THEFANTJ)

JWP (SAT) 08/07/2010 Puro Azteca Gym, Houston, Texas
1) Havock vs Comandante Marcos
2) Gallo Mayo vs Impostor
3) King Of Fire & Puma Del Norte vs Misterio Negro & Sobrino
4) Asterisco Jr., Furia Guerrera, Jaivo 6 vs American Machine, Poder Nocturno, Sicario

MW (SAT) 08/07/2010 Thomas and Mack Center, Las Vegas, Nevada [@drluchajr]
1) RJ Brewer b Máscarita Dorada *
2) PR Flyer & San Juan Kid b Magno & Máscara Púrpura [LLUSA TAG, quarterfinal] *
3) Marco Corleone, Octagoncito, Súper Nova b Medianoche, Neutronic, Pequeño Halloween *
4) Lizmark Jr. b Solid [LLUSA HEAVY, quarterfinal] *
5) Amazing Kong & Mini Park b Chi Chi & Tigresa Caliente *
6) Charly Malice b Rellik [hardcore] *
7) Mentallo b Azteko *
8) RJ Brewer b Máscara Púrpura [LLUSA HEAVY, quarterfinal] *
9) Carlitos, PR Flyer, San Juan Kid b Neutronic, Oriental, Tinieblas Jr. *

indy (SUN) 08/08/2010 Arena Coliseo Chihuahua, Chihuahua, Chihuahua
1) Rojo Vivo Jr. vs Dragón Boy, Mamba Negra, Trucker
2) ? vs ??
3) Casandra, La Magnifica, Salvaje S Carmelinda vs
4) Alex Star, El Peso, Verdugo vs Black Master, Necropsia, Tormento Chino

indy (SUN) 08/08/2010 Arena Coliseo Monterrey [RFC]
1) Abogado del Diablo & Mortifero b Ángel Del Futuro & Ángel del Silencio
2) Cazador & Orión b Dr. Tormenta & Tormento Negro
3) Black Metal (ACM) L Príncipe Guerrero I, Príncipe Guerrero II, Babe Fox [mask]
4) Corazón Adicto, Fishman Jr., Gato Fantasma b Ejecutor, Mr. Secuestro, Príncipe Rebelde * Part 1 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 2 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 3 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 4 (posted by LuchaLibreDeMexico)
5) Rey Hechicero b Canek Jr. * Part 1 (posted by LuchaLibreDeMexico) Part 2 (posted by LuchaLibreDeMexico)

indy (SUN) 08/08/2010 Arena Coliseo San Luis Potosí, San Luis Potosí, San Luis Potosí
1) Darko, Faraón De La Muerte, Vampiro Infernal vs Guerrillero, Stigma, Tromba
2) Aero Boy, Bogar Jr., Turbo Kid vs Cazador, Destello, Príncipe León
3) Mensajero vs Cachetes, Coyote Azul [bull terrier]
4) Mr. Llamas, Warrrior, X Turbo vs Bello Willy, Diablo Negro, Rey Salvador
5) America, Demenica, Lover Boy vs Bogar, Cirujano, Oro Azul

LLU (SUN) 08/08/2010 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León [Estrellas del Ring]
1) Maldoso b Águila Dorada
2) Chico de Barrio & Príncipe Leo b Nautico & Slayer Boy
3) Emperadora & Paty Rey b Maligna & Poly Star
4) Dralion, Sombra del Ring, Vértigo b Misionero, Mortifero, Sick Boy
5) Furor, Hijo de Espanto II, Sergio Romo Jr. b Black Soul, Galactar, Titanic

indy (SUN) 08/08/2010 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Gato Negro vs Invasor
2) Demenzia vs Guerrero Azteca
3) Alex Montana & Dany Fontana vs Camorra Jr. & Zaracatan
4) Camorra, Destroyer, Profeta vs Fénix, Hooligan, Último Rebelde

FULL (SUN) 08/08/2010 Arena Solidaridad
1) Black Betle, Crucifijo, Face Man vs Eddie Pitbul, Masacre, Perro Bravo
2) Chica de Arabia & Orquídea Negra vs Furor & Titanic
3) Bengalí, Hijo del Ninja, Raiden vs Estrella Dorada Jr., Koko Viper, Memo Valles
4) Gato Volador, Jesse el Elegante, Panthro vs Tigre Negro I, Tigre Universitario, Veneno Extremo
5) Diluvio Negro I, Diluvio Negro II, Silver Star vs Difunto I, Difunto II, Mongol Chino

SALINAS (SUN) 08/08/2010 Arragon, Pharr, Texas
1) Enfermero & Medico Jr. vs Batman & Ironman
2) Hijo de Pirata Morgan & Pirata Morgan vs ? & Imagen de Oro
3) Antifaz del Norte & Corazón De Barrio vs Hator & Spawny

LLII (SUN) 08/08/2010 Club Woodies, Escondido, California
1) Poison b El Comando
2) Mr. California & Playboy b Axxe Hammer & Mr. Impact
3) Blood Eagle & Dragón Mask b Mamba & Sindarin
4) Horus (TJ), Magno, SoCal Crazy b El Migra, Maquiavélico, Tony Casanova
5) Rocky Romero b Steve Pain [LLII CHAMP]

PROLLM (SUN) 08/08/2010 Coliseo Coacalco, Coacalco, Estado de México
1) Antillano & Halcónero vs Charly Boy & Dalton
2) Digger, Rey Dinámico, Thunderbird vs Chicago Rush, Marduk, Predator
3) Aramis & Daga vs Eterno & Kalibus
4) Trauma I & Trauma II vs Anticristo & Black Jaguar
5) Magnífico & Tony Rivera vs Josef Von Schmidt & Súper Z

indy (SUN) 08/08/2010 Deportivo 11 de Julio, Pachuca, Hidalgo [Estrellas del Ring]
1) Kumal, Niña Mágica, Tiger Man b Dragón Imperial, Hayashu, Pantera Infernal
2) Death Machine, Makara Jr., Rocker Boy, The Black b Mutante, Pequeño Samuray, Samuray, Súper Sport
3) Cara Negra, León Dorado, Medics I, Medics II b Metaleón, Mosco De La Merced (original), Piloto Suicida, Súper Tarin

indy (SUN) 08/08/2010 Deportivo Gloria Almada de Bejarano, Cuernavaca, Morelos [Estrellas del Ring]
1) Enviado Del Infierno b Street Shadow
2) Demonio Azteca & Psycho b Kid Power & Rey Star
3) Brujo De Catemaco & Corcel Maldito b Koreano & Nacho Aranda
4) Infiernito, Príncipe Galáctico, Ultratumbita b Batmancito, Magneto, Platita

indy (SUN) 08/08/2010 Deportivo La Nueva Moctezuma, Monterrey, Nuevo León
1) Aztekita Warrior vs Águila Dorada
2) Danger Boy vs Black Scorpion
3) Black Sabath & Muerte Guerrera vs Jhony Rubio & Pedro Navajas
4) Príncipe Guerrero I & Príncipe Guerrero II vs Babe Fox & Lover Boy
5) Coyote Jr. vs Quinto Misterio [hair, mask]

indy (SUN) 08/08/2010 Deportivo Lee Roy, Torreón, Coahuila
1) Kid Azteca vs Rayito Alekin, Aéreo (Ciudad Juarez), Stukita, Black Ninga, New Vaiter, Astro Kid, Toro Nórdico, Aero Kid, Averno (Laguna)
2) Black Bull & Sepultura vs Circus & Latino Jr.
3) Saint vs Junior Halcón [NORTH LIGHT]
4) Caballero Halcón & Veneno vs Brillante & Payasito

indy (SUN) 08/08/2010 Foro Cultural Mujam, Cuauhtémoc, Distrito Federal [El Pancracio]
1) Arañita & El Hijo Del Señor Tormenta b Payaso Coco Azul & Payaso Coco Rojo
2) Chicano Power Jr. & Payaso Coco Verde b Águila Tapada & El Mimo

GALLI (SUN) 08/08/2010 Grand Sports Arena, Hoffman Estates, Illinois
1) Furia Roja & Joey Marx vs Demenzía & Emperador

Toryumon Mexico (SUN) 08/08/2010 Sala de Armas Magdalena Mixhuca, Ciudad México, Distrito Federal [Black Terry Jr. (flickr), Estrellas del Ring]
1) Negro Casasola & Semental b Brazo de Platino Jr. & Insólito
2) Mima Shimoda b Lluvia, Marcela
3) Trauma I & Trauma II b Camaleón & Ministro
4) Súper Makita & Súper Suzuki b El Hijo del Medico Asesino & Pequeño Nitro
5) Hijo del Fantasma, Stuka Jr., Último Dragón DQ Brazo de Oro, Rey Bucanero, Último Guerrero

indy (SUN) 08/08/2010 Salón de Eventos Los Gemelos, Ciudad de México, Distrito Federal [El Pancracio]
1) Pandillero vs Dengue Asesino
2) Asdrubal & Xena La Princesa Guerrera vs King Dragón & Sexy Sol
3) Obscuro vs Mini Pltino
4) Cadáver De Ultratumba, Espectro Jr., Sangre Fría vs Fugaz, Pepe Aguayo, Viento Negro

indy (SUN) 08/08/2010 Terraza Elma, Apodaca, Nuevo León
1) Mini Dr. Cianuro & Mr. Odio vs Gato Ortiz & Mini Rey Sguitario
2) Bad Falcón & Palomo Negro vs Niño De La Selva & Shadow Men
3) Aladino, Alfa 3000, Destello Universal vs Bochido, El Pocho, Silvver Falcón
4) Jesse & Luis Reyna vs Mr. Cuervo & Veneno Extremo
5) Orquídea Negra, Silver Star, Virtual X vs Androide, Espanto Jr., Vaquero Romo

indy (SUN) 08/08/2010 Tijuana, Baja California
1) Cinico, Viento, Zarco vs Galeno, Pandillero I, Pandillero II Zarco, Cinico y Viento vs Pandillero I, Pandillero II y Galeno (posted by THEFANTJ)
2) Animaniac, Mr. Maldito, The Platino vs Border Patrol I, Border Patrol II, Border Patrol III Mr. Maldito, The platino y Animaniac vs Boder Patrols 1, 2 y 3 (posted by THEFANTJ)

Page: 1 2 3

Daily Updated: This Week's Shows, Today's Shows, Last Updated
last updated: 2019-02-20 05:23

Return to Index