indy: 2010-09

<-- 2010-08 --- 2010-10 -->
CMLL . AAA . IWRG . indy . CMLL DF . AAA TV . All

indy (THU) 09/02/2010 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Alex Montana & Dany Fantom vs Pequeño Dorado & Ricky Montana
2) Profeta & Rey Fobia vs Camorra & Camorra Jr.
3) El Tackle & Piloto Negro vs Gringo Loko & Súper Punk
4) Dorado Jr., Hijo del Soberano, Sexy Piscis vs Araña del Futuro, Mr. Guerrero, V-57

indy (THU) 09/02/2010 Arena Solidaridad [Estrellas del Ring]
1) Gemelo Muerte I, Gemelo Muerte II, Príncipe Galileo b Ángel Espacial, Metrosexual, Súper Cometa
2) Halcón Peregrino, Rey Imagen, Sky b Black Poison, Dranzer, Scravos
3) Estrella Dorada Jr., Golden Boy, Lover Boy, Símbolo b Ángel Dorado Jr., Gato Fantasma, Hijo del Ninja, Raiden
4) Caifan 69, Hator, Silver Star DQ Mongol Chino, Pierko el Boricua, Vaquero Romo
5) Dr. Wagner Jr. & Hijo del Dr. Wagner Jr. b Hijo de LA Park & LA Park

Dantes (THU) 09/02/2010 Bar F. Bolko, Zapopan, Jalisco [SuperLuchas]
1) Pantera Azul b Enigma
2) Antuan & Spark b Depredador & La Mole
2) Osiris b Barracuda
3) Cesar Dantes & Guerrero Negro b Capitán Pirata & Samael
4) La Parkita DQ Pequeño Halloween
5) Apolo Dantés, Cien Caras Jr., Villano IV b La Rocca, Tony Rivera, Vampiro Canadiense

LLF (FRI) 09/03/2010 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León
1) Poly Star vs Nahomi [bull terrier]
2) Dama de Hierro vs La Rebelde
3) Angelica vs Paty Rey
4) Hija de Karonte vs La Maligna
5) La Bandida vs Dark Unicorn, Dark Fantasy

indy (FRI) 09/03/2010 Cámara Junior de Matamoros, Matamoros, Tamaulipas
1) Discípulo vs Radamantis
2) Averno & Guerrero vs Baby Marvin & Silver Boy
3) Espanto V, Hijo De Pantaleon, V-57 vs Black Boy, El Auténtico, Zitro
4) Dorado Jr. vs Toxico

indy (FRI) 09/03/2010 Miami Soccer, Torreón, Coahuila
1) Guerrero Mistico Jr. vs Black Bull
2) Black Boy & Icaro vs Depredador & Sepultura
3) Camorra & Sadico vs Conflictus & New Warrior
4) Dulce Paola, Eterno, Sexy Libra vs Araña del Futuro, Piloto Negro, Piloto Suicida

Laredo (FRI) 09/03/2010 Salon Atlantico, Houston, Texas
1) Comandante Macros & Gran Brutus vs Caballero Star & La Chiva
2) Poison & Wings vs Darkus & Tribilin [Relevos Increíbles]
3) Dragón Azteca vs Dark Energy
4) Bengalí, Mr. ATL, Mr. Peligro vs Bestia Nocturna, Difunto, Soberano

CWF (FRI) 09/03/2010 San Pedro Pozohuacan, Tecámac, Estado de México
1) Chester, Chester Jr., Ku Fu Panda, Wero Valaguez vs Luguer, Mr. Tauro, Street Panther, Súper Potro Salvaje
2) SIlver Metal & Yelmo 2000 vs Alex Mlenio & Master Dragón
3) Serpiente Azteca & Terro Thanos vs Fulgor I & Fulgor II
4) Chapuline Negro vs Dark Streep [CWF JUNIOR]
5) el Ángel, Pesadilla, Súper Crazy vs Rambo, Rambo II, Zoom Driver

IWL (SAT) 09/04/2010 Arena Lopez Mateos [Al Filo del Ring, Black Terry Jr. (flickr), Estrellas del Ring, The Gladiatores]
1) Súper Panda b Spider Boy
2) Daga b Eterno
3) Fantasma de la Ópera & Suicida b Freelance & Naruto
4) Charly Manson & Súper Crazy b Robin Maravilla, Radge, Pesadilla [IWL Contiental]
5) Bestia 666 & X-Fly b Aeroboy & Violento Jack
6) Lizzy Valentine b New York Knockout Nikki [IWL WOMEN, torneo]
7) Colt Cabana b Adam Pearce [IWL CHAMP, eightfinal]
8) Canek b Gran Alebrije [IWL Champ, eightfinal]

LPF (SAT) 09/04/2010 Arena Nacionalista, Mexicali, Baja California
1) Rey Cobra & Vaquero vs Crazy Azteca & Ray Silver
2) Platino vs El Renegado [Copa LPF 2010]
3) Rey Negro vs Mahoma [Copa LPF 2010]
4) Eddie Mattson & Johnny Starr vs El Tirano & Tronx
5) American Rebel, Skalibur, Voltron vs Black Metal, Fredy Bravo, Jarek Matthews

indy (SAT) 09/04/2010 Arena Pinkusky, Campeche, Campeche
1) Fantasma Negro vs Fuego Infernal
2) Demonio Rojo & Imperio Dorado vs Apolo Sureño Jr. & Mamba
3) Rayson & Salvaje Rojo vs La Furia & Sangre Latina
4) Dr. Blood & Snow Metal vs Rangel Star & Thunder Kat

indy (SUN) 09/05/2010 Arena Aficion
1) Blue Price, Brazo Metálico, El Exótico vs El Intruso Jr., Maldito Jr., Milemium

BJC (SUN) 09/05/2010 Arena Aragon, Ecatepec, Estadio de México
1) Sombra Negra b Guerrero de la Noche
2) Moria & Venganza Negra Jr. b Arez & Niño de Fuego
3) Cazador Salvaje b Canelo Juárez [hair]
4) Rolling Boy b Antar [BJC WELTER]
5) El Colombiano & El Puma b Camaleón & Franky

indy (SUN) 09/05/2010 Arena Coliseo Monterrey [RFC]
1) La Rebelde & Sexy Maceil b David Luna & Diane Smith
2) Black Escorpio & Danger Boy b Fire Boy & Magistral
3) Príncipe Guerrero I, Príncipe Guerrero III, Rey Demonio Jr. b Lover Boy, Pedro Navajas, Pee Wee
4) Golden Boy & Símbolo DRAW Androide & Rey Sagitario *

LLU (SUN) 09/05/2010 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León [R de Rudo]
1) Dark Fénix vs León Salvaje
2) Lover Boy & Poly Star vs Dama de Hierro & Gabanelli
3) Difunto II, Furor, Veneno Extremo b Galactar, Rey Imagen, Sangre Chicana Jr.
4) Patty Rey b La Chacala, Haily Hatred, Fantasay [MONTERREY WOMEN]
5) Chico de Barrio L Dralion, Carnage, Neurosis, Misionero, Insane, Sick Boy, Vértigo [hair]

indy (SUN) 09/05/2010 Arena Pavilion del Norte, Saltillo, Coahuila [SL382]
1) Mr. Gallo Jr. & Sombra Guerrera b Crazy Killer & Judicial Jr.
2) Lince de Oro & Magnético b Tormento Negro & Zorro Galáctico Jr.
3) Alfa Romeo & Ángel Volador DQ Eclipse & Hijo del Guerrero Negro
4) Chavo Lomeli, Green Demon, Latino b Halcón Peregrino, Noviembre II, Skam 13
5) Negro Navarro & Rocky Santana b Black Terry & Solar I

PUEBLA (SUN) 09/05/2010 Arena SICOM, Puebla, Puebla [Poblanerias]
1) Milenium (Puebla) & Tigre Rojo Jr. b Alarido & El Bárbaro
2) Blue Center, King Jaguar, Silver b Akrón, Ares, Black Devil
3) Lestat b Siki Osama, Asturiano, Tigre Rojo, SWAT, Crazy Black, Saurón, Fuerza Chicana, Centauro de Fuego, Toro Bill Sr.
4) Black Tiger, Centella de Oro, Pegasso b Espíritu Maligno, Karisma, Policeman
5) Trauma I & Trauma II b Fuego Negro & Zigfried
6) Willi Bambino & Wolverin b Hechicero Maldito & Operativo
7) El Barón, Gema, Mr. Fish b Black Silver, Electric, Spaceman
8) Sexy Araña b Príncipe Orión
9) Ángel De Puebla, Black Cuellar, Guerrero 2000, Hombre Araña b Baby Rock, El Verdugo, King Vikingo, Tarahumara
10) Celeste Boy, El Bracito, La Parkita b Mini Chessman, Mini Cuervo, Mini Espíritu

indy (SUN) 09/05/2010 Auditorio Benito Juárez, Zapopan, Jalisco
1) Giovanni vs Enigma
3) Cometa & Lasser vs Mugrosos Vagos I & Mugrosos Vagos II
4) Antuan, Dakota, Quazar vs Azazel, Bobby Black, La Mole
5) Brillante, Pepe Aguayo, Xavier Cruz vs Ántrax, Depredador, Perro Callejero
6) Ángel Blanco Jr., El Hijo del Solitario, Hijo de LA Park, Rayman vs Apolo Dantés, Cesar Dantes, Cien Caras Jr., Hijo del Dr. Wagner Jr.
7) Blue Demon Jr. & LA Park vs Dr. Wagner Jr. & El Hijo Del Santo

PROLLM (SUN) 09/05/2010 Coliseo Coacalco, Coacalco, Estado de México
1) Dark & Thunderbird vs Marduk & Predator
2) Albatros, Ángel de Tijuana, Rey Dinámico vs Chicago Rush, Kalibus, Niño de Fuego
3) Cisne De Oro, Guerrero Universitario, Impulso vs Mr. Power, Sepulcro, Sepulcro Jr.
4) Jeque & Lobo Metálico vs Epidemia & Wotan
5) Daga, Freelance, Mr. Potro vs Dr. Cerebro, Judas el Traidor, Magnífico

indy (SUN) 09/05/2010 Deportivo Gloria Almada de Bejarano, Cuernavaca, Morelos [Estrellas del Ring]
1) Damian el Inmortal b El Impostor
2) Kid Power b Demonio Azteca
3) Mr. Barrios & Psycho b El Coreano & Street Shadow
4) Canelo Casas, Chamaco Galindo, Kid Power b Corcel Maldito, Destroyer, Ramsés

indy (SUN) 09/05/2010 Deportivo La Nueva Moctezuma, Monterrey, Nuevo León
1) La Bandida vs Perla Negra
2) Jhony Rubio & Pedro Navajas vs Black Metal & Volcan Negro
3) Coyote Jr., Destroyer Jr., Mortifero vs Ciber Payaso, Marino, Quinto Misterio
4) Corazón Adicto & Golden Boy vs Rey Demonio Jr. & Símbolo
5) Pierko el Boricua & Sangre Chicana Jr. vs Ángel Dorado Jr. & Veneno Extremo

indy (SUN) 09/05/2010 Deportivo Lee Roy, Torreón, Coahuila
1) Shuriken vs Gran Brujo
2) Eclíptico & Inmortal vs Metal & Terrorista
3) Araña Cibernetica & Chamuco Treviño vs Centella Azul Jr. & Emperador Azteca
4) Bella Rubí vs Homicida, Black Bull, Vigilante, Junior Halcón, Payasito, Circus, Jerry Brown [hair, mask]

indy (SUN) 09/05/2010 Deportivo Los Soberanos, Torreón, Coahuila
1) Aferón vs Pequeño Robin
2) Black Gojira & Radamantis vs Discípulo & Silver Boy
3) Flama Negra Jr. & New Warrior vs Dulce Paola & Sexy Libra
4) Araña del Futuro, Euforia, V-57, Vector vs Hijo del Soberano, Piloto Negro, Piloto Suicida, Sexy Piscis

Veneno (SUN) 09/05/2010 Feria Anual de Apatlaco, Ciudad de México, Distrito Federal [Estrellas del Ring]
1) Centella Oriental, Mosco, Ultraboy b Cosmco Negro, Mantis, Salvaje
2) Avisman, Dr. Cerebro, El Hijo del Diablo DQ Oficial 911, Oficial AK47, Oficial Fierro
3) Diablo Jr., Escanner, Gran Master, Mini Veneno b Centauro, Exoricista, Rostro Infernal, Sultan
4) Colombinao, Crazy Star (F), Emir, Rencor Colombiano b Dragón De Oro, Jack, La Vaquerita, Máscara Magnífica
5) Ángel de Oro, Ángel de Plata, Divino, Elektrico b Caballero Halcón, Hijo del Soberano, Puma King, Tiger Kid
6) El Hijo de Aníbal, Master, Valiente, Villano III vs Comando Z, Espectro, Hijo del Cien Caras, Índio

indy (SUN) 09/05/2010 Gimnasio Lázaro Cárdenas, Salamanca, Guanajuato
1) Géminis & Psíquico vs Black Ángel & Legión
2) Ángel Dorado II & Kato Yop Maki vs Dart Maut & Obituary Jr.
3) Arhgo & Axel vs Macabro & Maniaco Crazy

GALLI (SUN) 09/05/2010 Grand Sports Arena, Hoffman Estates, Illinois
1) Willie Richardson b Joshua Cristian
2) Martin Acevedo b Diego Corleone, Rob Michaels
3) Acid Jazz & Marshe Rockett b Jarod Priest & Matt Cried
4) Demencia De La Muerte, Emperador Azteca, Fúnebre b Cameron Salem, Mason Conrad, Valentino
5) Joey Marx & La Furia b Bryce Benjamin & Doug Simmons

DCW (SUN) 09/05/2010 Intermall Laguna, Torreón, Coahuila
1) Caballero Halcón, Charly Montana, Depredador vs El Auténtico, El Tackle, Zitro
2) Black Boy, Dorado Jr., Dulce Paola vs Araña del Futuro, Black Jet, Kain

indy (SUN) 09/05/2010 Plaza Principal, León, Guanajuato [am.com.mx]
1) Aéreo Mágico & Último Legionario vs Chico Maldad & Red Infernal
2) Guerrero Univeral, Máscara Sagrada Jr., May Flowers b Hijo de Pirata Morgan, Orión, Pirata Morgan

indy (SUN) 09/05/2010 Teatro del Puebla, Tijuana, Baja California [The Gladiatores]
1) Slicer b Clásico
2) El Canalla & Pensamiento Negro II b Cadenal Jr. & Dragón Chino
3) Flecha Roja, Kenoe, Psicomantis DQ Cinico, Viento, Zarco
4) Tony Casanova, X-Torm, Zaeta DQ Arandú, Star Boy, TJ Boy
5) Ángel Metálico & La Máscara b Héctor Garza & Mr. Maldito

indy (SUN) 09/05/2010 Unidad Deportiva de Acapulco, Acapulco, Guerrero [Estrellas del Ring]
1) Scorpion Black b Spawn
2) Cholo II & Copa Azul b Gavilán Solitario & Poseidón
3) Agorafobia I & Agorafobia III b Diablo Rojo II & Furia Nazi [Copa Bicentenario Acapulco, semifinal]
4) Black Silver Jr. & Hijo de Black Silver b Acuaman Jr. & Anfibius [Copa Bicentenario Acapulco, semifinal]
5) Pez Tiburón & Pez Tiger b Astaroth & Ludwig Star [Copa Bicentenario Acapulco, quarterfinal]
6) Pez Tiburón & Pez Tiger b Black Silver Jr. & Hijo de Black Silver [Copa Bicentenario Acapulco, semifinal]
7) Agorafobia I & Agorafobia III b Pez Tiburón & Pez Tiger [Copa Bicentenario Acapulco, final]

indy (TUE) 09/07/2010 Arena Aficion [Hidalgo Sport]
1) Gran Máscara vs Guerrero Suicida
2) Cuchillo Jr. b Sultran
3) El Exótico b Ricky Flores
4) Ares (Aficion), Máscara Oriental, Niño de Fuego b Antar, Cronos, Sairus
5) Big Boy, Chico Che, Gran Markus b Maldito Jr., Pierko el Boricua, Veneno

indy (THU) 09/09/2010 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Discípulo & Silver Boy vs Black Gojira & Radamantis
2) Profeta & Rey Fobia vs Camorra & Fantasma Del Ring
3) Piloto Negro & Piloto Suicida vs Gringo Loko & Súper Punk
4) Dorado Jr., Hijo del Soberano, Sexy Piscis vs Araña del Futuro, Mr. Guerrero, V-57

indy (THU) 09/09/2010 Arena Solidaridad
1) Príncipe Gallileo vs Súper Cometa
2) Dama de Hierro & Dark Fantasy vs Angelica & Nahomi
3) Babe Fox & Metrosexual vs Dranzer & Scravos
4) El Cadillo, Quinto Misterio, Red Flamer vs Chica de Arabia, Orquídea Negra, Rica Chona
5) Gato Fantasma, Rey Imagen, Sky vs Black Poison, Hator, Monje Negro I

MW (THU) 09/09/2010 Whataburger Field, Corpus Christi, Texas [@jeremysirio]
1) Chi Chi & Rosetta Park b Azteko & Mini Park
2) Súper Nova b Magno
3) Charly Malice b Oriental
4) Pequeño Halloween & Torerito b Máscarita Dorada & Octagoncito
5) Marco Corleone b Lizmark Jr.
6) Blue Demon Jr. b RJ Brewer

LLF (FRI) 09/10/2010 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León [Estrellas del Ring, LuchaMania]
1) Nahomi b Poly Star [bull terrier]
2) Dama de Hierro b La Rebelde
3) Patty Rey b Angelica [barefoot]
4) Hija de Karonte b La Malinga [LLF Juvenil]
5) La Bandida b Hailey Hatred, Dark Fantasy

indy (FRI) 09/10/2010 Arena Rafaga, Zacatecas, Zacatecas
1) Rayo (Rafaga) & Zairo vs Black Demon & CWellelus
2) Lazzer, Lexus, Taurocosis vs Cronos, Jason Van Hell, Mr. Dragón
3) Black Muerte, Éxtasis, Sello Negro vs Cuervo Chino, Exterminador, La Mossa
4) La Bombona, Malaga, Maverick, Slayer vs Ángel de la Muerte, Dark Lluvia, Randy Jr., Viento Negro
5) Relámpago, Tornado, Volcano vs Súper Jr., Súper Star I, Súper Star II
6) C. Águila, Cahpulin, Gigolo vs Bestia 666, Black Star, Súper Kiss

indy (FRI) 09/10/2010 Arena Roberto Paz, Guadalajara, Jalisco
1) Luxor vs Kal-El
2) Sexy Sol & Súper Estrella vs La Magnifica & Pantera
3) Loco Zandokan, Master Terror, Tigre Negro vs Demonio Maya, Morfosis, Reggae Boy
4) Tony Rodríguez vs El Bárbaro
5) Joe Lider, Nicho el Millionario, Shyru Dragón vs Ántrax, Makabre, X-Fly

indy (FRI) 09/10/2010 Gimnasio Municipal, Guadalupe, Nuevo León
1) Rey Sul vs El Falcón
2) Arkángel (NL) & Lasser King vs Jahir & La Furia
3) Fuego De Mar, Sortilegio, Xtrim Boy vs Crazy 93, Fire Mask, Rey Gladiador
4) Maravilla Azteca Jr. & Sirio vs Cimarrion Negro & Forajido
5) Errante Solitario & Maravilla Azteca vs Amenaza Negra & Tiburón

KBW (SAT) 09/11/2010 Auditorio Americo Villarreal Guerra, Ciudad Madero, Tamaulipas [The Gladiatores]
1) Aborto & Cheneke b Gosth Fire & Sucio
2) Black Silver, Eclipse Sr., Iron Boy b Ángel Negro, Chacal Negro, Misterio Negro
3) Disturbio (Madero), Lumino, Okuzono b Arsenal, Mensajero de la Muerte, Oficial 911
4) Infierno b Máscara Año 2000 Jr. [KBWHEAVY]
5) Sádico b Bronco [hair]

PAES (SAT) 09/11/2010 Gimnasio TG Power, Tijuana, Baja California
1) Sargento X & Septiemrbe Rojo vs Rey Divino & Slifer
2) Abejorro & Clásico vs Galeno & Loco Man
3) Hades & Psycomantis vs Kanlla & Pensamiento Negro II Kanalla y Pensamiento Negro II vs Psico Mantis y Hades (posted by THEFANTJ)
4) Cinico, Viento, Zarco vs Mazambula, Tony Casanova, X-Torm Zarco, Cinico y Viento vs Tony Cassanova, X-Torm y Mazambula (posted by THEFANTJ)
5) Ángel Metálico, Diamantina, Hijo de Kato Kung Lee vs Arandú, Star Boy, TJ Boy Arandu, Tj Boy y Star Boy vs Hijo de Kato Kung Lee, Angel Metalico y Diamantina (posted by THEFANTJ)

indy (SAT) 09/11/2010 San Nicolas Tetetapla, Tlatlaya, Estado de México
1) Sexy Lady & Súper Pinocho 3000 vs Akiles & Ludark Shaitan
2) Mr. Zebra & Súper Pinocho vs Dr. O’Borman Jr. & Rey Vago
3) Ángel Guardián, Kamikaze, Súper Muñeco vs Coco Amarillo Jr., Coco Blanco, Ice Killer

indy (SAT) 09/11/2010 Santa María Xonacatepec, Puebla, Puebla
1) Black Cuellar vs King Vikingo
2) Baguira vs Poison
3) Steel Boy vs Lucky Boy, Yeigo, King Diamond, Prncipe Nuclear, Dilan, Master Boy, Hell Boy
4) El Hijo Del Mdico Asesino vs Estigma, Fuego Negro, Hijo del Fishman, Trauma I, El Vago, Zigfried, Trauma II, Prncipe Orin, Sexy Araa

indy (SUN) 09/12/2010 Arena Azteca Budokan, Ciudad Nezahualcoyotl, Estado de México [Estrellas del Ring]
1) Bob Marley b Torbellino Boy
2) Bugambilia, Dratico, Lancero b Gemelo Diablo, Sombra Blanca, Tarasco II
3) Andrómeda & Campesino del Valle b De Luto I Jr. & Que Felito
4) Killer Boy & Sol Y Sombra b Kid Balama & Mercurio
5) Loco Castillo & Soldado Universal b Charro De Jalisco, Hijo De Rambo, Pastor Diabólico, Pierroth Jr., Signo Jr., Súper Brazo
6) Loco Castillo b Soldado Universal [mask]

indy (SUN) 09/12/2010 Arena Ciclon del Norte, San Luis Potosí, San Luis Potosí
1) B. Tauro vs S. Boy, Águila Dorada
2) Kreazy Demon, Pequeño Dragón, Samael vs Black Aéreo, Black Ángel, Chico De Barrio
3) Kancerberius & La Dinastía Ráfaga vs Aero Kid, Corazón, Súper Star II, Súper Star Jr.
4) Flaman vs El Engendro
5) Bestia 666, Black Star, Dark Lluvia, La Bombona, Súper Kiss vs ?, Exterminador, Fuerza Aerea, Mr. Kanera, Salomé
6) ?, Mr. Dragón, Súper Star vs Gringo Loco I, Gringo Loco II, Ráfaga [mask, hair, cage, electric cage]

CELL (SUN) 09/12/2010 Arena Coliseo Chihuahua, Chihuahua, Chihuahua
1) Rojo Vivo Jr. vs The Crowd
2) Misterio & Punisher vs Mamba Negra & Trucker
3) Black Master & Verdugo Darkness vs El Peso & Nebula Necropsia
4) Pagano, Princesa Guerrera, Venenom vs Alex Star, Chabela La Atrevida, La Magnifica

indy (SUN) 09/12/2010 Arena Coliseo Monterrey
1) Beto Alcala & Pee Wee vs El Pocho & Pedro Navajas
2) La Rebelde, Mini Destroyer, Sexy Maciel vs Gardenia Azteca, Lady Puma, Mini Jaguar
3) Los Peuluchas De La FiLL vs Pancho Tequila, Príncipe Franky
4) Símbolo vs Dave Jerry Luna, Golden Boy, Destroyer, Rocky Martinez, Lover Boy, Bengalí, Baby Power, Rey Demonio Jr., Spaider, Muerte Guerrera, Príncipe Guerrero I, Príncipe Guerrero II, Corazón Adicto [mask, hair]

LLU (SUN) 09/12/2010 Arena Femenil, Monterrey, Nuevo León
1) Slayer Boy vs Halcón Del Norte Jr.
2) Dama de Hierro & Poly Star vs Fantasy & La Chacala
3) Carnage, Cyberpayaso, Dralion vs Chico de Barrio, Euforia (Monterrey), Neurosis
4) Furor vs Galactar
5) Difunto II, Titanic, Veneno Extremo vs Diluvio Negro II, Jesse, Rey Imagen

indy (SUN) 09/12/2010 Arena Solidaridad
1) Gemelo Muerte I & Gemelo Muerte II vs Príncipe Azteca & Príncipe Leo
2) Babe Fox, Halcón Peregrino, Metrosexual vs Black Soul, Kaos, Scravos
3) Chica de Arabia, Corazón Adicto, Orquídea Negra vs Anibal el Vampiro, Dranzer, Red Flamer
4) Ángel Dorado Jr., Coliseo 2000, Silver Star vs Hator, Monje Negro Jr., Sangre Chicana Jr.

PROLLM (SUN) 09/12/2010 Coliseo Coacalco, Coacalco, Estado de México
1) Albatros & Aramis vs Marduk & Thunderbird
2) Ángel de Tijuana & Vengador vs Kalibus & Ztizan
3) Ramsés & Silver vs Arafat & Forastero
4) Impulso, Jeque, Wotan vs Black Jaguar, Killer Jr., Leopardo Negro III
5) Justiciero, Mr. Potro, Tony Rivera vs Cyborg, Judas el Traidor, Veneno

indy (SUN) 09/12/2010 Coliseo Tulancingo, Tulancingo, Hidalgo
1) X-Fly vs Zumbido 1 Part (posted by tvluchadelpasado)
2) Mano Negra & Solar I vs Black Terry & Negro Navarro

indy (SUN) 09/12/2010 Deportivo Gloria Almada de Bejarano, Cuernavaca, Morelos [Estrellas del Ring]
1) Kid Power b Psycho
2) Corcel Maldito & Damian El Salvaje Jr. b Chamaco Galindo & Mr. Barrios
3) Damian el Inmortal & Kid Power b Ramsés & Randy Balderas

indy (SUN) 09/12/2010 Deportivo La Nueva Moctezuma, Monterrey, Nuevo León
1) Coliseo 2000 & Sangre Chicana Jr. vs Príncipe Guerrero I & Príncipe Guerrero III
2) Príncipe Franky & Silver Star vs Monje Negro Jr. & Pancho Tequila

indy (SUN) 09/12/2010 Deportivo Siervo de la Nación, Ecatepec, Estado de México [SL382]
1) Bruno Villalobos & Fúnebre b Charly Boy & Stigma
2) Dr. Jekyll & Sérpico b Chamaco De Oro & Máscara Marina
3) Mercurio, Sombra Vengadora, Zurdog b Espíritu Negro, Gran Cuchillo, Heavy Boy
4) Ancla, Antifaz Negro, Miss Gaviota b American Killer, Dr. Jekyll, Viento Negro
5) Corsario Negro Jr. & Corsario Negro Sr. b Hijo de Máscara Año 2000 & Hijo del Cien Caras

Page: 1 2 3

Daily Updated: This Week's Shows, Today's Shows, Last Updated
last updated: 2019-08-25 05:24

Return to Index